Dodaj do ulubionych

niedokładna depilacja

28.12.05, 15:35
Po zabiegu na drugi dzień widzę na nogach wiele miejsc, które nie zostały
zdepilowane (włoski odrastają) - czy powinnam iść z reklamacją, czy celowo
nie depiluje się każdego milimetra ciała?
Obserwuj wątek
      • okina Re: niedokładna depilacja 29.12.05, 09:23
        Chyba nie masz racji. Pani przed depilacja sama zgala mi wlosy i juz nastepnego
        dnia mam odrosty w niektorych miejscach tak wiec to nie jest kwestia
        wolniejszego lub silniejszego odrostu wlosa - o tym mozna mowic gdy wloski
        zaczynaja po jakims tygodniu lub dwoch odrastac i sa bardzo slabe, a moje
        jednodniowe odrosty to po prostu wlosy nie usuniete przy depilacji
    • woypa Re: niedokładna depilacja 29.12.05, 10:15
      Witam,

jesli kilka dni po zabiegu widac wyrazne roznice/regularne ksztalty odrastania
      wlosow (np. odrastajacy regularny paseczek lub nieodrastajacy kwadracik a wokol
      niego odrastajace wloski) to znaczy ze zabieg wykonany byl niedokladnie.

pzdr
      W.
      • tanczykiewiczowna Re: niedokładna depilacja 29.12.05, 19:05
        wiesz co... ja autentycznie widzialam jak pani mi naswtelala laserem miejsce na
        łydce, ba... nawet czułam. A mam pasek włosów - normalnego odrostu. W
        pozostałych miejscach wloski sa maciupkiw w stosunku do odrastających. Jak w
        takim razie to wytlumaczysz?
    • wanderka Re: niedokładna depilacja 22.01.06, 23:06
      MOim zdaniem to jest niedokladna depilacja!
      Ja chodzilam na 5 zabiegow depilacji bikini i zostaly wykonane tak niedokladnie
      ze szkoda mi teraz straconej kasy. Bylo to bikini glebokie a nie wyglada nawet
      na srednio zwykle!
      W dodatku na wargach srom. mam takie dziwne placki w wlosow (tu wiecej, tam
      mniej) KOSZMAR! Nigdy do tego gabinetu nei pojde wiecej! W ramach ostrzezenia
      chodzi mi o Lafsen w Metamorfozie we Wroclawiu!!! Wole juz pojechac do innego
      miasta!

tak wiec okina przypilnuj porzadnie Pania (upomnij ja!!!) bo w twoim przypadku
      bedzie podobnie i potem i tak bedziesz musiala golic nogi mimo ze wydalas kilka
      tys. na laser!!!
    • iva_marti Re: niedokładna depilacja 06.03.06, 13:09
      jestem ciekawa jakie masz efekty depilacji. Czy zmieniłaś salon, w którym
      wykonujesz zabieg? Ja niestety też widze,ze depilacja jest wykonana malo
      dokladnie. Mam mniej wiecej centymetrowe odstepy miedzy miejscami, do których
      był przykładany laser :-( Nie wiem co dalej - czy tylko straciłam pieniądze?
      Był to mój pierwszy zabieg. Gabinet ma dobre opinie. W każdym miescu, w którym
      był przyłożony laser mam strupki. Między strupkami włoski juz odrastały na
      drugi dzień. I co dalej? Z drugiej strony jesli laser byłby przykładany miejsce
      w miejsce to miałabym jeden wielki strupek.
      Panie Wojtku a co Pan o tym myśli?
      • tanczykiewiczowna Re: niedokładna depilacja 06.03.06, 14:12
        ja tez tak myslalam, ze to normalne.
        Po pierwszym zabiegu, jak polazlam na 2 pochwalilam sie pani, ze miejsca
        regularne były niewepilowane. I spytalam sie czy to normalne :P
        A babka nic... czerwona sie zrobila.
        Od 2 razu depilowala mnie dokładniusienko, az mialam dosc hahaha :P

Polecam sie oburzyc na taka praktyke, urazic ambicje babki , czy goscia
        epilujacego :P.

IO sory za powyzsze zamieszanie :), myalalam ze tak musi byc i juz :P
    • awdmotilek Re: niedokładna depilacja 07.03.06, 15:42
      Dobrze, że poruszyłyście ten temat:)Ja miałam depilację 5 dni temu-łydki.
      Sprawdziłam i okazało się, że też mam parę niewydepilowanych "placków" (brak
      strupków i odrastające tylko w tych miejscach włoski). Zadzwoniłam od razu do
      gabinetu i Pani umówiła mnie na poprawkę. Nie była zdziwiona więc chyba to się
      od czasu do czasu zdarza. Pozdrawiam:)
        • iva_marti Re: niedokładna depilacja 07.03.06, 23:54
          To trafiłaś na bardzo solidną Panią !!! Ja miałam robione "na oko" i chyba mam
          więcej miejsc, które nie zostały potraktowane laserem niż tych na których widać
          ślady po laserze. I niestety moje bikini na 3 dzień po zabiegu jest już mocno
          zarośnięte :-((.
          Prosze napiszcie jak sobie radzicie z bólem przy zabiegu. Jak dla mnie był on
          nieznośny i jestem przerażona ,ze znowu mnie to czeka. Czy maść Emla bardzo
          pomaga czy tylko troszeczke. Może macie inne sposoby? Jak najlepiej używać tej
          maści?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka