Dodaj do ulubionych

Vending- prosze o podpowiedź.

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.08, 20:28
Witam , mam możliwość wstawienia do 2 szkół ,po 2 automaty vendingowe
.Szkoły liczą po około 1000 uczniów i w każdej uczy około 75
nauczycieli . Myślałem o automatach z gorącymi napojami i batonami.
Proszę o podpowiedź czy ma to sens ? Przy 4 automatach można coś
zarobić ? I ile zaproponować dyrektorowi szkoły jako czynsz od
udostępnienia powierzchni.
Pozdrawiam .
Edytor zaawansowany
  • lukasz10103 15.11.08, 12:31
    witam mysle ze mając dwie szkoly z tak licznym stanem uczniow to
    naprawde dobry start. jesli moge poradzic to skup sie głównie na
    uczniach i wstaw automaty pod ich zachcianki czyli automaty z
    napojami i słodyczami.A nauczyciele i tak z reguly sami sobie robią
    kawe.Czynsz od 50 do 100zł. Od pierwszego gródnia też zaczynamy wraz
    z żoną taki interes mamy 2 szkoły 1 szpital i urząd gminy
  • Gość: Softvending_DTF IP: *.181.241.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.03.11, 17:11
    Jesteśmy dostawcą rozwiazań do raportowania on-line, zaoszczędzisz na osobach, które muszą sprawdzać stan produktów w maszynie, paliwie itp.
    www.softvending.pl/
  • harczyn 20.02.13, 10:50
    A ile dzierżawa takiego automatu kosztuje?
  • nie.my 04.12.08, 08:30
    Szkoły tylko wyższe uczelnie lub policealne, w niższych młodzież nie pija kawy i ma więcej głupich pomysłów (demolowanie automatów).
    Urząd Gminy to oczywista porażka, sprawdzone na terenie całego kraju.
    Szpital to zwykle świetny strzał.
    Zysk z jednego automatu to od -500pln do +3000pln zależnie od miejsca w którym stoi, zwykle ok. 200-300pln.
    Tak więc 4x300pln to 1200pln, odejmij sobie od tego koszty i będziesz miał odpowiedź.
    Prawda o vendingu jest taka, że większość nie ma w tym temacie szans. A już w miejscowościach poniżej 150k mieszkańców to pewna porażka.
    Pierwsze 10 automatów ustawionych w DOBRYCH lokalizacjach pozwala pokryć koszty, kolejne przynoszą zyski.
    Na początku większość ustawień to wpadki, więc trzeba liczyć się z kosztami przestawień i brakiem przychodów.
    Wszystkie najlepsze miejsca są JUŻ zajęte przeze mnie, moich kolegów i moją konkurencję.
    Wchodzenie w ten biznes na zasadzie kupię sobie 4 stare automaty i je wstawię do liceum jest skazane na porażkę.

Pozdrawiam

NieMy

--
    Co złego to NieMy
  • Gość: Q IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.08, 08:40
    Oj, chyba nie.my strasznie boi się konkurencji......Tak strasznie,
    że aż śmiesznie.

żenua............
  • nie.my 04.12.08, 09:40
    Gość portalu: Q napisał(a):

> Oj, chyba nie.my strasznie boi się konkurencji......Tak strasznie,
    > że aż śmiesznie.
    -->Konkurencja w tym temacie jest już tak duża, że ciężko o większą, dlatego
    chcąc wejść w ten biznes bez doświadczenia trzeba liczyć się z możliwością
    popłynięcia.
    Oczywiście fajnie się czyta gołe wyliczenia ile to nie zarobisz na tym biznesie
    jak ustawisz sobie automat w szkole ale jakoś nie widzę aby pisali to ludzie,
    którzy się tym zajmują na co dzień. Widzę tylko czcze rozważania.

--
    Co złego to NieMy
  • Gość: pawelll IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.08, 11:55
    Witam, dziękuje za podpowiedź , daje sobie z tym spokój . Prowadzę
    już jeden interes z boku wyglądający na prosty , wiec nie chcę się
    pakować w następny pochłaniacz czasu za tak kiepskie pieniądze.
    pozdrawiam i dziękuje
  • Gość: pokrywka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.10, 11:34
    :) "nie my" ma rację ale i też jej nie ma :)

szanse są i to nie małe (lecz nie duże) trzeba mieć ogromne !!!
    chęci i wytrwałość i może się uda - aha trzeba też być inteligentnym
    i szybko uczyć się na błędach.

Ale "nie my" też ma rację - lecz ja cieszę się jak naiwniacy z dużą
    kasą wchodzą w ten interes i utapiają kapitał :)))) bo potem muszą
    tanio sprzedać maszyny. Dlatego czasami trafiają się prawie nowe
    maszyny za przystępną cenę :)

Także oczywiście konkurencja jest jeszcze nie wielka. Ale i tak jest
    już odczuwalna.
  • viveca75 11.02.13, 00:12
    O czym ty mówisz !!!!!!!!!!! Co chcesz nastraszyć żeby nie mieć konkurencji nic z tego to nie monopol!!!!
    A kasę z tego można taka wyciągnąć że niektórym się w głowie nie mieści!!!!
  • Gość: john IP: *.ols.vectranet.pl 13.12.08, 12:55
    Witam. A jak się rozliczacie z dochodów skoro nie ma fiskalizacji? Czy są jakieś
    plany wprowadzenia kas fiskalnych do automatów? I co robicie z tymi kilogramami
    bilonu Gdzie to wymienić?
  • Gość: klapa IP: *.citynet.pl 02.01.09, 23:14
    na automatach to mozna bylo zarobić, ale jakies 3 lata temu, teraz to totalna klapa, kupilem 7 automatow 14miesiecy temu i musze powiedziec ze do dup*y ten interes, niby w szkola je mam i na basenach, no ale ciagle dzieciaki jak nie kopną to zapchają, codzinna jazda, i totalna klapa z tym jest. wiem jedno: vending w polsce sie NIE przyjął !! przed robieniem tego interesu naprawde sie dobrze zastanowic trzeba.
  • Gość: kjto IP: *.ols.vectranet.pl 11.01.09, 19:35
    Ale grosz jakis chyba z tych 7 masz? Ja też posiadam kilka automatów. Prawdą
    jest że problemy są spore,ale przy kilku automatach w dobrych lokalizacjach da
    się już zarobić. Odradzam szkoły zawodowe, tam pomysły na uszkodzenie automatu
    są naprawdę ciekawe.
  • Gość: ccc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.09, 22:48
    Wiesz, to że w Polsce vending się nie przyjął, to z tym akurat się nie zgodzę.
    pracuję w tej branży już ładnych kilka lat i nie widzę, aby "naszej" firmie szło
    jakoś źle czy wręcz tragicznie. cały czas do przodu, twardo i stanowczo. a
    naszym konkurentem? chyba jedynie coca-cola :)
    jeśli chodzi o koszta, to chyba nikt nie wspomniał o serwisie, kosztach części
    zamiennych, a te bywają drogie, do tego dochodzi oczywiście czynsz pod wynajem,
    koszty transportu, utrzymania pracownika.
    jeśli natomiast zapychają dzieciaki czy kopią w automat - relokacja oczywiście,
    bo jeśli nie tutaj to gdzieś indziej będzie to chodziło i zarabiało. na kopanie
    mój kolega znalazł sposób - zamontował w automacie czujnik wstrząsowy i syrenkę
    od alarmu samochodowego. gdy taki jeden chojrak kopnie w niego, "automat" przez
    2s. wydaje piskliwy dźwięk - naprawdę to pomaga :)
  • remo29 21.02.10, 03:18
    Vending to sie w PL zacznie dopiero w następnym pokoleniu, kiedy ludzie
    zrozumieją, że automat nie jest od tego, żeby go "wyciulać", tylko od tego, żeby
    kupić coś szybko bez gadania z tępawo-głuchawym sprzedawcą a la koleś z głośnika
    na McDrive. Dziś przy każdym automacie trzeba byłoby postawić ochroniarza...
    Druga rzecz - nie wyobrażam sobie u nas amerykańskich automatów do sprzedawania
    gazet - wrzucasz monetę i wyciągasz JEDNĄ gazetę. U nas po chwili zniknąłby cały
    nakład. Trzecia sprawa to tępota użytkowników - ostatnio na wpłatomacie
    Multibanku zobaczyłem wielką kartkę o treści "Wpłatomat NIE PRZYJMUJE BILONU"...
    Masz to gdzieś na zachód od Odry??
    --
    //Statystycznie gdy człowiek wychodzi z psem na spacer to każdy z nich ma po
    trzy nogi.
  • Gość: Mierk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.10, 10:50
    Super jakie kupiłeś automaty??? Wsadziłeś porządne produkty, czy kawę i zabielacz z biedronki.

Problem w branży jest jeden... dużo ludzi którym się wydaje ze kupią maszynę 25 letnia wsadza gó...any proszek i wszyscy będą zapijać się i napojami bez reszty....

Ja zacząłem rok temu... pierwszy rok to łapanie doświadczenia... zainwestowałem kasę zarobioną w Anglii w 6 nowych maszyn (snack+kawa)... I po roku mogę powiedzieć ze jest to dobry interes choć nie prosty...
    Na chwile obecna mam 20 maszyn które obsługuje sam... pracy dożo... lecz pracuje na swoim za swoje... i nie wiem kto jakich pieniędzy się spodziewa ale dla mnie samego w zupełności wystarcza... maszyny się spłaciły... a ja mam co włożyć do garnka :)

Wiem jedno po tym czasie... maszyna musi być nowa, produkt wysokiej jakości.... a klienci sami przychodzą... może nie zarabiam 500% na kawie, ale za to zarabiam :)

Powodzenia dla wszystkich malkontentów...
  • Gość: sea IP: 84.40.217.* 08.11.10, 18:33
    Mierk- możesz napisać ile zarabiasz na tym biznesie? Chcialabym sie zorientowac ile moga wynosic zarobki, bo zastanawiam sie nad taką działalnością... Z góry dziękuję za odpowiedź i cieszę się, że jest ktoś pozytywnie nastawiony do życia ;)
  • Gość: halik21 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 09:56
    Witam
    Przyłączam się do do ludzi ciekawych tej dziedziny biznesu. Pracowałem przez chwilę w firmie mającej kilkadziesiąt automatów i naprawdę bardzo dobrze się im powodziło . Zaczynali tak jak każdy od kilku maszyn tylko że parę lat temu .
    Mam zamiar kupić ok 4- 5 maszyn i spróbować . Jestem z miejscowości ok 40 tys i czy to mam sens . Mam na oku parę fajnych miejsc które są nie zajęte. I tak naprawdę brak konkurencji w mieście jest tylko jedna firma która ma siedzibę gdzie indziej a tu ma pracownika który zaopatruje automaty.
    Podstawowe pytanie automaty nowe czy używane ? Tylko kawomaty czy też i snack .?
    Jakie automaty są najlepsze w dziedzinie jakość/cena?
    Pozdrawiam
  • Gość: maestro IP: *.gdynia.asseco.pl 03.01.11, 12:14
    A ja sie zapytam o maszyny vendingowe do lodow - ale do robienia lodow (takie jak w IKEA) a nie zwykle zamrazarki.
    Czy ktos wie gdzie cos takiego mozna kupic, w jakiej cenie i czy moze ktos z was ma doswiadczenia w temacie vending-lody ????
  • Gość: IKARUM IP: *.pabianice.msk.pl 18.01.11, 11:55
    Moje pytanie jest trochę z innej beczki.
    Chcę w najbliższym czasie zakupić na próbę kilka używanych maszyn - jednak wiadomo jak to z używanymi maszynami, pewnie dość często się psują. Jakie są najczęściej spotykane wady i usterki maszyn Vendingowych oraz ile kosztują części zamienne do nich olbo naprawa.
    Proszę o odpowiedź pozdrawiam :)
  • green-koala111 19.01.11, 12:27
    A moje pytaniejest jeszcze inne? Czy wie ktos moze gdzie mozna naprawić automaty vendingowe oraz znalezc magika do usawienia cen w takiej maszynie? Mam ceny sprzed 3 lat i nie pamietam jak sie to ustawia....
    --
    Co nas nie zabije to nas wzmocni
  • Gość: Damikss IP: *.ip.netia.com.pl 20.04.11, 12:24
    Napisz jakie to są maszyny?.(venezia, kiko,astro,snakky itd...?)
    Wszystko zależy od tego jakie konkretnie modele wybierzesz. Sa mniej awaryjne i bardziej.
    Zajmowałem sie ich montażem , naprawa, uzupełnianiem i regeneracja.
    Pracowałem przez rok jako serwisant automatów vendingowych w firmie która miała ich ponad 1,5 tys pod sobą.
    Najlepsze miejsca to kopalnie bądź wielkie zakłady produkcyjne tylko trzeba się liczyć z tym, ze dosyć często będą okradane ale zysk jest niezły .

Gdyby ktoś szukał kogoś do pracy lub pomocy w woj. śląskim to jestem otwarty na każdą propozycje propozycje.

dami82@interia.pl
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 26.04.11, 16:59
    Witam, chciałem się zainteresować tymi Skarbonkami, ale czytając te forum to myślę że gościu który postawi na początek 3 używane automaty z batonikami, rogalami, colą itp. w trzech różnych szkołach gdzie chodzi ok 1 000 uczniów (oczywiście w jednej szkole 1 000 uczniów) to jest skazany na porażkę ?
  • Gość: Arti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 12:48
    Ja mam kilka maszyn. Lepiej stawiać na renomowanych producentów (Spengler, Wittenborg) niż na tanią włoszczyznę. Używane maszyny z gwarancją mozna w Polsce kupić w kilku firmach (KLIO Wrocław, Marbox). Radzę kupować używane po 3-5 tyś za sztukę niż nowe po kilkanaście, bo kiedy to się zwróci?
  • Gość: gelo.sp IP: *.radom.vectranet.pl 02.12.11, 00:26
    "renomowany" producent Spengler buuuuuu hhhhhaaaaaa ha, dobre.....
    najgorsza firma a na forach tylko o niej pisza, ludzie pomyście jak są sformułowane "niby" pomocne informacje - kto i jak je pisze.

Wittenborg ok, tylko że to stare automaty, od kilku lat firmę wykupiła Necta

reasumując chcą kupić i mieć tylko 1-3 automaty można ryzykować w 3-4 tyś., tylko trzeba się liczyć z awriami co miesiąc, lepeij dożlożyć i zacząć od 1-2 Rheavendors lub Necty 4-7 letnie i mieć spokoj

• Gość: Vendserwis IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.12, 19:21
    Witam,
    każdy chwali własne dzieci, Spengler to 75 lat doświadczenia w produkcji automatów, to mówi samo za siebie, że są nowoczesne można zobaczyć na filmach umieszczonych na stronie: spengler.org
    bardzo piękne i bez awaryjne automaty tylko trzeba je odpowiednio obsługiwać i dbać o czystość
    pracujemy z automatami wielu marek, z marką Spengler od 13 lat i wiem że żadna Necta ani Reavendors nie będzie działał i wyglądał dobrze tak długo jak Spengler ,jedno jest pewne nie ma automatów bezawaryjnych bo są to maszyny jak każde inne i ulegaja czasami awariom
    pozdrawiam
    Darek
    Vendserwis
  • Gość: remek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 12:53
    Jak chcesz kupić używane maszyny to szukaj na Allegro, ale nie kupuj od człowieka, który chce się pozbyć jednej, dwóch maszyn bo splajtował. Znajdz tam firmę, która daje gwarancję, istnieje od lat i ma dobre opinie. Polecam KLIO z Wrocławia.
  • wysoki3030 06.11.17, 10:54
    Drobne wymieniaj w aptekach one wszystkie drobne biorą.

kawomat.blogspot.com/
  • Gość: 6.mirek.0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 17:18
    bywa bardzo rożnie a czy w szkole są sklepiki, jeżeli nie ma to może być opłacalny biznes licz średnio od każdego automatu po 500 pln
  • Gość: kociak IP: *.amtra.pl 17.08.11, 14:04
    Witam serdecznie! Mam pytanie trochę z innej beczki- z kim powinnam się skontaktować jeśli chciałabym zaoferować produkt do wstawienia do maszyny vendingowej? Czy powinnam "udzerzyć" bezpośrednio do producenta maszyny? Z góry dziękuję za informacje.
  • Gość: Artur IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.11, 13:52
    Witam serdecznie, ponawiam jedno pytanie i mam dwa inne bardzo ważne:

1. jak się rozlicza taką działalność, czy otrzymuje się fakturę od tego u kogo się dzierżawi, na podstawie otrzymanego zysku, podział procentowy, lub z góry ustalona kwota za dzierżawę miejsca/powierzchni?
    2. a co z przychodem jak go rozliczać, VAT, podatek dochodowy?
    3. jak prowadzicie rozmowy ze szkołami, kontaktujecie się bezpośrednio z dyrektorem czy może z innymi osobami? telefonicznie najpierw czy od razu osobiście ?

Wiem, że to może pytania o dużym znaczeniu i nie każdy będzie chciał się podzielić swoją wiedzą, ale tym którzy nie mają takich zahamowań, z góry ślicznie dziękuję.

pozdrawiam serdecznie
    Artur
  • Gość: Damikss IP: *.ip.netia.com.pl 03.06.12, 09:44
    Gdyby ktoś szukał kogoś do pracy lub pomocy w woj. śląskim to jestem otwarty na każdą propozycje .Pracowałem jako serwisant i technik tych urządzeń pod największą firmą W Polsce.

dami82@interia.pl
  • Gość: unizus.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.12, 07:18
    Witamy

Proponujemy legalne rozwiązanie pozwalające oszczędzić 7'000 zł na kosztach
    prowadzenia własnej działalności gosp.?

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt: biuro@unizus.pl

Pozdrawiamy

Zespół unizus.pl
    mail: biuro@unizus.pl
    fax: (77) 555 44 03
  • Gość: pal IP: *.31.33.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.02.13, 14:54
    www.axpal.pl
  • Gość: gosc IP: *.net.pbthawe.eu 11.02.13, 10:59
    lepiej odsprzedaj pomysł na miejscówki lokalnej firmie
    z 4 maszyn kokosów nie będzie
    w jakim województwie znajdują się te szkoły?
    prawda jest taka, że wszystkie dochodowe miejsca są już zajęte....
  • tasiemczyk 20.02.13, 00:15
    Pracuję w gimnazjum. Idzie głównie kawa z mlekiem. biorą uczniowie. Idą też napoje w puszkach. Słodycze trochę mniej. Przynajmniej tak obserwuję. Wydaje mi się że idą też dobrze rogale 7days.

--
    Jeśli interesuje Cię:
    ZARABIANIE PIENIĘDZY na REKLAMIE we własnym telefonie to...
    chyba musimy pogadać!
    adkashblog.blogspot.com/
  • Gość: tgtg IP: *.net.pbthawe.eu 20.02.13, 09:05
    przecież do gimnazjów się nie wstawia takich maszyn
  • tasiemczyk 20.02.13, 10:18
    A jednak u mnie w gimnazjum (Sandomierz) taki automat stoi. Po wczorajszym wpisie dziś patrzyłem:czekolada, kawa z mlekiem, itp. Jest też drugi obok niego chyba ze słodyczami (nigdy nie korzystałem). W przylegającej podstawówce są dwa automaty ale tylko ze słodyczami i napojami.
    --
    Jeśli interesuje Cię:
    ZARABIANIE PIENIĘDZY na REKLAMIE we własnym telefonie to...
    chyba musimy pogadać!
    adkashblog.blogspot.com/
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.13, 12:00
    Witam!
    A ja mam takie pytanie mam pensjonat na 50 osób teraz jest okres kiedy jest dużo wycieczek szkolnych a w wakacje rodziny z dziećmi.
    Jak myślicie opłaca się zakupić taki automat??
    Dodam że najbliższy sklep w okolicy to jakieś 1300 m od pensjonatu.
    Pozdrawiam

• Gość: Paweł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.14, 10:02
    Używane Automaty Vendingowe po renowacji Gwarancja! vendingcafe.eu/
  • k3nji99 09.11.14, 09:41
    Witam, tym postem chciałbym przestrzec potencjalnych "naiwniaków" przed rozpoczęciem biznesu vendingowego. Takim naiwniakiem byłem ja bo łudziłem się, że sąjeszcze miejsca gdzie opłaca się taką maszynę postawić, prawda jest taka, że konkurencja dawno już takie miejsca zajęła a trzymanie maszyny na punkcie gdzie się zarobi 200-300 zł mija się z celem, nawet przy 10ciu takich.
    Jeszcze co do Spenglerów o których ktoś wceśniej pisał to potwierdzam w 100%, maszyny śliczne i funkcjonalne ale technicznie to badziew jakich mało, szkoda czasu i nerwów na odbieranie telefonów od rozzłoszczonych klientów, że maszyna ich oszukała, leje samą wodę, albo się zawiesiła, itd, i to nie prawda, że "jak dbasz tak masz" - ja się z nimi obchodziłem jak z własnym dzieckiem a odpłacały mi ciągłymi awariami, mało tego od razu jak je kupiłem to po postawieniu nie działały jak powinny a to już przesada bo serwisanci niechlujnie je przygotowują klientowi a jak się później dowiedziałem przebitkę mają zacną na nich bo na zachodzie można taką dostać za 300-400?
  • Gość: XXL IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.02.15, 10:28
    Dzień dobry,
    w jakiej firmie kupował pan automaty spenglera które były takie niechlujnie zrobione?Mam ten sam problem-ładne czarne ale do dupy straszliwie!! nie mam już sił zgłaszać awarii po niby przeglądzie bo robią ze mnie idiotę że niby u nich chodzi tylko mi coś nie pasuje.
    zawiesza sie non stop szczególnie klawisz HERSTEL.
    Pzdr
  • Gość: vending IP: *.dynamic.chello.pl 02.12.14, 11:25
    szukam osób, które pracują w szkołach,biurach, szpitalach, korporacjach i zakladach pracy. Jesli chcecie dorobić mogę podzielić się zyskiem z postawionego automatu w Waszej firmie.
    prowizja od obrotu.

czekam na kontakt.
  • vendingg8 02.12.14, 12:39
    szukam osob, ktore pracuja w firmach prywatnych, panstwowych, korporacjach, prowadza swoj biznes czy tez w tzw budzetowce- szkoly, przedszkola, szpitale, JST . Moge postawic automaty wendingowe na terenie calego kraju.
    wynagrodzenie od obrotu automatu. / prowizja/

zapraszam do kontaktu.

• Gość: novy29 IP: *.mlyniec.gda.pl 12.12.14, 13:04
    Ile może wynosić czynsz za najem miejsca pod automat z kawą na basenie?
  • Gość: Jarek IP: *.jelenia.zicom.pl 09.06.15, 15:49
    Witam.
    Zajmujesz sie jeszcze automatami?
  • Gość: Portal Vendingowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.15, 09:45
    Wszystkich zainteresowanych vendingiem zapraszam na Portal Vendingowy (portalvendingowy.pl). Są tam informacje dla początkujących, ciekawostki z branży i forum dyskusyjne.
  • Gość: Mirek IP: *.tmf.net.pl 15.02.17, 19:57
    Nie polecam firmy All VENDING Z RADOMIA ! Mają stronę www.all4vending.pl

Olewają klienta, arogancki szef, brak chęci pomocy, mówią że oddzwonią w danej sprawie i brak kontaktu, telefon serwisowy nie działa. FATALNA FIRMA UWAŻAJCIE NA NICH PRZY ZAKUPIE AUTOMATÓW I TOWARU WSZYSTKO PIĘKNIE I CZARUJĄ JACY TO NIE SĄ, A POTEM:
    - BRAK KONTAKTU
    - BRAK CHĘCI POMOCY
    - AROGANCJA

UNIKAJCIE TEJ FIRMY JAK OGNIA.
  • jozek911 12.08.19, 13:41
    Gość portalu: Mirek napisał(a):

> Nie polecam firmy All VENDING Z RADOMIA ! Mają stronę www.all4vending.pl
    >
    > Olewają klienta, arogancki szef, brak chęci pomocy, mówią że oddzwonią w danej
    > sprawie i brak kontaktu, telefon serwisowy nie działa. FATALNA FIRMA UWAŻAJCIE
    > NA NICH PRZY ZAKUPIE AUTOMATÓW I TOWARU WSZYSTKO PIĘKNIE I CZARUJĄ JACY TO NIE
    > SĄ, A POTEM:
    > - BRAK KONTAKTU
    > - BRAK CHĘCI POMOCY
    > - AROGANCJA
    >
    > UNIKAJCIE TEJ FIRMY JAK OGNIA.

znajome...
    mieliśmy w biurze ten sam problem ;(
    zmieniliśmy na inna, tzn. szefunio :P
    aktualnie mamy cafeplusco.pl/ jesteśmy zadowoleni <odpukać:D>
  • wysoki3030 06.11.17, 10:51
    Tak miałem automaty do kawy i przekąsek ponad 2 lata.
    Kuczem jest lokalizacja, przy czym 15-18 szt. automatów zarabia na ZUS. + kilka na księgową i inne koszta.
    Latem kiedy kawa mniej schodzi 20 maszyn staje się nierentowna bo nie zarabia na koszta. a haracze jak Zus i inne płacić trzeba.
    Ps.
    Chętnie sprzedam kilka z nich zostały mi automaty do kawy Necta Astro sprzedam po 5000zł/szt stan bdb.
    Polecam. kontakt w sprawie maszyn:
    kawomat.blogspot.com/
  • wysoki3030 06.11.17, 10:53
    Tak miałem automaty do kawy i przekąsek ponad 2 lata.
    Kuczem jest lokalizacja, przy czym 15-18 szt. automatów zarabia na ZUS. + kilka na księgową i inne koszta.
    Latem kiedy kawa mniej schodzi 20 maszyn staje się nierentowna bo nie zarabia na koszta. a haracze jak Zus i inne płacić trzeba.
    Ps.
    Chętnie sprzedam kilka z nich zostały mi automaty do kawy Necta Astro sprzedam po 5000zł/szt stan bdb.
    Polecam. kontakt w sprawie maszyn:
    kawomat.blogspot.com/
  • Gość: normalny IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.11.17, 11:18
    Co ty tam sprzedajesz? Zapałki? Jak automat nie zarabia 300-400zł minimum (nie wspomnę,że średnio powinien koło 1000),to go się tam nie trzyma.To jak 15 automatów zarabia na ZUS? Konkurencji się boisz,że takie bzdury piszesz hehe.
  • tanebo2.0 18.12.17, 15:25
    Mnie zastanawia dlaczego centra handlowe tak nie lubią automatów?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka