Dodaj do ulubionych

Prawa autorskie

29.04.03, 11:08
Gdzie wpisac odliczenia z tytułu praw autorskich na podst. art. 22 ust.9? Na
formularzu PIT jest miejsce tylko na odliczenia na podst. art. 18?
Edytor zaawansowany
  • radoslaw.gumulka 30.04.03, 10:59
    eela napisała:

    > Gdzie wpisac odliczenia z tytułu praw autorskich na podst. art. 22 ust.9? Na
    > formularzu PIT jest miejsce tylko na odliczenia na podst. art. 18?

    Art. 22 ust.9 mówi o kosztach, art. 18 definiuje źródło przychodu - prawa
    majątkowe. Do praw majątkowych zalicza się między innymi przychody z praw
    autorskich. Zatem w wierszu Prawa autorskie i inne prawa, o których mowa w art.
    18, powinna zostać ujęta kwota przychodów (kol. b) i kosztów uzyskania tych
    przychodów (kol.c).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka