24.11.05, 10:16
Witam!
Polecam dr BARBARĘ WÓJCICKĄ. Pracuje w przychodni na os. Lecha, prywatnie
przyjmuje na ul. Bukowskiej 125, poniedziałki i czwartki od 17-19, wtorki i
piątki od 18-19. Wszyscy moi znajomi mieszkający 100 km od Poznania
przyjeżdżają do Zaniemyśla, gdzie przyjmuje w soboty od 10-12. Telefon
8474728, kom. 602274749. Najłatwiej skontaktować się z Panią dr dzwoniąc na
komórkę. Nigdy nie zdarzyło sie, żeby odmówiła pomocy, nawet telefonicznie
zasięgam porad w różnych sprawach zdrowotnych dotyczących mojej rodziny.
Daleka od stosowania antybiotyków. Dzięki Niej mój synek teraz nie choruje.
Obserwuj wątek
    • milka1974 Re: POZNAŃ 14.03.06, 20:01
      Niestety moje informacje są inne - przynajmniej jeśli dotyczy to przyjmowania
      na NFZ!!! Wszyscy znajomi którzy kiedykowliwek byli w przychodni u pani dr
      zgodnie twierdzą że jest najgorszym lekarzem na Lecha - a dodam że z dobrych
      pediatrów ta przychodnia niestety nie słynie :( Jednak pacjenci gremialnie
      przenoszą się do dr Bałwas lub dr Kornobis...
      Teraz jest jeszcze nowa pani dr ale o niej niewiele mi jeszcze wiadomo :)
      --
      Arturek (19.09.2005)
      A dni tak szybko płyną...
    • ala_wilk73 NAJCUDOWNIEJSZA PANI DR B. WÓJCICKA!!! POLECAM!!! 23.06.14, 23:54
      Pani dr Barbara Wójcicka jest najlepszym lekarzem na świecie!!! Tylko do niej mam absolutnie pełne zaufanie. Ma ogromną wiedzę i jeszcze większe doświadczenie. W odróżnieniu do innych pediatrów, z którymi miałam do czynienia, zawsze, ale to ZAWSZE stawia trafną diagnozę i tak ustawia leczenie, aby było one skuteczne i z jak największą korzyścią dla dziecka. Inni lekarze tylko się uśmiechają i mile świergoczą, ale dziecka zdiagnozować i wyleczyć nie umieją. Chodzę do niej już od lat - aktualnie z trzecim dzieckiem i wiem, że zawsze, o każdej porze dnia i nocy mogę na nią w 100% liczyć. Nigdy mnie nie zawiodła i polecam ją wszystkim rodzicom, którym chodzi o fachowość i dobro dziecka. ABSOLUTNIE NAJLEPSZA!!!
    • ala112285 Re: POZNAŃ 05.02.16, 09:31
      Moim zdaniem bardzo dobra Pani Doktor. Zawsze pomogła mi i moim dzieciom a leczymy sie u niej juz wiele lat. Dzieki niej moje dzieci nie chorują juz tak czesto jak kiedyś a jesli juz sa chore to dzieki jej zaleceniom szybko zdrowieja.
      Polecam.
      Ani

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka