Dodaj do ulubionych

program do wystawiania faktur

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.06, 23:32
Prosze poleccie jakis program do wystawiania faktur. Idealny byłby darmowy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: adamo IP: *.eu.org 08.12.06, 11:06
    dla OpenOffice (Calc), arkusik kalkulacyjny (szablon, czyli po rosyjsku template
    ;-) ) zresztą własnej produkcji :) , w malutkiej firmie zupełnie wystarcza
    zwyczajny arkusz kalkulacyjny (kilkanaście faktur rocznie).
    Mała rzecz a cieszy :D

• Gość: Iza IP: *.aerostrada.com.pl 11.07.13, 19:50
    Darmowy program do wystawiania faktur i przy okazji zarządzania firmą to Belisama4CRM. Korzystamy z niego u nas w firmie. Na jedno stanowisko jest darmowy przy większej ilości stanowisk kosztuje.
  • Gość: lucy564 IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.13, 15:19
    b2bdeal.pl/oferta/1205/139-zl-zamiast-199-zl-za-oprogramowanie-r2faktury-szybkie-wystawianie-faktur-z-obsluga-magazynu.html co prawda nie jest darmowy, ale cena tez nie przeraża.
  • posrevo 08.01.16, 13:06
    Program + księgowość, ceny nie przerażają :)
    partner.wfirma.pl/ref/9605cfdb1bd332b3a61d92766fe946a5
  • mysie.uszko 08.01.16, 17:17
    Bardzo łatwy, tutaj więcej:-)
    www.youtube.com/watch?v=vNKqYecaU2s&feature=youtu.be
  • jolantaplatonienko 09.01.16, 10:28
    ELISOFT Faktury 2016 - darmowy i całkiem fajny.
  • saaawka1 26.04.16, 11:55
    Zapraszam do kontaktu mamy coś odpowiedniego :) w bardzo rozsądnej cenie

pozdrawiam

contact@kings.codes
  • fale_loki_koki 10.08.16, 10:59
  • e_moskala85 10.08.16, 11:54
    gfaktura.com/ jest w porządku, polecam też www.megafakturka.pl/ (płatny, ale najpierw można za darmo przetestować). Pozdrawiam
  • kacper_jakub 15.08.16, 23:47
    Bizin, zdecydowanie. Możesz spróbować kilku jego wersji.
  • r.emik 14.03.17, 16:19
    Sprawdź Rzeckiego: www.twojprogram.pl/Opis-Programow/darmowy-program-faktura.html
  • Gość: marianna43 IP: *.dynamic.mm.pl 06.05.17, 19:07
    Program Intaxo, a szczególnie jego wersja mobilna dostępna pod tym linkiem
    play.google.com/store/apps/details?id=com.intaxo.pl&hl=pl
    W tej aplikacji można szybko wystawić fakturę będąc poza biurem, a także zeskanować fakturę kosztową.
  • blue-bells 11.05.17, 12:27
    Darmowe programy są z reguły niedopracowane i niedostosowane do zmian w przepisach. Ja polecam prosty i niedrogi program, jakim jest Faktura VAT z Pakietu przedsiębiorcy. Można go pobrać ze strony www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat i przetestować za darmo.
  • Gość: Damian5000 IP: *.146.142.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.05.17, 10:37
    Taxly.pl oferuje tez appke do faktur - za free i płatna. Ja korzystam z płatnej (80 zł na rok). Bardzo fajnie działa i jest bardzo intuicyjna - mogę polecić
  • Gość: Monik IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.17, 14:10
    ja polecę fakturowanie na platformie mójksięgowy24, bardzo proste w obsłudze i w sumie taniutkie bo niecałe 6 zł na miesiąc lub 60 zł na rok. Jest on dostępny na platformie internetowej, także masz dostęp online ;) z tego co kojarzę, to jest też w wersji darmowej, ale jest tam chyba ograniczenie do ilości dokumentów wystawianych w danym miesiącu.
  • Gość: AsiaK. IP: *.play-internet.pl 25.05.17, 17:46
    też mi się wydaje, ze to co darmowe to jakieś takie niedopracowane, a czasami jak to jest system przez neta to i reklamy potrafią latać, a to są wazne sprawy. jak się prowadzi firmę, to takie rzeczy już się bierze na poważnie. Ale musiałam w sumie do tego dojrzeć, bo kiedy wszystko robiłam po kosztach, ale juz wiem, ze to złe podejscie. Z BizIn też korzystam, musze przyznać ze mi sie sprawdza, ma takie funkcje jakie są mi potrzebne i to bardzo przejrzyście. Są rzeczy, na ktore warto sie jednak zdecydowac.
  • Gość: MarcinPe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.06.17, 19:12
    Ja korzystam z afaktury.pl i nie zamieniłbym go na żaden inny. Najpierw testowałem bezpłatnie i już przy nim pozostałem. Jest nie drogi, bardzo funkcjonalny. Ma nawet funkcję windykacji fatur.
  • Gość: Aneczkaa123 IP: *.43.87.181.ipv4.supernova.orange.pl 10.12.18, 11:15
    Ja mogę polecić Ci program Faktura Small Business: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ . Jest prosty w obsłudze, ma dużo ciekawych opcji, z których na pewno skorzystasz. Jest też darmowa wersja demo. Ogólnie subskrypcja programu jest tania jak na program z tyloma funkcjami. Ja zamierzam z niego skorzystać w nowym roku i mogę polecić jeżeli ktoś szuka programu do faktur 2019.
  • mijczel 10.12.18, 12:37
    Od dłuższego czasu korzystam z BIZIN. Jak dla mnie to najlepsza alternatywa, bo mogę wystawiać faktury zawsze i wszędzie. Wystarczy, że mam dostęp do internetu i aktualną przeglądarkę www. Darmowe programy zazwyczaj nie spisują się jak należy, więc lepiej zainwestować. I tak wyjdzie to taniej niż zatrudnienie księgowego.
  • Gość: Eryk IP: *.47.127.19.ipv4.supernova.orange.pl 11.12.18, 18:38
    Mam takie pytanko. Czy programy, które działają na zasadzie dostępu do internetu są w 100% bezpiecznie? Jest pewność, że dane nie zostaną udostępnione innym?
  • mijczel 12.12.18, 19:16
    Bezpieczeństwo w 100% gwarantowane. Nigdy nie zdarzyło się tak, żeby dane mojej firmy gdziekolwiek wyciekły. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej w tym temacie, to po prostu wejdź na www.bizin.pl/ i odpal zakładkę bezpieczeństwo. Tam wszystko jest wytłumaczone. Trzeba być otwartym na nowe technologie, bo przynoszą bardzo dużo korzyści.
  • Gość: Hubi IP: *.146.50.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.18, 08:39
    Dodam więcej odnośnie powyższego programu. Umożliwia on wystawianie faktur w różnych językach, walutach i dodatkowo można zamieścić na nich logo swojej firmy. Kolejnym plusem jest to, że możesz zarządzać magazynem i płatnościami. Tego typy rozwiązanie w firmie jest bardzo korzystne, bo oszczędza sporo czasu.
  • itnews 20.12.18, 09:23
    Aktualnie coraz rzadziej korzysta się z programów służących tylko do wystawiania faktur. Popularnością cieszy się oprogramowanie helpdesk, które przechowuje wszystkie pliki firmowe, pozwala nadzorować księgowość i nigdy nie ma problemu ze znalezieniem konkretnej faktury. Warto się nad tym zastanowić :)
  • malinarek70 24.12.18, 13:37
    Wypróbuj Fineco Software Faktura VAT. Pobierzesz go za darmo tutaj:

Darmowy program do fakturowania
  • Gość: Nelka IP: *.43.119.65.ipv4.supernova.orange.pl 08.01.19, 14:01
    Faktura Small Business od Mega-Tech: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/. Polecam jest do testowania za darmo. Przydatny bardzo do prowadzenia firmy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.