Dodaj do ulubionych

Własny dochodowy biznes - myjnia parowa

31.08.18, 08:26
Oferujemy Ci gotowy pomysł na dochodowy biznes jakim jest w pełni wyposażona i przystosowania do pracy myjnia parowa. Pomożemy wybrać i pozyskać dla Ciebie najodpowiedniejszą formę finansowania - dotacje, leasing lub raty 0%. Nie jesteśmy franczyzą a więc nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat. Otwórz własną firmę i skorzystaj z naszej wiedzy i naszego know-how. ZObaczcie na stronie www.greensteam.pl lub http://www.myjnieparowe.biz
Edytor zaawansowany
 • yogimazut 03.09.18, 17:57
  Jak xujowe muszą być te myjnie parowe,skoro co 2 spamer właśnie to gó...no reklamuje na forum?
 • igimar 01.10.18, 11:07
  Proponuję zapoznać się z tematem a nie wypisywać obelgi. To bardzo dobry interes. Na stronie www.greensteam.pl jest wszystko wyjaśnione.
 • yogimazut 02.10.18, 09:08
  Dobrych interesów,nie trzeba reklamować podłym spamem.Nie stać firmy greensteam.pl na reklamę oznacza,że sprzedają szajs i wciskają gó..no.Tyle w temacie idiotów spamerów po 2 zł od wpisu.
 • chelloki 25.10.18, 22:55
  Ja polecam zajrzeć na tę stronę: www.25pomyslow.pl/pomysl-na-biznes/ Ponad 30 pomysłów na biznes, które nie wymagają setek tysięcy złotych.
 • branzaczystosci 14.11.18, 20:11
  Myjnia parowa to dobry pomysł na biznes. Ludzie mają coraz większą świadomość czystości i jej utrzymania dlatego warto w to inwestować. Wiemy coś o tym dlatego dajemy wsparcie dla takich inicjatyw i firm swoją wiedzą i doświadczeniem. Zobaczcie Kobieta rozpoczęła swoją działalność 20 lat temu, pewnie była bardzo daleko a teraz jest własnie tu i teraz:)

  branzaczystosci.pl/higiena-serwis-ma-juz-20-lat/

  --
  www.branzaczystosci.pl
  www.facebook.com/UtrzymanieCzystosci/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka