• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Pana Józefa Osmende pytam Dodaj do ulubionych

• 24.03.11, 21:08
    Szanowny Panie, w poltyce jest Pan od zawsze.
    Był Pan wiceprezydentem, był Pan dyrektorem szkoły.
    Więc kompetencje do tego by ocenić poczynania Pani Prezydent Pan ma.

Prosze napisać co Pan o tych poczynaniach sądzi.
    To Pan odpowiadał za oświatę w ty mieście.
    Edytor zaawansowany
    • 25.03.11, 13:48
      Niestety za wcześnie jeszcze na to.
      Proszę pytać na koniec 2014 roku bo teraz wiem, ze nic nie wiem.
      • 25.03.11, 21:48
        jozefosmenda napisał:
        > Niestety za wcześnie jeszcze na to.
        > Proszę pytać na koniec 2014 roku bo teraz wiem, ze nic nie wiem.

Teraz Pan jeszcze nic nie wie, ale większość forumowiczów wie, że na koniec 2014 roku będzie Pan mówił, w zależności od tego jak OdNowie pójdzie, albo "to dzięki naszym rządom...", albo "ja próbowałem ale nie można było nic zrobić". Jak Pan tam będzie te decyzje podejmować przy głosowaniacj jak Pan wie, że nic nie wie i nie ma wyrobionego zdania (oczywiście na tyle na ile teraz można mieć)? Na chybił trafił?
        • 25.03.11, 22:43
          Na chybił trafił to ja gram w toto lotka.
          Ale też nie zawsze.
          • 25.03.11, 22:59
            jozefosmenda napisał:
            > Na chybił trafił to ja gram w toto lotka.
            > Ale też nie zawsze.

Racja! Zawsze lepiej grać "na siebie" niż "na chybił trafił".
            • 02.03.12, 20:45
              Jako jest różnica między Jóżikiem a chorągiewką ? nie ma prawie żodnyj, bo chorągiewka tak samo ustawio sie na wietrze, jedynie może mieć długszy sztyl.
              • 02.03.12, 23:13
                Robercik a ty wiesz jaka jest różnica między nami?
                No i jeszcze Zajacem pagadi?
                • 03.03.12, 14:38
                  Ja wiem. Ty Józiczku mosz skleroza, bo nie zawsze pamietosz co godoasz na wstępie.Jo niy mom ciągu rodzinnego do wodopoju, No i na pewno niy zrobisz nawet 40 pompek za jednym razym nawet z twoim synkiem do kupy. To są te niewielkie różnice między nami a Zajca Pogadi niy znom, to niy wiem. Sorry, nie wszystko musza wiedzieć, ale przynajmnij nie robia jak ty, wiem ale niy powiem, bo mi zaszkodzi.
      • 02.03.12, 14:03
        A czy teraz wiesz więcej???
    • 25.03.11, 17:39
      A ja Panu nie wierze.
      Z Pana "stary wróbel" i na plewy nikt Pana nie nabierze.
      Z politycznych, sobie wiadomych względów Pan milczy.
      Swoją opinie Pan ma.
      Stawiam dolary przeciwko kopalniakom , że plusów Pani Dziedzic u Pana nie ma.
      • 25.03.11, 18:45
        Z Pana "stary wróbel" i na plewy nikt Pana nie nabierze.
        Starego wrobla to lon mo ale...................... schowanego.
        --
        "I ten kto nie śpiewa dziś razem z nami;
        Ten jest przeciwko nam." Wladimir Majakowski
        Na wstepie ksiązki"Archipelag Gułag"
        • 26.03.11, 16:56
          Panie Józefie prosze im odpowiedzieć pryncypialnie, stojąc na płaszczyżnie najnowszych osiągnięć nauki marksistowsko-leninowskiej.
          • 26.03.11, 22:25
            Czyżby go zamurowało, zawsze ma tak dużo do powiedzenia .
            • 26.03.11, 22:32
              skalar2011 napisał:
              > Czyżby go zamurowało, zawsze ma tak dużo do powiedzenia .

Co ty... Właśnie, że nie tak dużo ma do powiedzenia. Przeważnie gada w kółko to samo: "jeden rządzi i jeden odpowiada", "chciałem ale nie mogłem", "nie mam sobie nic do zarzucenia", "wszyscy mogą mi skoczyć na pukel" itp.
              Dużo do powiedzenia to on ma ale w "debatach" z g-48 albo o akordeonach.
              • 26.03.11, 22:37
                a może stwierdził wreszcie że czas odejść na emeryturę i odsunąć się od korytka
                • 26.03.11, 22:46
                  skalar2011 napisał:
                  > a może stwierdził wreszcie że czas odejść na emeryturę i odsunąć się od korytka

Na to bym nie liczył, on jest jak Lenin - "wiecznie żywy" i jak pionier - "zawsze gotowy" (jak to było... "wsiegda gatowyj"). Pewno za jakiś czas wyjedzie na nas z hasłem, że "z byle kim nie gada","odpowiada na forum tylko tym co w nicku podają się z imienia i nazwiska" albo bardziej uniwersalnie - "możemy mu zjechać z pukla bo nic sobie nie ma do zarzucenia".
                  • 26.03.11, 23:23
                    Właśnie miałem telefon, że coś tu piszecie na mój temat więc zerkam. Ale widzę tylko bezwartościowe bzdety.
                    Akurat jestem w trakcie czytania książki autorstwa Seweryna Mosza pt. "KASA PANA BOGA" i jest to o wiele bardziej frapujące niż Wasze zaczepki. Jak skończę czytać to podzielę się spostrzeżeniami i uwagami. A myślę, że będzie o czym bo wystarczy tylko popatrzeć wokół i zatyka!
                    • 27.03.11, 00:00
                      Ciekawa lektura nie powiem ho,ho.
                    • 27.03.11, 12:43
                      Ło Świenta Mariko !!!!! dejcie pozor bo jeszcze sie do kasy POMBOCZKA dobiere. Tyn to mo zachcianki. Jak niey ma o kasie to nie da sie.
                    • 27.03.11, 17:43
                      Seweryn Mosz, Fkaty i Mity!
                      Seweryn Mosz
                      Ur. 1978. Były mnich a obecnie wydawca. Związek z zakonem rozpoczął w Niższym Seminarium Duchownym Karmelitów Bosych w Wadowicach. Opuścił zakon w 2004 r. Pracuje nad doktoratem z filozofii. Autor książek: "Ciekawa historia wszystkich papieży", "Kod Judasza. Tajemnice umiłowanego ucznia Jezusa", "Księga Henocha. Księga zakazana", "Papież Joanna. Prawdziwe dzieje kobiety, która została papieżem", "Protokoly Medrców Syjonu. Najwieksze oszustwo w dziejach swiata", "Tajemnice Benedykta XVI" (dostępne w księgarni Racjonalisty). Mieszka w Katowicach.
                      Zamknij
                      Powiedz mi co czytasz a powiem ci kim jestes
                      Jozek ty sie ze swoim komuszym zyciorysem minac sie nie mozesz!
                      --
                      • 27.03.11, 23:37
                        Gregor zamiast tu nawijać fleki powiedz nam czy to co czytam jest prawnie zakazane?
                        A że prawda w oczy kole?
                        Poza tym nie kłam tutaj bo Seweryn Mosz ukończył studia doktoranckie w 2010 roku na Uniwersytecie Śląskim.
                        TAKI JESTEŚ ZATEM WIARYGODNY !
                        • 28.03.11, 00:28
                          Gregor zamiast tu nawijać fleki powiedz nam czy to co czytam jest prawnie zaka
                          > zane?
                          > A że prawda w oczy kole?
                          Dlaczego?! Czytaj sobie i "Swierszczyki" dla dzieci i doroslych tylko nie pociskaj mi tu tego jako material historyczny.
                          Poza tym nie kłam tutaj bo Seweryn Mosz ukończył studia doktoranckie w 2010 ro
                          > ku na Uniwersytecie Śląskim.
                          > TAKI JESTEŚ ZATEM WIARYGODNY !
                          Znowu monitor oplules!
                          Nigdzie nie pisalem czy on skonczyl jakiekolwiek studia maly zafajdany intrygancie.
                          pl.wikipedia.org/wiki/Seweryn_Mosz
                          www.racjonalista.pl/bg.php/s,265
                          A wiec poczytaj sobie o malo co doktora,o malo co ksiedza i o malo co historyka.
                          Tacy bajkopisarze sa na starosc dobra odtrutka na smierdzaca kupe polityki tylko nie podawaj to jako zrodla historyczne bo sie Bosaczka w grobie przewroci.
                          --
                          • 28.03.11, 15:37
                            www.youtube.com/watch?v=BaEeG2IV_XI
                            Ostatnie zdanie to jakbym słyszał NIE szwica na codzień!
                            • 28.03.11, 17:45
                              www.youtube.com/watch?v=BaEeG2IV_XI
                              Czy nie wstydzisz sie utozsamiac z takim chamskim slownictwem wykonawcow czy tez z tymi pseudo powiesciopisarzami?
                              Dlatego ja wstydzilbym sie z takim chamem siedziec przy jednym stole w knajpie a co dopiero przy stole w Urzedzie Miasta.
                              --
                              • 29.03.11, 00:07
                                Ależ Gregor!
                                To nie ja jestem autorem tekstu piosenki, czy wypowiedzi "artystów" ani książki.
                                A zamordyzm i ciemnogród trzeba i należy tępić. Wszelkimi sposobami zresztą. Natomiast zdanie wypowiedziane już po tekście piosenki odzwierciedla naszą rzeczywistość do której pasujesz jak ulał!
                                • 29.03.11, 00:32
                                  A zamordyzm i ciemnogród trzeba i należy tępić.
                                  Ze ciebie i twoja rodzine nie razilo to za czasow PRL u a teraz dopiero cie oswiecilo?!
                                  --
                    • 27.03.11, 23:51
                      skoro ta lektura taka "frapująca" to proszę uważać na ciśnienie :-) Lepiej może poczytać "lekkie i przyjemne" lajtowe wpisy na forum... mniej szokujące!
                      --
                      elektronika to moje hobby - potrzebujesz pomocy?
              • 27.03.11, 00:29
                Dużo do powiedzenia to on ma ale w "debatach" z g-48 albo o akordeonach.
                Ze mna o akordeonach?Pomyliles adres.
                A po drugie jakosik tez zmieniles front bo tak pieknie wslizgiwales sie Jozkowi do.... .
                --
    • 30.03.11, 22:30
      Interpelacja
      Pod powyższym linkiem można znaleźć fachowo i stylistycznie dopracowaną w szczegółach interpelację, pod którą podpisany jest Pan Józef Osmenda. Że jest podpisany - nie oznacza, że jest jej bezpośrednim autorem - wiemy, że w wielu przypadkach, mimo tego że chciał - to nie mógł, czyli mogło być tak, że ktoś mu to do podpisu mógł podsunąć. Żeby nie było niedomówień - jestem tego samego zdania co mieszkańcy Halemby - temu miejscu należy się szacunek... również w stylu interpelacji na jego temat, podpisanej przez radnego z najdłuższym starzem (nawet jak sam nie pisał - to czytać co się podpisuje należy).
      W interpelacji chodzi o teren byłego Podobozu "Althammer" Obozu Koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (ta nazwa się akurat nie pojawia).
      Wymienione w interpelacji przedsiębiorstwo, cytuję: "Geselwinkeln" - to van Gansewinkel (przed wpisaniem nazwy do oficjalnego dokumentu - warto sprawdzić co się pisze).
      W interpelacji pisze o, cytuję: "Parku Pamięci" - Park Pamięci - jest w Kochłowicach, w tym przypadku możemy mówić chyba o miejscu pamięci.
      W interpelacji teren byłego podobozu nazwany jest, cytuję: "miejscem kultowym". To na pewno jest miejsce męczeństwa, miejsce kaźni, miejsce pamięci, miejsce zasługujące na poszanowanie, miejsce szczególne na mapie Rudy Śląskiej, miejsce szczególne dla lokalnej społeczności... A "kultowe" to może być np.: auto, film, dialogi z filmu, postać z kreskówki itp. (jak to mówią Panie Józefie... "odpowiednie dać rzeczy słowo" czy jakoś tak?).
      Czepiam się? Oczywiście, że tak - tylko, że tu chodzi o radnego, który powinien umieć się wyrażać we właściwy sposób, a nie bełkotać, lub ewentualnie patrzeć co podpisuje.
      Życzę powodzenia interpelacji - bo dotyczy sprawy ważnej (i czegoś znacznie ważniejszego niż to co wpisano w jej "tytule", cytuję: "naruszania norm ochrony środowiska"), jej styl to w sumie szczegół (choć podobno to w nich diabeł tkwi) - świadczący tylko i wyłącznie o tym, który pod nią się podpisał.
      • 31.03.11, 00:05
        Co tam Hanek będziemy komentować skoro z myśleniem u ciebie kiepsko a tutaj w tym przypadku trzeba mieć umysł szachisty!
        Ale mimo wszystko pomyśl dlaczego tak napisałem a nie inaczej?
        Wyrażam nadzieję, że innym (tym którzy za ten stan odpowiadają) też się ciśnienie dźwignie tak jak tobie.
        Poza tym to nie piszemy "starz" tytlko "staż"!
        I to by było na tyle.
        Na razie oczywiście.
        • 31.03.11, 07:34
          jozefosmenda napisał:

"Co tam Hanek będziemy komentować skoro z myśleniem u ciebie kiepsko a tutaj w tym przypadku trzeba mieć umysł szachisty!"
          Hanek??? Jaki Hanek??? Pudło!!! Szachisty to Pan ma - refleks oczywiście.

"Ale mimo wszystko pomyśl dlaczego tak napisałem a nie inaczej?"
          Dlaczego? Bo inaczej Pan nie potrafi!

"Poza tym to nie piszemy "starz" tytlko "staż"!"
          Dziękuję! To mi się przyda. To jest najbardziej sensowna część Pana riposty.

"I to by było na tyle. "
          Pozdrawiam!
          • 31.03.11, 23:03
            jak się samemu pisze źle,to należy szybko od swoich błędów odwrócić uwagę i poszukać malutkiego błędu u bliźniego.Panie Osmenda może tak Komorowskiego pan nauczy ortografii,on jest lepszy robi dwa błedy w jednym zdaniu i to jakie: w pirwszej klasie uczą ,że jak się ó wymienia na o to należy pisąć "ó".Wam moi drodzy polityka nie służy,po tylu latach to już macie zmiany charakterologiczne tzn.szukacie złego u bliźniego a sami wpadacie w samouwielbienie.No myślę,że tak jak kierowcy tak i polittycy powinni przechodzić okresowe psychotesty, bo po co nieświadomie szkodzić społeczeństwu
            • 31.03.11, 23:25
              Faktycznie, przyznaję, że jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim zrobił dobrze.
              Polecam na You Tube obejrzeć sobie Modlitwę Polaka (Dzień Świra). Na Gregoru zrobiła ona wrażenie takie, że dzisiaj już umie ją na pamięć i codziennie przed snem powtarza!
              • 31.03.11, 23:47
                naturalnie jak to poltyk,odpowiedzi zawsze nie na temat,a kto z was jest większym świrem to pozostawiam panu do przemyślenia
              • 01.04.11, 09:39
                Mam wielkie pretensje do tych, którzy na Pana głosowali, dzięki którym jest Pan znowu w RM. Nie jest Pan Stańczykiem - żałosne błaznowanie i lekceważenie mieszkańców to Pana wizytówka. I jeszcze za to Panu płacą....
                • 01.04.11, 10:09
                  machabeusz999 napisał:

> Mam wielkie pretensje do tych, którzy na Pana głosowali, dzięki którym jest Pan
                  > znowu w RM. Nie jest Pan Stańczykiem - żałosne błaznowanie i lekceważenie mies
                  > zkańców to Pana wizytówka. I jeszcze za to Panu płacą....
                  Trafne, wiekszego blazna nie widzialam. Arogant, szkieciorz, powinien leciec z rady.Glupi ludzie , ze zaglosowali na blazenade, ale to juz ostatni raz.
                  • 01.04.11, 10:59
                    Jak kufelki będą pełne ,a w głowach zaszumi to znów na niego zagłosują
                    • 01.04.11, 16:04
                      No tak!
                      Dziękuję za to "opiniowanie" ale ja z kolei nie życzę sobie "takiego" elektoratu, który ględzi i szkaluje bez pokrycia!
                      A tym 529 osobom, które na mnie głosowały serdecznie dziękuję i deklaruję, że nie zawiodę i zawsze mogą na mnie liczyć .
                      Natomiast wszystkim tym osobnikom, którzy na mnie nie głosowali ale zwracają się do mnie w różnych sprawach oraz mają nieuzasadnione pretensje proponuję by po wsparcie i wyjaśnianie różnych dziwnych spraw udawali się do tych na których głosowali!
                      A teraz owe coś z You Tube:
                      www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU
                      I jeszcze jedno!
                      Nigdy ale to przenigdy nie organizowałem przed wyborami jakichkolwiek festynów, odpustów czy spotkań gdzie kufle były pełne, dzieci dostawały bombony, rower był nagrodą główną a krupnioki walały się tu i ówdzie. No na dodatek i te umpa,umpa jak pisze Kapioh!
                      Ale mogę wymienić ferajny, które robią to od zawsze!
                      • 01.04.11, 20:51
                        www.youtube.com/watch?v=mobKteGuvRs
                        No i Jozek za bacy sobie dorabia.
                        www.youtube.com/watch?v=oXx71_JRqt0&NR=1
                        --
                      • 01.04.11, 21:46
                        jozefosmenda napisał:
                        "A tym 529 osobom, które na mnie głosowały serdecznie dziękuję i deklaruję, że nie zawiodę i zawsze mogą na mnie liczyć .
                        Natomiast wszystkim tym osobnikom, którzy na mnie nie głosowali ale zwracają się do mnie w różnych sprawach oraz mają nieuzasadnione pretensje proponuję by po wsparcie i wyjaśnianie różnych dziwnych spraw udawali się do tych na których głosowali!"

Czy w nawiązaniu do:
                        - powyższej poważnej deklaracji poważnego człowieka-że "obsługiwać" będzie tylko tych, którzy na niego głosowali;
                        - faktu, że głosowało na niego 529 osób, a wszystkich ważnych głosów padło 42 702;
                        dieta radnego tegoż człowieka nie powinna zostać "potraktowana" proporcją 529/42702, co dałoby mu jakieś 1,24% tego co obecnie otrzymuje?
                        • 01.04.11, 22:26
                          Ja jesteś taki dobry w tym liczeniu to policz całą RM czyli 25 osób.
                          Ale dolicz jeszcze stażowe to może mi wyjdzie ciut więcej niż innym?
                          A najbliższy dyżur mam 4 kwietnia br. a kolejne w dniach 5 i 6 kwietnia br.
                          A więc trzy dni pod rząd!! Pokaż mi zatem drugiego takiego!
                          Zapraszam zatem to pogadamy o kłodnickim Parku Pamięci i nie tylko zresztą.
                          Rozmawiam na wszystkie tematy z wyjątkiem załatwienia komuś pracy , "roboty", przydziału na mieszkanie i skierowania do specjalisty czy gdzieś indziej!
                          • 01.04.11, 23:01
                            jozefosmenda napisał:

> Rozmawiam na wszystkie tematy z wyjątkiem załatwienia komuś pracy , "roboty",
                            > przydziału na mieszkanie i skierowania do specjalisty czy gdzieś indziej!

to zostaje Panu tylko gadka o akordeonach... bida Panie, bida, bo o wszystkim co nurtuje mieszkańców Pan nie rozmawiasz! :-)
                            --
                            elektronika to moje hobby - potrzebujesz pomocy?
                          • 01.04.11, 23:14
                            jozefosmenda napisał:
                            "Ja jesteś taki dobry w tym liczeniu to policz całą RM czyli 25 osób. Ale dolicz jeszcze stażowe to może mi wyjdzie ciut więcej niż innym?"
                            Całej RM nie będę liczył bo nikt z niej, oprócz Pana nie zadeklarował że będzie pomagał tylko tym, którzy na niego głosowali. Stażowe? Może coś w tym jest. Tylko, że nie wszyscy na to zasługują-PRACOWAĆ ileś lat - to jedno, a być zatrudnionym - to drugie.

"A najbliższy dyżur mam 4 kwietnia br. a kolejne w dniach 5 i 6 kwietnia br. A więc trzy dni pod rząd!!"
                            To po ile te dyżury mają? 12 godzin? 16 godzin? Chociaż Pan jako emeryt to czasu chyba ma dość? Dawno minęły czasy kiedy ilość była ważniejsza od jakości. Być może są radni, którym wystarczy 1/3 tego co Panu żeby być skutecznym.
                            "Pokaż mi zatem drugiego takiego!"
                            To jest niemożliwe!!! Drugiego takiego jak Pan, nie tylko pod względem ilości dyżurów, nie ma... na szczęście.

"Zapraszam zatem to pogadamy o kłodnickim Parku Pamięci i nie tylko zresztą. Rozmawiam na wszystkie tematy z wyjątkiem załatwienia komuś pracy , "roboty", przydziału na mieszkanie i skierowania do specjalisty czy gdzieś indziej!"
                            No Pan chyba żartuje?! Tu Pan pisze, żeby do Pana nie przychodzili Ci którzy na Pana nie głosowali, a tu mnie Pan zaprasza?! Ja na Pana nie głosowałem, Pan poprosił żeby tacy jak ja do Pana się nie zwracali i wszystko jasne. Szanuję Pana prośbę... i siebie też.
                            • 02.04.11, 12:13
                              Szanowny Badzie!
                              Napisałem tak:
                              A tym 529 osobom, które na mnie głosowały serdecznie dziękuję i deklaruję, że nie zawiodę i zawsze mogą na mnie liczyć .
                              ..."Natomiast wszystkim tym osobnikom, którzy na mnie nie głosowali ale zwracają się do mnie w różnych sprawach oraz mają nieuzasadnione pretensje proponuję by po wsparcie i wyjaśnianie różnych dziwnych spraw udawali się do tych na których głosowali!" ...

Jest bardzo wielka różnica pomiędzy moją propozycją a twoim stwierdzeniem!
                              Więc po co te zagrywki?
                              Tobie nie podoba się moje określenie kłodnickiego Parku Pamięci a ja proponuję ci byś porozmawiał z tymi którzy tak od dziada pradziada mieszkają. Oni ci to wyjaśnią!
                              Natomiast sam fakt złożenia tej interpelacji przez radnego wybranego w okręgu 1 świadczy dobitnie pozytywnie na moją korzyść. Jest to również wskazówka , że radnymi w zdecydowanej większości powinni być ludzie dysponujący czasem! O innych przymiotach nie napiszę bo by cię szlag mógł trafić i z kim bym potem pisał sobie?
                              Przecież Gregora traktuję zabawowo a ty szkoląc się niejako przy mnie możesz mnie godnie w RM w następnej kadencji zastąpić. I w tym mogę pomóc.
                              • 02.04.11, 12:56
                                jozefosmenda napisał:
                                "Przecież Gregora traktuję zabawowo a ty szkoląc się niejako przy mnie możesz mnie godnie w RM w następnej kadencji zastąpić. I w tym mogę pomóc."

"...szkoląc" się przy Panu... Zakładając, że człowiek uczy się całe życie - to tak, oczywiście, każdy spotkany w życiu człowiek czegoś uczy, każdy adwersaż na forum czegoś może nauczyć, na coś zwrócić uwagę, lub conajmniej zmusić do refleksji. I tylko w takim wymiarze może Pan mnie "szkolić".
                                A co do zastępowania Pana w RM... To jest ciężka i odpowiedzialna służba publiczna i kandydować powinni tylko Ci którzy do tego czują powołanie i mają do tego odpowiednie kwalifikacje. Ja znam siebie na tyle, że wiem, że ani ci u mnie do tego powołania, ani odpowiednich do tego kwalifikacji. Być może gdyby kandydujący na urzędy posłów/senatorów/prezydentów/radnych... chcieli przed kandydowaniem sami się nad sobą zastanowić, czy się do reprezentowania swoich wyborców nadają, to w tym kraju byłoby inaczej. Niestety, jakakolwiek kampania wyborcza nie daje możliwości rozszyfrowania kandydata w 100% i jest jak jest.
                              • 02.04.11, 16:05
                                Przecież Gregora traktuję zabawowo a ty szkoląc się niejako przy mnie możesz mn
                                > ie godnie w RM w następnej kadencji zastąpić. I w tym mogę pomóc.
                                No na zabawe masz juz plac bo cofnales wlosy z glowy pod nos zeby spi..w widac nie bylo.
                                A pomoc w wyscigu do korytka?1 No coz nawet Osi-Risowi vel Krzysiowi nie pomogles.
                                --
                          • 02.04.11, 00:51
                            Rozmawiam na wszystkie tematy z wyjątkiem załatwienia komuś pracy , "roboty",
                            > przydziału na mieszkanie i skierowania do specjalisty czy gdzieś indziej!
                            To znaczy gadka o dupie Marynie a robota zalatwiasz po za dyzurem tylko dla swojej rodziny /Krzysia, Bozeny/ krotka pamiec czasami pomaga.
                            --
                            • 02.04.11, 19:24
                              Panie Józefie właśnie robie dla pana spis tych 529 wyborców, żeby sie pan nie pomylił i komuś wrażemu czegoś nie załatwił. Rewizjonistom i wichrzycielom damy słuszny odpór.
                              • 02.04.11, 20:08
                                proponuję wydrukować ,,czarną listę,, tych co go nie wybrali i umieścić w każdej dzielnicy na słupach ogłoszeniowych ,może się jeszcze nawrócą i w nastepnych wyborach zagłosują na --najdłużej zasiadającego-- .
                                • 03.04.11, 00:18
                                  Skalar i Zajac nie piszcie takich głupot bo nie ma możliwości stwierdzenia jak kto głosował!
                                  Ale maluczkim można takie bzdety wcisnąć i niektórzy tak właśnie sobie "punktują" przy wyborach.
                                • 04.04.11, 13:10
                                  Latwiej by bylo okreslic z dokladnoscie do 8% kto ich wybieral. Wiadomo jakie komusze rodziny /spelnialy nadgorliwie swoj" obywatelski" w czasie PRL/ i ci wlasnie ciagnac tradycje wybieraja ta zgnilizne lewicowa. Chyba pamiec Rudzian nie jest tak krotka i wie kto zacz sie wywodzi i jest jego sasiadem? Tu jest wlasnie feler ze ci ktorzy walili z "poczucia obowiazku" za PRL do urn zeby glosowac bez skreslen to maja ten obowiazek w krwi a ci ktorzy wtedy byli zmuszani to w koncu jak maja wolna wole to to olewaja.
                                  --
                            • 03.04.11, 12:07
                              No właśnie, co pan na to panie J.O ????? Jak śmiem twierdzić do tego tematu starszy pan O. nie będzie próbował nawiązać, zbyt śliska powierzchnia. Nie załatwiam nikomu niczego !!!!!! ?????????? lepsze byłoby załatwiam wszystko dla siebie. Już zdążyłem uwierzyć, hehehehehehe
                              • 03.04.11, 23:54
                                Lepiej Robercik napisz jak się ludziom wciska taki kit?
                                • 04.04.11, 19:04
                                  Jo nie wiem jak sie wcisko kit, ty wiysz, to po co sie pytosz Józiczku.
                                • 04.04.11, 19:12
                                  Jo kitu nigdy wciskac nikomu niy musiołch, ty wiesz jak to sie robi, to po co sie pytosz Józiczku, po co sie pytosz.
                                  • 05.04.11, 13:54
                                    Roberciedebruss NIE BĄDŹ TAKI SKROMNY, oj nie!
                                    • 05.04.11, 16:53
                                      Roberciedebruss NIE BĄDŹ TAKI SKROMNY, oj nie!

A co juz obsznupoles wszystkie drzewka i trowniki wkolo swojego domu?
                                      --
                                      • 05.04.11, 23:40
                                        Myślałem, że to ty sznupiesz pod moim oknem!
                                        Ale to był tylko kocur przybłęda.
                                        A szkoda bo już się ucieszyłem na spotkanie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.