Dodaj do ulubionych

czy psychatrzy to nieomylni bogowie?

25.05.19, 06:15
Jestem bardzo ciekawa jak to jest że każdy upiera się przy tej boskiej nieomylności i fachowości psychiatrów, którzy no niestety czasem bez potrzeby rozmowy z pacjentem, albo nawet kontaktu ludzkiego potrafią ocenić człowieka. Skoro są tacy 'boscy', ja chętnie sprawdzę tą ich boskość. Tak jak to było z synem bożym. Bo skoro mają takie nadzwyczajne moce by niszczyć ofiary systemu prawie za mrugnięciem oka?! To czemu ich boskości nie sprawdzić???I przywrócić czasy Chrystusowe.!!

Dokładniej chodzi o to że nawet adwokaci potrafią bronić psychiatrów a nie ofiary, choć nawet przedpłacono za obronę ofiary. Chodzi też o fakt że jako chorzy psychicznie ludzie jesteśmy wydziedziczeni niemalże z własnych i rodzinnych majątków choć potrafimy racjonalnie podejmować decyzję jest to nam z przyczyn znanych wyłącznie psychiatrom odebrane. Tak samo jak przyzwoita obrona czy świadomość czynów / zarzutów, nie mówię już o prawie do głosu (świadomego)bo w sądzie niemalże ukrywają prawdę nabijając się z nas. Że niby to przecież powinniśmy wiedzieć o co im chodzi (' jak nie wiesz o co chodzi to chodzi zawsze o kasę') Że nie wiem ale w moim mniemaniu to oznacza, że znają swoje uczynki przeciwko pacjentom i my jako tak rozchorowani i tak upodleni powinniśmy być już paranormalni i wszystko rozumieć i wiedzieć bez potrzeby informowania/ wyjaśniania.....?!?

Fakt że osoba za granicą mogła osiągnąć sukces a we własnym kraju w którym się edukowała te wszystkie osiągnięcia a nawet konta oszczędnościowe nic nie znaczą, bo z łatwością może być odebrane ja dziecku lizak za pomocą prokuratorskiej troski o zdrowie leczonych(ubezwłasnowolnienie)- Wała o pomstę do nieba!!!!

What is for The Light in tunnel if I can see in darkness without trobule. I do not have to be a blind!.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.