RZESZÓW- proszę o polecenie salonu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Prosze o polecenie salonu w Rzeszowie. Czy któraś robiła moze
    depilacje laserową w salonie FRESCO w Rzeszowie.
    • hej, ja się tam właśnie mam zamiar wybrać, a Ty byłaś już? Fresco ma
      bardzo skuteczny laser ligt sheer, chyba jutro zadzwonię i dowiem
      się czegoś więcej.
    • Hej !
      Jestem po pierwszym zabiegu (robiłam pachy i bikini) w salonie Parisette w hotelu prezydenckim.
      Ogólnie jestem zadowolona, miła obsługa tylko czekam na efekty.
    • hej :)ja polecam Twoj Styl w galerii rzeszów na słowackiego- mnie
      przede wszystkim ujęła przemiła pani kosmetyczka(a zeszłam chyba z 6
      gabinetow i miałam mieszane uczucia)jest rzeczowa , wytłumaczyła na
      czym zabieg polega jakie moga byc efekty i czego sie spodziewać.Po
      zabiegu zawsze smaruje skóre kremem p/ podrażnieniom.Zanim
      zdecydujesz sie na zabieg przeprowadza z toba wywiad - odnosnie
      chorob ogolnego stanu itd ( jest tego chyba z 3 strony )i
      pdopisujesz zgode na zabiegii:) ja jestem po 3 zabiegach i jestem
      bardzo zadowolona
    • Polecam salon kosmetyki laserowej przy ul Bernardyńskiej 11. Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją dermatologiczną wykonywana jest proba a ceny nawet przystepne
      • no własnie jak to wygląda cenowo naszych rzeszowskich zakładach?
        chodzi mi szczególnie o depilacje bikini.
      • A ja odradzam ten salon. Jakieś 2 lata temu robiłam sobie depilacje górnej wargi.Byłam na czterech zabiegach i nic praktycznie zero efektu. Zrezygnowałam z dalszych zabiegów. Po pierwsze bolało że nie szło wytrzymac a po drugie kobieta która wykonywała te zabiegi była wręcz niesympatyczna i nie zbyt rozmowna, a powinna jeszcze kilka rzeczy wytłumaczyc co do depilacji.Jestem w trakcie poszukiwań innego salonu czy ktoś jest naprawdę zadowolony z jakiegoś.
    • Witam, ja byłam raz w salonie Athelas przy Jabłońskiego 7, maja tam
      laser SPA SHR. Wcześniej na próbie byłam w innym salonie na laserze
      Light Sheer. Tak okropnie bolało, ze stwierdziłam, że to nie dla
      mnie. Skóra była bardzo czerwona, ze strupkami i przebarwieniami,
      ale w miejscu próby włosy nie rosły. Znajoma poleciła mi salon
      Athelas, bo podobno mają nowoczesny laser, bezbolesny. Rzeczywiście
      opinia się sprawdziła, czułam tylko bardzo słabe ukłucia a w
      porównaniu do light sheer to w ogóle nic nie czulam. Było
      rewelacyjnie, pani przemiła, atmosfera pełnego relaksu. A do tego
      jakie ceny!!! Nie jestem właścicielką salonu, ani nawet znajomą.
      Teraz czekam na efekty pierwszego zabiegu, jeżeli będą widoczne, na
      pewno w tym salonie zrobię serię depilacji. Na you tube mozna
      obejrzeć prezentację lasera SPA SHR. Mam nadzieję że jest tak
      skuteczny jak bezbolesny. Dodam jeszcze, że skóra była lekko
      zaczerwieniona, ale bardzo krótko, po light sheer 2 tygodnie
      masakry. Jeżeli macie doświadczenia z tym salonem i laserem piszcie,
      chętnie dowiem się czegoś więcej. Pozdrawiam!
      • Hej:)
        A ja robiłam sobie w Strefie Urody na Grunwaldzkiej depilację zbędnych włosków na twarzy. Wiadomo trzeba to powtarzać, ale efekt jest zadowalający. I nie było to aż tak bolesne.:)
      • Witam, ja równiez polecam Athelas, obok CH Ameryka ,zabieg prawie nie boli ,tylko minimalne szczypanie ,zrobiłam juz cztery zabiegi i jest super. Straciłam duzo ponad połowe włosów na nogach, bikini i pachy jeszcze lepiej. Moj mąż robi plecy i tez jest zadowolony. Poza tym uzyskałam konkretne informacje, a nie obietnice bez pokrycia. POLECAM!!!
    • Witam, ja byłam również w salonie Athelas na depilacji laserowej bikini i pach na trzech zabiegach i jestem zadowolona z efektów-włoski są wiele słabsze a połowa wypadła. Zabieg jest bardzo szybki i prawie bezbolesny a w sumie za zabieg zapłaciłam 300 zł.
      • ja w tamntym miesiącu byłam w salonie koło galeri grafiki - chyba "beauty touh" - maja super laser, depilowałam pachy i bikini. pachy usunęło w ok 35 % a bikini prawie w 50!% przed latem zrobie jeszcze jeden zabieg a potem juz na jesień - jak tak beda włosy wypadac to mi 3-4 zabiegi wystarczy :-))) i tanio bo po 90 zł za część ciała :-) polecam.
        • Drogie Panie, jesli wybierac sie na depilacje to tylko na laser LS albo LS Duet. W rzeszowie najprawdopodoniej jeszcze nie ma salonu z duetem. LS zanjduje sie w Fresco i na Bernardynskiej. I jesli sie wybierać to tylko tam. Tylko tam zabiegi najpradopodobniej okaza sie skuteczne. Oczywiscie t o takze zlaezy od indywidualnych predyspozycji. Ja jestem po zabiegach w sanlonie fresco i jak na razie jestem zadowolona. :)
          • Chciałam się wybrać do Fresco na depilację łydek. Czy znacie może cenę?
          • Witam,

Też się zastanawiam nad depilacją laserową, czyli tak jak czytałem tutaj temat w Rzeszowie tylko w salonie Fresco albo na Bernadyńskiej? i są to te urządzenia ls firmy coherent?

Jest strona salonu z bernadynskiej i widac tam cennik, natomiast z fresco nie ma, moglby ktos wrzuci?

aha a jeszcze niech ktos mi powie 4 zabiegi powinny wystarczyc? zamierzam robic uda posladki i lydki, moglby mi ktos przyblizyc jakie to koszta? gdzies pewnie kolo 5000-6000?
            • Fresco nie ma cennika w internecie. Można podejść lub zadzwonić, panie są bardzo miłe, udzielą wszelkich informacji. Kobiece łydki plus uda prawdopodobnie ponad 1000 zł, jeden zabieg...
              Do szopapracza - błagam zostaw sobie włoski, bedziesz bardziej meski i zaoszczedzisz tych kilka tysiecy ;)
              Ja osobiscie jestem po trzecim zabiegu, ale niestety musze jeszcze walczyc dalej...
    • sonia1-0 napisała:

> Prosze o polecenie salonu w Rzeszowie. Czy któraś robiła moze
      > depilacje laserową w salonie FRESCO w Rzeszowie.

Ja robiłam. Pożyczyłam od siostry kartę rabatową b&h i dostałam 15% zniżki na wszystkie zabiegi. Byłam bardzo zadowolona, bo pani Joanna Król, która ten zabieg wykonywała jest przesympatyczną osobą, która przy okazji potrafi doradzić w kwestii innych palących problemów.... Z czystym sumieniem polecam!
    • Witam

Czy coś zmieniło się, jesli chodzi o usługi w laserowej depilacji ?

Byłam dwa razy i mam mieszane uczucia/odczucia/
      Centrum Urody Natural Beauty & Laser w Rzeszowie

i w
      Salonie Urody Fryzjer Expert

dwa roznie wygladające zabiegi,

ktory waszym zdaniem lepszy i skuteczniejszy ?

• Skończyłam w styczniu br 8 zabiegów depilacji laserem w gabinecie ATHELAS, niestety włosy wszystkie odrosły i mam ponoć świetne nadające się włosy do takich zabiegów mocne i ciemne!
      Ponieważ koszt zabiegu był duży, trzymałam się dokładnie terminów. Niestety na stronie Athelas nie ma informacji, że zabiegi usuwają niepotrzebne owłosienie "na stałe", również kosmetyczka mi to powiedziała :( Tak więc zdecydowanie nie polecam!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.