Dodaj do ulubionych

Jak odzyskałam wszystkie pieniądze z polisolokaty

27.01.19, 22:30
Witam serdecznie,
miałam wątpliwą przyjemność posiadania polisolokaty, gdy dowiedziałam się jaki to przekręt to złożyłam rezygnację wówczas dowiedziałam się, że straciła 80% pieniędzy, które wpłaciłam ze spadku po ojcu. Na początku próbowała sama odzyskać pozostałą kwotę, jednak moje reklamacje nic nie dały. Dowiedziałam się na podobnym forum, którego już niestety nie ma, o kilku kancelariach, w tym m.in. Kancelarii Prawnej Claim&Insurance. Obdzwoniłam kilka kancelarii i nie było trudno wybrać Kancelarii CLAIM, tylko oni poświęcili mi tyle czasu, wszystko bardzo dokładnie wytlumaczył prawnik, krok po kroku. W pozostałych były przekazane tylko zdawkowe informacje, a w Claim podane podstawy prawne, wyniki spraw sądowych, szanse na wygraną w postępowaniu polubownym i sądowym, omówiliśmy wszystkie roszczenia itd. Po tym, jak powierzyłam im moją sprawę polisolokaty, na naprawę dużą kwotę bo kilkaset tysięcy złotych, oraz po tym, jak kancelaria wygrała dla mnie te pieniądze, co do złotówki, wówczas postanowiłam, że chcę pomóc innym osobom w podobnej sytuacji jak moja. Szukałam wiele dni informacji i pomocy na forach. Mam nadzieję, że opis mojej sytuacji pomoże innym osobom aby wydostać się z tej sytuacji i odzyskać swoje oszczędności.

Wszystkim z pełną odpowiedzialnością i szczerze polecam Prawnik Panią Kingę z Kancelarii Prawnej CLaim&Insurance. To osoba o olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu w tej dziedzinie, co potwierdzi nawet zwykła rozmowa. Za Jej zgodą upubliczniam nr telefonu: 531 962 231.

Życzę wszystkim pozytywnego finału i odzyskania pieniędzy. Mnie się udalo, mam nadzieję że innym też. Jeżeli ktoś chce więcej informacji o mojej polisolokacie i przebiegu postępowania, jak odzyskałam pieniądze, chętnie opowiem więcej szczegółów w wiadomości.

Pozdrawiam
Aleksandra Pojko
Edytor zaawansowany
  • Gość: krystian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.19, 18:13
    Czyli taka droga www.blizejprawa.pl/porady-prawne/jak-uzyskac-zwrot-kosztow-oplat-likwidacyjnych-w-polisolokatach/ też będzie skuteczna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka