05.06.18, 14:52
Jestem księgową. W związku z wejściem 25.05.2018 RODO proszę o pomoc jak ma wyglądać mój rejestr czynności przetwarzania danych? czy mam wpisywać w niego wszystkich pracowników każdego oddzielnie i kontrahentów ,którzy wystawili nam faktury ?
Czy ma to być ogólnie, pracownicy, kontrahenci itd.

--
Aniołek 28.06.2010 :(
Edytor zaawansowany
  • 10niepokorny 09.06.18, 09:35
    uważam, że nie należy popadać w paranoję

www.biznesoweinformacje.pl/rodo/

zapraszam
  • 10niepokorny 12.06.18, 17:00
    Nie taki diabeł straszny :) - garść informacji

www.biznesoweinformacje.pl/rodo/

• reximo2 18.06.18, 11:21
    Wydaje mi się że pomoc odpowiedniego radcy prawnego , który się zna na temacie będzie odpowiednią pomocą. Sam miałem z tym problemy, nie wiedziałem kompletnie jak się wziąć za to RODO, ale dopiero pomoc u radcy najbardziej pomogła. Ja byłem u tego radcy : https://duchnowska.pl/ , zna się na rzeczy RODO w 100 procentach opanowane do perfekcji, także ze swojej strony polecam jeśli macie jakies wątpliwości w tej sprawie, pozdrawiam.
  • andrzej-jaskowiak 22.06.18, 08:41
    Pisałem przed chwilą też na innym forum, ze ja zakładałem, że jak mam własną małą działalość reklamową, to nie muszę się w to bawić, bo nie przetwarzam danych.
    ALE. Ostatnio mojemu koledze, który robi to samo uświadomili, ze jednak musimy bo np wystawiamy faktury to osoba podpisana na fakturze już ma dane osobowe. To samo z facebookiem i społecznością. Chore troche. I teraz pytanie jak sobie z tym poradzic Patrzyłem po wszystkich 'sieciowych' tutorialach ale ceny wahają się ogromnie. Wczroaj Money.pl znowu to analizował. www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ile-kosztuje-wdrozenie-rodo-w-firmie,29,0,2408733.html. Pytanie czy za 99 złotych się opłaca;)
  • aktyntasza 03.08.18, 14:52
    Uwaga na oszustów którzy dzwonią z numer telefonu 447319880. Zapraszają na spotkanie i obiecują kosztowną nagrodę sponsora ale aby ją dostać trzeba od nich kupić towar lub usługę który aktualnie reklamują i pokazać dowód osobisty. Pani odpisująca imię i nazwisko z dowodu osobistego ma na biurku lampkę na której zauważyłem że jest zamocowana mini kamerka którą robią zdjęcia dowodów osobistych i na chwilę pani odwróciła dowód osobisty czyli robią zdjęcia z dwóch stron a tymczasem inna pani zagaduje klientów żeby nie było podejrzeń. Nie wiem po co im zdjęcia dowodów osobistych ale takim czymś policja powinna się zająć. Numer telefonu jest jedno kierunkowy więc do tej firmy nie da się zadzwonić.
  • katarzyna.pokosinska 05.09.18, 15:55
    Polecam bardzo dobry portal z materiałami dotyczącymi RODO rodowsparcie.pl/
  • sambolejro 15.11.18, 11:26
    Z tym rodo to nikt nic nie wie. Zapytaj jakiegoś prawnika.
  • branzaczystosci 15.11.18, 22:43
    Rodo nie jest takie straszne jakim go malują, nie ma co się go bać. jest jeszcze bardziej łatwiejsze do ogarnięcia niż to, które było. Tylko trzeba się wczytać i wgryźć w temat.

Więcej:
    branzaczystosci.pl/rodo-ochroniedanychosobowych/

--
    www.branzaczystosci.pl
    www.facebook.com/UtrzymanieCzystosci/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka