Dodaj do ulubionych

Własny sklep

18.09.19, 13:26
Hej wszystkim :) zamierzam otworzyć własny sklep spożywczy i mam do was pytanie: jakie parametry powinny mieć specjalne lodówki na nabiał, no i te na napoje? Chcę, żeby stał u mnie dobry i bezpieczny sprzęt.
Edytor zaawansowany
  • pasternak88 19.09.19, 13:03
    wróżki zarabiają na krypto walutach ponad 12.000zł
    zobacz film instruktażowy jak oni to robią na stronie systemzarabiania.pl
  • biegplotki 23.09.19, 13:37
    Bo znalazłem na przykład coś takiego: restoquality.pl/chlodnictwo/szafa-chlodnicza i nie wiem czy to wystarczy. Wygląda dobrze :)
  • r.emik 02.10.19, 17:17
    Jestem pewny, że kupując każdą nową lodówkę czy też szafę chłodniczą adresowaną do sklepów, kupisz bezpieczny i dobry produkt. A dokładnie to jaka będzie, zależy bardziej od tego ile masz miejsca w sklepie i ile chcesz mieć towaru wymagającego schłodzenia :) No i standardowo od tego jaką kwotę chcesz na na nią przeznaczyć.
    -----------------
    kabiny systemowe
  • prop-trading.pl 16.10.19, 10:34
    biegplotki napisał:

> Hej wszystkim :) zamierzam otworzyć własny sklep spożywczy i mam do was pytanie
    > : jakie parametry powinny mieć specjalne lodówki na nabiał, no i te na napoje?
    > Chcę, żeby stał u mnie dobry i bezpieczny sprzęt.

Najlepiej zgłoś się po takie szczegółowe wytyczne do odpowiedniego urzędu, tu na forum raczej nie znajdziesz aż takich specjalistów, a tu jedna mała rzecz i moga Ci cofnąć pozwolenia, więc lepiej do źródła:)

--
    Prop-trading.pl
    Zautomatyzowane strategie do handlu na walutach.
  • janinka356 18.10.19, 11:34
    Otwierając własną działalność gospodarczą lodówki to nie wszystko. Pamiętaj, że czeka Cię wiele formalności do załatwienia. Z pewnością przyda Ci się pomoc księgowej czy prawnika. Mogę szczerze polecić kancelaria prawna warszawa fkk-kancelaria.pl/kontakt-kancelaria-prawna-warszawa/. Z pewnością doradzą w każdej kwestii. A jeżeli bardzo zależy Ci na konkretnych lodówkach to nie określiłeś czy ma to być sklep samoobsługowy czy wszystko będziesz podawać zza lady, więc skąd mamy wiedzieć jakie modele polecać?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka