Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa w domu!

06.05.10, 22:51
Czy ktoś ma takie urządzenie i robił sobie sam nim zabiegi depilacji
laserowej? Możecie podzielić się doświadczeniami?
Edytor zaawansowany
  • 07.05.10, 13:57
    Kilka dni temu odkryłam, że jest urządzenie do samodzielnej
    depilacji laserowej w domu!!!! moim zdaniem, to prawdziwa
    rewolucja!! Wproadza to jakaś firma, chyba hiszpańska, cena 1500 zl,
    ale w porównaniu z cenami zabiegów w salonach - to inwestycja, która
    się opłaca. Namówiłam już koleżankę i kupimy to urządzenie na
    spółkę :)
    Informacje przeczytałam na ibeauty.pl, jest tam też forum z
    ekspertem, który odpowiada na wszystkie wątpliwości związane z
    depilacją laserową. Zajrzyjcie, warto!!!
  • 14.06.16, 21:35
    Ja z moją siostrą używamy Braun Silk-expert IPL. Po czterech zabiegach mam już widoczne efekty i spokój na parę tygodni. Super rozwiązanie na wakacje gdyż nie trzeba zabierać rzeczy do depilacji i co chwile się martwić o niepożądane włoski.
  • 29.07.16, 10:48
    Oj tego bym nie próbowała, taki zabieg warto zrobić w salonie.
  • 21.10.16, 00:34
    Wiecie co, nie wiem jakie to ma efekty. Ja zamówiłam sobie zabieg Epilclear - do samodzielnego wykonania w domu, ale na wąsik, który był moją zmorą. Świetnie się to sprawdziło, cenowo też wyszło bardzo ok :)
  • 17.12.16, 16:29
    Ja mam Braun Silk-expert IPL. Jest rewelacyjny. Bardzo łatwy w obsłudze a efekty po depilacji nim są identyczne jak po takim zabiegu w salonie (parę lat temu miałam serię zabiegów na pachy więc mam porównanie) Zdecydowałam się na zakup tego urzadzenia po dłuższym namyśle i przeliczeniu kosztów zabiegów w salonach. Jestem zachwycona. Włosków jest coraz mniej a zabiegi mogę teraz wykonywać w domowym zaciszu i pełnym komforcie. Polecam w walce z niechcianym owłosieniem.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.