Dodaj do ulubionych

JP Morgan zatrudni KAPO

08.06.19, 17:19
Polska miała to nieszczęście, że bank inwestycyjny i funduszowy JP Morgan - ulokował się w Warszawie, czyli po-celował następną gospodarkę europejską do odstrzału.

JP Morgan generuje ubóstwa i katastrofy humanitarne!

JP Morgan to moloch zasilający Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy i FED (Rezerwy Federalne USA) ... FED wbrew nazwie jest instytucją wyłącznie prywatną, która przeszkadzała wielu prezydentom USA, przeszkadza aktywnie też obecnemu prezydentowi Trump’owi.

Przykład?

FED wraz z JP Morgan Bank próbował bez powodu zwiększyć koszty kredytów konsumpcyjnych oraz inwestycyjnych w bieżący m roku – chociaż gospodarka USA jest w najlepszej kondycji od czasów prezydentury Reagan ‘a. Według zasad ekonomii koszty kredytu wzrastają tylko w czasie recesji – a nie w czasie prosperity. Oczywiście Trump wybił to z głowy syjonistycznej lichwie z FED.

• Należy rozdzielić politykę zagraniczną USA od polityki inwazyjnej banku JP Morgan! Chociaż JP Morgan posiada siedzibę w Nowym Jorku - to jest autonomicznym 'tworem korporacyjnym', który reprezentuje wyłącznie własny korporacyjny interes.

• Stany Zjednoczone jako państwo rzadko kiedy ma zbieżne interesy z tą korporacją finansową (JP Morgan Bank). Chociaż nie wolno zapominać, że USA czasami używa tej korporacji jako narzędzie do swoich dalekosiężnych celów.

JP Morgan czuje się tak silny, że ustanawia liczne i "dziwne" reguły swoim klientom - nawet w Stanach Zjednoczonych. Konsumenci omijają bank JP Morgan z daleka, zwłaszcza kiedy w nazwie znajduje się dodatek: ”Chase Bank”. Bank jest chciwy nawet dla klientów indywidualnych; dodatkowe wymogi przy wnioskowaniu o karty płatnicze, dodatkowe poręczenia kredytów oraz niezliczone kaprysy co do formularzy i dokumentów towarzyszących.

JP Morgan skutecznie rozregulowuje system funduszy poszczególnych państw zajmując rolę monopolisty.

Po co taki bank w Polsce?

Pytanie powinno brzmieć: "Dlaczego akurat teraz taki bank wchodzi do Polski?

No cóż..., skoro polscy politycy PiS-u wychwalają "ustawę 447" senatu USA z 2018 roku, pozwalającą ograbić Polaków i jeszcze zadłużyć na następne 160 lat - to niezbędny a nawet kluczowy jest doświadczony i wyspecjalizowany bank chroniący interesy żydowskie. JP Morgan jest bankiem, który będzie reprezentował swoich żydowskich klientów i dopilnowywał realizacji płatności wraz z odsetkami uzyskanymi od tzw. ”pisowskiego rządu polskiego”.

W planie banku JP Morgan jest również zdobycie roli monopolisty przy budowie "Trój-morza" oraz bycie późniejszym głównym beneficjentem. Polskie (repolonizowane) banki nie dostaną nawet ochłapu z tego stołu!

To po co PiS repolonizuje banki w Polsce? Po co PiS nacjonalizuje i odbudowuje państwowe zakłady pracy i stocznie?

Po to, aby zbudować rezerwy państwa polskiego (z pieniędzy Polaków: VAT, PIT, CIT). Takie rezerwy PiS planuje przekazać gminom żydowskim jako tzw. "odszkodowania" wynikające właśnie z "ustawy 447".

Budżet Polski - wbrew zapewnieniom PiS - jest pusty. Wpływy do budżetu za ubiegły rok wyniosły o wiele mniej aniżeli zakładano (wzrost realny PKB wyniósł 2,7% przy zakładanym 3,4%). Świadczenia socjalne (typu "500+" czy "mieszkanie+") PiS-u są realizowane z kredytów! PiS nie publikuje u kogo się zadłuża!

Znamienne jest też, że w odbudowanych i znacjonalizowanych polskich stoczniach realizuje się tylko kontrakty dla kontrahentów zagranicznych, natomiast zostały zablokowane kontrakty dla zamówień polskich, szczególnie wojskowych - zrezygnowano z programu budowy polskich okrętów wojennych. Oznacz to, że stocznie nie były nacjonalizowane z myślą o polskim przemyśle stoczniowym - tylko z myślą o budowie rezerwy przemysłowej jako zaspokojeniu roszczeń żydowskich wynikających z "ustawy 447". I to właśnie jest następne zadanie dla banku JP Morgan; absorbcja i spieniężenie tych rezerw.

"Czy ktoś słyszał o uzdrowieniu jakiejś gospodarki światowej przez banki JP Morgan lub Chase Bank?"

Nie?!

Wcale to nie dziwi... JP Morgan po wydojeniu po-celowanego państwa (obojętnie czy "państwa trzeciego świata" czy państwa z Unii Europejskiej) destabilizuje politykę takiego państwa i czyni to państwo swoją następną zadłużoną kolonią gospodarczo-polityczną o ustroju korupcyjnym! Dokładnie jak to uczynił z Hiszpanią, Italią, Grecją....

www.rp.pl/artykul/913804-JP-Morgan--afera-nie-ma-konca.html

fortune.com/2017/03/03/jpmorgan-fraud-gambling/

www.forbes.com/sites/kotlikoff/2016/03/18/jp-morgan-chase-the-true-story-of-americas-most-corrupt-bank/

JP Morgan uwikłany jest w wiele przestępstw... zwłaszcza zbrodni wojennych w Afryce i Azji. Sponsoruje reżimy i obala legalne struktury polityczne... wywołuje kryzysy ekonomiczne. JP morgan uplasowany jest w ścisłej grupie sześciu banków odpowiedzialnych za dwa największe światowe kryzysy finansowe w XXI wieku! JP Morgan jest oskarżony i spisek bankowy celem regulowania preferencji politycznych. Istnieją liczne dokumenty świadczące o tym, że JP Morgan umyślnie wygenerował w USA co najmniej 13 dużych kryzysów giełdowych w XX wieku.

• JP Morgan nigdy nie przywozi swoich pieniędzy do żadnej gospodarki narodowej !

• JP Morgan wywozi pieniądze z każdej zdobytej gospodarki narodowej! Polska nie będzie tu żadnym wyjątkiem !

W tym kontekście jawi się całkiem nowy aspekt budowy tajemniczego zamku w Puszczy Noteckiej. Tak potężna budowa w tak chronionej strefie przyrodniczej nie uzasadnia w sposób logiczny tego przedsięwzięcia! Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że inwestorem jest tajemniczy Polak czy sam Kulczyk. Chyba że potraktuje się poważnie publikacje w WikiLeaks... o inwazji niechcianych gości w Polsce. Według tej teorii w Puszczy Noteckiej jest budowany nowy kneset (odpowiednik izraelskiego sejmu i senatu) na wypadek "przeprowadzki" do Polski znacznej części mieszkańców Izraela. Przecież 27 stycznia 2014 roku w Krakowie obradował kneset...! Tzw. sesja wyjazdowa knesetu była wyrazem dążeń do budowy Judeo-Polonii, czyli państwa Polin.

W tych obradach knesetu uczestniczył sam Duda i wielu PiS-iorów.

To ordynarny afront dla Polaków!

- Czy ktoś zna przykład, aby obcy sejm czy senat obradował w innym obcym państwie?!

- Czy ktoś zna jakieś szanujące się państwo, które oddałoby swoje atrybuty władzy ustawodawczej na rzecz innego obcego państwa i urządziło u siebie "sesję wyjazdową obcego knesetu?!

Budowę zamku w Puszczy Noteckiej poręczył duży bank - a teraz wchodzi do Polski JP Morgan...

JP Morgan ogłosił hucznie w Polsce, że rozpoczyna proces rekrutacji dla polskiej filii. Kandydaci do pracy w banku pozbawieni instynktu samozachowawczego pilnie meldują się w polskich oddziałach rekrutacji JP Morgan. Należy założyć, że każdy z tych kandydatów będzie pytany przez rekruterów, dlaczego chcą pracować dla JP Morgan oraz o polityce banku i jego historii. Polscy kandydaci do pracy dla banku doskonale wiedzą co jest wart JP Morgan i jakie realne zagrożenia przynosi do Polski - ale jakoś ich to nie zraża! Chcą zamienić Polskość na Korporacyjność.

Praca dla tego banku to zdrada Narodu Polskiego oraz jego dążenia do suwerenności. Kandydaci do tej pracy to nowi "kapo" i ciemiężyciele udręczonych Polaków. Tacy "modern kapo".

en.wikipedia.org/wiki/Kapo_(concentration_camp)

Więcej odważnych i ciekawych artykułów przeczytasz:
mr-navigator.strikingly.com


syjonstyczne i antypolskie komentarze wont !
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.