Dodaj do ulubionych

V kadencja Rady Gminy

22.11.06, 21:27
Podobno w piatek lub w poniedzialek ma byc pierwsza sesja nowej Rady Gminy. ciekawe kto zostanie jej Przewodniczacym na najblizsze 4 lata? Macie jakies typy? Ktorego z wybranych radnych widzielibyscie na tym waznym stanowisku.
--
->> www.Czosnow.pl <<-
Edytor zaawansowany
  • mikanek 23.11.06, 15:14
    Czy pan Marek Zielski ma jeszcze szanse?
    Owszem - jest z opozycji, ale był przewodniczącym w ostatniej kadencji i chyba nie był az taki zły.
    Chociaż Rada Wójta wybierze raczej spośród siebie...
  • maaciejkaa 24.11.06, 12:13
    Radni wybrali na Przewodniczacego Pana Miroslawa Bieleckiego.
    A Wiceprzewodniczacymi zostali Pan Marek Zielski i Pani Zofia Wojcieska.

--
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • nieziemsko 26.11.06, 09:08
    Wydaje mi się że było to bardzo mądere posunięcie. Wybory się skończyły teraz
    trzeba brać się do roboty. NIe połaca się trwać w konfliktach. Napewno takie
    działanie poprawi atmosferę pracy w Radzie. Przypadkiem byłem na tej sesji i
    dało się wyczuć gęstą atmosferę. Dopiero po wyborze PAna Zielskiego atmosfera
    trochę się poprawiła. POzatym co by tam mówić Pan Zielski jest jednym z
    bardziej doświadczonych radnych i jego wiedza napewno się przyda.
  • friendcz 26.11.06, 23:29
    1sesja...... uroczysta,podniosła atmosfera.tak mi dopomóż Bóg.zgadzam się,wiedzę pana zielskiego należy wykorzystać.teraz porozumienie, koniec wyborczego wstrętu do członka sld.
  • nikodemf 27.11.06, 02:01
    Szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem po co wybrano pana Zielskiego na
    wiceprzewodniczącego biorąc pod uwagę ilość członków w radzie gminy z jego komitetu.
    Szczególnie w świetle przedwyborczych mocno negatywnych ocen o tym panu.
    Chyba że to taki zgniły kompromis?
  • mieszkanka_gminy 24.02.07, 11:10
    Słyszałam, że wójt nie chciał upokorzyć pana Zielskiego, mimo konfliktów i
    nieporozumień wójt pokazał swoją szlachetność, że potrafi docenić człowieka(mimo
    najgorszego wroga), Pan Zielski piastował funkcję przewodniczącego rady wiele
    lat i jego wskazówki są również cenne. Myślę, że dla niego ta kadencja jest i
    tak dużym upokorzeniem a może i karą.
  • mikanek 30.11.06, 15:27
    zgniła to jest wojcieska, ale to tylko wtajemniczeni wiedzą dlaczego. I dlaczego wójt przyjał jej synalka bez jakiegokolwiek doświadczenia w pracy w biurze na stanowisko kierownicze. Ech....
    Wójtem jest godpodarzem dobrym, ale za bardzo plecy i układziki się dla niego liczą....

• friendcz 10.12.06, 13:22
    to pozytywne że wójt promuje młodych znaszej gminy.msza w intencji ludzi wykonujących ciężką czasem niewdzięczną społeczną posługę napewno uzdrowi atmosferę.wspaniała adoracja wartości chrześcijańskich wnaszej gminie.to przykład dla coraz bardziej świeckiej zachodniej europy.chciałbyś żeby twój synalek,córka szukali tam pracy?.
  • nikodemf 11.12.06, 09:57
    Ja to bym sobie życzył żeby wójt zatrudniał w gminie przede wszystkim osoby
    kompetentne i uczciwe.
    To czy są młode jest sprawą drugorzędną. W innym przypadku to jest zwykły
    nepotyzm.
    Przepraszam za szczerość ale twój wywód o pracy w europie zachodniej przypomina
    mi mocno rodiomaryjną nowomowę.
    Co w tym złego że ktoś chce pracować za granicą?
    Chyba że dla ciebie jest to równoznaczne z pracą u "Nierządnicy Europejskiej" :)
  • nikodemf 28.02.07, 03:32
    No dobra.
    Pokapiszonowaliście(łyście) się troszkę i na razie chyba styka :)
  • maaciejkaa 28.02.07, 08:22
    To samo mialem zaproponowac. Mialo byc o kadencji RG a nie o praniu starych brudów.
    Wracając do tematu czy ktos ma moze jakies informacje w temacie zmiany/aktualizacji planu zagospodarowania naszej gminy? Podobno obecna Rada ma sie tym zajmowac. Tylko nie wiem czy na obszarze calej gminy, czy tylko pojedynczych miejscowosci? Ma ktos mozede jakies pewne info, na przyklad od swojego radnego?
    --
    ->> www.Czosnow.pl <<-
  • atuk 29.05.07, 08:33
    Oczywiście zeby dostać się do pracy trzeba być albo byłą radną i byłą
    pracownicą gminy jak p Dobrowolska. Jak nie wyszło jej z prowadzeniem sklepu to
    ją zatrudnili w Zakładzie Komunalnym. Wygrała bo wykazała sie największą wiedza
    o samorządach!!!! Ciekawe czy ta wiedza jest potrzeba i niezbędna do pracy
    którą wykonuje!!! I przykład syna p Wojcieskiej. Tan Zakład Komunalny to
    powstał chyba po to aby radni i spółka mieli gdzie poobsadzać swoją rodzinę i
    znajomych bi gmina już pęka w szwach!
  • tamigo1 08.07.07, 20:37
    oj nieładnie i bezpodstawnie.efekty pracy urzędu i zakładu są zadawalające i od
    tej strony należy oceniać celowość zatrudnienia.
  • amma6 12.12.06, 14:22
    To nie tak dokońca. Nasi kochani posłowie w każdym roku dokładją kilkadziesiąt
    nowych obowiązków na samorządy . Często absurdalnych , ale za to
    czasochłonnych.Stąd też adm. się rozrasta.
    Niestety muszę się zgodzić , że nierówmomiernie. Są osoby które narobią jak
    dziki osioł, a są ktore się wybitnie nudzą. I tak jest wszędzie nie tylko u
    nas.
    Po za tym, wszędzie, nawet w firmach prywatnych trzeba mieć plecy by dostać
    się na atrakcyjne stanowisko. W wielkich koropracjach też.
  • mikanek 12.12.06, 14:35
    może nie od razu na atrakcyjne stanowisko - o też nie tak do końca
    Prywatne firmy pracowników szukaja po pierwsze wśród znajomych swoich pracowników - bo ktoś musi dac rekomendację i ktoś się musi starać, żeby kolegi nie zawieść. Na ostatnim miejscu są dawane ogłoszenia. Amma6 - jeżeli kiedykolwiek szukałaś pracy, to wiesz, że tak jest.
    Co do dzikich osłów i nudzących się jak mopsy - zgadzam się niestety. Z jednym wyjątkiem - ci co sie nudzą - nudzą sie non-stop, a ci co czasem harują jak osły - zdecydowanie częściej się nudzą. Mówimy tu oczywiście o administracji - że tak powiem - publicznej <rotfl>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka