Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa w Białymstoku- gdzie?!!

27.01.06, 13:11
Czy ktos wie gdzie w Bialymstoku jest laser LightSheer ? Moze ktos juz
skorzystal z tego zabiegu i poleca ? Bo zastanawiam sie gdzie isc i jestem w
kropce.
czekam na informacje ...
Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • cardia 20.02.06, 13:00
    ja tez szukam ale dopiero zaczynam zbieram..jak sie ksztaltuja ceny u nas na
    podlasiu?
    pozdrawiam
  • m.wojnar 20.02.06, 16:55
    dowiadywałam się- jest Dremedica na wojskowej - od marca mają mieć nowy laser, ale nikt nie umie mi odpowiedzieć jaki. Trochę wkurzające, zwłaszcza jeśli chodzi o kasę, którą trzeba wyłożyć...Bikini+ całe nogi to koszt 1000 pln; na Nowym Świecie/róg Piotrkowskiej też jest laser( tu wiem, że diodowy), ale jakiś 5 letni, pani recepcjonistka również nie umiała podać nazwy sprzętu i nawet trochę się obraziła za wypytywanie!!!Same nogi to 1000pln. Nie rozumiem jak mozna nie umieć udzielić jakiejkolwiek informacji i jednocześnie mieć tak zaporowe ceny!!! Jest drożej niż w Warszawie. Dziś lub jutro ma dzwonić do mnie szefowa Dermediki i mam zamiar dowiedzieć się czegoś więcej, jak będę juz poinformowana, dam znać.
  • magda858 20.02.06, 19:55
    Jesli chodzi o depilację na Nowym Świecie to wiem co nieco o tym gabinecie.
    Znam "przypadek", w którym po 6 zabiegu trzeba bylo dalej robić kolejną
    depilację i końca nie było widać. Poza tym nie pilnowano odstępów czasu np.
    przerwa 3 miesięczna wg "fachowców" była wręcz jak najbardziej NORMALNA). Ale
    co zrobić, jak człowiek nie zna się na tym to przytakuje... Zabiegi też nie
    były dokładne i mało uwagi poświęcano klient(k)om. Słyszałam też, ze po takim
    dogłębnym wypytywaniu o rodzaj sprzętu pojawiały się zgrzyty w trakcie rozmowy-
    no cóż- niektórych nie stać na szczere słowa i wręcz wstyd "pochwalić" się
    takim, a nie innym sprzętem do depilacji :)
    A jeśli chodzi o Dermedikę to nie orientuję się wcale .... Już zdecydowałam się
    na Warszawę i nie myślę nad depilacją w B-stoku... Problemy są jedynie z
    dojazdami... ale warto- ceny też są "lepsze" niż gdziekolwiek indziej.
  • brendy2 21.02.06, 21:03
    witam! tez mysle o depilacji laserowej w warszawie. miwszkam w b-stoku. mam
    samochod. zwazywszy na koszt dojazdu do kazdego zabiegu trzeba dolozyc jakies
    130 zł, ale gdyby tak sie zlozyc i pojechac nawet w dwie ,trzy osoby to juz
    wyglada to lepiej. czy bylaby jakas chetna kobietka na przejazdzke do stolycy w
    celu pozbycia sie zbednago owlosienia?
  • woypa 21.02.06, 16:15

>pani recepcjonistka również nie umiała podać nazwy sprzętu i nawet trochę
    > się obraziła za wypytywanie!!!

No faktycznie to juz rekord swiata.

W.
  • m.wojnar 21.02.06, 18:36
    zadzwoniła do mnie pani kierownik z Dermediki i przepraszała za recepcjonistki niedoinformowane :)
    Laser mają LightSheer, 60J, 800 nie wiem jakiś jednostek - i teraz moje pytanie do p. Wojtka - zdaję sobie sprawę ,że to nie jest topowy sprzęt, ale czy jest zupełnie beznadziejny? Bardzo proszę o wskazówkę
  • woypa 21.02.06, 19:55
    ...jest bardzo dobry

W.
  • m.wojnar 21.02.06, 20:28
  • woypa 21.02.06, 20:32
    ...tylko prosze sie upewnic czy ta recepcjonistka to przypadkiem nie bedzie
    Pani robic zabiegow ;)

pzdr
    W.
  • m.wojnar 03.03.06, 15:28
    i potwierdzam- w białostockiej Dermedice mają laser LightSheer o mocy 60j. Jak na raze efekty raczej mierne, na nogach ani śladu lasera, minęły 2 dni a włosów tyle ile było tyle i jest, może w bikini parę wypadło...No cóż, ale cierpliwa jestem, to w końcu dopiero pierwszy zabieg. Dam im jeszcze szansę.
  • anulkau4 06.04.06, 23:49
    Witam!
    Powiedz jak teraz po tym zabiegu, jest poprawa? Co robiłaś i ile kosztował? Kiedy kazali przyjść na następny?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka