Dodaj do ulubionych

Zarabianie na własnym biznesie bez wkładu

07.09.19, 17:34
Cześć wszystkim. Strasznie mnie wzięło jakiś czas temu, by otworzyć swój biznes. Problem jest w tym, że chciałbym zacząć z jak najmniejszym wkładem własnym lub... jego całkowitym brakiem.

Czy macie jakieś pomysły, jak można otworzyć działalność nie inwestując w to pieniędzy?

Przeszukując youtube natknąłem się tylko na taki film:
www.youtube.com/watch?v=2Q0DzMZT3HQ
Myślicie, że te sposoby które tam podał są rzeczywiście sensownie i takie proste jak mówi? Mi się wydaje, że to wcale nie jest tak z górki, jak brzmi na filmie.

Zresztą sami posłuchajcie i dajcie znać.
Edytor zaawansowany
  • arek13130 09.09.19, 12:21
    Własny biznes bez wkładu najlepiej próbować przez internet. Jest dużo możliwości od bloga po kanał na youtubie. Tutaj jest wpis z 11 skutecznymi sposobami: medium.com/@bankowy/jak-zarabia%C4%87-w-internecie-11-skutecznych-sposob%C3%B3w-na-dodatkowy-doch%C3%B3d-971105cf752b

Każdy inny biznes (nieinternetowy) będzie wymagać wkładu własnego. Jeśli chodzi o internet to tego wkładu nie ma lub jest minimalny. A jeśli ktoś proponuje Ci biznes przez internet, ale z koniecznością wykupienia jakiegoś pakiety to warto się zastanowić kto na tym rzeczywiście zarabia?

Zarabianie można zacząć od 0, zajmuje to więcej czasu, a jedyne inwestycje to reklama, dzięki której od razu można zarabiać. Reklama np. w Google czy Facebook, ale bez tego też można.

Ze swojej strony polecam też ten projekt: internetowemozliwosci.eu Gdzie realnie można zacząć naukę zarabiania w programach afiliacyjnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka