Tygodnik "Czas Ostrzeszowski" Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Tygodnik "Czas Ostrzeszowski" ma już miesięczne opóźnienie w publikowaniu
    swoich artykułów w internecie. Gdzie jeszcze można przeczytać coś o naszym
    mieście?
    • ja rowniez chcialabym wiedziec gdzie moge znalezc publikacje z listopada
      • Jest również "Serwis Tubylczy" Ostrzeszowa pod adresem
        www.stomatolog.med.pl/ostrzeszow/
        Na stronie jest dostępne czasopismo ostrzeszowskie "Twój Puls Tygodnia", chyba
        wszystkie numery, chyba wszystkie artykuły i chyba w miarę aktualne numery,
        zdaje się nie za bardzo opóźnione.
        Poza tym czasopismem na stronie zamieszczane są różne "artykuły", które chyba
        może napisać każdy w formie tak zwanych "newsów", chyba tak to się nazywa.
        Ale nie wiem jak dawne są te "artykuły/newsy" na stronie głównej, bo jest data:
        dzień i miesiąc, ale bez roku! Więc może ktoś się w tym orientuje i mógłby
        poinformować? Jest też inna wada. Założyłem tam swoje "konto/login" i próbuję
        napisać bardzo ważne dla mnie ogłoszenie w formie "newsu/artykułu". Za każdym
        razem pojawia się napis "logowanie błędne". Skontaktowałem się z administracją
        strony i odpowiedzieli mi, że od dłuższego czasu serwis nie działa i niestety
        Sz. Pan Administrator nie ma czasu tego naprawić. Mam nadzieję, że w przeciągu
        pół roku znajdzie czas.
        Ciekaw jestem co Państwo sądzicie o tej stronie i jaka jest Państwa opinia w
        tej sprawie. Dla mnie najciekawszy tam jednak ten "Twój Puls Tygodnia", zawiera
        ciekawe nieraz artykuły również na temat Mikstatu. Pozdrowienia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.