Dodaj do ulubionych

czy ktos prowadzi recznie KPiR?

10.04.06, 08:03
Witam,
moje pytanie, czy są jakies osoby, które prowadzą same recznie KPiR, a także
ile biora za prowadzenie- miesiecznie?
Edytor zaawansowany
  • busia18 11.04.06, 12:51
    Po co???? Sa teraz różne programy do prowadzenia kpir, np. Mała Księgowośc -
    Rzeczpospolitej, na potrzeby małej firmy w sam raz.
  • 1klassa 13.10.14, 12:24
    Uzależnione opłaty od ilości wpisów na miesiąc 150-200 to minimum.
  • doradcajg 25.02.15, 02:14
    Prowadzę od 2009 roku cały czas i nie narzekam, mina pracownika Urzędu skarbowego jak dostaje podczas kontroli ręcznie wypełniony KPiR oraz książki VAT bezcenna. Mam koło 50-100 wpisów miesięcznie można spokojnie ogarnąć.
  • merk.ury 06.03.15, 21:58
    Ręczne prowadzenie KPiR - o rany w tych czasach - to trzeba mieć czas i nie mieć Klientów chyba...Korzystam z enova - polecam: enova.komako.pl/
  • koralgoool 12.03.15, 12:33
    merk.ury napisał(a):

> Ręczne prowadzenie KPiR - o rany w tych czasach - to trzeba mieć czas i nie mieć Klientów >chyba...Korzystam z enova -
    >polecam: enova.komako.pl/

Tak enova to ciekawe rozwiązanie, ale nie tylko do KPIR. Nawet powiedziałbym, że do dużo większych zastosowań. Konieczne porządne wdrożenie z dobrym partnerem.
  • ro666 01.04.15, 22:51
    Spróbuj na taxeon.pl. Na początku miałem obawy czy sobie poradzę ale okazało się, że wszystko jest banalnie proste. Sam się zdziwiłem! I płacę tylko 19 zł netto miesięcznie więc spokojnie jestem w stanie wyskrobać taka kasę co miesiąc.
  • Gość: Gosc IP: *.146.34.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.05.19, 17:59
    Prowadzę od 2009 roku cały czas i nie narzekam
  • anidzia44 13.04.15, 12:40
    Szkoda czasu na ręczne dłubanie :) możesz kupić program lub korzystać z takiego w internecie. Ja używam taxeon. bardzo fajny
  • Gość: minimidimaxi IP: *.dynamic.chello.pl 28.10.16, 10:23
    z dobrym narzędziem niestraszne jest prowadzenie księgowości samemu. Wystarczy tylko dobry programu do kpir. Ja korzystam od kilku z programu Księga Pakiet Przedsiębiorcy www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega
    Program rozwijany i aktualizowany, prosty a przy tej swojej prostocie bardzo funkcjonalny. Polecam !
  • r.emik 28.10.16, 14:05
    A 10 lat później już chyba nie ma takiej opcji. Wszystko musi przejść elektronicznie...
  • fil8080 24.05.19, 13:19
    W dzisiejszych czasach ręczne prowadzenie KPiR do raczej niepoważne ;) Można samemu, ale najlepiej w jakimś sensownym programie. Ja korzystam z aplikacji Pakiet Przedsiębiorcy Księga. Tutaj można pobrać tę aplikację:

www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.