Dodaj do ulubionych

"FEDRUJĄ" NAS JAK CHCĄ! ALE JESZCZE CHWYCI ODDECH

08.02.04, 20:17
"Dlaczego dostajemy otwartymi drzwiami w twarz?"
Europa przez ostatnie pół wieku stała się doskonałym graczem
giełdowym,doskonałym negocjatorem handlowym,super spekulantem z doskonale opanowaną SZTUKĄ manipulacji.Zauważcie,jak zaprosili nas
do pełnego stołu,OTWORZYLI NAM DRZWI.Gdy ,My DEMOLUDY przynieśliśmy UE swoje krajowe gospodarki z dymiącymi
hutami,tkalniami,cementowniami,z kwitnącym
rolnictwem,rybołóstwem,...itp.etc.To co??? No, CO ??? -OTWARTYMI DRZWIAMI DOSTALIŚMY W PYSK! Dlaczego? DLATEGO,że nasi przywódcy
narodowi nie znali sztuki
SPEKULACJI,MANIPULACJI. Ja to zauważyłem już rok temu! NIE UMIAŁEM TEGO NAZWAĆ.Teraz WIEM! Uczę się ze wszystkich możliwych
żródeł!Ale nie tylko ja to zauważyłem.Dlatego z wielką radością przyjąłem ZAPROSZENIE Przyjaciela z Krakowa
<www.arystoteles.pl/index.php?ref=kokosy77> który najgoręcej polecał mi portal<ZLOTEMYSLI.pl/?/id-c=6189> założony
przez W.Spytka oraz M.Chlebnickiego i grupę ich Przyjaciół- UCZĄCYCH BEZPŁATNIE POSPIESZNYM KURSEM magii słów kreujących każdy
biznes.Słów,których nie wolno
używać.Pytań ,których nie postawisz nigdy.Pytań ,po których partner nie może powiedzieć :nie!Uczą jak odmówić kontrahentowi
-aby odium winy spadło na niego ./zauważcie-nasze dopłaty do rolnictwa ! :):): / Kochani- ZOSTAŁY TRZY M-CE NAUKI !!! BEZPŁATNEJ
!!!
Każdy z nas czy to polityk,czy sprzedawca pasty do zębów MUSI TO ZNAĆ!/albo będzie za burtą - dostanie otwartymi drzwiami w buzię
:) !To jest szkoła partnerska ! OBUDŻ SIĘ!Tylko POTĘGA TWOICH WOLNYCH MYŚLI i POZNANIE SEKRETÓW UNIJNYCH MANIPULATORÓW DA
DOBROBYT TOBIE,MNIE, POLSCE!!! No. i ZARABIAJ ! ZARABIAJ i UCZ SIĘ! Nie wchodż do UE z podszewką w kieszeni! To darmowa nauka -
wirtualna lecz KASA - REALNA!Pieniądze i wypróbowany JUŻ biznes ,da Ci satysfakcję.Komfort pełnego konta to duma która uskrzydla !
A to dopiero POCZĄTEK DROGI SUKCESU W PROGRAMACH PARTNERSKICH! Wejdż teraz <ZLOTEMYSLI.pl/?id_c=6189> .Pozdrawiam,Vald de
Maare z bezrobotnego Szczecina :-)
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka