08.10.12, 15:59
Mieszkam w Kazuniu Polskim mam internet netia wimmax ale nie jestem zadowolony jaką macie opinie o firmie ibs.net ?

Anach58
Obserwuj wątek
    • xudys Re: Internet 26.01.13, 10:54
      Szukam informacji na temat zasięgu internetu mobilnego w Sowiej Woli Folwarcznej. Czy ktoś korzysta z LTE w tej miejscowości lub w pobliżu?
      --
      Pozdrawiam
      Chudy
      • krzysiom_nowy Re: Internet 27.01.13, 08:01
        W Sowiej Woli, nie LTE.
        Po wielu bojach, nie mając innego wyjścia zdecydowałem się na internet "mobilny" z Cyfrowego Polsatu czyli Plusa. Podobnie do Sowiek Woli, jestem po za zasięgiem LTE na dokładkę w domu mam fatalny poziom sygnału. Tak więc wszelkie "mobilne" modemy, wciskane klientom w punktach sprzedaży, można sobie w buty wsadzić.
        Problem rozwiązuje przeróbka mobilnego na stacjonarny. Zewnętrzna antena mocowana do komina+ modem wi-fi obsługujący dekoder poprzez USB i wszystko hula bez problemów.
        Przy połączeniu HSPA+, praktycznie mam łącze rzędu 30/12 Mb z pingami 20-30 ms.
        Co jest całkiem przwoitym wynikiem. Pozostaje problem ograniczonej ilości danych w ramach abonamentu ale to całkiem inny temat.
        Taki zestaw możesz kupić w punktach sprzedazy cyfrowego polsatu. W Plusie oferują tylko modemy na USB.
        Możesz wziąść graty na testy i oddać jak nie będzie hulało.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka