Dodaj do ulubionych

Czym jest BEMER ? Czy warto ? Komu pomógł ?

03.07.18, 11:41
Wielu zadaje sobie pytanie i wielu robi szkodę tej technologi opisując nieprawdę ,
chętnie poznam opinie polaków na temat BEMER oraz pokażę co na świecie dzieję się w tej technologi . Dlaczego ? Ponieważ uratowała mi życie po udarze mózgu ....

Kilka słów BEMER to skrót od Bio- Elektro- Magnetische- Energie- Regulation (bioelektromagnetyczna regulacja energii). Jest to jedyne na świecie oraz najlepiej przebadane urządzenie z dziedziny medycyny fizykalnej, regulujące mikrokrążenie organizmu. Powstało w efekcie wieloletniej pracy naukowej biofizyków i lekarzy z całej Europy i zostało opatentowane przez profesora dr med. Rainera Kloppa, kierownika Instytutu Mikrokrążenia w Berlinie, lidera w dziedzinie badań nad mikrokrążeniem.

BEMER do terapii całego ciała wykorzystuje matę cewkową, a do terapii miejscowych aplikatory punktowe (w tym jeden z fotobiologicznie czynnym światłem do wspierania terapii chorób skórnych i tkanki łącznej), które wytwarzają pole magnetyczne o trzykrotnie wyższym natężeniu niż mata. Technologia BEMER jest zarejestrowana i zaaprobowana przez FDA (Food and Drug Administration), najbardziej rygorystyczną agencję administrującą lekami, urządzeniami i produktami medycznymi. BEMER posiada znak CE zgodny z dyrektywą UE 93/42/EEC dla urządzeń medycznych.

BEMER generuje pole , które na poziomie molekularnym i komórkowym usprawnia przepływ krwi w obrębie mikro-krążenia, gdzie zachodzą pierwsze reakcje immunologiczne organizmu oraz inicjowane są procesy regeneracyjne.

Ten unikatowy patent fizykalnej stymulacji naczyniowej jest chroniony prawami autorskimi profesora Kloppa. Korzystne zmiany oddziaływania terapii BEMER są odczuwalne i mierzalne już po kilku minutach terapii!

Dla bardziej dociekliwych proszę skupić się tu www.bmruniversity.com/whatisbemer/
Edytor zaawansowany
  • ludziewiedza 02.01.19, 19:10
    Ja kozystam wiele lat i cała moja rodzina naprawde warto ,to najlepsza inwestycja musisz tylko uważać na wszystkie podrobione historie(sprzedawne tak jak garki itp jakies czeskie itp to są oszuści) nie mają nić wspólnego z BEMER i fizykalną terapią naczyniową
  • danutavoelkldrozdzowska 02.01.19, 20:36
    Terapie BEMER stosuje od 7 lat wraz z rodzina, bo to terapia dla calej rodziny.
    Dbalosc o tak wazny obszar jakim jest mikrokrazenie jest potrzebna tak jak codzienna higiena jamy ustnej. Tym bardziej ze farmakologiczne opcje terapeutyczne dotyczace leczenia zaburzen mikrokrazenia sa na razie bardzo ograniczone.
    Najlepsza okazja do profilaktyki zdrowia.
  • obudzicmyslenie 01.07.19, 21:01
    Bemer to zjawisko jedyne i niepowtarzalne! POLECAM wszystkim bardzo zapoznać się z tematem BEMERa.
    Pomaga wrócić do formy po urazach, operacjach, wspomaga leczenie organizmu z wszelkich chorób, dodaje energii i wieeeele wieleee wiecej dobrego BEMER ma do zaoferowania!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka