Re: Dworek w Grabowie - nowa restauracja Dodaj do ulubionych

Witam :-)
Nasze wesele odbylo sie 2 czerwca 2012 roku w Dworku. Bylo REWELACYJNIE to za malo powiedziane. W dniu Naszego wesela wszystko bylo dopiete na ostatni guzik przemyslane i przedyskutowane z nami do ostatniego pytania (a mielismy ich naprawde duzo;-) jak to zwykle bywa gdy ktos bierze slub po raz pierwszy i chce aby wszystko bylo idealnie) Zwlaszcza kobiety maja wizje swojego wymarzonego wesela, ja tez ja mialam i musze powiedziec ze Pan Zbyszek oraz cala obsluga wesela wraz z dzielnym oddzialem kucharzy spelnili nasze marzenia. Nie mieszkamy w Polsce wiec mielismy malo czasu na organizacje naszego wesela, Pan Zbyszek pomogl mam zalatwic bardzo wiele rzeczy warto mu zaufac bo wie co robi, to najlepszy menager jakiego spotkalam w Polsce profesjonalista w kazdym calu, a wiem cos na ten temat, bo pracuje w tej branzy. Nasi goscie byli oczarowani restauracja. Jedzenie oraz wszystkie dodatkowe atrakcje byly naprawde super. Nie mozna pominac przepieknego ogrodu utrzymanego w idealnym stanie. Jeszcze raz chcieli bysny podziekowac WSZYSTKIM pracownikom RESTAURACJI DWOREK a w szczegolnosci Panu Zbyszkowi za przepiekne wesele i zaprosic wszystkich niezdecydowanych do odwiedzenia tej restauracji polecamy JUSTYNA I ARTUR
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.