Dodaj do ulubionych

Czy sa tu mieszkancy Czeczotek?

01.10.06, 20:08
W przyszlym roku chce wprowadzic sie do Czeczotek. Czy sa na tym forum
potencjalni sasiedzi? Co w ogole sadzicie o Czeczotkach? Moze jakies
porownanie do innych okolicznych miejscowosci?
Edytor zaawansowany
  • maaciejkaa 01.10.06, 22:41
    Czeczotki to bardzo popularna miejscowosc dla nowoosiedlencow. Wydaje mi sie ze kiedys bylo tam fajniej. Teraz kazdy kazdemu zaglada przez okno bo domy sa tak blisko. Nawet pod lasem robi sie juz ciasno. No i sklep tam jest beznadziejnie drogi, blee...
    --
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • foremka7 03.10.06, 17:03
    w Czeczotkach jest fajnie, bo wójt nowy asfalt położył, czego nie można
    powiedzieć o innych miejscowościowach, ale tam nie mieszkam - mknę czasem na
    rowerze tylko, a swoją drogą to ciekawe od czego to zależy gdzie oni ten asfalt
    kładą...
  • xudys 03.10.06, 17:24
    U nas tez położył, tylko s`koda że bez chodnika. Wybory przcież zapasem to asfalt wszędzie kładą. :)
  • maaciejkaa 03.10.06, 20:03
    Smiech mnie ogarnia jak wjezdzam do ndm. Tam to odpiero wybory widac! Nowiutkie chodniczki z kostki na kazdym kroku, co ja mowie, na kazdym skrzyzowaniu. Ale nie o wyborach mialo byc, tylko o Czeczotkach, wiec wracamy do tematu. Mieszkancy Czeczotek, podawajcie plusy dodatnie i ujemnie życia "w kupie" :D
    --
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • durnylka 04.10.06, 22:21
    Wydaje mi sie, ze w Czeczotkach wcale 'na kupie' sie nie mieszka. W Sowiej Woli
    Folwarcznej jest chyba sporo ciasniej.

Zauwazylem, ze zwlaszcza przy lesie jest sporo komarow.

Co do sklepu, to przeciez moze powstac konkurencja, ktora przyciagnie klientow
    nizsza cena, wiec mam nadzieje, ze to sie moze zmieni.

Poza tym polozenie wsi chyba nie ma sobie rownych. Wokol las, wies spokojna,
    sprawia wrazenie bardzo cichego zakatka. I ten zapach lasu, ktorego nie mozna
    pominac.

Mysle, ze bedzie sie tam dobrze mieszkac:-)

A propos, jak jest z telefonia w Czeczotkach? Dlugo trzeba czekac na podlaczenie
    linii i czy tylko TPSA wchodzi w gre? A jak z Internetem?

Moze ktos wie, jak to jest z ochrona budynkow. Podobno jest to prawie wymuszenie
    i 'trzeba' sie na jakas agencje ochrony zdecydowac. Czy to prawda?
  • maaciejkaa 04.10.06, 22:40
    A propos, jak jest z telefonia w Czeczotkach? Dlugo trzeba czekac na podlaczeni
    > e
    > linii i czy tylko TPSA wchodzi w gre? A jak z Internetem?
    TPSA zaklada telefony radiowe, ktore sa maksymalnie do d.... Na telefon z TPsy po kablu raczej nie doczekaja sie nawet twoje wnuki. Bez problemu mozna korzystac z telefonu i internetu radiowego z Netii. Ostatnio weszli z nowa technologia i zarowno telefon jak i stale lacze smiga jak tra lala. Co do netu mozesz tez skorzystac tez z firmy Radiolan, ktora rozprowadza necik w sporej czesci naszej gminy, sprawdz szybkosci - porownaj ceny ;).
    --
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • amma6 05.10.06, 08:29
    Czy znasz kogoś to ma net z Netii , czy to rzeczywiście działa. Wiem , że są
    duże problemy z reklamacją w Netii.
  • maaciejkaa 05.10.06, 22:24
    Tak. Szybki necik w Netii radiowo to swieza sprawa. Wiem widzialem, testowalem u tych co maja w Cybulicach. Deklarowane 640 kb/s jest spelnione. Co do reklamacji to pierwsze slysze, bo poprostu nigdy nie mialem okazji nic reklamowac, a telefonu w Netii korzystam juz chyba z 6 lat.
    --
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • nikodemf 10.10.06, 23:16
    Gdzie można się coś dowiedzieć o tej nowej ofercie Netii?
    Szukałem na ich stronie i nic o tym nie piszą :(
  • maaciejkaa 11.10.06, 10:14
    Wszelkie info u przedst. handlowego Netii pod nrem 501 659 523.
    PS. Przy okazji mam prosbe abyś poprawil na głownej stronie forum link do strony Kampinoskiego Parku Narodowego, a nie KampinoWskiego ;)

--
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • amma6 11.10.06, 13:25
    wczoraj chodził przedstawiciel po Czosnowie, tel. - 80 min w ramach
    abonamentu , wraz z niezłym internetem ok. 130 zł. Można też taniej , ale
    wolniej.
  • nikodemf 12.10.06, 11:53
    Dzięki za poprawkę :) niezłego byka strzeliłem ...
    drugie dzięki za kontrakt do gościa z netii.
    Najfajniejsze jest to że to będzie w technologii WIMAX więc jest szansa że
    będzie to fajnie działać, pod warunkiem że na jednej stacji bazowej nie powieszą
    tysiąca klientów :)
    Może w warunkach realnej konkurencji Armasan obniży opłaty...
    Najfajniejsze jest to że będę mógł dać sobie spokój z tepsami i zakończyć
    żenujący temat-rzekę p.t. "przebudowa linii adonenckiej pod neozdradę".
  • nikodemf 20.10.06, 21:13
    Dzisiaj mili panowie uruchomili u mnie w domu wimax-owy terminal dp internetu i
    telefonu w netii.
    Internet hula pięknie dużo lepiej niż dotychczasowy Armasan.
    Także polecam Netię przez WIMAX.
  • maaciejkaa 20.10.06, 21:38
    No to gratulacje!
    (PS. nie ma za co ;P)
    --
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • amma6 04.10.06, 09:47
    Ponieważ w Czeczotkach droga jest gmina i wój ma na nia wpływ, a np. w
    Małocicach , czy Sowiej Woli to drogi powiatowe ( czyli baaardzo biedne) Powiat
    wystąpił o fundusze unijne na ich remont ( chodniki też ) ale projekt przepadł
    bo w tym roku preferowane są inwestycje wod - kan. Natomiast za wspaniały stan
    drogi ordona - Błonie odpowiada Wojewódzka Dyrekcja Dróg , ponoć miała być
    remontowana- coś tam dłudią .
  • foremka7 04.10.06, 12:19
    a jaka jest szansa coby takie drogi dojazdowe zrobiły się asfaltowe, tzn biegnie
    sobie asfalt i od niego dróżka prostopadle leci przy której stoją ze trzy
    chałupy, obecnie jest to droga prywatna, ale gdyby gmina była uprzejma wziąć i
    utrzymywać to proszę bardzo, są na to szanse? od czego to zależy?
  • amma6 04.10.06, 12:35
    coż trzeba najpierw zmienić status drogi na gmninną, .. czyli pochodzić za tym.
    ja się gminie nie dziwię, że nie chce wziąść sobie takiego kłopotu. też bym nie
    chciała .
  • maaciejkaa 04.10.06, 15:15
    Przejecie drogi prywtaej na rzecz gminy to nie tylko polozenie na niej asfaltu, ale takze potem remontowanie jej, a zima odśniezanie. Wiec tu nie ma sie co dziwic ze osoby odpowiedzialne za to w gminie nie chca podejmowac sie takich wyzwan. Zapomnialem dodac jeszcze o tym ze zaraz po przejeciu mieszkancy oprocz asfaltu zycza sobie wykonanie oswietlenia.

--
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • xudys 05.10.06, 10:11
    maaciejkaa napisał:

> Przejecie drogi prywtaej na rzecz gminy to nie tylko polozenie na niej asfaltu,
    > ale takze potem remontowanie jej, a zima odśniezanie. Wiec tu nie ma sie co dz
    > iwic ze osoby odpowiedzialne za to w gminie nie chca podejmowac sie takich wyzw
    > an. Zapomnialem dodac jeszcze o tym ze zaraz po przejeciu mieszkancy oprocz asf
    > altu zycza sobie wykonanie oswietlenia.
    >
    To normalna relacja gmina-mieszkaniec, gmina jest dla mieszkańców a nie dla urzędu gminy.
  • amma6 05.10.06, 11:23
    xudys napisał:

> maaciejkaa napisał:
    >
    > > Przejecie drogi prywtaej na rzecz gminy to nie tylko polozenie na niej as
    > faltu,
    > > ale takze potem remontowanie jej, a zima odśniezanie. Wiec tu nie ma sie
    > co dz
    > > iwic ze osoby odpowiedzialne za to w gminie nie chca podejmowac sie takic
    > h wyzw
    > > an. Zapomnialem dodac jeszcze o tym ze zaraz po przejeciu mieszkancy opro
    > cz asf
    > > altu zycza sobie wykonanie oswietlenia.
    > >
    > To normalna relacja gmina-mieszkaniec, gmina jest dla mieszkańców a nie dla
    urz
    > ędu gminy.

Ale jak kupowali działki to zapewne w cenie było uwzględnione , że droga jest
    prywatna i nie asfaltowa. Gdyby kupili przy drodze gmninnej zapłacili by
    więcej. Kupili więc działke taniej ale z "dobrodziejstwem inwentarza".
    Zgadza się - gmina jest dla mieszkańców, ale nie ma tak idealnej gminy , która
    miała by środki finansowe na zabezpieczenie wszystkich potrzeb mieszkańców. Gdy
    ma do wyboru zabezpieczenie jakieś potrzeby całej wsi, a z drugiej strony - 3
    domów, zawsze wybierze to pierwsze. Inaczej zawsze można zarzucić wujtowi
    niegospodarność.
  • xudys 05.10.06, 14:31
    a. Gdy
    >
    > ma do wyboru zabezpieczenie jakieś potrzeby całej wsi, a z drugiej strony - 3
    > domów, zawsze wybierze to pierwsze. Inaczej zawsze można zarzucić wujtowi
    > niegospodarność.
    masz racje
  • michall.m 11.10.06, 23:17
    xudys napisał:

> a. Gdy
    > >
    > > ma do wyboru zabezpieczenie jakieś potrzeby całej wsi, a z drugiej stron
    > y - 3
    > > domów, zawsze wybierze to pierwsze. Inaczej zawsze można zarzucić wujtowi
    >
    > > niegospodarność.
    o rany WÓjtowi!!!! ;(
  • amma6 12.10.06, 08:35
    michall.m napisał:

> xudys napisał:
    >
    > > a. Gdy
    > > >
    > > > ma do wyboru zabezpieczenie jakieś potrzeby całej wsi, a z drugiej
    > stron
    > > y - 3
    > > > domów, zawsze wybierze to pierwsze. Inaczej zawsze można zarzucić w
    > ujtowi
    > >
    > > > niegospodarność.
    > o rany WÓjtowi!!!! ;(
    Masz rację, ale to mój błąd , kajam się, cóz zawsze miałam dwóje z ortografii

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka