29.02.08, 19:22
Witam co myślicie o sprzedaży skuterów nie mówię tutaj sprzedaży w salonie
tylko w domu na giełdzie i oczywiście potem również salon.Proszę o poradę
właścicieli lub ludzi którzy sie tym zajmują . Nie oczekuje odpowiedzi w stylu
daj sobie spokój tylko rad
Edytor zaawansowany
  • dcio 03.03.08, 00:03
    skuter na 2 letniej gwarancji mozesz kupic juz ponizej 4 tys zl.

Jak klijentowi zaproponujesz wyraznie nizsza cene , bez gwarancji , masz kapital i wiesz , ze to produkt sezonowy , no i mieszkasz kolo rynku zbytu to chyba warto zaryzykowac, ale mysle, ze muisz miec dostep do nowych skuterow za max 2 tys rzebys ty zarobil i klijentowi oplacilo zrezygnowac sie z gwarancji.

jerrysen napisał:

> Witam co myślicie o sprzedaży skuterów nie mówię tutaj sprzedaży w salonie
    > tylko w domu na giełdzie i oczywiście potem również salon.Proszę o poradę
    > właścicieli lub ludzi którzy sie tym zajmują . Nie oczekuje odpowiedzi w stylu
    > daj sobie spokój tylko rad
  • Gość: jerrysen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 00:08
    Ale czemu bez gwarancji zawsze jeśli sie zna na mechanice można mieć również
    serwis z tego tez jest kasa
  • michal_3miasto1 23.03.08, 12:03
    Naprawy gwarancyjne mogą wykonywać jedynie warsztaty akceptowane przez producenta i wtedy jest kasa z napraw gwarancyjnych.Jeżeli chcesz handlować i serwisować samodzielnie musisz zejść z ceny.
  • Gość: jerrysen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.08, 14:05
    Rozmawiałem z importerem i mówi ze jeśli chodzi o serwis nie ma problemu mogę
    mieć również autoryzowany, ja wykonuje drobne naprawy i przeglądy serwisowe
    jeśli jest coś bardzo poważnego oni to robią w serwisie firmowym . Oczywiście
    jeśli jest gwarancja . Bez takiej gwarancji nikt nie kupi
  • cyryl70 09.04.08, 14:24
    chce zacząć sprzedawać skutery Jestem nowy w branzy Jeryssen moze
    popioszemy?
  • Gość: jerrysen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.08, 17:38
    jeśli chodzi o sprzedaż to musisz porozmawiać z importerem jest ich dużo wpisz w
    wyszukiwarce i zadzwoń widziałem twój wcześniejszy wpis . Za cenę poniżej 2000
    tyś brutto to tylko w erze . Za mniej niż 2000 nie kupisz chyba ze jakieś z wadą
    lub stary rocznik . Na początku radze zbadać rynek jeśli 2 skrzyżowania dalej
    jest salon to nie dasz rady jak działają długo mają większe upusty i popłyniesz
    bo zniszczą Cię ceną. I jeszcze serwis większość importerów żąda również serwisu
    czyli dobrze żebyś znał sie choć troszkę na mechanice. Na razie nie licz na
    super zyski i wiec ze jest to sezonowy produkt
  • cyryl70 25.04.08, 16:10
    moze wymienimy sie wiadomościami tzn adresami hurtowni itp?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka