16.09.05, 07:38
dziewczyny polecam na cellulit peeling kawowy.moze czytalyscie cos na ten
temat? ja sobie zrobilam i po prostu bylam w szoku jak cudownie miekka i
wygladzona moze byc skora!!!a robiac go 2-3 razy w tygodniu mozna sie pozbyc
cellulitu.poza tym wyczytalam tez o jednym z domowych sposobow na ta ohydna
przypadlosc.mianowicie mieszamy 6 kropli olejku cynamonowego, 6 kropli olejku
bergamotowego z obojetne jakim balsamem do ciala, smarujemy sie ta mazia i
owijamy folia spozywcza.I pod koc na godzinke!!!
Tego jeszcze nie probowalam ale tez zamierzam.
Edytor zaawansowany
  • misia_2000 16.09.05, 13:29
    selus wypróbuje:)
  • antkaa90 14.02.18, 08:39
    peeling kawowy stosuję, ale na dekolt, żeby skóra szybko się nie starzała. Z cellulitem to trochę poważniejszy problem, na który pomógł mi krem Vialise. Na początku miałam opory, żeby go kupić bo nie jest tani, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Stosuję go od miesiąca (i ćwiczę do tego oczywiście) i widzę efekty. Ma naturalny skład i nie trzeba poświecać czasu na robienie mikstur i szybko się wchłania :)
  • rosegolden 21.03.19, 12:54
    Ale peeling kawowy jest świetny i nie po to nie żeby go stosować zamiast czegoś. Balsamy i peelingi to dwie różne rzeczy, chociażby dlatego że peeling ma złuszczać stary naskórek. Ten krem o którym pisałaś jest spoko i pasuje też mi, z tym że ja właśnie lubię się najpierw porządnie wyszorować gąbką albo zrobić peeling, a dopiero potem się posmarować. Tak się u mnie najlepiej sprawdza.
  • viktorynka 25.03.19, 08:32
    Z ciekawości, ile razy w tygodniu używasz peelingu a ile kremu? Po jakim czasie zauważyłaś efekty po tym vialise?
  • hakunaamatata88 18.06.18, 12:16
    polecam peeling kawowy domowej roboty: olej kokosowy, kawa, cynamon i można się smarować :) po takim peelingu warto też użyć dobrego kremu na nasze ciała - ja akurat używam Vialise (jest naprawdę świetny) a jakich Wy używacie kosmetyków na cellulit?
  • wesolagosia90 20.06.18, 13:53
    tak, cellulit kawowy jak najbardziej po każdej każdej kąpieli, ale potem zalecałabym też wklepać w siebie jakiś dobry krem. Ja używam ostatnio Vialise i jest naprawdę spoko.
  • renatastar 29.06.18, 12:48
    no właśnie o tym już słyszałam lata temu. chciałabym Wam opisać mój rytuał który chcę wprowadzić do swojego życia: trening na youtubie potem kąpiel/ prysznic, peeling, następnie wklepać jakiś krem + olejek cynamonowy i owinąć folią nogi!

Polecicie tak przy okazji jakiś dobry krem? Nie wiem czy zdecydować się na te z drogerii czy od razu kupić droższy? Pozdrawiam.
  • rozajagodowa 06.07.18, 12:48
    renatastar napisała:

> no właśnie o tym już słyszałam lata temu. chciałabym Wam opisać mój rytuał któr
    > y chcę wprowadzić do swojego życia: trening na youtubie potem kąpiel/ prysznic,
    > peeling, następnie wklepać jakiś krem + olejek cynamonowy i owinąć folią nogi!
    >
    >
    > Polecicie tak przy okazji jakiś dobry krem? Nie wiem czy zdecydować się na te z
    > drogerii czy od razu kupić droższy? Pozdrawiam.

Ostatnio jest jakiś boom na Vialise, widzę że coraz więcej kobiet po niego sięga. Wcale się nie dziwię.
  • dobrawianka 17.07.18, 12:03
    Tak, słyszałam, dlatego cenię wszelkie kosmetyki, które mają w sobie kofeinę Dlatego planuję go kupić od jakiegoś czasu Vialise.
  • chrystina29 24.09.18, 14:17
    Kupiłaś? I jak? Ostatnio klientki bardzoczęsto pytają o ten krem (pracuję w hebe) ale szczerze powiedziawszy nigdy o nim nie słyszałam...
  • sylwiakownacka3 23.12.18, 14:23
    Polecam peeling kawowy ;) działa!
  • alicjaa123 03.04.19, 22:19
    Też robie sobie peeling kawowy. Jest rewelacyjny, używam od miesiąca i widać duzą poprawę:) Przy tym stosuję dietę,a raczej zdrowo sie odżywiam,a pomaga mi w tym Skanerka (to taka aplikacja na telefon) skanuje kod produktu i wychodzi mi caly jego skład. Na reszcie kupuję zdrowe rzeczy:). Przyznam szczerze,że czytanue składu to nie taka prosta sprawa ,teraz robię to raz dwa;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka