Woda Eden - opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hej! Planujemy w firmie zakup dystrybutora z wodą w baniakach.
    Rozpatrujemy ofertę firmy Eden Springs. Jest to w miarę znana marka,
    dlatego chcemy się na nią zdecydować. Chciałabym jednak wcześniej
    zapytać Was o radę. Jak oceniacie firmę Eden Springs i wodę Eden?
    Warto stać się ich klientem, czy lepiej wybrać kogoś z konkurencji?
    Może ktoś z Was ma wodę Eden w firmie i może podzielić się
    doświadczeniami? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. :)
    • mamy eden w firmie i z tego co sie orientuje administracja bardzo sobie ja
      chwali. woda jak woda ;) ale byla sytuacja kiedy na gwalt potrzebowalismy kilku
      baniakow ekstra (impreza) i pan dystrybutor jezdzacy z baniakami nagial swoja
      codzienna trase i przywiozl nam poza grafikiem dodatkowe butle w ciagu godziny.
      tak wiec polecam.
      • Gość: iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 14:08
        Po rocznej współpracy z firmą Eden nie przdłużyłam umowy ze względu
        na nieterminowe dostawy, w umowie wyraźnie była godz. dostawy między
        9 a 17, prawie zawsze dostawca zjawiał się o 6 rano, kidy moja mała
        firemka była nieczynna, może w większych miastach jest lepiej z
        dostawami, bo na głębokiej prowincji odradzam współpracę. Jakość
        wody była zadowalająca, trochę miałam problemy z dystrybutorem, gdyż
        się nie odpowietrzał. Obecnie kupiłam sobie dystrybutor z lodówką,
        a wodę kupuję w Macro, finansowo dla mnie jest to znacznie
        korzystniejsze.
        • Gość: KB IP: 195.182.52.* 17.11.10, 09:24
          My zerwaliśmy z nimi umowe, poniewaz dwukrotnie po prostu nie przywieźli wody. Umowa z nimi była tak skonstruowana, ze musielismy:
          - zapłacic za niedostarczoną wode, bo umowa ma charakter abonamentowy i wg nich powinniśmy wysłac im pisemne wezwanie do zapłacenia wody
          - zapłacić za demontaz dystrybutora
          • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 22:25
            Nie dowożą wody... Kompletnie lekceważą klienta. Odradzam.
            • Gość: Anonim Gal IP: 80.48.251.* 11.03.11, 03:42
              Firma tragedia !!! Szczególnie rozlewnia w Grodzisku Wlkp. !!! Nie pić wody z tamtej rozlewni !!! szczególnie tej z białym kapslem. Nasza firma zrobiłą analize tej wody pod wzgledem chemicznym, okazalo sie ze jest to woda bardziej zanieczyszczona niz ta co leci u nas w firmie w kranie !!!! JAK MOZNA TAKA WODE PUSZCZAC NA RYNEK !!!!!!!! CO ROBI DZIAL JAKOSCI I LABORATORIUM ?????
              • Gość: gal anonim 2 IP: *.eden.com.pl 01.06.11, 13:15
                Pewnie opinia byłego pracownika....:-)
              • Gość: michał IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.11, 15:53
                Kantują w tej firmie ile się da. Dostaję 5 butli , a faktura przychodzi na 6. Zamawiałem dodatkową dostawę centrum Warszawy i dzwonie do Handlowca(panienka o dziwnym imieniu)oczywiście w centrum jutro ekstra 10 butli stawka wiadoma dowóz bez opłaty.
                Po otrzymaniu faktury okazuje się że dowóz nie 0 zł ,ale 30 zł i butle nie po 12 jak w umowie ,ale po 16 zł .Telefon do handlowca nie odpowiadał więc na info.. i awantura . Jestem problemowym klientem bo upominam się o swoje.
                Mam dość tej firmy.
            • Gość: adam IP: *.tktelekom.pl 21.06.11, 08:40
              Mam tą wodę w domu prywatnie. Już dwa razy dostałem pękniętą butlę która zalała mi mieszkanie. na pisemną skargę dostałem odpowiedź że jest to możliwe i koniec.
              Płacę gotówką dostaje w połowie miesiąca fakturę , a po dwu miesiącach dostaje list z windykacji że zalegam. Wysyłam faksem kopie kwitu dostawy że zapłaciłem i dostaje znowu pismo z wezwaniem do natychmiastowej zapłaty lub firma kieruje pismo do sądu. Mam dość tej firmy i bałaganu jaki panuje u nich.
            • Ja nigdy nie miałem takich problemów polecam tę firmę.
              --
              http://pazim.pl/pomieszczenia-biurowe-w-szczecinie
          • Gość: klient3 IP: *.tktelekom.pl 26.06.11, 19:22
            te kruczki eden ma bardzo ciekawe. handlowiec opowiada o możliwości zerwania umowy w ciągu 10 dni od pod pisania ale zapomina dopowiedzieć że tyczy się to klientów prywatnych a nie firm
            Kantują ile wlezie
            • Gość: kwe... IP: *.tktelekom.pl 27.06.11, 14:02
              Ja odradzam tą firmę po moim doświadczeni i umowie rocznej mam złe wspomnienia dotyczące Edenu .
              10 razy czytaj umowę i pytaj ze 100 razy może wtedy nie wdepniesz w gó....
              • Gość: spoko... IP: *.tktelekom.pl 04.07.11, 15:12
                10 razy czytaj ,100 pytań to fakt ,ale jak cię mają udupić to witaj w raju.
                Pytamy i pytamy a odpowiedzi są różne jak by nie było są to eksperci od źródeł wody więc ja ich przyjmiesz to wpadłeś(coś na zasadzie jechowi dziękuje nie i zamykamy drzwi)
                Nie polecam tej korporacji rodu z Izraela.
              • Gość: firma.... IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.11, 21:14
                u nas szef zrezygnował po ostrej awanturze choć wypowiedzenie wysłał w terminie ,ale oczywiście byl problem i ostra dyskusja.na naszym przykładzie odradzam tą kiepską firmę
        • Gość: kolo,,, IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.11, 23:45
          Po roku zrezygnowałem z usług tej niby prestiżowej firmy.
          Niekompetencja i bałagan to powinno być główne logo EDENU.
          Podejście kierownictwa nieprofesjonalne i olewające klienta. Interesuje ich tylko wpływ gotówki a nie dbanie o klienta. Kiepska firma i niesolidna .
    • Gość: sylwia IP: 193.189.116.* 28.07.09, 17:26
      odradzam Dar Natury, który przetestowałam na własnej skórze- brak
      terminowych dostaw, monity telefoniczne bez rezultatów, chciałam
      zmienić na Eden, ale polecono mi Aquator, który polecam, dostawy na
      czas, nawet przyjeżdżają w tygodniu przy okazji i pytają się, czy
      nie chcemy wody, a i jeszcze cena- o wiele taniej a woda taka sama:)
      • Wielkie dzięki za odpowiedzi. Ale mam jeszcze małe pytanko: a jak
        jest z certyfikatami w innych firmach? Bo Eden może się pochwalić
        naprawdę dużą ich liczbą, a nasza firma ma być proekologiczna i
        zawsze zwracamy na to uwagę. :/
        No i jeszcze jedno: czy może Aquator też posiada podobne konto
        klienta jakie ma Eden? Chodzi mi o to konto e-DOK. Z tego, co
        czytałam to naprawdę będzie ułatwiało życia. Masz konto, gdzie
        możesz na bieżąco sprawdzać stan wszystkich faktur, stan dostawy,
        zamówienia itp.
        • Gość: Janusz IP: 94.254.131.* 31.07.09, 01:38
          Z tego, co ja się orientuję, to chyba żadna firma nie ma takiego
          konta. Pewnie niedługo je wprowadzą, ale póki co Eden jest
          pionierem. ;)
    • Gość: yamal IP: *.adsl.inetia.pl 07.08.09, 09:52
      ja jestem zadowolony. nie ma poslizgow, sa elastyczni, cenowo konurencyjni. a
      ten profil/konto online faktycznie ulatwia zycie. tyle.
      • Gość: adam,, IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.11, 14:20
        cenowo konkurencyjni, my mamy z nimi umowę już od roku i mamy zamiar zrezygnować w przewidzianym przez umowę terminie i tu dopiero nasze zdziwienie.
        Od konsultanta dowiedziałem się że dla stałych klientów jest inna oferta o połowę taniej , a jak bym się uparł to mogłem ją dostać po 5 miesiącach współpracy.
        gratisy i kalendarze też są ,ale jak to pan powiedział tylko dla najlepszych klientów. Mój opiekun nie odpowiada na telefony i nie wiem czy warto dalej z nimi współpracować(brałem miesięcznie 20 butli a w sezonie od 35 do 50).Przy takim poborze wody wydaje mi się że powinienem dostać coś na zachętę dalszej współpracy , a tu moje zdziwienie że niestety nie bo firma współpracuje tylko z klientami PRESTIŻOWYMI , a ja jestem zwykłym stolarzem z dwoma zakładami(taki nikt).Niech się WALĄ istnieje jeszcze inne firmy gdzie będą mnie szanować. Eden to kiepski partner do interesów
        • Gość: anonim IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.11, 07:34
          to nie kwestia prestiżu Klienta, pewnie handlowiec głupio się wyraził. To kwestia tego, że w edenie gratisy pojawiają się rzadko, w małych ilościach i nie są specjalnie prestiżowe. na lato 2011 handlowcu dostali do rozdania po trzy - cztery parasole, pudełko długopisów i kilkanaście gumowych breloczków. Fajnie? czy taki gratis od handlowca Pana zadowoli i będzie świadczył o szacunku Edenu do Pana?
    • Gość: Mariolka IP: *.chello.pl 07.08.09, 10:04
      Woda Eden jest ok. Mamy ją w firmie od 2 lat i jak na razie nikt nie
      narzeka. Kiedyś coś tam się zepsuło, ale serwis prtzyjechał jeszcze
      tego samego dnia, co jeszcze lepiej świadczy o firmie. Ale
      zastanówcie się, bo jeśli pracujesz w dużej firmie to może lepiej
      byłoby kupić filtr do wody. Eden też ma takowe - EcoWater. No, ale
      to rozwiązanie dla firm z większa liczbą pracowników. :)
      • My zamawiamy żywiecką wodę źródlaną w a.pl. Kosztuje 19,80 za 19 litrów i jest
        bardzo dobra. Z dostawą nie było nigdy problemu, sklep dowozi tego samego dnia.
      • Gość: red... IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.11, 00:08
        U mnie była fajna czarnula z warszawskiego edenu i dziewczyna opowiedziała wszystko od A do Z na temat umowy, ale po przeczytaniu tych wypowiedzi to mam stracha.Nie wiem czy dobrze zrobiłem podpisując umowę ale trudno, zostawiła namiary i zapewnienie że jak pomoc to telefon do niej(wyglądała na uczciwą bez zająknięcia odpowiadała na wszystkie pytania)
        • Gość: zadowolony IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.11, 14:24
          niestety u mnie była blondi podpisałem i mam to co chciałem. Faktura przyszła umowy kopi brak i urządzenia też brak. Paniusia nie odpowiada konsultant twierdzi że instalacja była ,a ja od miesiąca czekam na wodę i urządzenie. Wysłałem skargę na na handlowca ale oczywiście cisza i nikt nie odpowiada od 3 tygodni.NIE POLECAM TEJ FIRMY
    • Gość: Krzyś IP: *.enterius.pl 10.06.10, 15:40
      A możesz konkretnie opisać, jakie elementy tych wypowiedzi tak na pierwszy rzut
      oka wyglądają na promocję zamiast rzeczywistych opinii?
      Bo bez konkretów to właściwie każdą wypowiedź na każdym forum można oskarżyć o
      promocję, tylko po co? Czyżbyś był z konkurencji? ;P
      Acha, żeby było jasne. Nie pracuję w Edenie ale jestem ich klientem. I również
      jestem bardzo zadowolony z ich usług. Dlatego dziwi mnie Twój post i zastanawia
      jego cel?
      Jesteś w stanie odpowiedzieć jakoś rzetelnie i konkretnie?
      • Gość: Anonim IP: *.6.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 17.03.11, 20:41
        Nie polecam wody Eden!!Firma jest tragiczna!!W umowie coś innego a w rzeczywistosci tez cos innego!!Miałam z nimi umowe na rok i wcale nie przedłuzam bo są drodzy i beszczelni!!Teraz mam z nimi same kłopoty!Non stop przysyłają jakies pisma!!Mam ich dość!!Naprawde żałuje że miałam tą wode!!Nie polecam:)
        • Od dwóch lat korzystam z Nestlé Waters Polska S.A. Dar Natury. Dwa razy do roku reklamowałem ich dystrybutory, ponieważ po jakimś czasie stają się hałaśliwe. Reklamacje były bardzo szybko rozpatrywane, kończyły się wymianą dystrybutora. Z dostawami nie ma problemu, firma stoi frontem do klienta. Był też jeden incydent, przez który zastanawiałem się, czy nie zmienić dostawcy, ale firma go zrekompensowała. Każdy ma prawo popełniać błędy. Jeśli potrafi się do tego przyznać i zrekompensować te chwilę swojej słabości, jest dla mnie firma godną polecenia. W kontaktach z kontrahentami bardzo sobie cenię takie podejście pro klienckie. Widać, że ktoś rozumie z czego żyje.

Masz problem? To bardzo dobrze!
          • Gość: pipi IP: *.tosa.pl 23.05.11, 17:00
            hahaha frontem stoi dobry żart
            • Gość: lavazza IP: *.tktelekom.pl 21.06.11, 08:49
              Podpisaliśmy do firmy umowę na ekspres Lavazza . I tu zaczęły się schody. Nówka ekspres okazał się sprzętem używanym (boki porysowane) w środku brudny , a dysza do spieniania była zaklejona starym mlekiem. Po interwencji kurier przywiózł nam drugi ekspres(NOWY) trochę lepiej umyty i sprawny. Po otrzymaniu kapsów Dolcze kawę parzę około dwóch minut (nowa technika kropelkowa). Kolejna interwencja i odpowiedź że firma dostała taką kawę od producenta i wszystko jest ok. W nowej dostawie dostałam kawę cafe Crema i jest wszystko sprawnie.
              Kawa dobra ale podejście firmy do klienta to jest okropne i nie profesjonalne nie polecam Edenu.
              • Gość: kawa// IP: *.adsl.inetia.pl 25.06.11, 00:19
                u mnie też był ten problem z kawą , ale handlowiec który podpisał ze mną umowę nie oddzwania do mnie (pani celestyna). Ja już mam dość ale dowiedziałem się o karze i jestem ciekaw co pani powie o piśmie które wysłałem do firmy.
                Brak znajomości tematu tylko te maślane oczy(a ja nabrałem się na to)
                Moja wina powinienem sprawdzić firmę i dać sobie spokój
                • Gość: Tomasz IP: 194.246.16.* 05.10.12, 10:30
                  Witam, ja posiadałem problem z wodą. Aktualnie uwolniłem się od Edenu dzięki firmie Water Technology (www.watertechnology.pl). Posiadają w ofercie również ekspresy kawowe, tak więc proponuje zapytać.
                  • Gość: Gość ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.12, 01:20
                    MAĆKU NIE BŁAŹNIJ SIĘ, CZARNYM PR NIE ZBUDUJESZ SOBIE FIRMY, PROPONUJĘ ZAINWESTOWAĆ W ETYCZNY MARKETING, POZDRAWIAM.
          • Gość: ula.... IP: *.tktelekom.pl 22.06.11, 21:54
            Przerobiłam już w naszej firmie Dar Natury i Eden. Dla porównania z darem w wakacje jest gorzej z dostawami wody a w edenie jest okej. Ale co do bałaganu w księgowości to eden to dopiero chlew i smród. Po monitach i pismach doprosiłam się po 2 miesiącach o zaległe faktury i korekty (nip nie wiem czyj ) wyprostowali wszystko , ale ile nerw straciłam to poezja.
            Teraz mam własny dystrybutor i kierowca z firmy przywozi nam wodę z makro kiedy chcę i ile chcę , jestem już wolna i nie związana z żadną firmą.
            Nie polecam tych firm , na moim przykładzie jestem niezadowolona ,ale ile osób tyle opini.
          • Gość: ufo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.10.11, 19:42
            FIRMA STOI FRONTEM DO KLIENTA- ale mocny tekst, dawno gorszego nie widziałem. Ja na Twoim miejscu najpierw sprawdził bym adres rozlewni ( w większości przypadków Częstoniew k. Grójca). a jak Grójec to wiadomo nawozy i opryski lane hektolitrami na drzewa, a później wszystko w ziemie. Ale jaka pyszna będzie ich woda z takimi dodatkami. SMACZNEGO :)
            • Gość: d IP: *.centertel.pl 26.11.11, 02:27
              Ale z ciebie pajac. Chciałeś błysnąć wiedzą, ale nie wyszło. Wykaż się teraz, z jakiej głębokości jest pobierana woda i jaki jest czas przesączania wody do tej głębokości.

D
        • Gość: informator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 23:45
          te pisma, to pewnie wezwania do zapłaty..jak sie nie placi to potem są problemy :D
          • Gość: kris IP: *.tosa.pl 23.05.11, 17:17
            Planując zakup wody do firmy ciężko mi było się zdecydować między firmami które dostarczają wodę! Dystrybutory podobne, ceny podobne itd. W związku z powyzszym postanowiłem sprawdzić gdzie te firmy mają swoje rozlewnie i postawiłem na wodę górską, bo wiadomo, że żadna rozlewnia usytuowana w mieście wody górskiej(najlepszej) mieć nie będzie!!!
            • Gość: ed.... IP: *.tktelekom.pl 16.06.11, 10:36
              Nie polecam EDENU zerwałem umowę zapłaciłem coś około 500 zł i mam spokój.
              Niekompetencja i brak rzetelnej obsługi ze strony przedstawiciela jak i infolinii. Panie ładnie mówią a jak przyjdzie do problemu to brak współpracy. Wymieniłem wadliwe urządzenie(chłodziło przez tydzień i klops) i dostałem jeszcze gorszy stary dystrybutor . Po dwóch dniach pracował jak traktor na kolejne wezwanie technika pani na infolinii stwierdziła że wymiana nastąpi w ciągu pięciu dni roboczych , a po pięciu dniach okazało się że muszę jeszcze poczekać parę dni bo brak urządzeń (ale płacić muszę) .Urządzenie się nagrzewa woda zaczyna bulgotać ,a odpowiedź od przedstawiciela jest jedna BĘDZIE PAN ZADOWOLONY.
              Już jestem wolny od tej firmy
              Wolę targać butelki i mieć spokój niż użerać się z Edenem

.
              • Gość: smutny IP: *.tktelekom.pl 20.06.11, 10:46
                miałem takie same przejścia z Edenem ,a le ja nie zrywałem umowy . Doszedłem do końca roku i zrezygnowałem. Wymieniłem pięć razy urządzenie i stale miałem problemy z fakturami. A to nazwisko przekręcone ,adres z innym numerem, zły nip,lub wystawione na osobę prywatną.
                Woda ok , kierowcy super nawet handlowiec z firmy starał się jak mógł i wszystko szybko załatwiał i jako jedyny przepraszał (facet z klasą).
                Ogólnie nie polecam firmy .
              • Gość: kondratowicz IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.11, 23:52
                Podpisałem umowę i zaczęły się problemy.Pekniete butle i zalany sklep.
                Bajzel i brak konkretnego podejscia do klienta.
    • Gość: buka IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.11, 10:28
      Najsmutniejsze jest to, że nawet jak człowiek chce dobrze, uczciwie i rzetelnie pracować to dają mu takie narzędzia do tego, że wstyd iść do klienta. To handlowiec odpowiada za błędy księgowości, dystrybucji etc. Odpowiada ze rzeczy, z którymi nie ma nic wspólnego. Przepraszam za tym drogich klientów ale nie wszystkie wpadki i niedociągnięcia to nasza wina.
      Zmuszanie nas do ściemniania, że klienci dostają świetne ekspresy - jak mogą być świetne jak są umytymi ekspresami wcześniej używanymi przez innego klienta. Czasami nawet nie dość dobrze umytymi a wysyłanymi do Państwa - handlowcy nie widzą co jest wysyłane.

A Pan Panie Adamie.... oby sprawiedliwość Pana dosięgnęła. Nie dość, że jest Pan przestępcą włamując się na prywatne skrzynki pracowników (choć personalnie to pewnie nie Pana ręce) to kłamcą szerząc plotki, które tylko Pan mógł wymyślać. Życzę Panu powodzenia nie tyle w Edenie co w prowadzonej przez Pana innej, dodatkowej działalności.
    • Gość: Maggda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 13:46
      niestety mam złą opinię o tej firmie, sprzęt cieknący butle ogromne, które ciężko kobiecie założyć ,spod kołnierza cieknie, a w dodatku wymuszają podpisanie umowy na długi czas, a jesli odstąpisz to zapłacisz karę, nie tak jak szanujące się firmy, które dają czas na wycofanie się z umowy.Napewno nie polecam tej firmy, bo patrzą tylko aby złapać klienta, a dalej to już inny temat ,wodę zbierać z podłogi i wymieniać stale sprzęt na inny.Wprost cudowne, no i nie są tacy tani niestety.Pozdrawiam Magda
    • Gość: ph IP: *.net08-g1.isko.net.pl 22.11.11, 09:20
      gó... nie firma .nikomu nie polecam tej super jakości .same problemy z nimi i ciężko zrezygnować.firma pracuje jak w latach 90-tych podpiszesz i mamy cię głupi kliencie
    • Gość: mimi IP: *.128.67.194.static.crowley.pl 24.11.11, 10:12
      Nie polecam - zatrudniają jako dostawców samych buraków.
    • Gość: Ola IP: *.toya.net.pl 27.01.12, 15:33
      Stanowczo odradzam Eden!!! Przestrzegam wszystkich !!!
      Firma jest nieuczciwa!!! Po rozwiązaniu umowy z Edenem, miała miejsce następująca sytuacja. Przyjechał niespodziewanie facet, zabrał dwie pełne butle wody i i urządzenie. Jak go zapytałam co z wodą za którą będę musiała zapłacić to powiedział mi że mogę sobie w szklanki poprzelewać....zadzwoniłam do Edenu. Pani mnie bardzo wielce przepraszała, że powinien się ze mną wcześniej skontaktować przedstawiciel i ustalić termin odbioru wody żebym mogła tą wodę wykorzystać. W ten sposób musiałam zapłacić za butle z których nie skorzystałam,a szanowna firma eden zarobiła na nich podwójnie bo napewno sprzedała moje butle komuś innego. Przy czym twierdzą, że nie zwracają pieniędzy za niewykorzystane produkty, ale tego że popełnili błąd i się ze mną nie skontaktowali już nie widzą. Także ostrzegam przed nieuczciwością tej firmy.
    • Gość: KAMENA IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.12, 10:10
      Drodzy Państwo,
      z przykrością stwierdzam, że to co piszecie to czysta prawda. Nie będę ukrywał, że jestem z konkurencyjnej firmy i pracuje jako przedstawiciel handlowy. Więc jako człowiek który ma bezpośredni kontakt z klientami, również klientami konkurencji spotykam się właśnie z takimi opiniami o nich. Nie będę tu przytaczał dokładnie ich słów bo nie wypada. Niestety umowy Daru Natury czy Edenu są skonstruowane tak aby to oni byli zabezpieczeni nie klient. Zawsze po krótkiej rozmowie i przedstawieniu warunków, cen i usług 90% firm jest zdecydowana zmienić dostawcę. Nasza firma prowadzi uczciwą politykę i klienci to doceniają. Więc, jeżeli chcecie Państwo firmy, która ma uczciwe warunki współpracy i dokładnie o nich informuje podczas zawierania umowy to zapraszam do współpracy. Działamy na rynku Wielkopolskim. MY ZAWSZE ODBIERAMY TELEFONY I NIE MAMY INFOLINII!!!!!

Tomasz Białkowski
      Wytwórnia Wód Mineralnych
      ''KAMENA Polanowo-Zdroje
      tel. 503 147 206
    • nie polecam mam złe doświadczenie z tą firmą,jak złapią klienta nie pozwalają mu wymówić umowy, bo nawet jeśli ktoś to zrobi to i tak musi płacić za odstapienie od umowy ,to jedno a drugie miałam małe butle ,które niestety /zakładane/ ciekły i woda wylewała się na podłogę
      do niczego te ich urządzenia, chyba że inne stojące i więcej płatne Najlepiej kupować wodę 5l lub 6l i jest to samo, do domu dostarczają zarówno sklepy internetowe jak i samemu można zaopatrzec się w taką wode wlewać do czajnika aby nie pic kranówy.Pozdrawiam
      • Gość: rafi IP: *.111.245.106.static.crowley.pl 15.05.12, 10:46
        Ja codziennie pije woda Eden i nie mam żadnych zastrzeżeń co do smaku. Gorzej już z dystrybutorami które ulegają szybko uszkodzeniom. Mam nadzieję że w przyszłości będą lepsze dystrybutory.
      • Gość: basia2911 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.12, 21:13
        witam,

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że eden nie ma małych butli - są tylko i wyłącznie 5 galonowe - umowę można wypowiedzieć w każdej chwili, w zależności na jaki okres jest podpisana i ile trwa- może być naliczona kara - proporcjonalnie do niewykorzystanych m-cy - znam warunki umów. Myślę,ze myli Pani Eden z Nestle, którego produktem są małe butle !!!!

pozdrawiam
    • Gość: Filomena IP: *.zabrze.vectranet.pl 17.05.12, 20:48
      Nie polecacm tej firmy-to są złodzieje,jak podpisze się umowę z tą firmą-nie można z niej zrezygnowć.
      Można sobie wyobrazić moje zdziwienie kiedy to w/w firma proponuje w trakcie trwania umowy promocje a w momencie rezygnacji każą sobie za te promocje zapłacić.
      Umowa kończyła mi się w marcu a firma przedłuża mi ją do czerwca-na dzien dzisiejszy.
      Nie otrzymałam od Edenu produktu-miała byc to kawa,3 miesiące a Oni wysyłają mi faktury.
      Zgłoszę sprawę do sądu,
      Strzeście się tej firmy!!!Polecam żródełko-jeżeli chodzi o wodę.
    • Gość: natka IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.12, 14:19
      Miałam w aptece przez pewien czas i nie polecam. Smak średni, nieterminowe dostawy.

- - - - - - - - - -

<< - Porady farmaceutki - >>

zapytaj-farmaceute.blogspot.com/
    • Gość: Tomasz IP: 194.246.16.* 05.10.12, 10:28
      Witam,
      ja osobiście nie jestem zadowolony z firmy Eden. Wprowadziłem w mojej firmie rozwiązanie Water Technology, a dokładnie urządzenie WL-2500, tym samym skończył mi się problem niejasnych faktur oraz nieregularnych dostaw. Woda jest naprawdę świetna i jak zapewnia producent w 99,9999% czysta.
    • Gość: AQUA Wrocław IP: *.play-internet.pl 27.10.12, 12:00
      Witam, jakby ktoś był zainteresowany zmianą dostawcy wody na terenie Wrocławia - Woda BONART / z dodatkiem jodu oraz Woda Jodowana serdecznie zapraszamy. Najwyższa jakość produktu i usługa na najwyższym poziomie za połowę ceny inyych firm. Wrocław tel: 500-77-67-97.
    • Gość: klientka IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 14:57
      Dość często spotykam się z tą wodą w urzędach, firmach itp.
      Woda jest smaczna, orzeźwiająca, jak również nadaje się do robienia np. herbaty.
      Polecam jak najbardziej.
    • Gość: hmm IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 15:00
      spotykałam się ze złymi opiniami odnoście dostaw, umowy itp...
      Ale woda sama w sobie bardzo dobra.
    • Gość: Tomek IP: *.tbf.com.pl 18.12.12, 15:15
      u nas w biurze też będziecie zamawiać wodę do picia Eden chyba że inne polecacie?
      • Gość: Mateusz IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.12, 11:46
        Wszelkie dystrybutory typu Eden, Dar Natury są niezywkle kosztowne i kłopotliwe, lepsze rozwiązanie i przede wszystkim EKONOMICZNE to dystrybutory osmotyczne,
        można z tego uzyskać nawet 100 litrów dziennie (bez konieczności wymiany butli), woda zasilająca pochodzi z wodociągu, ale jest czyszczona osmotycznie, a potem mineralizowana i wzbogacana węglem szlifującym, co to daje? To, że woda jest zdrowa, o naturalny smaku i spełnia wymogi PZH, co nie każda rozlewnia takich firm jak powyżej spełnia, co łatwo wyczytać z postów wcześniejszych. Jonizacja o której wspomniano także jest dostępna jako opcja i sam mam jonizator w filtrze osmotycznym domowym, więc polecam.

Dystrybutory tego typu powoli wypierają stare baniakowe modele, ale świadomość wśród ludzi, że takie urządzenia są tańszym rozwiązaniem (niebagatalenie tańszym jeśli myślimy o zamontowaniu sprzętu na lata 2+ - im dłużej tym różnica większa) jest wciąż zbyt mała.
        Nowe urządzenia nie generują kosztów abonamentowych/wynajmu, sprzęt kupuje się na własność, ma zbiorniki ciepły i zimny, więc funkcjonalność ta sama co Eden itp. minus konieczność dźwigania baniaków, jeśli ktoś chce kupić dystrybutor do firmy to tylko taki.

Dystrybutor kosztuje około 2000zł, co daje nam koszt zakupu butli przez 2 lata, przy ograniczonym zużyciu. Przy większym biurze/świetlicy sprzęt spłaca się szybciej, oprócz tego nie braknie nam jej bo jesteśmy cały czas podpięci do systemu wodociągowego - dzienna wydajność to 100 litrów czyli ponad 5 baniaków z Edenu (ile te 5 baniaków może kosztować?), a jakość takiej wody łatwo można sprawdzić testerem TDS - nie ma tu miejsca na jakiś przekręt, jest to fakt o którym niewielu przedsiębiorców wie.

Jasne 2000zł to sporo, ale i tak się wyda te pieniądze w krótkim czasie, a tutaj woda jest stała a sprzęt na własność i nie jesteśmy zależni od umów i dostaw.

W razie pytań śmiało na można pisać na maila PW, znam się i odpowiem mati19pk@wp.pl

pozdro
        • Gość: Water Company IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.12, 16:25
          Drogi "mati19pk"...

Odwrócona osmoza wiąże się z marnowaniem wody. Na 1 litr wody przefiltrowanej przypada 8 litrów spływającej bezużytecznie do kanału, jak piszesz zatem na 100litrów, które maksymalnie można uzyskać z urządzenia - jakieś 800 litrow puścimy w ścieki.

Dodatkowo trzeba za te litry zapłacić, ponieważ woda z wodociągów nie jest za darmo, jak i rownież nie zapominajmy o opłacie za ścieki !
          Nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że wody niegdy nie zabraknie - co w przypadku awarii/modernizacji wodociągów ?

Nawiązując do atestów PZH to najpierw się upewnij, zanim napiszesz że któraś z wyżej wymienionych firm przez Ciebie takiego nie ma. Jakości wody nie trzeba sprawdząc testerami, jest ona sprawdzana co 2 godziny podczas wydobycia, poza tym posiada liczne certyfikaty, hccap, pzh.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jest to forum o wodzie Eden, więc myślę oraz radzę przenieść swoje wypowiedzi o odwroconej osmozie na forum dotyczące właśnie jej.

Z pozdrowieniami.
          Water Company
    • Gość: Cristiano IP: 213.135.51.* 26.06.13, 11:58
      woda eden smak ujdzie wolę kroplę beskidu
    • Gość: Paula IP: *.ibd.gtsenergis.pl 10.07.13, 14:31
      Hej!
      Ja mam wodę eden w domu. Obsługa miła i sympatyczna. Woda dostarczana zawsze w terminie. Jest też niedroga więc polecam! :)
    • Gość: Tomi IP: *.centertel.pl 10.07.13, 14:42
      Bezbarwna, bezwonna,
      Mokra i zimna,
      Najlepsza na świecie
      na rowerze, przy kotlecie
      i wie to niejeden
      Woda Eden!
    • Gość: Garbatek IP: *.ip.netia.com.pl 18.11.13, 12:01
      W naszej firmie mamy dystrybutory i polecam wodę Eden. Mnie odpowiada bardzo smak świetna do herbaty.
    • Gość: kazek IP: *.centertel.pl 12.02.14, 11:15
      Ja korzystam cały czas i sobie chwalę. Cena przystepna i smaczna. Mogliby tylko czystsze baniaki przywozic ale tak bardzo to nie rzutuje ;)
      • Gość: kazek IP: *.centertel.pl 12.02.14, 11:17
        I jesli chodzi o czas dostawy to eden jest spoko
      • Gość: harnaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 14:55
        MINERALPOL Żywiec stawia mnie codziennie na nogi od 2000 roku. Jest smakowo najlepsza i najtańsza. Eden i Dar Natury to dwie najgorsze i najdroższe wody do picia. W cywilizowanych krajach wszystkie instytucje wycofują się z picia tej wody, a w Polsce wszyscy idą na łatwiznę - kupują w większości Eden albo Dar Natury, bo akurat te jako pierwsze wyświetlają się w przeglądarce internetowej.
    • Gość: były Klient IP: *.ip.netia.com.pl 28.03.14, 09:30
      nie polecam, woda śmierdzi, wytrąca się z niej jakiś dziwny osad... obsługa fatalna. byli mili jak mieliśmy podpisać umowę, potem już nas totalnie olewali. ludzie na obsłudze kompletne matoły... nie potrafią stworzyć zestawienia typu nr wz, data dostawy, ile dostarczyli wody ile zabrali:) przekracza to ich możliwości umysłowe:] tak jak pisałem podejść do Klienta żadne... kierowca dostarcza wodę nie zogdnie z zamówionym pakietem tylko ile mu pasuje tyle zostawi- zazwyczaj jest to grubo ponad zamówiony pakiet. jeżeli tego nikt nie pilnuje to właśnie tak robią...

polecam Wielką Żywiecką -zmieniliśmy ten cholerny Eden na tą firmę. Woda w smaku dużo lepsza. butle czyste. obsługa od kierowcy po pracowników administracyjnych REWELACJA!! wszyscy mili, wiedzą, że to Klient nasz Pan a nie jak Eden któremu się wydaje, że to on jest dla nas a nie my dla niego. Eden to duża firma nie zna swoich Klientów... ma ich w nosie. jesteś dla nich jednym z wielu... Wielka Żywiecka, dużo mniejsze, dba o Klienta... zna potrzeby swojego klienta. gratuluje. a przed EDENEM ostrzegam, nie pakujcie się w to gó.......
      • Gość: Stały klient IP: *.ip.netia.com.pl 01.04.14, 14:08
        Mnie bardzo smakuje woda Eden korzystam z niej zarówno w pracy jak i na siłowni podczas treningu.
        • Gość: harnaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 13:39
          Tylko MINERALPOL z Żywca -> orzeźwiająca woda jak lustro i aksamitny smak. Idealna w pracy, pożyteczna w domu i gasząca pragnienie podczas podróży służbowej. Ratuje życie; miodzio - lodzio :-> !!!
      • Gość: harnaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 13:32
        Ja polecam wodę MINERALPOL z samego serca Żywca, nalewaną u podnóża papieskiej góry Grojec. Bardzo smaczna i świetna do zwykłych codziennych potrzeb (kawa, herbata bez brudnych nalotów na szklance, pyszna do soków, itd.). Moja teściowa (chora na cukrzycę i serce) bardzo ją chwali. Pamiętajcie - w samym Cesarskim Mieście Żywiec mamy tylko jedną rozlewnię - MINERALPOL. Pozostałe promują się nazwą Żywiec, ale nie mają z tym miastem nic wspólnego. Bądźcie ostrożni - woda wodzie nie jest równa ani smakiem, ani zdrowiem, które Ci daje albo zabiera.
    • Gość: cleo228 IP: *.centertel.pl 08.04.14, 10:33
      Mam w pracy i jest na prawdę dobra. A panowie z serwisu - pełna profeska :)
      • Gość: harnaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 13:35
        Mam w pracy i w domu wyśmienitą wodę MINERALPOL rodem z Żywca. Obsługa - full wypas :-> !!! Piję tylko dobrą smakowo wodę !!!
    • Gość: Watersolution.pl IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.04.14, 18:28
      Witam szanownych forumowiczów.
      Nie mam zamiaru źle wypowiadać się o dostawcach wody (bo jest z tym różnie).
      Ja pracuję w firmie która jest wyłącznym dystrybutorem szwedzkiej firmy "borg&overstrom".
      Firma ta jest producentem dystrybutorów do wody z bezpośrednim podłączeniem do sieci wodociągów. W dystrybutorach montujemy 3 filtry (nie jest to odwrócona osmoza!) które wystarczają na 1 rok bądź 9650 litrów wody, a poza tym wygląd tych dystrybutorów...super!
      Nie będę wymieniał wszystkich atutów, ale zapraszam na stronę internetową www.watersolution.pl
      Pozdrawiam.
    • Gość: zibi IP: *.centertel.pl 09.05.14, 10:40
      A u nas ciągle się psuje dystrybutor....... Woda Eden smaczna tylko czeka w butelkach
    • Gość: 677Mati IP: *.centertel.pl 23.05.14, 18:10
      My korzystaliśmy z Eden Ale niezbyt nam smakowała i teraz mamy Aqua minerale, cena ta sama
    • Gość: Gość 2605 IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.14, 14:24
      W poprzedniej firmie mieliśmy wodę eden. Dobra jakość (przetestowana w akredytowanym laboratorium). polecam:)
    • Gość: Marek IP: *.adsl.inetia.pl 13.06.14, 19:01
      Proponuje sprawdzić tą firmę woda do firmy. Wybój należy do Ciebie
    • Używaliśmy kiedyś tej wody w biurze i nie można na nią powiedzieć złego słowa. Naprawdę dobra woda ;) Polecam
    • Gość: mija IP: *.centertel.pl 07.07.14, 09:55
      Uważam, że jakość wody się pogorszyła.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.