Dodaj do ulubionych

leki sterydowe a... ?

09.06.06, 09:12
jestem od pół roku na lekach sterydowych i pojawiła się mały problem...
uwidoczniło się owłosienie na twarzy typu małe wąsiki /co do których nie mam
watpliwości, ze mogę usunać - co robię u kosmetyczki/ ale i to na buzi takie
jak brzoskwinka stało się bardziej widoczne, co mnie bardzo w tej chwili
drażni /choc nikt tego nie widzi podobno/ PYTANIE: czy mogę je usunąć? czy
nie spowoduje to intensywniejszego ich wzrostu?
Edytor zaawansowany
  • purchaawka 25.07.06, 22:18
    owłosienie na twarzy możesz usunąć, po depilacji woskiem włosy odrastają słabsze
    i czesto jest ich mniej niż na początku.
    najlepiej zasięgnąc dla pewnosci rady lekarza dermatologa co do tego czy możesz
    w końcu bierzesz leki, bo jakby nie było kosmetyczka (!!) pomimo całej swojej
    dużej wiedzy nie jest lekarzem!!!
    --
    przecież tyle może się zdarzyć...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka