Dodaj do ulubionych

FLEX WORLD

IP: 212.160.172.* 17.07.08, 09:14
Czy ktos mial juz doswiadczenia z tą firma? Reklamują sie jako
rewelacyjny system na fianansowanie, ale mi przypomina to bardziej
połaczenie systemu argentyńskiego z piramidą finansową, bo dywidenda
roczna w wysokości 60% to marzenie kazdego, wiec raczej nie dla
zwyklych ludzi...
Prosze o opinie...
Obserwuj wątek
    • Gość: gab Re: FLEX WORLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.08, 14:54
      Witam,

Bylem raz na konferencji tej ze firmy i powiem szczerze, ze za bardzo nie wiedzialem na czym konkretnie skupia sie jej dzialalnosc. Raz mowia o finansowaniu milionowych inwestycji, samochodach oddawanych praktycznie za darmo, domach itp., a nagle mowia ze firma za pierwsza wplate na jej konto (jakies 1000 euro) udostepnia nam skrzynke, videomaila, i mozliwosc lapania reszty frajerow zeby na kazdym zarabiac marne grosze. Dodatkowo te bajki na temat tego ze firma zarejestrowana jest w USA bo placa tam niskie podatki, a w rzeczywistosci ich siedziba to mieszkanie na przedmiesciach. Ludzie przeciez to firma ktora ma 300 mln kapitalu !!! hahahhaha... Pytam... o co tutaj chodzi ? :)

Odnosze wrazenie, ze to poprostu banda naciagaczy !!!

btw. Za konferencje musialem zaplacic 100 zl :) hehe...300 mln kapitalu i kaza potencjalnemu przyszlemu partnerowi placic za konferencje. Poprostu żal !!!
    • Gość: lubasza Re: FLEX WORLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 22:16
      Właśnie wróciłem z ich prezentacji i odnisłem takie same wrażenie.
      Jest to piramida finansowa, bo nie ma produktu, tylko naciąganie
      kolejnego głupiego na wpłacenie pieniędzy, którymi inni się dzielą.
      W świetle prawa polskiego jest to zakazane.
      Zysk 60% w skali roku niezależnie od koniunktury, stałe dywidenty,
      możliwośc wyrzucenia zarządu spólki, jeżeli takiej dywidendy nie
      wypłacą.
      Dla kogo te bajki ???
      • Gość: gość Re: FLEX WORLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.09, 11:03
        Ja z kolegą z pracy wpłaciliśmy znaczną kwotę pod pożyczkę wewnętrzną z celem
        realizacji kilku mieszkań w ......... 2008 r.
        pieniądze miałem dostać około ........ 2009, później około marca 2009, później w
        kwietniu, ostatnio były wersje że w czerwcu, później że na początku lipca, dziś
        dzwoniłem i dostałem informację że ww. pieniądze dostanę w połowie sierpnia co
        jest oczywiście kolejnym kłamstwem.
        Ponieważ jesteśmy prawnikami - powoli i starannie zaczynamy przygotowywać
        zawiadomienie do prokuratury m.in. z art 286 kk o wyłudzenie itp. Myślę że
        wyraża to Naszą opinię na temat firmy.
        Ukrywanie się pod tekstem że jest kryzys i nie możemy wypłacić naszych pieniędzy
        z Banku jest śmieszny. Podejrzewam że będzie to kolejny wkrótce piękny skandal
        ala Madof
        • Gość: wisenna3 Re: FLEX WORLD IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.09, 15:58
          Witam! Ja też dałam się nabrać mimio to, że uważam się za dosyć
          rozsądną osobe. Namówiła mnie do tego teściowa a ja jej zaufałam, bo
          przecież zna prezesa...Zresztą sama utopiła kase. Nie należę do
          bardzo zamożnch osób, ja jestem na wychowawczym mąż tylko pracuje a
          mamy 3 dzieci i nie mamy samochodu... Mieszkam na wsi mąż bez
          przerwy w delegacjach, nie mam się jak ruszyć z domu. Poprzednie
          auto się rozsypało ze starości... Na wpłate wzięłam pozyczke z
          banku, i nie jest mi teraz za wesoło. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ
          OSZUKAĆ!!!! Czekam od stycznia i nic tylko puste obietnice. Do
          panów prawników: chętnie podpisze się pod Waszym pozwem!POZOSTAŁ ŻAL
          I NIESMAK I TRZEBA BRAĆ NASTĘPNĄ POŻYCZKĘ...
          • Gość: DemoneP Re: FLEX WORLD IP: *.md4.pl 01.08.09, 13:50
            A ja swoje dostałem. zostało parę groszy jeszcze do zabrania. Wystarczy się
            umówić z prezesem i załatwić sprawę. Trzeba tylko powiedzieć, że jedzie się po
            pieniądze. Przy samochodach "na własność" trzeba pomęczyć prezesa. Przy
            firmowych dyrektora. Moi partnerzy też otrzymali pieniądze - nie wszystkie - ale
            i tak więcej niż wynosiło ich 30%. Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych.
            • jan-w Re: FLEX WORLD 01.08.09, 15:48
              Jak się umówiłeś z prezesem, zawiozłeś go do lasu i z kumplami trochę go jak
              piszesz - "pomęczyłeś", to nie dziwię się że zmiękł. W innych wypadkach nie
              oddają pieniędzy. Nie po to przecież ryzykują więzieniem prowadząc nielegalną
              działalność aby rozdawać pieniądze ;-)
              Nie opowiadaj bajek.
      • Gość: wisenna Re: Flexworld-forum.pl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.10, 11:00
        Oczywiście wielki vipie, ja czekam prawie rok... Chyba sobie kupie willę z
        basenem!!!
        Zresztą, co my pionki możemy wiedzieć o wielkich pieniądzach...
        Tylko dajcie wcześniej znać, to kupię sobie walizkę żebym miała gdzie zmieścić
        tyle kasy!!!
        Nie dość że złodzieje to jeszcze kłamcy!!!Dajecie ludziom nadzieje że odzyskają
        swoje ciężko uzbierane albo pożyczone pieniądze, które spłacają jak ja do tej
        pory...Rozdrapujecie stare problemy o których człowiek chce zapomnieć,
        przypominacie nam naszą naiwność i to że nie warto wierzyć ludziom. Bo oszukać
        najlepiej tych co nie mają nic a nie tych bogatych!!! Mam nadzieje że doczekacie
        się sprawiedliwości za swoje matactwa a przynajmniej tego że te pieniądze nic
        dobrego wam nie przyniosą!!!
      • Gość: wisenna Re: Flexworld-forum.pl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.10, 13:00
        Ludzie zróbmy coś z tym!!! Ja się nie znam, nie jestem prawnikiem ale może ktoś
        się zna na tym i coś doradzi? Cokolwiek!!!!!!!! Ja chciałabym odzyskać chociaż
        swój wkład, nie chce ich zasr..nych pieniędzy!!!! Mam taki pomysł żeby tam
        jechać do tego "biura" i nie wyjść z tamtąd dopóki nie oddadzą kasy złodzieje.
        Czy ktoś myśli podobnie? Czas przestać łudzić się nadzieją i zacząć wreszcie coś
        robić. Może do telewizji podać temat? Czekam na Wasze refleksje i podpowiedzi.
        Pozdrawiam
    • Gość: kuba Re: FLEX WORLD IP: *.centertel.pl 22.02.10, 11:52
      piszcie prawdę jak macie jakieś informacje a nie jakieś bzdury.
      A prawda jest na razie taka ,że nie ma żadnych potwierdzonych
      wiadomości,podobno prezesi mają zrobić wszystko by nie upadł flexworld
      w Polsce, by przetrwał do wypłat.......podobno.......
          • Gość: tom Re: złodzieje FLEX WORLD IP: 81.219.156.* 23.02.10, 19:21
            ludzie kazdy co innego gada,jeden pisze ze rozmawial przez tel z
            flexworldem a inny nastepnego dnia pisze ze juz nie istnieja.ja
            nikogo sie tu nie slucham,dopuki niemam sprawdzonych informacji to
            nic nie skladam apropo odzyskania kasy przez sprawe w sadzie-kiepsko
            to wyglada.piszcie tylko sprawdzone informacje.ulatwi wam to troche,
            • Gość: janek Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.02.10, 21:56
              Zgadzam się z tomem, ja wiem tylko że w jeżeli chodzi o korporacje feniks to od
              kogo oni mają odzyskać te pieniądze skoro z Gorzowem nie podpisywaliśmy żadnych
              dokumentów tylko z Gordonem w Ruandzie. Więc oni musieli by go najpierw znaleźć
              dać mu nakaz sądowy wygrać sprawę i na podstawie wyroku sądowego próbować
              wyegzekwować pieniądze. Ja czekam na przywrócenie strony i wiadomość z Gorzowa
              • Gość: Manel Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.10, 23:12
                Jakis komunikat mial być. I co? Zawsze na stronie newslettery sie
                pojawiały. A teraz? Niemiecki Flexworld obsługuje stronę? Co do
                Feniksa. Już trzynastu "naszych" sie tam zwróciło. Ilu musi się do
                feniksa zgłosić, żeby opłacało im się rozpocząc działania? Patrzac
                na ewidencje rożnych spraw, to w żadnej poza "analiza" umów nic nie
                zrobili, czyli skasowali ryczalt i na tym koniec.
                • Gość: gosia Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.chelm.mm.pl 24.02.10, 08:17
                  małe sprostowanie, nie feniks skasował ryczałt tylko kancelaria adwokacka i to
                  zgodnie z umową sama wpłacałam to wiem, a pokaż mi adwokata, który zaczyna coś
                  robić dla swojego klienta nie biorąc kasy? z tego co wiem to adwokat nawet nie
                  ma prawa działać na rzecz klienta bez przyjęcia opłaty-przepisy jemu na to nie
                  pozwalają .A jak jesteś taki mądry to sam sobie podziałaj albo idź do
                  jakiegokolwiek adwokata to zobaczysz ile to kosztuje-nie będzie się
                  opłacało.Jestem jedną z pierwszych osób , które poprzez feniksa podpisały umowę
                  z Reminem i jest ona już wysłana.Codzień czytam ich stronę i widzę, jak po kilka
                  osób się zgłasza i przybywa takich osób jak ja.dobrze że jesteś dociekliwy tylko
                  szkoda. że nie byłeś wpłacając kase do flexu, szkoda że ja też nie byłam........
                  nie mialabym problemu
              • Gość: wd Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.10, 23:22
                długo rozmawiałem z feniksem tez możesz mają infolinie to można spokojnie
                pogadać,robią proces w Niemczech zgodnie z zawartymi umowami wszystkie spory
                mają być tam rozwiązywane ,nie są jedyni bo niemieckie kancelarie prawne tez
                proponują takie usługi,mając wygrany proces a jak go można nie wygrać skoro
                Gordon nam nie oddał nawet tego co wpłaciliśmy,nikt mu nie musi dostarczać
                żadnego nakazu to nie amerykański film tylko firma z zarejestrowaną
                działalnością i adresem do doręczeniowym,jesli Gordon nie stawi się na procesie
                wydadzą wyrok zaocznie, wchodzą na masę firmy wszystko co po niej zostało na
                podstawie europejskiego nakazu zapłaty oraz rozszerzają go na wszystkie kraje
                gdzie tylko może być jakikolwiek ukryty majątek,prokuratura niemiecka i USA musi
                sprawdzić przepływ środków na wszystkich kontach i w ten sposób dochodzą do
                miejsc i osób gdzie może być ukryta kasa plus na sprzedaż idą wszystkie
                nieruchomości itp,patrząc inaczej jesli firma Gordona byłaby poważną instytucją
                natychmiast powinna wytoczyć proces Feniksowi za takie przedstawianie flexworldu
                w internecie mając tyle milionów na kontach chyba byłoby ich stać na zaplatę
                najlepszym prawnikom,poszperałem w necie na temat adwokata z którym feniks
                współpracuje dr. Andrzej Remin możesz sprawdzić robi wrażenie jakie sprawy
                prowadził, obejrzałem na ich stronie co zrobili z tourexem sprawa podobna do
                naszej gdzie reprezentują ponad 1,5 tys pokrzywdzonych diali radę z firmą
                rejestrowaną w dubaju a szczególne wrażenie zrobiło na mnie to ze znaleźli 94
                tajne konta tej firmy.
                Niełatwo mi przyszło powierzyć im sprawę moja i mojej rodziny tym bardziej ze z
                marzeniami ciężko sie rozstać ale doskonale zdaję sobie sprawę że innej drogi
                nie ma.Dziś sam sobie uswiadomiłem rozmiar mojej głupoty zerknijcie w necie na
                stary adres flexworld.bo.pl , portal bo.pl jest portalem darmowym jak ja durny
                stary jełop uwierzyłem ze firma za 300 mln dolców kaqpitału ma stronkę na
                bezpłatnym serwerze dla małolatów,ciekawy jestem jak czują się Ci którzy nas do
                tego gówna namówili
                  • Gość: krisek Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 13:48
                    Faktycznie dzisiaj nie można się dodzwonić do Flexworld Sp. z o.o. w
                    Gorzowie. Wiem jednak, że osoba, która do tej pory odbierała telefony
                    (pan Wojciech) jest na urlopie. Prezesi są w terenie. Otrzymałem
                    zapewnienie, że dzisiaj ma pojawić się news o obecnej sytuacji. Sam
                    jestem ciekaw czy to kolejne granie na czas czy może pojawi się jakieś
                    sensowne wyjaśnienie oraz padnie zdanie dotyczące wypłat. "Studnia
                    cierpliwość jest już wyczerpana"
                        • azzazell Re: złodzieje FLEX WORLD 04.03.10, 04:46
                          Witam. Posiadaczy aut jest kilkunastu. osobiście znam kilku. Flex chce
                          doprowadzić do przejecia leasingów przez nas , aby pozbyc sie problemu
                          obciążajacego ich konto/firmę. W przypadkach gdy zostało pare rat leasingowych
                          pewnie sie to opłaca. Prosze przemysleć: skoro Prezes i Dyrektor wierza w
                          Gordona to nawet nie płacąc nic leasingom do 10.04 nie powinno sie wydarzyć nic
                          nadzwyczajnego. Jesli natomiast tej wiary juz nie ma lub też jest pewnośc
                          wykiwania nas to za wszelka cenę chcą doprowadic do pozbycia sie leasingów, gdyż
                          problem rat lub też nawet ewentualnych kar przestanie dla nich istnieć. Druga
                          sprawa to są umowy użyczenia z partnerami na samochody firmowe. Zgodnie z umowa
                          nie ma żadnych podstaw , aby ktokolwiek musiał zwrócić samochód, leasing nadal
                          pozostaje na firme flex,a to może własnie utrudnić zamkniecie polskiej spółki
                          Flexworld i doprowadzić do minimalnej odpowiedzialności osoby /imiennej/
                          odpowiadającej za leasingi.
                      • Gość: pokrzywdzony Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.telpol.net.pl 14.03.10, 21:40
                        Z uwaga przeczytałem wszystkie państwa wypowiedzi na tym forum
                        jestem tez osoba która dala się nabrać możne z chęci szybkiego zysku
                        chyba jak większość .Rozważając co zrobić zostać z niczym zostawić to w spokoju czy rozpocząć jakiekolwiek działania wybrałem 2 opcje i podpisałem umowę z feniksem Jeśli odzyskają chociaż w części to i tak będzie dobrze .Wpłacając każdy z nas zdawał chyba sobie sprawę ze możne być rożnie i ze możne wystąpić cień ryzyka Jeśli będzie w nas jedność będą efekty a jeśli się rozdrobnimy nikt nic nie osiągnie - chyba to już tak po polsku taki paradoks do ryzyka jesteśmy 1 a jeśli już ktoś organizuje możliwość naradzamy się , dyskutujemy co lepsze , co gorsze ze trzeba zapłacić za usługę jesteśmy oburzeni kosztami itp w nieskończoność - niech każdy zada sobie pytanie gdzie byliśmy kiedy wpłacaliśmy pieniądze czy były narady konsultacje , sprawdzanie firmy -chyba raczej NIE
                        • Gość: ANTYFLEXWORLD Re: złodzieje FLEX WORLD IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.10, 22:34
                          Bardzo konkretna i sensowna wypowiedź! Ja również uważam, że w jedności siła,
                          dlatego też zachęcam do działania. Aczkolwiek, ludzie musimy połączyć siły! W
                          pojedynkę nic nie zdziałamy, a mam nie odparte wrażenie, że większość osób
                          pokrzywdzonych próbuje działać na własna rękę i każdy ma swój pomysł na
                          odzyskanie swoich pieniędzy, co gorsza widzę na tym forum też tendencję do bicia
                          piany i ciągłego narzekania, ale jak jest propozycja/alternatywa dla rozwiązań,
                          które proponuje chociażby Korporacja Feniks, dla tych z Państwa, którzy nie
                          koniecznie chcą płacić z góry za ich usługi, to są kąśliwe uwagi i ogólnie
                          przemilczenie tematu! Zachęcam po raz kolejny do przeczytania moich poprzednich
                          postów z przed paru dosłownie dni. Oczywiście rozwiązanie, które my proponujemy
                          nie dotyczy wszystkich, ale o tym można przeczytać właśnie w tych poprzednich
                          postach. Zapraszam do współpracy ANTYFLEXWORLD
                                  • Gość: CR-V Re: flexworld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.10, 20:50
                                    nadzieja matką głupich... a Gordonowi nic nie zrobia... nikt
                                    pieniedzy nie wysyłał do Gordona tylko do Rwandy... Gordon jest
                                    czysty choc robi co moze bo boi sie o zycie... a ludzie robią
                                    wszystko zeby to utrudnic... w niczym to nie pomoze a jesze pogorsza
                                    sprawe...
                                    • Gość: inka Re: flexworld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.10, 20:57
                                      wszyscy Ci co zakupili samochody przez flex world i oni placili im
                                      raty w najblizszym czasie zostana zatrzymane... moze to tylko
                                      pogłoski (oby) ale sama zaczynam bać sie o swoj samochód... teraz
                                      maja takie sposoby ze wszystko mozliwe... :( ale sie wpakowałam...
                                    • Gość: krisek Re: flexworld news 08 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.10, 12:02
                                      Mamy tłumaczenie listu od Gordona:

Szanowni Partnerzy Flexworldu,
                                      Z powodu nieprzewidywalnych, a koniecznych prac na naszej stronie
                                      internetowej jestem dopiero teraz w stanie wysłać nowy newsletter.
                                      Nasza strona pozostanie na razie dostępna w ograniczonym zakresie,
                                      jako strona informacyjna.
                                      Zapowiedzianych terminów wypłat nie udało mi się dotrzymać. Ma to
                                      różne przyczyny. Musiałem podjąć współpracę z partnerami biznesowymi
                                      w dziedzinach, które były dla mnie nowe i nieznane, a procesy
                                      biznesowe musiały najpierw być skierowane na odpowiednie tory. To
                                      spowalnia, względnie opóźnia proces wypłat.
                                      Innym, bardzo mocno wpływającym czynnikiem są gwałtowne ataki z
                                      zewnątrz, na wszystkich poziomach. Nie tylko ja i moja rodzina
                                      jesteśmy celem gróźb, ale również ci z Państwa, którzy dobrowolnie
                                      wyrazili gotowość wykonywania zadań dla Flexworldu oraz podjęli trud
                                      kontaktów z partnerami. Mieliśmy już do czynienia z rzeczywistymi
                                      napadami i grożeniem dokonania morderstwa jak też wezwaniami do
                                      nielegalnej windykacji pieniędzy. Te celowe ataki bardzo silnie
                                      opóźniają i utrudniają procedury i komunikację z Państwem. „Nasza”
                                      pani Brigitte Bürger, która od samego początku była prawie 24 godziny
                                      na dobę dostępna dla partnerów Flexworldu, nie wytrzymała już tego
                                      napięcia. Napięcia, za które ani ona, ani tez inni członkowie
                                      zespołu nie są osobiście odpowiedzialni. Odpowiedzialność za
                                      Flexworld ponoszę tylko ja osobiście.
                                      Nie pozwolę się przez te agresywne poczynania zastraszyć, ponieważ
                                      wiem, że z moją wizją Flexworldu jestem na absolutnie prawidłowej
                                      drodze.
                                      W obliczu tych faktów podjąłem teraz jasną i ostateczną dla mnie
                                      decyzję. Wychodzę z mocnego założenia, że będę w stanie do dnia
                                      10.04.2010 dokonać wypłat. Jeżeli do tego dnia tego nie osiągnę to
                                      nie będę Flexworldu już reaktywował.
                                      Będę jednak, niezależnie od tej decyzji, dalej pracował i robił
                                      wszystko, by wszyscy otrzymali swoje pieniądze. To jest moim
                                      osobistym celem i od tego nie pozwolę się odwieźć.

Gordon Bartosik-Schmidt
                                      • Gość: wd Re: flexworld news 08 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.10, 15:12
                                        Szanowni Partnerzy Flexworldu, /NARAZIE ŁADNIE I GRZECZNIE/
                                        Z powodu nieprzewidywalnych, a koniecznych prac na naszej stronie
                                        internetowej jestem dopiero teraz w stanie wysłać nowy newsletter.
                                        /JAKI ZWIĄZEK MA TEN LISCIK DO STRONY INTERNETOWEJ/
                                        Nasza strona pozostanie na razie dostępna w ograniczonym zakresie,
                                        jako strona informacyjna. /O CZYM NIBY TERAZ INFORMUJE KTOS TU JEST FAKTYCZNIE
                                        OGRANICZONY/
                                        Zapowiedzianych terminów wypłat nie udało mi się dotrzymać/DLACZEGO/. Ma to
                                        różne przyczyny/JAKIE/. Musiałem podjąć współpracę z partnerami biznesowymi
                                        w dziedzinach, które były dla mnie nowe i nieznane, a procesy
                                        biznesowe musiały najpierw być skierowane na odpowiednie tory/NIE INWESTOWALISMY
                                        W KOLEJNICTWO/. To
                                        spowalnia, względnie opóźnia proces wypłat. /DLACZEGO/
                                        Innym, bardzo mocno wpływającym czynnikiem są gwałtowne ataki z
                                        zewnątrz, na wszystkich poziomach/JAK TO ROZUMIEC NA PARTERZE I W PIWNICY/. Nie
                                        tylko ja i moja rodzina
                                        jesteśmy celem gróźb, ale również ci z Państwa, którzy dobrowolnie
                                        wyrazili gotowość wykonywania zadań dla Flexworldu oraz podjęli trud
                                        kontaktów z partnerami. Mieliśmy już do czynienia z rzeczywistymi
                                        napadami i grożeniem dokonania morderstwa /PO CO WPROWADZONO FIRME NA RYNEK
                                        UKRAINY/jak też wezwaniami do
                                        nielegalnej windykacji pieniędzy/CO ZNACZY NIELEGALNA WINDYKACJA/.
                                        Te celowe/JESLI NIE ZAPLACIŁES NIE JEST TO CELOWE A WRECZ NIEZBEDNE/ ataki
                                        bardzo silnie
                                        opóźniają i utrudniają procedury i komunikację/DLACZEGO KOMUNIKACJE CZYZBY SIE
                                        UKRYWAŁ/ z Państwem. „Nasza”
                                        pani Brigitte Bürger, która od samego początku była prawie 24 godziny
                                        na dobę dostępna dla partnerów Flexworldu, nie wytrzymała już tego
                                        napięcia. Napięcia, za które ani ona, ani tez inni członkowie
                                        zespołu nie są osobiście odpowiedzialni. Odpowiedzialność za
                                        Flexworld ponoszę tylko ja osobiście./TERAZ SŁUSZNIE/
                                        Nie pozwolę się przez te agresywne poczynania zastraszyć, ponieważ
                                        wiem, że z moją wizją /CIEKAWE CO BIERZE ZEBY MIEC TAKIE WIZJE/Flexworldu jestem
                                        na absolutnie prawidłowej
                                        drodze.
                                        W obliczu tych faktów podjąłem teraz jasną/DLA NAS NIESTETY DALEJ NIEJASNA/i
                                        ostateczną dla mnie
                                        decyzję. Wychodzę z mocnego założenia, że będę w stanie do dnia
                                        10.04.2010 dokonać wypłat. Jeżeli do tego dnia tego nie osiągnę to
                                        nie będę Flexworldu już reaktywował./I TU PRZYZNAJE SIE ZE FIRMY JUZ NIE MA/
                                        Będę jednak, niezależnie od tej decyzji, dalej pracował i robił
                                        wszystko, by wszyscy otrzymali swoje pieniądze. To jest moim
                                        osobistym celem i od tego nie pozwolę się odwieźć./ALEZ NIE ZAMIERZAMY/

JEDNYM SŁOWEM NASTEPNY BEŁKOT I PRÓBA UZYSKANIA CZASU