Dodaj do ulubionych

Świąteczne działania marketingowe

24.10.18, 21:10
Cześć wszystkim!
W średniej wielkości miejscowości prowadzę firmę sprzedającą akcesoria i zabawki dla dzieci. Zbliżające się święta to oczywiście najlepszy czas sprzedaży - wiadomo, prezenty i te sprawy. Każdy szuka czegoś wyjątkowego - zwłaszcza w takich lokalnych sklepikach. Nie ukrywam, że na ilość Klientów nie narzekam, jednak chciałabym podziękować im jakoś za to, że są i korzystają z mojej oferty. Z racji zbliżających się Mikołajek pomyślałam, że mogłyby się w moim sklepie pojawić świąteczne postacie - św. Mikołaj i jego pomocnice - Śnieżynki oraz Aniołki. Świętego Mikołaja mam i to takiego z doświadczeniem, jednak pojawił się problem z dziewczynami. Chciałabym, żeby były to osoby, które mają jakieś pojęcie o wykonywanej pracy tak, żeby dzieci miały z tego rzeczywiście frajdę. Cel jest taki, że św. Mikołaj miałby rozdawać drobne upominki bądź prezenty, które wcześniej zostały przygotowane na zlecenie rodziców. Moglibyście podpowiedzieć mi może, gdzie szukać takich profesjonalnych osób? Lepiej zatrudnić profesjonalne hostessy czy może zdać się na jakieś znajome, znajomych?
Obserwuj wątek
    • Gość: MagDaS Re: Świąteczne działania marketingowe IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.10.18, 18:09
      Hej,
      wiesz co ja już od jakiegoś czasu prowadzę różne działania marketingowe przy udziale hostess. Sama jakoś nie jestem osobą, która potrafi spędzać godziny na zagadywaniu Klientów - może nie dlatego, że mi się nie chce, ale chyba aż tak kontaktowa nie jestem. Wolę ten czas wykorzystać aktywnie i poszerzyć zakres działalności mojej firmy - zrobić coś dla rozwoju. Wyznaję zasadę, że każdy robi to co potrafi. Skoro hostessy z agencja500.pl radzą sobie świetnie ze swoją pracą, potrafią skutecznie nawiązać kontakt z Klientem to ja zajmę się pilnowaniem realizacji zleceń, wyszukiwaniem nowych źródeł zleceń itp. Znajome, znajomych całkowicie bym odradzała - w takich sprawach warto postawić na specjalistów. Ciężko prorokować jakie efekty prac takich osób byś osiągnęła. Uwierz, że koszty w stosunku do zysków nie są wielkie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka