Dodaj do ulubionych

Dobra kosmetyczka w Łukowie, realne ?

17.12.13, 19:00
Dobre pytanie czy realne jest znalezienie w Łukowie dobrej kosmetyczki?! Nie mieszkam na stałe w Łukowie ale gdy przyjeżdzam odwiedzić rodzine z lenistwa wybieram się do salonu kosmetycznego Venus. Ostatnia wizyta okazała się jednak moją ostatnią!!! Zdecydowanie nie polecam. Panie z tego salonu chyba w ogóle nie znają standardów obsługi klienta!? Czy dopuszczalne jest, że podczas zabiegu np. depilacja laserowa bikini....obecny był synek kosmetyczki?! Zero komfortu i prywatności!!! Poza tym przy wykonywaniu zabiegów odbieranie telefonu i rozmawianie z meżem, czy koleżanką?! Wchodzenie dziecka kiedy tylko chce...absurd! Panie z salonu muszą dużo nauczyć się jeżeli chodzi o podstawy standardu obsługi klienta!!! Teraz wiem, że nie warto być leniwym i lepiej zapłacić dosłownie trochę więcej i umówić się w Warszawie. Przynajmniej czuje sie komfortowo i po zabiegu jestem zadowolona!!!
Edytor zaawansowany
  • pomocna_angi 25.02.15, 19:58
    Zdecydowanie polecam salon KOSMEDICA !!!!! Ola i Emila to zdecydowanie kosmetyczki numer 1 w Łukowie jeśli chodzi o kosmetologie i medycynę estetyczną!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka