chciałabym otworzyć sale zabaw dla dzieci Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • co o tym sądzicie? czy jest to dobry biznes?
    • Gość: cape point IP: 212.76.37.* 08.07.08, 09:40
      aniu,
      a czy w tw miescie sa takie sale? warto przejsc sie, zobaczyc jakie jest
      "oblozenie". trzeba tez rozwazyc jakie zageszczenie tego rodzaju uslug jest w tw
      okolicy. nie wolno zapominac, ze jest to biznes nieco sezonowy - wakacje, ferie
      to najlepszy okres. w ciagu roku szkolnego to popoludnia i weekendy. w ofercie
      powinny znajdowac sie dodatkowe atrakcje - organizacja urodzin, sptk
      tematycznych, rowniez dla rodzicow. olbrzymia role w takim przedsiewzieciu
      odgrywa lokalizacja.
      a masz lokal? o jakim zrodle finansowania myslalas?
    • mysle o sali zabaw dla dzieci i prosze o porady.jakie sa
      wymogi.koszty czy to sie oplaca itd.
    • Gość portalu: anka napisał(a):

> co o tym sądzicie? czy jest to dobry biznes?
      TO JEST B, DOBRY BIZNES , TYLKO TRZEBA UWAŻAĆ NA KONKURENCJE.
      SALONY POWSTAJĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU.
      dO NOWOPOWSTAŁYCH WYSYŁAM ZA ZALICZENIEM WYKŁADZINY DZIECIĘCE
      Z WSZELKIMI ATESTAMI WYMAGALNYMI DLA TYCH OBIEKTÓW.
      • Gość: kros IP: *.net.stream.pl 20.01.13, 17:39
        Powiem Wam tak...ludziom sięiwydaje ze to łatwa kasa, raz zainwestujesz a potem tylko ciągniesz...chce tu wszystkich uswiadomić, że z jednej sali kokosów nie bedzie tym bardziej jesli mamy jąw niewielkim mieście;-( a jak nie daj boże otworzy sie konkurencja to masakra. Sale sie zamykaja na potęge, ciekawe czemu??? może to nie takie kokosy?
        • Sala zabaw, jak każdy inny biznes, podlega odpowiednim regułom rynkowym. Inwestować należy z głową a nie na huuurrra. Aby potem dużo wyciągnąć, należy najpierw odpowiednio dużo zainwestować, nie da się inaczej. W przypadku sal zabaw ta maksyma sprawdza się doskonale. A potem dbać, ulepszać, modernizować itd. Tak jak wcześniej napisałem, zamykają się sale zabaw starszego typu, z niewystarczająca ofertą, kiepskim wyposażeniem, z niskim standardem wykończenia wnętrz. Sale zabaw dobrze wyposażone, z wnętrzami wykończonymi w wysokim standardzie, z bogatą ofertą nie tylko dla dzieci, ale i dla opiekunów, funkcjonują bardzo dobrze, i otwiera się ich nadal całkiem sporo ( w miejsce tych przestarzałych ). Pozdrawiam. Tomasz Bijak.
    • Za malo podalas szczegolow zeby na to pytanie odpowiedziec:
      1. Czy sala ma powstac w miescie czy na wsi?
      2.Czy jest juz podobna placowka w poblizu?
      3.Czy masz juz lokal?wlasny do wynajecia?
      4.Jakie sa jego rozmiary?
      5.Czy zamierzasz tam pracowac sama czy kogos zatrudniac?
      Wtedy moge ci cos doradzic.

Ja wlasnie zamierzam otworzyc taka sale zabaw w nowopowstalej Galerii. Konstrukcje sprowadzam z Chin (bo tansza i bardziej kolorowa)50m2 przez Polska firme,ktora posiada wszystkie odpowiednie certyfikaty. Dodatkowo co roku trzeba robic przeglad bezpieczenstwa takiej sali.
      Polecam wejsc na strone: www.place-zabaw.dladzieci.net/
      Co do dochodow to nie licze na kokosy ale zysk prawdopodobnie bedzie
      • Gość: katixx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.09, 13:00
        Agi77 - jaki jest koszt takich placów w tej firmie - znalazłam ofertę na allegro
        - 1300 zł metr.
      • Gość: eross IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.09, 15:28
        Czy podana firma realizuje place na zamówienie czy posiada tylko gotowce?
      • Mam pytanie co do współpracy z firma od konstrukcji???place-zabaw.dla dzieci
        Czy byli terminowi ???? czy jesteś zadowolona z wyglądu konstrukcji????
        • hmmm,trudno na to pytanie odpowiedziec.W skali 1-5 dalabym im 3+.
          Byli terminowi,bardzo mily Pan bral pod uwage wszystkie moje sugestie i zmiany.
          Ale wiele rzeczy przyplynelo albo obdrapane albo uszkodzone. Fakt ze bez dwoch
          zdan wymieniaja na nowe ale znowu trzeba czekac 2 miesiace.Plastik (np
          zjezdzalnia)i gabki(ochronne) bardzo dobrej jakosci ale znowu puzzle jako
          podloga tragiczne.Szybko sie psuja i rozczepiaja. Trudno mi jest ich oceniac bo
          nie wiem czy posiadacze innych placow zabaw maja podobne problemy. Ale z drugiej
          strony zaplacilam za konstrukcje 4 razy mniej niz proponowaly polskie firmy.
          Duzym minusem byl tez fakt ze musialam sama znalezc ekipe ktora to zmontuje.Mimo
          ze znalazlam 'zlote -raczki' to i tak mielismy problem bo wszystkiego trzeba
          bylo sie nauczyc.A na bledy ,jesli chodzi o dzieci ,nie ma miejsca. Nie prawdą
          tez bylo zapewnianie mnie ze to 'bulka z maslem'.Skladanie takiego placu zabaw
          jest żmudne i czasochlonne.Inne fimry nie chcialy sie podjac samego skladania
          placu,jesli sie u nich nie kupowalo,a firma baby land nie dysponuje taką ekipa...
          • Gość: jolka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.10, 14:59
            a mi zlozyli Panowie bez problemow, tez sie zastanawialam czy sama mam sobie
            montowac (maz, szafgier) - bo chcialam zaoszczedzic - ale Panowie wyili mi to z
            glowy i zamontowali wszytsko szybciutko - wiec chyba to tylko i wylacznie
            kwestja podpisanej umowy
          • Gość: mrs79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.02.12, 23:10
            Problem z polskimi firmami produkującymi też jest ogromny.
            3 firmy z Częstochowy to tak naprawdę jedna firma działająca pod trzema szyldami. Nawet zdjęcia z realizacji mają z tych samych sal - czy to nie małe oszustwo? no napewno nie konkurencja. Kiedy przyjechał do nas przedstawiciel jednej z tych firm, a z kolejnymi byliśmy już umówieni na następne dni i w trakcie rozmowy wprost o to zapytaliśmy zaczęło się takie mieszanie w zeznaniach, że.. nie otrzymaliśmy ani oferty, ani nie pojawili się umówieni koledzy "konkurenci". Inna firma ze śląska, która reklamuje się jako ta co ma największe doświadczenie ma najwyraźniej też dosyć lekceważący stosunek do swoich nawet przyszłych klientów. Pan przyjechał poprzechwalał się jaki to nie jest super, jaką sam ma salę i tylke go widzieliśmy jego i ofertę od niego - miałem wrażenie, że przyjechał przewieźć blond lalę swoją limuzyną. I tak trafiliśmy na najlepszych oszustów firmę sr ab-ex. Kiedy tylko przelaliśmy im pieniądze za konstrukcję, a było to ponad 100-tyś. kontakt się urwał, telefony zostały odrzucane i ewidętnie obsługa posprzedażna w tej firmy to chasło "mamy was w d..ie". Konstrukcja jest nie dokończona i co gorsza nie dokońca bezpieczna. Pan Marek K. dorobkiewicz niestety nie ma dzieci, a co za tym idzie wyobraźni i pozostawiał niezłe kwity - włos się jeży. Jego matka też nie lepsza potrafiła dzwonić o pieniądze choć nie otrzymałem faktury, zapłaciłem bo jestem uczciwy, a później musiałem się prosić o fakturę, a do usunięcia usterek i dokończenia prac nie doczekałem się od miesięcy. Przestrzegam przed tą firmą z Siemianowic. Dlatego wydaje się, że firmy sprowadzające produkty z Chin będą miały rację bytu dopuki w Posce nie otworzy się poważny producent sal zabaw.
            • Gość: Bogusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 10:37
              Witam,
              ja rozniez zamowilam konstrukcje od Pana Marka K. i tak jak przedmówca poprawek nie mozna sie doczekac- a jest ich sporo. Dochodze do wniosku ze jednak chinskie jest lepsze- ladniejsze, ciekawsze- a to najwazniejsze i bezpieczniejsze!!!! Bardzo zaluje, ze sie zdecydowalam na konstrukcje z tej firmy.Sprawa z Panem Markiem z firmy Ab-EX chyba skonczy sie w sadzie...
            • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.12, 15:13
              U Nas nie było żadnych problemow plac zabaw powstał 6 dni przed planowanym montażem.
              Potrzebne papiery dostałem po zakończeniu montażu i podpisaniu protokołu.Sala znajduje się w salonie meblowym w poznaniu. Jestem zadowolona po dzień dzisiejszy.Współprace z firma ab-ex uważam za udana .
          • Gość: Asia IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.03.12, 19:32
            U mnie składli plac, moze nie mieli wtedy tyle zamówien
      • Gość: Foremka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.02.10, 23:06
        Witam. Również pragnę otworzyć taką salę. Mam jednak bardzo małą
        wiedzę na ten temat. Najbardziej interesuje mnie to czy potrzebne są
        jakieś specjalne szkolenia pedagogiczne? Chcę otworzyć taką salkę,w
        której dzieci będą przebywać pod opieką rodziców ale nie jestem pewna
        czy nie będę potrzebowała odpowiednio przeszkolonej osoby do
        kierowania ów salą. Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Każda uwaga czy
        porada będzie mi bardzo pomocna. Z góry dziękuję za pomoc.
        • Sala zabaw nie podlega pod MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej) wiec nie potrzebne sa ŻADNE szkolenia.Jest to biznes jak kazdy inny wiec tylko od Pani zalezy kogo tam Pani zatrudni.Pewne jest natomiast ze musi byc to osoba z dobrym podejsciem do dzieci.To cenia sobie zarowno rodzice jak i dizeci.
      • Gość: Asia IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.03.12, 19:23
        Tak, ja juz mam plac od P.Konrada Batory i jest ok pomimo , że z chin, na poczatku trudno jest zapłacic wiele wiecej a od czasu do czasu można cos zmienic dokupic jak juz są dochody,
        osobiście polecam www.place-zabaw.dladzieci.net/
        Facet jest konkretny nie owija w bawełne jednym słowem mówi zawsze szczerze ja sie o tym przekonałam po czasie, teraz widze ze to co doradzał ma sens. POLECAM
    • Jest to bardzo fajny biznes jesli:
      -nie zniecheca cie poczatkowe formalnosci i wybieranie firmy ktora postawi
      profesjonalna konstrukcje
      - masz dobre miejsce (centrum handlowe lub budynek w dobrej lokalizacji z
      parkingiem)
      -dobrze dobrany personel
      Dodatkowo przesylam link, warto poczytac
      www.bankier.pl/wiadomosc/Formalnosci-i-koszty-otwarcia-centrum-dla-dzieci-1482864.html
      • czy mogła bym się z Panią skontaktować jeżeli proszę o numer kontaktowy
        • Gość: sylwia100 IP: 83.1.71.* 25.01.10, 00:22
          Witam,tez jestem zainteresowana stworzeniem takiej bawialni dla dzieci i w
          zwiazku z tym mam do was+ doswiadczonych kilka pytan
          1 czy moze mi sie to udac 4km od miasta 30tys przy glownej trasie wylotowej z miasta
          2 czy jestem w stanie otworzyc taka bawialnie za 60tys, konkretnie chodzi o samo
          wyposazenie, bo bud mam
          3 czy dwie osoby sa w stanie sie zajac obsluga dzieci
          dziekuje za odpowiedzi
          • Juz odpowiadam:
            Przede wszystkim musi Pani popatrzec oczami klienta.Co jako rodzic by Pania
            interesowalo.
            1.4km od miasta...moze sie udac jesli budynek bedzie ZARAZ przy trasie,widoczny
            z wielka reklama i obowiazkowo duzym parkingiem.
            2/3Nie pisze Pani ani jaka powierzchnia dysponuje,ani co by tam Pani chciala
            miec.Czy oprocz konstrukcji zabawowej,kacik dla maluchow,
            szatnie,sklepik,kawiarenke z internetem ,ubikacje i salki na organizajce urodzin.
            Do tego ,musi Pani po prostu znalezc firmy w internecie poszukac ,podzwonic a
            oni zrobia Pani kosztorys.Ceny jak w kazdej branzy wahaja sie od 20 tys do 300 tys
            Pozdrawiam
    • Gość: MIKI IP: *.ip.netia.com.pl 29.01.10, 18:44
      WITAM JEŚLI KTOŚ PLANUJE OTWORZYĆ TAKĄ SALE TO JA MAM DO SPRZEDANIA JUZ
      ISTNIEJACA,DOBRZE PROSPERUJACA I WYPROMOWANA MUSZE SIE WYCOFAC Z ZALEM SERCA,
      PROBLEMY RODZINNE.
    • Gość: MIKI IP: *.ip.netia.com.pl 02.02.10, 19:41
      TA SALA ZNAJDUJE SIE W ŁODZI.
      • Witam
        Też mam zamiar otworzyć taką salę zabaw.
        2 km od Warszawy, przy głównej trasie nad Zegrze
        we własnym domu, także czynsz mi odchodzi
        znajdowałoby się tam:
        sala zabawowa z konstrukcją
        salka mniejsza, albo do rysowania ze stoliczkami, albo salka dla maluszków
        bufet
        łazienka z ubikacją, przewijak dla dzieci
        szatnia
        pokój urodzinowy z tarasem
        Moim zdaniem dużym plusem jest to , że to jest moja nieruchomość i odchodzi mi
        czynsz, a minusem jest to , że są to obrzeża Warszawy
        Pozdrawiam :-)
      • Gość: pati IP: 193.238.64.* 26.02.10, 15:40
        Witam:)czy Pani oferta jest jeszcze aktualna odnośnie sprzedaży Pani sali zabaw.
        Zainteresowała mnie ta oferta,ponieważ mieszkam w Łodzi. Chciałabym również
        dowiedzieć się,gdzie dokładnie się znajduje, no i oczywiście za ile chce ją Pani
        sprzedać i czy jest w pełni wyposażona. Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam.
      • Gość: Ravenik IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.12, 23:27
        Witam
        czy ta sala jest jeszcze na sprzedaż..?
        Proszę i info :
        ravenik@poczta.fm
    • Bardzo fajny pomysł na biznes, szczególnie że teraz brakuje takich miejsc, gdzie
      dzieci mogą spędzać wolny czas. Poza tym mamy teraz do czynienia z wyżem
      demograficznym, więc przez kilka następnych lat można liczyć na klientów, ale
      warto się zastanowić co potem.
      • Gość: właścicielka sali IP: *.prenet.pl 12.02.10, 19:12
        Witam wszystkich chętnych do otwarcia sali zabaw dla dzieci. Jestem właścicielką
        kilku sal zabaw dla dzieci z czego jednej w Niemczech. Jeżeli mogę Wam coś
        doradzić to na pewno nigdy nie kupiłabym już więcej chińskiej sali zabaw. Miałam
        chińską salę zabaw, która okazała się jedną wielką tandetą oczywiście z
        wszelkimi certyfikatami. Armatki popsuły się na drugi dzień, faktycznie bajkowa,
        kolorowa ale tylko na pierwsze wrażenie. Proszę się przyjrzeć chińskim salą,
        które poza rurami i tubami nic więcej nie mają. Niestety nie przekonuje to
        naszych najważniejszych klientów czyli dzieci. Wszystkie elementy plastykowe,
        rury, tuby, samochodziki z czasem ich kolorystyka blakła a one same pękają.
        Reasumując: CHIŃSZCZYZNA ZAWSZE BĘDZIE CHIŃSZCZYZNĄ.
        Bardzo fajne sale z których jestem zadowolona to produkcja naszych polskich firm.
        A jeżeli chodzi o sam interes to jest intratny, zwłaszcza w dobie babyboom.
        Pozdrawiam
      • Gość: hermit IP: *.chello.pl 17.02.10, 17:06
        witam

czy przepisy pozwalaja by taka sale zabaw zrobic w budynku
        magazynowym czy tez trzeba bedzie taki budynek przeksztalcic? jesli
        trzeba przeksztalcic budynek by mial status uslugowy a nie
        magazynowy to gdzie( w jakich urzedach) to zrobic ? i czy to jest
        trudne i czasochlonne?

pozdrawiam
        • Gość: place-zabaw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.10, 15:18
          witam Wszytskich

dzięki jednej z Pań dowiedzialiśmy sie o tym watku.
          dziękujemy Pani Agacie z Tarnowa za polecenie naszej firmy.

co do Paru zagadnien ktore tutaj padly
          1. realizujemy projekty zarowno gotowe jak i na indywidualne zamowienie -
          pojekty sa oczywiscie bezplatne
          2. dysponujemy ekipa ktora montuje plac od A-Z - wielu klientow - jak Pani Agata
          - chcac zaoszczedzic kilka tysiecy zlotych wybiera rozwiazania posrednie - nasza
          firma postawila glowna konstukcje - a klinci w tymprzypadku sami mieli zalozyc
          siatki i pianki , i tu sie zgodze jest to czasochlonne i dosc problematyczne dla
          osob ktore tego nigdy nie robily i nie dysponuja osobami ktoe maja czas sie tego
          zadania podjac - nasi klienci miedzy innymi z Bialej Podlaskiej czy Pultuska w
          100% place sami sobie skladami w bardzo krotkim czasie z bardzo dobrymi efektami
          - wiec taka decyzje nalezy przemyslec. niczego nie narzucamy.popostu jestesmy
          elastyczni.

co do innego postu "wlascicielki sali" nie zgodzesie z tym ze Chinszyzna
          pozostanie tylko chinszyzna - stawiamy na jakosc i oferujemy produkt dobrej
          jakosci w rozsadnych pieniazkach - dla osob zaczynajacych w tym biznesie jest
          bardzo wazne by sala zabaw byla efektowna i atrakcyjna
          NIE JEST PROBLEMEM WYDAC 2-3X WIECEJ nie wiedzac jakie beda w przyszlosci obroty
          i dochody

oczywiscie sa materialy ktore sa mniej lub bardziej narazone na eksplatacje -
          obecnie wiekszosc z nich jest juz dostepnych u nas niemalze od reki

wszystkich zainteresowanych wszelkimi zagadnieniami w tym zakresie zapraszamy do
          kontaktu mailowego lub telefonicznego
          namiary na naszej stronie www.place-zabaw.dladzieci.net

pozdawiam serdecznie
          Konrad Batory
          • Gość: ProducentSalZabaw IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.10, 21:00

Szanowny Panie, po przeczytaniu Pańskiej recenzji względem wykonawstwa sal zabaw dla dzieci, oraz proponowanych opcji przez Pańską firmę stwierdzam, iż (przepraszam za wyrażenie) jest Pan zwykłym naciągaczem potencjalnych klientów, którzy w większości rozpoczynając taki interes jak prowadzenie sali zabaw, zazwyczaj, a być może w większości wydają na ten cel swoje oszczędności życiowe, a nie jednokrotnie wspomagane jest to kredytem. Pan proponuje w 100% i jedynie wyrób chiński, który jakością, czyli wytrzymałością, trwałością, a co za tym idzie gwarancją długiej żywotności, nigdy nie był i nie będzie. Trzeba być bez sumienia, aby jak wspomniałem przy tak dużym nakładzie finansowym, proponować klientom taki chłam, który po dwóch lub trzech miesiącach się rozpada, drze i blaknie, co już potwierdziła nasza przedmówczyni. Kolejną rzeczą jest atrakcyjność danej konstrukcji, co gwarantuje trafność zainwestowanych pieniędzy, bo musi Pan wiedzieć, że to dzieciak korzystający z danej sali wydaje jej opinię, a patrząc na Pana przedstawione propozycje na Waszej stronie internetowej, śmiało stwierdzam, iż jest osiatkowana pustynia. Nie będę już wspominał o takich sprawach jak rzetelne i faktyczne atesty i certyfikaty, które gwarantują długowieczność danego materiału, oraz jego przydatność względem SANEPID-u i Ppoż. Mniemam, iż jest Pan od pięciu minut na rynku polskim i powoduje Panem tylko chęć zysku, bez względu na późniejsze konsekwencje Pańskich potencjalnych klientów. Chciałbym mieć okazje oglądnąć Pański wyrób: przepraszam chińszczyznę przez Pana zmontowaną po trzech lub czterech latach jej eksploatacji, ale nie wiem czy Pan tak długo będzie istniał. Moja firma istnieje na rynku 12 lat i przez ten okres zajmujemy się projektowaniem i budową sal zabaw i jest mi obojętne czy spotkam klienta sprzed ośmiu lub dziesięciu lat, czy sprzed roku - bo wiem co robię i proponuję i jestem pewien, że zawsze mogę spojrzeć tym ludziom w oczy. Pargnę poinformować, iż moja własna sal istnieje już dziesięć lat i nie muszę się jej wstydzić. Jestem ciekaw, czy Pan jako szanujący się montażysta sal zabaw (bo producentem Pan nie jest), posiada Pan również własną?

Do Pańskiej wiadomości, oraz wszystkich czytających:

Krzysztof Kasprzyk
            F.U. EXPRES
            www.fuexpres.pl

ZAPRASZAMY

FIRMA Z TRADYCJAMI I REFERENCJAMI POWAŻNYCH INSTYTUCJI.
            • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 22:00
              Nie wiem jakim człowiekiem jest Pan Konrad, ale wiem jakim jest Pan
              Krzysztof - niestety nie godnym polecenia.
              Jeśli chodzi o otwieranie sal zabaw, to musi to być naprawdę
              przemyślana decyzja, bo naprawdę nie wszystkim się udaje (znam kilka
              takich przypadków). Nie liczyłabym na dofinansowanie z UE, tylko na
              siebie. Trzeba bardzo chcieć w to się bawić, bo rezultaty nie są
              powalające. Praca ta daje bardzo dużo satysfakcji, ale z tego
              rodziny się nie wyżywi. W moim przypadku po opłaceniu pracowników i
              czynszu, dla mnie zostaje skromna pensja, a sama też zasuwam i w
              weekendy nie ma mnie w domu. Mimo wszystko nie chciałabym robić nic
              innego. Jeśli myślicie o założeniu sali zabaw jedynie ze względu na
              zyski, to chyba lepiej znaleźć inny biznes.
              Pozdrawiam
              • Gość: ProducentSalZabaw IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.10, 11:00

Szanowna Pani, jest mi przykro, iż stwierdza Pani, że nie jestem godny polecenia
                lecz proszę mi uwierzyć, nie mogę stwierdzić, że wszystkie transakcje w kwestii
                budowy sal zabaw, wyzwoliły również i u mnie pełną satysfakcję. JEŻELI NIE
                WIADOMO O CO CHODZI - TO ZAWSZE O PIENIĄDZE. Uważam, iż jeżeli człowiek jest
                czysty i nie ma niczego do ukrycia, to po przedstawieniu swojej opinii na temat
                drugiej osoby lub firmy, swobodnie podpisuje się imieniem i nazwiskiem pod swoją
                wypowiedzią, czego ja dałem dowód. Natomiast wydając opinię, iż nie jestem godny
                polecenia, to przepraszam bardzo, ale obraża Pani również innych klientów, z
                którymi współpracowałem i nadal współpracuje. Chyba, że opisane Pani
                niepowodzenia w prowadzeniu sali zabaw, próbuje Pani przerzucić na mnie jako
                producenta. Przepraszam Panią bardzo, ale po wykonaniu Pani sali zabaw jeżeli ją
                robiłem, nie mam już żadnego wpływu na dalsze rezultaty, a uważam, że aby były
                one dobre lub bardzo dobre, trzeba po otwarciu sali włożyć masę pracy, a żeby
                przekonać klienta, że to właśnie Pani sali jest tą, którą warto odwiedzać, czego
                dowodem są klienci, którym wykonałem nie jedną, a nawet dwie i trzy sale. Z
                racji braku informacji jak dużą salę Pani posiada, nie jestem w stanie określić
                przyczyny Pani niezadowolenia. Natomiast uważam, iż powodzeniem prowadzenia sali
                zabaw jest przede wszystkim w miarę duża konstrukcja, która wtedy pozwala na jej
                bogate urozmaicenie, a co z kolei powoduje, że klienci do tej sali wracają, bo
                ich dzieci po prostu się nie nudzą. Profesjonalna sala zabaw, oprócz wymienionej
                konstrukcji powinna być jeszcze wyposażona w wiele innych, ale również bardzo
                potrzebnych powierzchni. Reasumując Pani wypowiedź, nie zgadzam się z opinią
                znikomych zarobków, chyba że posiada się konstrukcje o tak małej powierzchni, że
                przepustowość dzieciaków na jednej godzinie jest znikoma, a jeżeli do tego
                doliczy się koszty utrzymania, to zgadzam się - może być cieniutko. Nie mniej
                życzę Pani powodzenia, oraz więcej satysfakcji w kwestiach finansowych w
                nadziei, że w przyszłości chcący wydać opinię o drugiej osobie ujawni Pani swoje
                dane (chyba że jest coś na rzeczy, co nie nadaje się Pani zdaniem na forum).

Pozdrawiam Panią i wszystkich czytelników.

Krzysztof Kasprzyk
                www.fuexpres.pl
                • Gość: Ewa Z. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.10, 15:25

Witam wszystkich i na wstępie brawo brawo brawo dla Pana Krzysztofa!!!
                  Jestem właścicielką dwóch sal, gdzie dwukrotnie korzystałam z usług firmy EXPRES
                  i powiem krótko: Pełen profesjonalizm, przekazanie ogromu wiedzy nt. prowadzenia
                  sali zabaw, oraz dyspozycyjność firmy EXPRES nawet 24h. Pomoc tej firmy objawia
                  się nie tylko w trakcie tworzenia ale również w chwili otwarcia sali przeze
                  mnie, gdzie wykonałam mnóstwo telefonów bezpośrednio do właściciela firmy, czyli
                  Pana Krzysztofa, który to telefonicznie w każdej chwili starał mi się pomóc.
                  Kwestie zarobku z prowadzonej przeze mnie działalności w pełni mnie
                  satysfakcjonują, co spowodowało, że otworzyłam drugą salę. Jak już wspomniałam
                  jestem właścicielką dwóch sal od trzech lat i bez zastanowienia mogę każdemu
                  polecić ten interes, nie mniej należy pamiętać o trzech jakby "świętych
                  przykazaniach":
                  - Godne warunki w postaci kawiarenki dla rodzica lub opiekuna oczekującego na
                  dzieciaka.
                  - Moduł zabawowy nie mniejszy aniżeli 50m2.
                  - Pokoje urodzinowe.
                  To moja recepta na powodzenie w tym biznesie.
                  Odnosząc się do producenta, stwierdzam iż nie trzeba się przejmować pojedynczymi
                  kaprysami z życzeniami na dalsze utrzymanie firmy w postaci, w której ja ją
                  poznałam.
              • Gość: MonikaC IP: *.acn.waw.pl 26.02.10, 22:18
                Witam
                w takim wypadku kogo by Pani poleciła jeśli chodzi o dobrą konstrukcję?
                Ponadto mam pytanie czy otwarcie takiej sali wymaga specjalnych pozwoleń?
                pozdrawiam MonikaC
                • Jesli chodzi o polskich producentow to slyszalam pochlebne opinie o firmach:
                  KOLORADO, EXPRES, AB-EX. Co do chinskiego placu zabaw to posiadam takowy. Na
                  razie jestem z niego zadowolona (choc nie mam porownania)firmy je sprowadzajace
                  reklamuja sie na Allegro. Najlepiej zobaczyc i dotknac konstrukcje proponowana
                  przez kazda z firm.
              • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 14.04.10, 14:29
                Witam wszystkich i popieram odpowiedz jednego z uczestników forum Pana
                Krzysztofa Kasprzyka również nie polecam jak dużo gada tak dużo
                cwaniakuje.Pozdrawiam
            • Gość: place-zabaw IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.02.10, 21:51
              nie mam zamiaru wdawac sie w publiczna polemike i udowadnianie
              komukolwiek czegokolwiek - w przeciwienstwie do Pana i kilu innych
              firm bedacych bezposrednia konkurencja na NIKOGO nie powiedzialem
              NIGDY zlego slowa - POPROSTU ROBIE SWOJE - kazdy ma prawo i
              mozliwosc porownania ofert - obejrzenia realizacji i WYBRANIA
              NAJLEPSZEJ OFERTY, a wszystkich potencjalnych klientow zapewniam ze
              nasze place posiadaja wszytskie niezbedne certyfikaty.

Na tym poscie KONCZE moj udzial w tej rozmowie - a forum oddaje w
              rece osob ktore chca otworzyc lub juz otworzyly plac zabaw

Pozdrawiam
              Konrad Batory
            • O rany julek!!! cóz Pan dziś lewą nogą wstał?
              Po co tyle goryczy? Przeciez wszyscy dzialamy w jednym celu.Zeby dzieciaki mialy
              fajna zabawe!!!
              Najpierw Pan nadaje na bogu ducha winnego Pana Konrada nazywajac jego
              konstrukcje "osiatkowana pustynia" a potem stwierdza "Chciałbym mieć okazje
              oglądnąć Pański wyrób..." Zapraszam do Tarnowa !!!GALERIA TARNOVIA !!! Chetnie
              oprowadze ;) !!!!!
              I choc jest kilka rzeczy ktore faktycznie nadaja sie do poprawki(rzepy od
              niektorych zabawek, piankowa podloga) to najwazniejsze czyli :konstrukcja
              stalowa, pianki i siatki zabezbieczajace oraz gąbki i material PVC ktorym sa
              pokryte poszczegolne moduly, sa naprawde wysokiej jakosci. Atesty i certyfikaty
              rowniez sa !!! POTWIERDZAM.
              Co do wytrzymalosci niestety nie moge sie wypowiedziec,poniewaz moj plac zabaw
              istnieje dopiero kilka miesiecy.Kazdy z komponentow objety jest jednak
              dwuletnia gwarancja.
              Najbardziej jednak dotknal mnie zarzut "osiatkowanej pustyni"
              Otóż przede wszystkim dlatego wybralam konstrukcje z Chin poniewaz sa o wiele
              bardziej kolorowe i proponuja o wiele wiecej atrakcji i gadzetow dla dzieci. Moj
              plac zabaw ma powierchnie 50m2 i zalezalo mi na tym aby umiescic jak najwiecej
              ciekawych elementow aby dzieciaki sie nie nudzily. I udalo mi sie!!! Maluchy sa
              BAARDZO zadowolone!!!! Musielismy wprowadzic maly 'przekupywacz' w postaci
              ciasteczek na pozegnanie zeby dzieci chcialy wychodzic.
              Jednego zadowoli Chińszczyzna innych tylko wyrob polski.
              Dlatego bardzo prosze, szanujmy sie nawzajem ,a nie wyzywajmy jak to na Polakow
              przystalo.
              Ja kazdego potencjalnego właściciela sali zabaw zachecam do pytania, ogladania i
              'dotykania' jak najwiekszej ilosci konstrukcji w celu podjecia WLASNEJ dezycji.
              BYLEBY bylo bezpiecznie i kolorowo!!!!!
              Pozdrawiam AGATA KAMINSKA (gdyby Pan Krzysztof chcial skomentowac)
              P.S Tylko blagam Panie Krzysztofie...prawą nogą ...;)

>
              • Gość: ProducentSalZabaw IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.10, 19:44

Witam szanowna Pani Agato. Proszę uwierzyć to nie powód wstania lewą nogą, a
                wydaje mi się, że normalne, dorosłe i trzeźwe myślenie, jak sama Pani wspomniała
                - tylko i wyłącznie o bezpieczeństwie dzieci. Cieszę się bardzo, że jest Pani
                zadowolona z własnego zakupu, ale sama Pani pisze, że krótko działa Pani za
                zakupioną konstrukcją, a już pojawiły się usterki. Chciałbym móc z Panią
                porozmawiać, przynajmniej za dwa lata (dłużej nie trzeba).
                Jeżeli nie spodobał się Pani zwrot "osiatkowana pustynia", to na Pani życzenie
                mogę wysłać na wskazanego emaila wizualizację przybliżonego metrażu, celem
                samego porównania, gdzie o efekcie końcowym nie musi Pani pisać na forum.
                Wracając do wątku, że już wystąpiły u Pani usterki, a mimo wszystko jest Pani
                zadowolona, jestem dla Pani pełen podziwu, natomiast proszę przełożyć sobie to
                na inny przykład, iż za wydaną kwotę na konstrukcję, kupuje Pani sobie nowy
                samochód (bez względu na markę i wyposażenie) i okazuję się, że po 3-4
                miesiącach samochód zaczyna się Pani rozpadać lub pojawiają się usterki mniejsze
                lub większe, a w przypadku samochodu stoi na warsztacie, a Pani jest dalej
                zadowolona.
                Kończąc stwierdzam, iż najgorszą sprawą czytając oferty innych firm, zabiła mnie
                informacja, iż by zakup konstrukcji zabawowej odbył się taniej, występuje
                możliwość samodzielnego montażu. Ciekaw jestem kto w takim przypadku ponosi
                odpowiedzialność i kto potrafi spać spokojnie, mając świadomość, że nigdy nie
                miał do czynienia z taką budowlą, czyni to po raz pierwszy w życiu, a za chwilę
                na tą konstrukcję ma wpuścić dzieci, które przebywają jednocześnie na dolnej i
                na górnej kondygnacji. Dla mnie pełna paranoja!!! Podobnie by można uczynić z
                samochodem lub też innymi urządzeniami, gdyż można kupić w częściach,
                samodzielnie złożyć i też będzie taniej. O czymś takim nie słyszałem.
                Z niecierpliwością czekam na uprawomocnienie się przepisów dotyczących
                wewnętrznych sal zabaw, które są już stworzone i oczekują na wejście w życie.
                Wtedy ani Pani ani ja, ani nikt inny nie będzie miał sposobności do licytowania
                się co jest lepsze, a co jest gorsze.

Z pozdrowieniami dla Pani i powodzenia w prowadzonym interesie
                Krzysztof Kasprzyk

PS.: Pani Agato, napisałem to ze stoickim spokojem :-)

• Gość: gosc portalu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.10, 15:48

jak widac malo Pan slyszal i malo Pan wie

szeroko omawiany temat w pogramie TOP GEAR - MOZNA KUPIC JUZ AUTO (
                  nie wazne jakiej marki i z jakim wyposazeniem) I SAMEMU JE SOBIE
                  ZLOZYC - POZNIEJ NALEZY zrobic przeglad techniczy i sie jezdzi

kanapke rowniez moze Pan kupic w sklepie gotowa i wtedy producent
                  ponosi za nia odpowiedzialnosc, albo kupuje Pan chelb, maslo,
                  wedline i warzywa, a nastepnie zjada Pan to w postaci kanapki

jesli natomiast polprodukty bedzie Pan przechowywal niezgodnie z
                  zaleceniami to bedzie mial Pan rozwolnienie - proste jak budowa cepa

kazdy decyduje sam czy stac go na obiad i chce go zjesc w
                  restauracji, w barze, czy kupuje tylko kanapke czy pol podukty -
                  jedno jest pewne kazdy jest najedzony

wiec chyba nie powinien Pan tu nikomu nic narzucac i pisac jakis
                  niestwrzonych rzeczy, oskarazac konkurencji, swoich niedoszlych
                  klientow oraz obrazac wielu, wielu osob ktore juz na tym rynku
                  dzialaja

dobrze napisał Pan Konrad
                  kazdy ma swoj rozum i swoje zdanie moze wyrobic

ja swoje zdanie mam od bardzo dawna
                  z Panem rowniez mialem doczynienia i pozostawie to bez komentarza

kazdy kto zastanawia sie nad otwarciem sali zabaw przygotowuje sie
                  do tego od kilku do kilkunastu miesiecy
                  oglada wiele juz gotowych sali, rozmawia z ich
                  wlascicielami ,poducentami etc

KAZDY MA SWOJE ZDANIE WYROBIONE... I WIE Z KIM CHCE WSPOLPRACOWAC A
                  Z KIM NIE

pozdawiam serdecznie
                  wlasciciel sal zabaw
                  • Gość: Ewa Z. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 11:35
                    Witam ponownie.

Raz wzięłam udział w dyskusji na tym forum i na tym moja obecność miała być
                    zakończona, nie mniej po przeczytaniu kolejnej wypowiedzi rzekomej właścicielki
                    sali czy sal (bo sama nie wiem), gdzie znowu został zaatakowany Pan Krzysztof,
                    zdecydowałam się na ostatnią wypowiedź.
                    Mianowicie, ludzie uderzcie się w głowę bardzo dużym gumowym młotkiem i
                    przestańcie opowiadać totalne bzdury i przedstawiać samych siebie jako znawców i
                    fachowców w kwestii budowy i prowadzenia sal zabaw.

Ja osobiście uważam, że owe forum dyskusyjne powstało po to, aby właśnie każdy
                    kto chce rozpocząć prowadzenie sali zabaw mógł zadać pytanie, a wedle mojej
                    opinii to właśnie nikt inny jak producenci powinni udzielać wszelkich wskazówek,
                    bo któż inny powinien mieć wiedzę na ten temat, a tym bardziej jeżeli jest to
                    producent, który zajmuje się tym tematem od wielu lat i na dokładkę oczywiście
                    posiada własną salę zabaw. Stwierdzam, że absolutnie do dyskusji nie powinny
                    włączać się osoby, które posiadają salę od paru miesięcy.
                    Mówię to na własnym przykładzie, gdyż jak sobie przypominam mając już dwie sale
                    nawet po okresie ośmiomiesięcznym, moja wiedza na ten temat była znikoma,
                    porównując to do chwili obecnej, gdzie prowadzę ten interes przez okres 2,5 roku.
                    Także nie róbmy z tego forum śmietnika, nie próbujmy udowadniać swoich mądrości,
                    a dajmy możliwości wypowiedzenia właśnie ludziom biegłym w tym temacie. Chcę
                    nadmienić, że gdy u mnie zapadła decyzja o założeniu sali zabaw to
                    przeprowadziłam multum rozmów z wszystkimi możliwymi producentami, którzy są do
                    odszukania w internecie i dzisiaj jestem zdumiona przeglądając strony niektórych
                    producentów, gdzie czytam ich wieloletnie doświadczenie, oraz zatrudnienie
                    najlepszych fachowców, gwarantuje wszystko super super super. Chcę powiedzieć,
                    że 2,5 roku temu, te niby super doświadczone firmy moim zdaniem jeszcze nie
                    istniały i tu podzielam w całości wypowiedzi Pana Krzysztofa, zgadzając się z
                    jego opinią, że większość obecnych firm nazywanych przez siebie producentami to
                    zwykli montażyści w połączeniu z pośrednictwem i z totalnym brakiem wyobraźni,
                    nie mówiąc już o doświadczeniu i wiedzy na omawiany temat.
                    Kończąc pragnę wszystkich poinformować, że moje pół roczne poszukiwania do
                    jednej, a później drugiej sali pozwoliły mi odnaleźć jedynie dwie firmy warte
                    polecenia i znane w Polsce, którymi są firma Pana Krzysztofa, czyli EXPRES i
                    firma KOLORADO.
                    Jak wspomniałam w pierwszej wypowiedzi, tak to czynię i w tej, oraz powtórzę raz
                    jeszcze, że wiedza, którą posiada Pan Krzysztof z uwzględnieniem wszystkich
                    przepisów, oraz jego profesjonalizm w połączeniu z tym, co firma dla mnie
                    wykonała (mam na myśli salę zabaw) w mojej opinii na dzień dzisiejszy na rynku
                    polskim to numer 1, bez względu na dwie wcześniejsze opinie rzekomych Pana
                    Krzysztofa klientów, co do których jestem bardzo sceptyczna. Życzę wszystkim
                    powodzenia o więcej rozumu...

Ewa Z. - właścicielka sal zabaw
                    • Gość: gosc IP: *.konin.mm.pl 05.03.10, 21:47
                      Dziędobry Pani Ewo mam prosbe mogła by pani podac swuj email abym
                      mogła sie z panią skontaktowac osobiście bo chce otworzyc sale zabaw
                      dla dzieci obecnie jestem na ostatnim etapie do przyznania dotacji z
                      uni pisze teraz biznes plan i mam wiele pytan związanych z ta
                      działalnością miedzy innymi o wymogi czy musi byc sanepit itd
                      • Gość: alicja3140 IP: *.chello.pl 08.03.10, 09:50
                        Witam, też chcę otworzyć salę zabaw dla dzieci.
                        Moje pytanie jest następujące czy taki biznes jest opłacalny?
                        Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje Alicja
                        • Gość: Ryszard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.10, 21:26
                          Najlepiej sprawdzic ile dzieci chodzi do przedszkola, później podzielic to na
                          pół i pomnożyć przez 10. To minimum przychodu rocznego.
                          Później poszukać sobie sali minimum 100m2 i wysokiej 5-6m, im wyższa tym można
                          atrakcyjniej zaprojektować. Koszt konstrukcji atrakcyjnej to ok. 100tys.
                          Poprosić o adresy lub telefony sal od producenta i porozmawiać sobie. Zapraszam
                          www.place-zabaw.pl
                          • Gość: AgnieszkaD IP: *.chello.pl 12.03.10, 10:38
                            Ja polecam EUROKINDERLAND. Widziałam wszystkie ich konstrukcje w Niemczech i w Polsce(Wrocław, Warszawa, Opole Legnica itp wszystkie w wielkich centrach handlowych)i muszę powiedzieć, że są super i serwis też ok i co najważniejsze bardzo dobre ceny:) Polecam sama pracowałam na placach robionych przez ta firmę-klienci zadowoleni/dzieci nie nudzą się nawet jeśli są więcej niż godzinę:)
                            www.eurokinderland.pl/
                            Jak coś mogę pomóc w zniżce u nich:)
                            • Witam,
                              Planuję otworzenie takiej sali pod Łodzią, właśnie próbuje zebrać jak najwięcej
                              informacji. Mam kilka pytań, m.in. jaki jest koszt wyposażenia takiej sali i czy
                              firmy zajmujące się tym dają możliwość np. rozłożenia zapłaty na raty?
                              • Droga Pani wszystko zalezy od firmy. Dlatego musi sie Pani z kazda kontaktowac osobiscie a nastepnie porownac oferty i wybrac dla Pani najlepszą.
                                • Gość: iwonab IP: 80.51.219.* 09.04.10, 14:55
                                  Witam!Od jakiegoś czasu myślę o otwarciu takiej sali zabaw w swoim
                                  mieście.Zbadałam już rynek,zapotrzebowanie na tego typu działalność
                                  i powoli planuję co dalej.Bardzo chciałabym otrzymać pewne
                                  informacje właśnie od osób,które już się tym zajmują albo są w
                                  trakcie otwierania takiej działalności. Chodzi mi przedewszystkim o
                                  to w jaki sposób można skorzystać z dofinansowań (UP,UE czy inne)i
                                  czy jest to w ogóle możliwe.Jeśli tak to jakie są to kwoty i jakie
                                  warunki trzeba spełniać? Bardzo proszę o odpowiedż i z góry dziękuję.
                  • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 11.01.11, 20:07
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 22.06.11, 12:10
                      Popieram,
                      u mnie nie było tak traumatycznie, ale faktem jest, że sala została źle wymierzona, przez co nie udało się zamontować elementów, na których najbardziej mi zależało. Firma jest chętna do współpracy i bardzo pomocna do momentu podpisania umowy, potem niestety komplikuje się. Ekipa montażowa super!
                    • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.11, 18:03
                      Ja też przestrzegam przed tym panem. Bardzo miły do momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki, potem dokładnie tak jak opisała moja poprzedniczka.

Pozdrawiam
                      Właścicielka sali, której PRODUCENTEM jest pan Krzysztof K.
                    • Gość: mrs79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.02.12, 23:27
                      Dokładnie rozumiem państwa problem ale nie rozumiem zakończenia, bo ja identyczne doświadczenia mam z firmą ab-ex. Ewidentnie widać, że pan Marek Kompa.a nauczył się "obsługi" klienta od swojego ex szefa który został opisan w Pana poscie. Obie firmy są tragiczne z tym, że fusrexpress daje o tym znać znacznie wcześniej niż sra-bex ci olewają klienta dopiera kiedy dostaną kasę i to nie ważne, że konstrukcja jest nie skończona. UWAGA na firmy ze śląska i to pcząwszy od Częstochowy. Wszyscy się znają, mają zmowę cen i w du.ie klienta.
                      • Gość: Paweł IP: *.pl 22.06.12, 21:23
                        A Ja krótko !

Olać wszystkich Ja buduje i modernizuje SAM jest to proste ja budowa sali zabaw i mam piękna sale o jakieś 80% tańszą a jeżeli chodzi o odbiory to to jest jeszcze prostsze niż budowa sali zabaw.

I NIE MA TU ŚCIEMY !!!! ZNAM AB-EX i Pana Kasprzyka (A8) :)

pozdrawiam z południa

• Gość: :))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.12, 01:11
                          Jasne, olej resztę i zrób sobie samochód też SAM, i wybuduj dom SAM, i zrób dziecko SAM ze SOBĄ.....
                        • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.12, 14:02
                          Panie Pawle, może Pan podać jakiś mail do siebie? Mam kilka pytań.
                          Z góry dziękuję i pozdrawiam,
                          Aga.
                        • Gość: Monika IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.12, 10:22
                          Dzień dobry. Krótko i konkretnie napisał Pan wiec ja również napisze krótko i konkretnie. Gdzie kupię Sale Zabaw dobrą i tanią ? A jeżeli lepiej jest samemu kupić i zbudować tak jak Pan to gdzie kupić materiał ? Bardzo proszę o kontakt. Serdecznie pozdrawiam. Monika.
                    • Gość: Monika :-) IP: *.swietochlowice.vectranet.pl 22.03.12, 00:40
                      A ja muszę stanąć w obronie firmy EXPRES i Pana Krzysztofa. Otóż dwa lata temu zamówiłam u nich konstrukcję oraz inne zabawki i wszystko odbyło się OK! Od pierwszego kontaktu z Panem Krzysztofem wiedziałam że facet ma pojęcie o tym czym się zajmuje. Fachowe doradztwo pod każdym względem, łącznie z pomocą przy wyborze lokalu i wykonania aranżacji. A o tych wszystkich jakże bardzo istotnych wskazówkach, które bardzo się przydały w trakcie późniejszego zarządzania salą już nawet nie wspominam! Od nikogo nie dowiedziałam się nawet 1/3 ilości tych informacji, które uzyskałam od Pana Krzysztofa i Pana Łukasza. Zanim zadzwoniłam do Expresu to przeprowadziłam rozmowy z firmami Abex i Aldani, po których odniosłam wrażenie ze zależy im tylko na tym żeby zedrzeć kasę z klienta i nic po za tym, a w tematach zarządzania salą zabaw są totalnie zieloni! Tylko udają, że coś wiedzą… Po upływie roku widząc jakie zyski przynosi sala zabaw zamówiłam drugą konstrukcję od Expresu ale tym razem zewnętrzną, która stoi nad naszym morzem. Realizacja drugiego projektu również była bezproblemowa. W przeciwieństwie do moich poprzedników i poprzedniczek z czystym sumieniem polecam firmę Expres ponieważ jest to firma solidna, rzetelna i terminowa (obydwa moje projekty zostały ukończone na kilka dni przed terminem). Na koniec dodam że chciałabym aby z wszystkimi firmami współpracowało się tak jak z nimi. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
                    • Gość: EXPRES - Producent IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.12, 12:35
                      Jako producent sal zabaw i właściciel firmy EXPRES dawno nie odwiedzałem tego portalu, a to z uwagi że nie doczytałem się w nim jakichkolwiek porad, które byłyby istotne oraz zauważyłem, że wielu wyczuło, że jest to darmowy portal reklamowy. Obecnie przejrzałem niektóre opinie, gdzie w trzech wypowiedziach wyczytałem duże pretensje wobec mojej osoby. Nie będę rozwijał tego tematu, ale mam tylko jedną uwagę – wszystkie opinie są dobre, a w szczególności te złe bo właśnie one mobilizuję i skłaniają do kreatywności, natomiast pożądane by było, że w chwili chęci przekazania nowym kontrahentom opinii na mój temat i to jaka ona by nie była, należy mieć odwagę podpisania się imieniem i nazwiskiem co byłoby potwierdzeniem wyrażanych opinii. Z drugiej strony cieszę się, że przez te wszystkie lata wykonując już można powiedzieć prawie 200 sal jest tylko kilka opinii negatywnych. Typuję i przypuszczam, że opinie te powstały w skutek rozliczeń za wykonaną usługę – są to jedyne problemy, które wynikają przy współpracy z naszymi kontrahentami do których trudno jest się przyznać, a nawet i wstyd i przez to trzeba wypisywać różne inne głupoty, które nie miały miejsca, a wynikają tylko z chęci zemsty. Muszę również przyznać, że co niektórzy inwestorzy porywają się z przysłowiową motyką na słońce gdzie w chwili ukończenia danej inwestycji zaczynają się zgrzyty.
                      Trzeba pamiętać zawsze i wszędzie, że decydując się na jakikolwiek krok, który wiąże się z finansami i jest podparty umową prawną to w takim momencie nie mogą występować tłumaczenia typu „nie mogłam/em dokonać przelewu bo zawiesił mi się komputer, „bo byłam/em bardzo zmęczona i padnięta gdyż była bardzo późna pora”, oraz „bo musiałam/em odebrać dziecko z przedszkola” itp. Podpisana umowa przez obydwie strony stawia je w świetle pełnej odpowiedzialności i dorosłości, gdzie taki wymóg stawiają warunki umowy, a konkretnie terminy, które zobowiązują mnie jako wykonawcę do ukończenia zlecenia w terminie, oraz inwestora w terminach płatności.

Z pozdrowieniami dla wszystkich
                      Krzysztof Kasprzyk – „EXPRES” producent sal zabaw
                    • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 16.01.13, 23:38
                      Witam,
                      Jestem autorem wpisu SALA ZABAW -UWAGA z dnia 11.01.11. Zamieściłam tą opinię na temat współpracy z Panem Krzysztofem z firmy Ekspres dość dawno temu...rozwinęła się dyskusja mniej czy bardzie przyjazna w stosunku do tej firmy. Panie Krzysztofie moje odczucia pozostaną takie same, ale odzyskałam szacunek do Pana i dlatego dopisuję zakończenie mojej historii. Głęboko wierzę w to, że nieporozumienia w trakcie naszej współpracy spowodowane były zwykłym nieporozumieniem a nie złą wolą którejkolwiek ze stron.To, że między nami współpraca ułożyła się tak, a nie inaczej, nie znaczy, że firma jako całość nie jest godna polecenia-jak najbardziej JEST !!! Szczerze powiedziawszy w ostatnim czasie zmieniłam zdanie o Panu , gdyż okazał się Pan człowiekiem, który potrafi swoje urazy schować do kieszeni, czego bym się w życiu nie spodziewała. Pomimo tego, że każdy do każdego może mieć jakieś pretensje i żale i każda ze stron ma swoje racje okazało się, że Pan Kasprzyk potrafi być ponad osobiste urazy i podejść do klienta profesjonalnie. Dlatego postanowiłam napisać nie tylko o tej złej, ale również o tej pozytywnej stronie dalszej współpracy...Cenię ludzi nie za to jacy są gdy wszystko jest super, ale za to, że kiedy jest bardzo źle potrafią być ponad to. Panie Krzysztofie, myślę, że zwrócę się bezpośrednio do Pana, gdyż o Panu głównie tu mowa...:-) Rozmawialiśmy ostatnio wielokrotnie i wyjaśniliśmy sobie mniej czy bardziej sytuację jaka miała miejsce. Chcę powiedzieć jedno. Nigdy nie negowałam profesjonalizmu Pana firmy, gdyż uważam, że Pana fachowcy stanowią trzon firmy...zresztą sama mając własną firmę uważam, że właściciel jest niestety tylko właścicielem, a tak naprawdę serce firmy to ludzie, którzy tam pracują... a wspaniałych fachowców nie można Panu odmówić. Widać jest Pan tez dobrym pracodawcą, bo liczy Pan się z ludźmi i dlatego od lat ma Pan tych samych... to świadczy o Panu jak najlepiej. Nasze osobiste nieporozumienia, nie są tutaj ważne, gdyż w biznesie liczy się profesjonalizm nawet w mało komfortowych relacjach... uważam, że JESTEŚCIE FACHOWCAMI a w biznesie to jest najważniejsze. Można się lubić, nie lubić, mieć inne zdanie na wiele kwestii, ale jeśli ktoś prowadzi firmę, to nie ważne są urazy i nieporozumienia...liczy się efekt tej współpracy. A efekt współpracy z firmą Ekspres jest zadowalający. Okazał się Pan człowiekiem profesjonalnym właśnie dlatego, że zachował się Pan w porządku, kiedy własna duma podpowiadała Panu pewnie zupełnie inaczej. Niewielu ludzi na to stać, a także na te szczere telefony miedzy nami. Na koniec powiem tylko, że bardzo żałuję, że ta współpraca nie wyglądała inaczej. Jak powiedział poeta prawdziwego mężczyznę poznasz nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy. Odzyskałam szacunek do Pana i muszę powiedzieć, że cieszy mnie to niezmiernie. Jeśli administrator nie zastosuje się do mojej prośby i nie usunie mojego wpisu na koniec dodam, by się nim nie sugerować przy wyborze firmy- bo w razie kłopotów, w najgorszym z możliwych relacjach na firmę Ekspres można liczyć:-) na tym kończę.
                • Gość: Szymonek IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.10, 11:11
                  Panie Krzysztofie

Mam Wrażenie ze Posty pisane przez pana i Panią Ewe.Z
                  Sa pisane przez jedna osobę.Sam Sie pan chwali na forum i sam sobie pan odpowiada. nie ładnie tak ludzi w "Maćka" robić.
                  Czyz nie podobnie jak przy budowie sal zabaw:)
                  A może pani Ewa powie nam gdzie ma swoja sale zabaw
przejdź do: 1-100 101-200 201-273
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.