Dodaj do ulubionych

Biznes, reklama

07.09.18, 08:36
Co sądzicie o podświetlanych wielkich literach jako szyld na dachu firmy? Tzn. firmy, po prostu restauracja. Czy według was to fajnie wygląda i czy polecacie od Elefant
Obserwuj wątek
    • forumowicz Re: Biznes, reklama 09.09.18, 09:55
      Witam
      Moim zdaniem to fajnie wygląda.
      Jeszce lepszy pomysł to baner świecący obrotowy, an małym wzniesieniu (słupie). Oczywiście mam świadomość że to kosztuje ale działa.
      Przykład z Polski: McDonald, Biedronka, Mercedes...
      Pamiętać należało by jeszcze o rachunkach za prąd. Podświetlenie to prąd, a prąd to kasa/ realny i stały koszt. W zimowe, jesienne dni to będzie więcej (noc dłuższa).
      Pamiętaj że klienci przyzwyczajają się n=do nowego (nowej firmy) dość długo. Minie rok, dwa, trzy zanim wszyscy w okolicy lub przejeżdżający zauważą że coś jest nowego. Tu Twoja cierpliwość. Więc przez ten czas reklama (właściwie prąd) będzie kosztowała bez większych zwrotów, zysków. Klienci w Polsce są dziwnie. Nie widzą czasami przez 2 lata lub 3 wielkiego napisu przed oczyma. Potrafią po 3latach wejść do nowego lokalu i skomentować: "...łoł., no, to jakaś nowa firma tu jest, nowy lokal...?" A personel: "...Co..takiego, 3 lata jesteśmy...???" I zbiera oczy z podłogi, bo nie wierzy ;-). Wiem co mówię. Myśleliśmy kiedyś złe miejsca. Nieprawda! Nie ma znaczenia miejsce. Może być na środku placu w centrum, miasta. To samo. 3 lata potrafi się rozkręcać. Taki dziwny, Polski klient :-)
      Pozdrawiam
    • forumowicz Re: Biznes, reklama 09.09.18, 16:49
      Za umieszczanie odnośnika do strony firmy komercyjnej zarobiłeś dla tej firmy właśnie bana na większych wyszukiwarkach.
      ban/literyzmetalu.pl/pl/ban/google/ban, ban/name:Elefant*
      Warto było...?
    • Gość: fukij Re: Biznes, reklama IP: *.30.11.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.11.19, 02:29
      Witam wszystkich, poszukuje dobrej firmy która zajmuje się reklamą w sieci i jest rzetelna i zaufana, przyjaciółka poleciła mi agencję Estyma-Promo która zajmuje się marketingiem szeptanym tu jest ich strona estyma-promo.firmy.net/, Czy ktoś z Was slyszał o tej agencji, bo dużo ludzi twierdzi podobno że są bardzo godni polecenia i bardzo doświadczeni w tej branży.
    • r.emik Re: Biznes, reklama 05.11.19, 12:54
      "Elefanta" nie znam, ale sam pomysł wydaje mi się fajny. Ułatwia odnalezienie firmy, powoduje że lepiej zapada w pamięć do wykorzystania "na przyszłość". Jeśli jest dobrze zrobiony, to wpływa na budowę marki. Zasadniczo na plus
      -------------
      terapia Wrocław

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka