Dodaj do ulubionych

Obywatelski obowiązek.

02.04.11, 19:10
Najjaśniejsza!!! Prosze uważać na deputowanego Zbyńka Konowalskiego, który wzioł sie za gospodarskie wizyty w zakładach pracy. Ostatnio spędził ponad dwie godziny u Asi Zjawy. O czym rozmawiali nie udało mi sie podsłyszeć, ale wielce byli z siebie zadowoleni. Wiewiór opowiadał mi że do pół roku Zbyniek miał dostać spółke handlową. Czym mniejsza tym lepsza. Prosze powiedzieć że młody, zdolny, że da sobie rady(i takie tam dyrdymały). Jak zda mandat to będzie pani jadł z ręki. Gwarantuje! Ja wiem że są lepsi, ale co pani szkodzi.
Edytor zaawansowany
  • zajec_pagadi 18.04.11, 21:15
    Najjaśniejsza! Może z pewnym opóźnieniem,ale pragne poinformować, że pani spotkanie w MOPS(Miejska Organizacja Pomocy Swoim) z okazji mianowania dwóch vicków jest bardzo entuzjastycznie komentowana. Szczególne wrażenie wywołały słowa, że ludzie jeszcze sie zdziwią, ile zdolnych osób z paszportami MOPS bedzie w przyszłości awansować. Nawet Janeczka, która sie nigdy uczyć nie chciała teraz chce iść do szkoły. Trzeba jej kupić tornister. Tylko ludzie spekulują czemu na spotkaniu nie było Kena Zarysa.
  • zajec_pagadi 20.04.11, 21:22
    Podaje najnowsze wyniki badań popularności przeprowadzone w naszym powiecie przez Pracownie Ingerencji Społecznych "Homo Homini Lupus Est" w dniach 16-17 kwietnia 2011 r. na przymusowo dobranej próbie losowej. Najjaśniejsza 99,99%, Zorok 63%, Majkel Gromińczyk 37%, Dżek Korek 31%, Wit Wantzke 25%, Ken Zarys 13%, cyborg dwojga nazwisk 12%, koń zoroka 11%, Ted Chowany 7%, Zbyniek Konowalski 6%. Najjaśniejsza czeka nas piekielnie trudne zadanie podciągnięcia popularności Zbyńka przynajmniej do poziomu konia. Na pierwszy rzut oka wydaje sie to niemożliwe. Koń zoroka jest piękny, młody, szybki i mądry i może jeszcze w rankingach awansować. Spróbuje wymyślić kryteria jego podciągania(Oczywiście Zbyńka nie konia).
  • zbychu-fajny 21.04.11, 00:51
    Myślę, ze to z powodu urody, którą wiewiórowi nadszarpnęła ta straszliwa walka. Nie mógł przecież przypominać wyglądem dobrotliwego misia, toteż miał się na baczności, by tylko nie wyglądać normalnie. Musiał stale mieć wykrzywioną gębę, by wszyscy widzieli, ile go kosztuje to wszystko, bo przecież wiadomo, że tak naprawdę to gość jest dobrotliwy i wewnętrznie uśmiechnięty. A tu zagrał tak, że kiedyś aż się go wystraszyłem. Pomyślałem że to całkiem jakby jakiś bohater z Parku Jurajskiego, ale na szczęście chyba nie wyginie jak one, bo przecież pracuje by potomstwo zasiadło na jego miejscu. Już namaścił Ankę od spalania na wickę, to kolejne miejsce się przesunie. i mówię ci zajec, jak to zrobi, to uśmiech powróci na oblicze. No, może trzeba będzie trochę mu policzki wypchać, bo fatalnie to wygląda, a on już nie przytyje, bo tak trawi po tych złościach, że aż strach. No, może jaki make-up? Bo to tylko uroda, nic innego przecież.
  • zajec_pagadi 24.04.11, 20:42
    Najjaśniejsza z jasnych. Zgodnie z obietnicą podaje kryteria podciągania Zbyńka w rankingu popularności:
    1. Wobec dzieci- napisać bajeczke"Kłamczuszek i pomocne dzwoneczki".
    2. Wobec nastolatków- opowiedzieć historie pawdziwą swego życia o dotrzymywaniu obietnic wyborczych.
    3.Wśród młodzieży- strzelić sobie - od czasu do czasu- zielonego lub niebieskiego irokeza stawianego na cukrze.
    4. Wobec dorosłych nie musi nic robić ponieważ go znają jak zły szeląg.
    5. Wobec seniorów przytaczać przypowieść o wielokrotnych powrotach syna marnotrawnego do swych przybranych ojców.
    Ponadto Zbyniek winien mieć zawsze czółko pięknie wygładzone. W tym celu należy mu skórę z tyłu na szyi złapać klamerką do prania. Jeśli sciśle bedzie przestrzegał tych kryteriów to ranking może mu skoczyć.
  • zajec_pagadi 03.05.11, 21:15
    Najjaśniejsza z jasnych. Musze cie poinformować, że po rozdaniu wszystkim pracownikom w ZAZ-ie dużych czekolad i po twoim bohaterskim biegu próg popularności skoczył ci do 105,6%. Asia Zjawa bardzo poważnie rozważa zatrudnienie tego twojego kucharza na swojego v-ce. Ken Zarys dalej sie chwali, że siostra pracuje w wymiarze, a szwagier w RIO (Ruda I Okolice). Tylko Zbyniek niekiedy ucieka z pracy i idzie doglądnąć syna przy rowerowym biznesie.
  • volwer 04.05.11, 09:18
    a Ted Chowany pilnie łyka ibuprofen oraz masci w sztywny kark i kolana sobie wciera,żeby wreszcie bez bółu pochylić kornie głowę i klęknać na obydwa kolana bez hałasu. I w końcu cos jednak dostać.Bezinteresowna obrona tudzież ochrona Jack"a Korka zaczyna już Teda nudzić, chciałby coś poza tym zrobic dla naszego miasta i szpitala- może przecież znowu lobbować za kupnem np.nowego tomografu ,bo obecny chociaz wykorzystuje się jego możliwości w ułamkowym procencie zdażył się juz zestarzeć,a że był kupiony na wyrost i opuchliznę z poparciem ówczesnych radnych ..to już nikogo dzis nie obchodzi.
  • rsoczewka 04.05.11, 09:43
    Kto to Ted Chowany
    Kto to Jack"k Korek
    Jak coś chcesz napisac to pisz
    PROSTO Z MOSTU
    Odwagi
  • waple 04.05.11, 10:10
    Nie wiem jak to jest z tym tomografem komputerowym, piszesz w minimalnym stopniu wykorzystany. Byłem się tam zapisać, rejestracja, pięć pielęgniarek, nic nie robiących, jedna ukryta za parawanem. Pytam o termin, odp. koniec maja,na meila nkt nie odpowiedział do dziś a pytałem elektronicznie o termin. Załatwiłem w Piaśnikach to Świętochłowice, zaraz po świętach majowych a w Świętochłowicach nikt się nie chwali,jak w Rudzie ile to te służby otrzymały dotacji. Czyli dołujemy na własne życzenie, czy nam ktoś w tym pomaga.Pozdrawiam.
  • g-48 04.05.11, 10:41
    Nie wiem jak to jest z tym tomografem komputerowym, piszesz w minimalnym stopni
    > u wykorzystany. Byłem się tam zapisać, rejestracja, pięć pielęgniarek, nic nie
    > robiących, jedna ukryta za parawanem. Pytam o termin, odp. koniec maja,na meila
    > nkt nie odpowiedział do dziś a pytałem elektronicznie o termin.
    Jezeli jest tak jak napisales to swiadczy ze szef jest do dupy i nie ma swego personelu w rece.
    Miec w rece to nie znaczy pod pantoflem ale to ze personel przed nim nie ma respektu.
    --
    "I ten kto nie śpiewa dziś razem z nami;
    Ten jest przeciwko nam." Wladimir Majakowski
    Na wstepie ksiązki"Archipelag Gułag"
  • volwer 04.05.11, 15:53
    waple napisał:

> Nie wiem jak to jest z tym tomografem komputerowym, piszesz w minimalnym stopni
    > u wykorzystany. Byłem się tam zapisać, rejestracja, pięć pielęgniarek, nic nie
    > robiących, jedna ukryta za parawanem. Pytam o termin, odp. koniec maja,na meila
    > nkt nie odpowiedział do dziś a pytałem elektronicznie o termin. Załatwiłem w P
    > iaśnikach to Świętochłowice, zaraz po świętach majowych a w Świętochłowicach ni
    > kt się nie chwali,jak w Rudzie ile to te służby otrzymały dotacji. Czyli dołuje
    > my na własne życzenie, czy nam ktoś w tym pomaga.Pozdrawiam.
    tomograf nie jest w minimalnym stponiu wykorzystywany,tylko mozliwosci tomografu są wykorzystywane w minimalnym stopniu,to ,ze musisz czekac wynika niestety z marnego kontraktu z NFZ.a to ,że kupiono do naszego szpitala tpomograf na wyrost to już od kilku lat wróble i skowronki cwierkały.
    wyobraz sobie ,że wiesz ,ze nigdy nie pojedziesz na narty na lodowiec,ale skuszony jakas nagroda kupiłes sobie najnowoczesniejsze narty i całą resztę sprzetu.Jak będziesz codziennie tylko zjeżdzać z oślej łączki to wykorzystasz w minimalnym stopniu możliwości sprzetu,a jak nie będzie śniegu to wykorzystasz sprzet bardzo mało.i tak jest z tomografem -zbyt specjalistyczny jak na nasz szpital-można było taniej kupić prostszy model,a ze kontrakt z NFZ jest taki jaki jest ..to są kolejki.
    tragiczne jest to że ten sprzet się zestarzał a nigdy nie był wykorzystany we wszystkich swoich możliwościach.
  • waple 04.05.11, 16:25
    Do volwer: I takich mieliśmy, mamy? fachowców, czego się złapią tam nasza krwawica w błoto.Ludzie aby tu normalnie żyć w tym mieście, podajcie jeden przykład trafnego i mądrego rozwiązania naszych problemów, bo ja ich nie widzę? I co boli to to ,że te osoby pokazują się publicznie i kpią z nas w żywe oczy, ja bym zapadł się pod ziemię, no ale czy wypada rozmawiać z takimi o honorze?
  • zajec_pagadi 09.05.11, 17:50
    Najjaśniejsza z barwnych! Ludziska pytają kto teraz rządzi jak Zbyniek uciekł do wody. Odpowiadam, że polecenia, żądania, zarządzenia i poruczenia nadal ci wydaje osobiście. Dezyderaty, rozporządzenia, dyspozycje, nakazy, dyrektywy i wytyczne przekazuje ci telefonicznie. Natomiast propozycje, zalecenia, założenia, życzenia, propozycje i kazania śle przez umyślnych. Dobrze odpowiadam jej dobrotliwość. To prosze pamietać, że to ja tak ci pomagam. Pozdro!
  • volwer 09.05.11, 19:21
    Zbynio przesyła teraz polecenia szyfrem,poprzez wodę z kranu!!Sprytne to jak nic innego na swiecie,taki alfabecik morse,a -skrzypi w rurze ,nie skrzypi w rurze,woda kapie albo leci stałym strumieniem,albo przerywanym a wierny szyfrant(nazwiska nie wymienie bo go a raczej ją zetną) to wszystko przelewa na papier,potem nastepuje realizacja polecenia Zbynia,a szyfrantaka zjada paier [popijajac woda z kranu.genialne.brak mozliwosci podsłuchu!!

tylko szyfrantka tez ma pamiec i wie ,że ile zapamieta to jej...
  • jozefosmenda 09.05.11, 22:19
    No nareszcie coś z humorem i bez opluwania.
  • volwer 10.05.11, 20:16
    ale humor ,zwłaszcza dobry -to towar deficytowy w naszym mieście w szerokich kręgach społeczeństwa.
  • bad_and_ugly 10.05.11, 21:10
    jozefosmenda napisał:
    "No nareszcie coś z humorem i bez opluwania."
    ... do tego jeszcze bez trudnych pytań i tematów wymagających jasnego postawienia sprawy i opowiedzenia się po którejś stronie. Ogólnie dobre, ale kapiohowego "politykal fikszon" nic na razie nie prześcignęło.
  • volwer 10.05.11, 21:46
    bad_and_ugly napisał:

> > ... do tego jeszcze bez trudnych pytań i tematów wymagających jasnego postaw
    > ienia sprawy i opowiedzenia się po którejś stronie. Ogólnie dobre, ale kapiohow
    > ego "politykal fikszon" nic na razie nie prześcignęło.

a kto by się mógł z kapiohem ścigac?moje miejsce w innym,zwiazkowym szeregu.Robię zakupy w Biedronce a nie w Plazie
    ciekawe kiedy talent kapioha znowu rozkwitnie..
    Andy i Bobo juz nie są w pierwszym szregu,ale przyszli starzy nowi-Grażka,Zbynio,Ted .Jack,Sławoj,Agnes,Asia i jeszcze paru innych godnych uwiecznienia.
    kiedy lud słowo kapioha znów dostanie ?
  • bad_and_ugly 10.05.11, 21:57
    volwer napisał:

> a kto by się mógł z kapiohem ścigac?moje miejsce w innym,zwiazkowym szeregu.Rob
    > ię zakupy w Biedronce a nie w Plazie
    > ciekawe kiedy talent kapioha znowu rozkwitnie..
    > Andy i Bobo juz nie są w pierwszym szregu,ale przyszli starzy nowi-Grażka,Zbyni
    > o,Ted .Jack,Sławoj,Agnes,Asia i jeszcze paru innych godnych uwiecznienia.
    > kiedy lud słowo kapioha znów dostanie ?

Kurde chłopie, ja też zakupy w Biedronce robię i w LIDLU czasami, ale w Biedronce częściej! A jak by tak wszyscy fani kapiohowej twórczości jednym gromkim głosem zawołali na całe gardła: KAAAAAAAAPIOH WRACAJ! To może by nas usłyszał i wrócił? Trzeba przyznać, że fajnie mu to wychodziło.
  • volwer 10.05.11, 23:28
    tylko czy kaioh zechce opisywac dzisiejszą władzę?
    Andy i bobo to beda odgrzewane kotlety...
  • lernest 10.05.11, 23:57
    Tak mi się cóś wydaje, że Kapioh teraz nie ma czasu tu pisywać bo musi gdzie indziej przemówienia i teksty płodzić.
  • pancio.net 10.05.11, 22:05
    jozefosmenda napisał:

> No nareszcie coś z humorem i bez opluwania.

..odetchnąłeś Joźin co nie? :-)
  • zajec_pagadi 14.05.11, 21:38
    Najjaśniejsza ze sprawiedliwych. Rewelacja! Podobno już przeszczepiają twarze. Robimy tak. Wymyślamy program wyborczy: praca dla każdego, godność dla wszystkich, ściągamy inwestorów, ratujemy zabytki, ble,ble,ble, ble,ble..... Wygrywamy wybory, bierzemy stołki i kase, a potem przeszczepiamy twarze. Ty dostojna dostaniesz twarz misia Yogi, Zbyniek Nikodema Dyzmy, Ted dobrotliwą twarz Kim Dzong Ila, ja wezme Szwejka, a cyborgowi dwojga nazwisk damy twoją. Pozdro.
  • volwer 18.05.11, 20:41
    Zbyniek już bez przeszczepu zaczyna przypominac pomysłowego dobromira,albo zaczarowany ołówek..wciąż mysli co by tu zrobić żeby sie podlizać.
    Ted jest jednorazowy-tu zaden przeszczep sie nie przyjmie.
    najjasniejszej chocbyś przeszczepił i tysiąc twarzy to i tak swojego codziennego poziomu nie przeskoczy.
    szkoda na to feników z miejskiej kasy,kosztować to bedzie wiele -efekt żaden-czyli normalka w naszym mieście.

Proponuję odstąpić od tych zamiarów,za oszczedzone pieniądze zakupic Zbyniowi cos co przypomina choć troche garnitur a najjasniejszej zapas odżywek dla sportowców,na wypadek dalszych biegomarszów na paraden platzu
  • zajec_pagadi 20.05.11, 23:09
    Najjaśniejsza! Musze ci zakomunikować, że dyrechtor Ken Zarys posadził oba vicki w jednym pokoju. Popatrz jej przejrzystość jakie to praktyczne. Gdybyś swoje vicki posadziła razem z cyborgiem dwojga nazwisk, albo wszystkich naczelników do kupy to i przepływ informacji byłby błyskawiczny. nie traciłoby sie czasu na wyciąganie informacji od każdego z osobna. Kena Zarysa trzeba dalej kształcić. Dobrze, że dałaś mu wszystie wolne wtorki w roku na robienie aplikacji i w ramach oszczędności posłałaś tylko do Niemiec na zdobywanie doświadczenia. Przed nim wielka przyszłość.
  • najlepszy.boleklolek 21.05.11, 07:59
    Zając sprawdź czy Cię nie ma koło II LO ;-D oki ?
  • 1sally 21.05.11, 08:13
    między II LO a Poniatowskiego niech sprawdzi:)
  • 1sally 21.05.11, 22:33
    jakaś zła energia tam krąży:)
  • nick_na_raz 21.05.11, 08:00
    no patrz, o aplikacjach, to słyszałam różnych, ale o mopsowskiej?
    przecież niemożliwe jest, żeby dyr.m. robił aplikację niezwiązaną z obecnymi zawodowymi obowiązkami??? no jakże to tak? chyba że względu na oszczędności wspomniany zostanie również radcą prawnym w mops i placówkach przyległych? to dopiero byłoby praktyczne.
  • zajec_pagadi 21.05.11, 23:10
    Najrówniejsza z szarych! Musimy jeszcze pomyśleć żeby Ken nie podpisywał w te wtorki list obecności. Ma paszport MOPS, jest dyrechtorem to w końcu w ogóle sie nie musi podpisywać. Wymyślił też wielogodzinne narady integracyjne. Musi mówić bardzo mądrze bo vicezarys Klarysa Ciamajda dwojga nazwisk chłonie każde jego słowo. Trzeba jednak jej białawość uważać, żeby uczeń nie przerósł mistrza. Gdyby zaistniało takie niebezpieczeństwo natychmiast dam znać.
  • zajec_pagadi 23.05.11, 18:58
    Najjaśniejsza z twardych! Jestem zszokowany i zniesmaczony. Dyrechtor Ken Zarys kazał zablokować "forum-gazety" dla swoich pracowników. Mniejsza o czytających, ale piszący po porannej kawie w obronie twojej czci, a moi pomocnicy zostali uziemieni. Ty nasza niepokorność sama wiesz jak bezczynność męczy. Tacy dajmy na to linomag(kolegujący z Zarysem), boleklolek, zerowa hrabina czy sally za pierona nie będą pisać po pracy bo muszą odpocząć. Jak mozesz zmień to natychmiast bo nam sie forum rozleci. Pozdro!
  • 1sally 23.05.11, 19:06
    gdybyś sobie usłużny giermku sprawdził godziny wpisów nicków na które się powołujesz np. na mnie to takich pierdół byś nie pisał:)no ale cóż rozumiem, że takie masz nawyki ( za poprzednich rządów były nadplanowe obowiązki m.in. odpowiednia ilość wpisów na forum.Ale to już było... wymyśl coś nowego.
    Pozdro ( i pozdrów tez robertadebrussa i innych:) )
  • zajec_pagadi 23.05.11, 19:40
    Droga sally czyś ty sie szaleju najadła! Musimy bronić czci naszej białawości. Walczymy w jednej drużynie przeciwko atakom klonów. Zgodnie z twoim poleceniem sprawdziłem również czy nie ma mnie przy 2 L.O. i wyobraź sobie że byłem. Zgodnie z życzeniem pozdrawiam robertadebruss i innych.
  • volwer 23.05.11, 21:09
    dzieki za pozdrowienia.a jutro w pracy nie będzie Kena
  • zajec_pagadi 25.05.11, 16:50
    Najbielsz z jaskrawych! Musze cie poinformować, że jak dzwonisz do Janeczki i plotkujecie przez pół godziny to ona później chodzi po ośrodku i wszystkim sie chwali, że konferowała z bielejącą. Po takiej rozmowie wydaje sie być jeszcze większa i obszerniejsza. Tak ją rozpiera duma i satysfakcja. A resztę dnia roboczego chodzi i sie drze po pracownikach jak jakiś zwykły dyrechtor. Wstyd powiedzieć, ale strach przed nią ma sam Zarys, oba vicki jak również linomag, boleklolek i zerowa hrabina. Sally sie nie boi bo z nią koleguje.
  • volwer 25.05.11, 21:27
    Jack Korek z tego powodu robi sie coraz mniejszy..ze szpitala go najaśniejsza wylała jak kubeł pomyj,z wodociagów też go wypompowała jak resztki z silosu , i jeszcze te wrzaski Janeczki.cięzkie życie ma Korek.Dobrze ze Ted go przynajmniej głaszcze po głowie.
  • zajec_pagadi 27.05.11, 17:38
    Najnowsze wyniki badań popularności w naszym pięknym powiecie przeprowadzone przez Pracownie Badań Obywatelskich "Festina Lente" w dniach 25-26 maja 2011r. na 100 osobowej, przymusowo dobranej próbie losowej. Biaława z pstrokatych 106,3%, Zorok 63%(ani drgnął), Majkel Gromińczyk 41%, Dżek Korek 32%, Wit Wantzke 24%, koń zoroka 21%, linomag 16%(bo teraz wszyscy stosują), hrabina z sally 13%, hynio z bolkiem i lolkiem 11%, Ken Zarys 9%, cyborg dwojga nazwisk 7% Ted Chowany 5%, Zbyniek Konowalski 3%(niestety opada jak woda po deszczu). Komentarz do badań w terminie późniejszym.
  • zbychu-fajny 27.05.11, 22:39
    Zajec, uważam, że coś pochachmęciłeś tym wynikiem Zbyńka, bo gdzie ja pytam, tam wszędzie wyrażają się o nim z wielkim uznaniem, że i takli wszechstronny i takie wzorowy tatuś, a potomstwo też bardzo zasłużone. Przecież się tu nawet udzielało. To musi mieć więcej niż 3%. Co najmniej 3,5%.
  • volwer 28.05.11, 08:14
    Zbyniowi opada po akcjach z Wsielczykiem i Zajawą.
    Dzekowi opada bo Ted chce go wciąz po główce głaskac.
  • zoro333 28.05.11, 20:44

Przyjacielu buszujący w trawie. Nie rozpowiadaj tak głośno wyników sondaży bo mi konia otrują. Przecież nie może mieć większego poparcia niż tak ważni politycy. W następnym sondażu umieść siebie, ja chętnie oddam GŁOS na tak ostre pióro. Jak już sondaż to kilku z tzw. Opozycji tez umieść, cicho siedzą, nic nie robią, czekają na propozycje kupienia /transfer do kultury???/ ale mimo wszystko to „znaczne” postacie aby je omijać.
    Na jakich to /ostatnio/ dzikich terenach obgryzałeś listki?
    --
    Dość Stania w miejscu!
  • zajec_pagadi 29.05.11, 14:54
    Zorok jak tak dalej pójdzie to twój koń może wygrać następne wybory. Opozycje umieściłem, ale na 100 wyłapanych obywateli część nam uciekła, a część nie była zdolna do parlamentarnej konwersacji. Za to z pozostałych wycisnęliśmy zeznania po kilka razy używając do tego środków przymusu bezpośredniego. Dzięki za głos, ale z nim mam dopiero cztery. Twój, hynia, bolka i lolka.
  • volwer 29.05.11, 22:41
    jak tak dalej pójdzie to nastepne wybory będa niepotrzebne.
  • zajec_pagadi 04.06.11, 21:14
    Biaława z ciemniejących! Musze cie poinformować, że ta pani od tej partii PJN ( Powiat Jest Najważniejszy) zrezygnowała z przywództwa i pojechała na urlop. Zbyńkowi szczęki chodzą jak keta od pancra ponieważ uważa, że go wystawiłaś rufą do wiatru. A wierzaj mi, że Zbyniek wie co to są wiatry ( niejedne go przeszły) i filut wie co to jest rufa. Przydepnij go lekko bo knuje z Jary Wisielczykiem, Asią Zjawą i tym bambetlem od sierpuchów.
  • luveroz 04.06.11, 21:36
    bambetlem od sierpuchów.
    ... hahaha!!! Normalnie lepiej go nazwać Marceli Szpak :D
  • zajec_pagadi 20.06.11, 18:00
    O pani gromowładna! Musze ci donieść, że niewdzięczne społeczeństwo coraz częściej zaczyna domżalić(szkamrać, narzekać, biadolić) na twoją głupawą politykę i rozmijanie sie obietnic ze skrzeczącą rzeczywistością. Oczywiście dalej idziemy w zaparte i drzemy mordy, że długi, oszczędności, fachowcy, cykliści, rewitalizacje, komunalizacje, demonstracje, koligacje, frustracje, dewastacje, kanalizacje, komuchy, sierpuchy, kożuchy i tym podobne dyrdymały. Wymyśliłem też hasło:"nam do skutecznych rządów Rady wystarczą posłuszne zady". Dobre co!
  • zbychu-fajny 21.06.11, 15:20
    Zajec, a co ty sobie urlopek urządziłeś? W takiej służbie nie powinno być urlopów. Widzisz, że hieny tylko czekają. Wodzisz co się stało jak cię nie było? trzeciego wicka mamy mieć i to ze stajni posłanki. A naprawdę myślisz, że ona (ta pani ze stajni) szczerze kocha teraz twoją Najważniejszą? Żebyś tu źle nie poradził, bo wiesz...
  • zajec_pagadi 05.07.11, 23:02
    Biaława z siwiejących! Jej pomstliwość! Musze cie poinformować, że ludziska zaczynają domżalić o niekończącej sie kontroli w ZAZ, 2 miesięcznej kontroli w OIK, zwolnieniach w MOPIIS, przyszłych w Izbie i.t.d.,i.t.p. Ja im tłumaczę, że jak kogoś nie lubisz to nie ma to tamto i musi wylecieć w kosmos. A oni na to, że ci którzy mają idee w gębie to mają je też zazwyczaj w pobliskim nosie. Bezczelne nie!
  • zajec_pagadi 07.07.11, 16:44
    Szrawa z białości! Chciałem nieśmiało zapytać czy paniom, które 2 miesiące, a potem przez następne 3 mies., w mozole pisały 100 stronicowy protokół wypłacono już te dodatki specjalne. Jej pomrukliwość wie że naharowały sie jak przysłowiowe muły, przygotowały dokumenty według wcześniej ustalonego scenariusza(to co, że musiały godzinami brać instruktaże-nikt sie przecież geniuszem nie rodzi) i te pare groszy im sie słusznie należy. Innym, którym też obiecałaś też trzeba dać(wiesz urlop).Pogoń Kena Zarysa bo nie chciałbym przyjmować więcej skarg w tej sprawie. I nie przejmuj sie ludzkim gadaniem o jakiś tam oszczędnościach.
  • volwer 07.07.11, 17:12
    Ken podobno ma się rehabilitowac i ćwiczyć ciało na siłowni i u masazysty-zeby ikona Odnowy nie mogła być przez byle podmuch wiatru historii zdmuchnieta.na poczatek u Aśki Zjawy będzie się masował w specjalnym fotelu..a potem jakieś wspólne ćwiczenia.Może Zbyniek go na rower też zapisze.No i specjalna dieta z garkuchni szpitalnej,Śmieszkowicz co prawda na urlopie,ale może jeszcze ktoś w szpitalu potrafi zupke dla wynędzniałego upichcić.No i oczywiście następny dzien wolny dla Kena -ćwiczenia z Zjawą są wyczerpujące i rujnują starannie pielęgnowaną fryzurkę.
  • rower444 07.07.11, 19:41
    wszechwładna kierownica Janeczka rządzi z wielkim poświęceniem i oddaniem swoim kilkupokojowym królestwem , wszystko ku chwale najjaśniejszej starszej damy, ostatnio nawet mopsowskiego kota kopnęła bo śmiał stanąć na drodze wielkiej kierownicy a przy jej super wadze to cud że kot to przeżył........
  • skalar2011 12.05.12, 13:56
    biedny Ken ,przecież Asia Zjawa głownie trenuje podnoszenie ciężarów-czytaj zymfciokow,Kenowi z tego muskle popękają, a jak dorówno Asi to obu bydzie trzeba leczyć
  • rower444 10.07.11, 08:10
    słuchaj Zajec :):) te 2 super gwiazdy mopsowskie swoje już skasowały za ten wytężony nieludzki wysiłek i stworzyły 92 strony protokołu , trzeba przyznać że to szczyt etyki głupoty , faktycznie harowały na te dodatki specjalne , dobrze że zdążyły przed urlopami to teraz mają za co szurać na wakacjach , muszą przecież te swoje światłe umysły zregenerować po takim tęgim wysiłku........ a zacna monarchini siwa dalej kombinuje co by dodatkowo sfabrykować i mieć więcej takich wiarygodnych papierów bo przecież szykują się kolejne wykopy ze stanowisk , jeszcze jest kolejka posłusznych sług do obdzielenia , Ken Zarys dostanie kolejne wytyczne kogo wykasować , tam już trwają przygotowania organizacyjne .........
  • ziomek_z_halemby 13.11.11, 09:54
    Ale o co chodzi?
  • fast-kajfasz 09.07.11, 21:13
    hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, normalne jaja! Zajc gada sam do siebie, a jak już to do jednego kolesia. Ale się wspierają duchowo!! Ochocho.. Dyskusja całą gębą!
  • zbychu-fajny 09.07.11, 21:28
    mylisz się. Ja to czytam i czekam na wpisy. I nie opowiadaj, że ty nie... Logiczne? Kto powiedział, że trzeba tu toczyć dyskusje. Sam wiesz, jakie dyskusje to wywołuje w pewnych gabinetach.
  • zajec_pagadi 12.07.11, 17:43
    Czy ty wiesz jaśniejąca na firmamencie że Asia Zjawa i Zbyniek Konowalski skoczyli sobie do kudeł. Nie chce sie bawić w ploty, ale poszło im o tego informatyka co go Asia przyjęła na poczwórną rekomendację Zbyńka. Zbyniek sie nałaził, namęczył, nadomżalił, nasmędził, a Asia po kilku wypłatach wystawiła go za drzwi. I powiedz sama jej przewrotność, to ty pomagasz , pouczasz, strofujesz, tłumaczysz, erklarujesz, zamiatasz skargi na nią pod ten nowy dywan a ona se jedzie na urlop. Dla niej również ten właściwy Zespół do orzekania(żeby sie pozbyć niewłaściwych) przekazałaś pod osobistą kuratelę Kena Zarysa. Patrz kurna brakło czasu, żeby ci opowiedzieć o tym zdolnym zięciu.
  • rower444 12.07.11, 19:53
    Zajec wyrwałeś mi to z ręki, to o tym Zespole do Orzekania, przekazanie go pod kuratele Kena Zarysa to pierwszy krok do wykopania kolejnego szefa .................. ciekawe kogo Zarys już przygotowuje do obsadzenia tego stołka , może ta wrzeszcząca Janeczka tam posadzi ........ lata tam po okolicy słynna Andzia Pazur , naszprycowana silikonem w dobrym gatunku (nie kapie na razie i nie ma zacieków), gładka jak szkło, tylko metryka i widać ......... kto wie może tam zasiądzie ......
  • zoro333 13.07.11, 09:21

Zajec wiesz dobrze, że wojnę wygrali ruski dzięki takim agentom jak Stirlitz, Klos a reszta zrobiło Czterech pancernych i pies oczywiście. Twój agent „wiewiór” spisuje się coraz gorzej, więc go ustaw do pionu. Z twojego krótkiego meldunku zgadzało się ze 20%.
    Tak z dobroci serca ci to życzę. pozdrawiam
    --
    Dość Stania w miejscu!
  • zajec_pagadi 13.07.11, 18:38
    Zorok znasz przysłowie uderz w stół.... Jeżeli moja informacja jest w 20% prawdziwa to proszę wskaż te 80% kłamstwa. Informacji ci u mnie dostatek. Sam jednak wiesz, że nie wszystkie mogę podawać na bieżąco bez zdradzania faktów skąd do mnie dotarły. Niektóre z nich noszą znamiona.....(takie sobie znamiona) i te zostawiam- powiedzmy - na kolejną kampanię. Bardzo cie jednak proszę-tłumacząc nam nowe skomplikowane figury retoryczne- żebyś nie uważał, że społeczeństwo naszego pięknego powiatu składa sie z samych bolków, lolków i do tego z linomagów.
  • zoro333 14.07.11, 09:06

Drogi nauczycielu, nie tak dawno napominałeś mnie o czytaniu z zrozumieniem. Szukam i szukam i nic nie znalazłem w swoim wpisie na temat kłamstwa. Tylko doradzałem abyś swojego agenta „wiewiór” ustawił do pionu. Tak na przykład twoje 3 pierwsze zdania są nieprawdziwe i uwierz na słowo :)). Tak jak ty, tak i ja nie mogę ujawnić swoich informacji.
    --
    Dość Stania w miejscu!
  • zajec_pagadi 14.07.11, 16:51
    Zorok, a teraz małe kazanie. Już raz ci tłumaczyłem że jesteś inteligentniejszy od tych z "Porozumienia dla Swoicg Przyjaciół" razem do kupy wziętych. Nie czepiaj się więc słówek, przecinków, przyimków, barwy i tonu głosu. Przestań szkamrać, domżalić i zachowywać się jak wiejski filozof, że tego wyrazu nie użyłeś, a tamtego to i owszem ale w innym znaczeniu. Sam sobie szukaj swoich postów i oceń czy są pochwalne, chwalebne, czołobitne, krytyczne, obronne czy tylko neutralne. Mnie to zwisa i powiewa. Pouczyłeś nas, że nawet 1000 wpisów pozytywnych nie przekreśli tego jednego, którego sie akurat nie wstydzisz. Ja sam -jak wiesz- tyram na cześć, chwałę i wielkość jajaśniejszej i Zbyńka i wcale sie tego nie wstydzę. Amen!
  • volwer 14.07.11, 21:39
    a najjaśniejsza ze Zbyniem ..pełni radości i chwały ,nie odpuszczą nikomu takiego starania.
    amen
  • zajec_pagadi 25.07.11, 19:20
    Przezroczysta z zielonkawych! Popełniliśmy straszny błąd nie mianując tego kucharza na vicka Asi Zjawy. W końcu chłop by ją troche utemperował, a i gabinet był dla niego przygotowany. Wystraszył nas ten jazgot i domżalenie nawiedzonych na internecie. A teraz wszystkie skargi na nią musisz zamiatać pod ten nowy dywan. Ale wymyśliła świetną metodę przyjmowania pracowników. Każdy musi z detalami opowiedzieć pani od marketingu o czym chce mówić i wtedy delikwentowi przechodzi ochota na pogawędkę. Gdybyście z Kenem Zarysem wpadli na to kilka lat wcześniej to by was nie poturbował ten nerwowy klient. do dzisiaj by łaził od kierownika do kierownika. A w tej instytucji jest ich ponad 30.
  • skalar2011 26.07.11, 20:44
    Coż zajec zamiatanie pod dywan najciemniejsza z szarych i Ken mają opanowane do perfekcji.
  • volwer 26.07.11, 22:13
    az w końcu ich ktoś zamiecie..i to nie pod dywan..
  • skreczman 27.07.11, 14:24
    Zajec odnośnie pani od marketingu nie pisz głupot, bo tak nie jest i powinieneś dobrze o tym wiedzieć:)
  • zajec_pagadi 27.07.11, 19:08
    Wyrażaj sie jasno. Czy pani od marketingu jest w ogóle w ZAZ, czy też ludzie muszą zdawać dokładne relacje z tego z czym idą do Zjawy. I to i tamto jest prawdą. Jak chcesz zabierać głos to najpierw sprawdź.
  • volwer 27.07.11, 22:15
    Zjawa wprowadziła takie drobne usprawnienie interpersonalne w celu poprawy przepływu a raczej filtracji informacji w zakładzie.
  • skreczman 28.07.11, 21:17
    Ze źródeł zbliżonych do ZAZ. Jeśli ktoś chce iść do dyrektorki to idzie i nie melduje pani od marketingu z czym idzie
  • volwer 28.07.11, 21:49
    a kto tak tam juz był?
  • skalar2011 28.07.11, 22:10
    Przecież emerytka -nauczycielka historii nie będzie sobie obciążać głowy rzekomo tak wykształconej jakimiś mało znaczącymi problemami niepełnosprawnych pracownikow.Mają pracować i basta ,przecież ktoś musi na jej dyrektorską pensję zarobić
  • rower444 28.07.11, 22:18
    skalar2011 napisał:

> Przecież emerytka -nauczycielka historii nie będzie sobie obciążać głowy rzekom
    > o tak wykształconej jakimiś mało znaczącymi problemami niepełnosprawnych pracow
    > nikow.Mają pracować i basta ,przecież ktoś musi na jej dyrektorską pensję zarob
    > ić

człowieku ona jest tak obciążona historią że sama jest w tej firmie najbardziej niepełnosprawna
  • skalar2011 28.07.11, 22:44
    Na szczęście Zjawy znikają gdy nadchodzi nowy lepszy dzień.
  • skalar2011 28.07.11, 22:47
    Na szczęście Zjawy znikają gdy nadchodzi nowy lepszy dzień
  • jozefosmenda 29.07.11, 23:43
    Coś ci się Skalar ręce trzęsą bo się dublujesz przy tych wpisach.
    A może to początek końca?
    Inaczej mówiąc przedawkowanie?
  • zajec_pagadi 30.07.11, 17:39
    Sinawa z przybladłych! Kiedy Asia Zjawa była na urlopie to ZAZ odżył. Dwa tygodnie ludzie chodzili uśmiechnięci, chętnie ze sobą rozmawiali, opowiadali sobie dowcipy, wymieniali sie delegacjami pomiędzy biurami, chłeptali kawę i odcinali kawałki na myjtermasie do jej powrotu. Doszło do takiego dziwactwa, że nawet palili światło na korytarzu. Mówie ci jej giętkość, swawola, poruta i zgorszenie! Myślę jednak jej wadliwość, że musisz btonić Asi Zjawy jak niepodległości. Któż ci bowiem będzie przynosił sukienki i inne kobiece fatałaszki ze szwalni. Trzeba postraszyć, nagadać, zrobić kazanie, nawrzeszczeć(najlepiej by to zrobiła Janeczka), to wtedy i hojniejsza sie zrobi.
  • zajec_pagadi 03.08.11, 18:41
    Matowo-sina z jaskrawych! Asia Zjawa organizuje wycieczkę do Częstochowy w intencji rozruszania szwalni i tej pani menedżer, która miała ją rozruszać. Poproś żeby kilka zdrowasiek odmówiła za losomara, sukiero i obu Konowalskich, kilka za zdrowie jej przebiegłości, kilka za wykopanie z miasta wszystkich wrogów, a jedną za rozwój naszego pięknego powiatu. Musze cie też poinformować, że kończy sie 5 miesięczna kontrola w ZAZ-ie. Wnioski pokontrolne przekaże ci w następnym meldunku.
  • volwer 03.08.11, 20:59
    zajec,zapomniałeś o wyszywaniu jej najświetości róznych ściereczek i serwetek do kuchni domowej,tudzież woreczków na mysli zbyt rozpasane...
    ale jesli niepełnosprawni mogą sie szkolić w czasie skarcania bądz wydłużania spódnic -worków najjaśniejszej-to jest to byc może jedyny pozytywny aspekt tej prezydentury.amen
  • hynio59 03.08.11, 21:01
    Coś mi śmierdzisz ORMOWCEM. Tak na mnie sąsiad ORMOWiec donosił.
  • volwer 03.08.11, 21:20
    fe..śmierdzą to twoje stare dowcipy ..i może trochę wiecej szacunku dla szpitalnych pielęgniarek.
  • 1802ef 03.08.11, 22:38
    Hynio 59 musisz być strasznie upirdliwym sąsiadem jak nawet coś takiego jak ormowiec na ciebie donosił,moim sąsiadem był milicjant i też donosił,ale mnie kiedy szykują obławę na tych z Zarządu Solidarności Służby Zdrowia.
    Pamiętej ,,,,,ze sąsiad bliższy niż rodzina,bo on jest za ścianą i albo ci pomoże w biedzie,albo ci tak życie umili,że będziesz szybko szukał zamiany,a rodzina chociażby tylko kilka domów,ale zawsze jest dalej i czase z pomocą się spóźni.
  • zajec_pagadi 11.08.11, 21:20
    Podaje najnowsze wyniki badań sondażowych aktywistów oDNOwy przeprowadzonych w naszym pięknym powiecie w dniach 7-9 sierpnia przez Pracownię Badań Diagnostycznych "Humanum est errare" na śladowych próbkach DNA. Awalina Krówka 5643 kilokalorie, zorok 421 pozytywne posty, Janeczka 140 decybeli, pogłębiona z poszerzanych 116,4%, cyborg dwojga nazwisk 112 wywalonych, Ken Zarys 96 bardzo głębokich pokłonów, Margaret Zegar 92 plugawostrony, Ted Konowalski 48 puszek, Sesil Badyl 23 leżenia krzyżem, Majkel Gromińczyk 21 kolanozadań, Dżek Korek 19 cowanouników, Asia Zjawa 13 kilokontroli, mighty_wings 8 pacanogodzin na dobę, Zbyniek Konowalski 6 atmosfer, Ted Chowany 2,45 towarzysza na przygłupa. Po zebraniu tego wszystkiego do kupy wychodzi 46,3 domżalogłupoty z hektara na miesiąc. Troche dużo jak na tak mały powiat.
  • volwer 11.08.11, 21:43
    to przez nawozenie ODnową,tak wzrosła wydajność domżalogłupoty z kwintala pychy zasianej na hektar powiatu.
  • zajec_pagadi 27.08.11, 22:05
    Gładkolica z postrzępionych! Wpadłem na dość oryginalny pomysł, który może wydźwignąć z tarapatów nasz piękny powiat. Otóż na wystawie w Berlinie absolutnym hitem okazał sie obraz "Dama z gronostajem". Gdyby tedy namalować naszą różową z przysępionych ze Zbyńkiem Konowalskim na ręku. Obraz jeździłby sobie po świecie, a moniaki wartkim strumieniem zasilałyby nasz chudy budżet. Zaiste powiadam ci byłoby i na szaleństwa i na przebudowę paraden platz i na nowe gabinety, których nam jeszcze dużo brakuje. I pamiętaj, że ja ci to podpowiedziałem.
  • skalar2011 28.08.11, 08:31
    a obraz miał by fajny tytuł ,,Baba z kokotkiem,,
  • najlepszy.boleklolek 28.08.11, 15:07
    A w tle król AS z miną spod MCK-u dobre by było. Macie rację
  • volwer 29.08.11, 00:31
    nawet na nocnej zmianie ,nad ranem,boleś te twoje glupoty sa niestrawne.
  • skalar2011 29.08.11, 23:22
    bolus nic ciekawego nie napisze jak mu gotowego tekstu nie dają, dlatego się ,,podpina,, pod nasze- już taki cienki bolo z niego
  • zajec_pagadi 09.09.11, 15:39
    Wysokopienna z nawiedzonych! Musze cie poinformować, że pracownicy jak cie mijają w gmachu przy paraden platz to sie nisko kłaniają, a następnie robią sobie z ciebie podśmiechujki. Trzeba ich wszystkich wyłapać. W tym celu, za jednym winklem stanie cyborg dwojga nazwisk, za drugim Ken Zarys, a ty jej grzmotliwość będziesz łaziła tam i nazad, po wszystkich piętrach, przez całe 8 godzin. W jednym dniu będziemy mieli całe to szemrane towarzystwo. Chciałem cie również przestrzec żebyś sie tak nie wychylała z balkonu jak rozmawiasz przez komórę bo spadniesz na pukiel i narobisz nieszczęścia w całym naszym pięknym powiecie. Nie gadaj również tak głośno bo w domu obok mieszka rower i w ten sposób poznaje wszyskie nasze tajemnice. A potem Janeczka z Awalinką Krówką siedzą godzinami i tropią przecieki. Zmień też tę czerwoną jaklę na moro, a balkon zabezpiecz siatką maskującą.
  • volwer 09.09.11, 23:40
    no i wypadało by właczyc jeszcze to zagłuszanie ,którym tak AS się chwalił..żadnej komóry się nie da wtedy odpalić..pokazywał to kiedyś na dniu pielegniarki..
  • zajec_pagadi 14.10.11, 18:19
    Wyrazista z przyblakłych! Wyczytałem na forum, że niektórym nie podobają sie ciemności na drogach wcześnie rano, późnym wieczorem i w nocy. Trzeba tym wszystkim malkontentom uświadomić, że w ramach oszczędności powiatowych nie będziemy włączać oświetlenia, a dodatkowe uruchamianie słońca nie było przewidziane w naszym programie wyborczym. Ludziska też nieprzychylnie komentują nowe przyjęcia do miejskich instytucji ( MOPS, ZAZ, MOSIR, MPGM ). Będziemy fanzolić, że zatrudniamy fachowców, tworzymy nowe miejsca pracy, wysokie pensje za bardzo wysokie kwalifikacje, a tak w ogóle to realizujemy nasz ambitny, odkrywczy, epokowy, ożywczy, przełomowy, znamienny i ze wszech miar wybitny program.
  • volwer 14.10.11, 18:40
    no własnie kiedy ten wybitny człowiek dochrapie sie w końcu jakiegos godnego stanowiska,na miare zdolnosci i zasług położonych w reformach naszego szpitala?doradca miejski ds zdrowia to mogło by na poczatek wystarczyc.
    a przy okazji co poniektórzy mogli by sobie nastrój i nerwy skołatane naprawic za friko.bo prywatnie to to troche kosztuje..no ale przeciez na specjalistach sie nie oszczedza..nie to co na nas pielegniarkach.
    www.andromed.pl/psychiatra
    www.instytutcentrum.pl/psychiatra-sosnowiec
  • skalar2011 14.10.11, 19:52
    wolwer dzięki za ten post ,ten doktor psychiatra-stawka za wizytę nie powiem ,przyjmował mojego ojca na oddział ale nie psychiatryczny, czyżby wszystkich przed przyjęciem na poszczególne oddziały badał psychiatra, nie sorry zauważyłem jeszcze ,,ekstra chirurga,,hazoka ale dzięki Bogu nie mieli obaj decydującego głosu w sprawie operacji ojca-ojciec przeżył i czuje się świetnie.Dzięki wielkie ordynatorowi i chirurgom oraz całemu personelowi pielęgniarskiemu za wspaniałą opiekę.
  • volwer 14.10.11, 21:36
    dzieki,zwłaszcza za to ,ze nie zapomniałes o pielęgniarkach.
    alle faktycznie ,może byc takie wrażenie ,że każdy kto kładzie sie u nas w szpitalu jest wstepnie diagnozowany psychiatrycznie,przez jednego doktora co go z psychiatrii przesuneli na izbe przyjeć i specjalizacji juz nie zrobił z tej psychiatrii.
    ale co tam ,pielegniarki i tak robia wszystko zeby było ok.
  • zajec_pagadi 01.11.11, 16:41
    Matowa z wykukanych! Czytam forum i serce rośnie moje i duma mnie rozpiera. Powołanie fundacji to prawdziwy majstersztyk! Trudno nie uwierzyć tym, którzy twierdzą, że zostałaś dotknięta palcem Bożym! Osoby z takim talentem pojawiają się na świecie raz na 40 milionów urodzin. Od dzisiaj powołujemy fundacje w celu:
    1. Naprawy dróg, chodników, ścieżek i przedeptów.
    2. Tworzenia nowych miejsc pracy dla oDNOwy.
    3. Zagospodarowania terenów wokół autostrad.
    4. Odśnieżania ulic i koszenia traw.
    5. Edukacji dziatwy szkolnej i wszystkich znanych wnuczek.
    6. Stałej poprawy dobrego samopoczucia Maryny Badziewic i Zbyńka Konowalskiego.
    7. Finansowania żniw i poprowadzenia akcji "każdy kłos na wagę złota".
    8. Sprowadzenia fachowców do miasta i przygotowania nowych gabinetów.
    9. Ratowania chorej służby zdrowia i zakupu talerzy do szpitala.
    10. Organizowania hucznych zabaw okolicznościowych.
    Oraz powołujemy fundacje w każdej dziedzinie, w której odnotowujemy ujemny wynik finansowy z działalności podstawowej.
  • skalar2011 01.11.11, 16:50
    A Marynę Badziewic na prezesa albo do rady tych fundacji i koniec problemów.
  • skalar2011 13.11.11, 17:23
    zajec czy Maryna powołała już wskazywane przez Ciebie fundacje ,bo wszystko w mieście pada.
  • zajec_pagadi 04.12.11, 18:17
    W przeddzień 1 rocznicy wyłudzenia od społeczeństwa pełni władzy przez towarzyszy z oDNOwy, Pracownia Badań Psychiatrycznych"Fiksum-Dyrdum" przeprowadziła sondaż popularności wśród gwiazd i gwiazdeczek naszego pięknego powiatu: wyklepana z drążkiem 126%, Święta Barbara 99%, Mikołaj 98%,zorok 63%, koń zoroka 62%, paraden platz 36%, Dżek Korek 35%, Jaś Fasola 28%, Majkel Gromińczyk 27%, wojak Szwejk 21%, bolek z lolkiem 20%, słony śledź 11%, stylisko od motyki 9%, sukiero 8%, Ted Chowany 7%, medaliści z MOPS-u 6%, ufoludek 5%, dochtor Podludek 4%, cyborg dwojga nazwisk 3%, Ken Zarys 2%, miss plastic fantastic 0,9%, linomag o,8%, prezes Konowalski 0,3%, rura kanalizacyjna 0,2%. Tendencja sondaży jest stała. Naburmuszonej rośnie, a Zarysowi, Konowalskiemu, Andzi Pazur i rurze kanalizacyjnej wszystko opada.
  • skalar2011 04.12.11, 18:37
    naburmuszonej rośnie ale ciśnienie, tu już nie pomoże nawet Andzia Pazur, a wygląda wyczerpana po tej kampanii medialnej pseudosukcesu ,ale Podludek juz czeka by otoczyć ja opieką.
  • 22burza 04.12.11, 20:23
    na kierym miejscu jest "internetowy" ? tak mocno zasłużony dla ODnowy ?
  • zoro333 05.12.11, 07:49

Czyli jak się dogadam z koniem /na dodatek z własnym/ to mam poważne szanse?
    Suma poparcia nas dwóch to … :)))
    --
    Dość Stania w miejscu!
  • zajec_pagadi 31.12.11, 22:57
    Wysmukła z gwintem! Zacząłem liczyć nasze przyjacioły i muszę przyznać, że się trochę wnerwiłem. Weźmy na ten przykład głosowanie na najlepszego sołtysa w tej poczytnej gazecie. Ile to narad, spotkań, zjazdów, schadzek i zebrań w powyższej sprawie. My i nasze drużyny mieliśmy klikać, aż klawiatury będą czerwone. Po miesiącu nazbieraliśmy liche trzy setki głosów, a miało być kilka tysiaków. mieliśmy twoją popularnością rzucić ten nasz piękny powiat na kolana. A teraz wyłazi na to, że wygłupia się nas parę sztuk. Zbyniek sprawę "olał" i powiedział, że nie będzie się wydurniał dla twojej popularności. Pozdro!
  • skalar2011 02.01.12, 19:36
    Zbynio to olal bo w innym plebiscycie syncia chce wywindować na piedestał, internetowy alias rudzianie nie załapała się na żadne miejsce w sondażu, widać nie zasłużyła albo popadła w niełaskę.
  • skalar2011 07.01.12, 12:10
    nie wiem co się dzieje ale bolki,bombony,linomagi, internetowe itp jakoś dziwnie zamilkły, czyżby byli zajęci odwrotem i obliczaniem strat?
  • pieroniepieronie 07.01.12, 14:08
    Kurtyna opadła przychodzi rozczarowanie. Wyraźnie widać już przerost ambicji nad możliwościami dlatego milczą srodze zawiedzeni.
  • zajec_pagadi 07.01.12, 18:54
    "Dziennik Zachodni" ogłosił konkurs na Człowieka Roku 2011 naszego pięknego powiatu. Niniejszym zgłaszam kandydaturę Zbyńka Konowalskiego. Kandydatura to ze wszech miar odpowiednia, właściwa i stosowna, a takoż poważna, godna, dostojna i majestatyczna. Zbyniek winien być Człowiekiem Roku bo:
    1. On ci to dla naszego powiatu wynalazł, przytargał, rozpropagował i na stolcu osadził rozpromienioną z zawistnych.
    2. Wybrał i precyzyjnie poukładał Radę Mędrców.
    3. Połączył wodę święconą z ogniem ( mężów pobożnych z towarzyszami ).
    4. Koleguje z sierpuchami i łazi na manify.
    5. Przywrócił właściwy sens słowom praca, godność i oDNOwa.
    6. W znoju i pocie czoła razem z jej skromnością wyciągają powiat z pęt zadłużenia.
    7. Przekuwa rewolucyjny program oDNOwy dla dobra nas mas i wszystkich maluczkich.
    8. Doskonale wie, że jest czas hucznych zabaw urodzinowych, naukowych audytów i słonej zapłaty.
    9. Uświadomił nam, że woda należy do najważniejszych dóbr człowieka nadając jej odpowiednią cenę.
    10. Wie co to jest rompla, fyrlok, yjzel, fifrok i hampelman, ale umie też kminić, cedzić i pultać.
  • skalar2011 07.01.12, 19:26
    Kminić umi nojlepij , jo by go wybroł ale na najlepszego pultoka w powiecie roku 2011.
  • volwer 14.01.12, 20:06
    z koniem to sie możesz nie dogadac..ale wtedy koń cie kopnie.
    Polecam kuracje w naszym szpitalu u Sliwy na ortopedii-oczywiście jak dostaniesz sie do notesu Sliwy- a jak sie juz dostaniesz to i tak cie Siwawy bedzie składać.
    LEPIEJ SIE DOGADAJ Z KONIEM - bedzie to łatwiejsze niz dogadanie się ze Sliwą i przyjemniejsze niż kontakt z Siwawym.
  • volwer 19.01.12, 16:55
    Zbynio ma ostatnio cięzko.
  • skalar2011 19.01.12, 20:10
    co dopadły go wyrzuty sumienia o drastyczną podwyżkę wody i się boi że ma w mieście przechlapane?
  • volwer 19.01.12, 21:21
    Zbynio nie chlapie-on sie tapla w błocie i gnoju.
  • zajec_pagadi 21.01.12, 19:54
    Nawiedzona z czubkiem! Dobrze się stało, że dałaś ten laur dochtorowi Gruszczyńskiemu, którego jeszcze 3 lata temu wyzywałaś od konowałów i specjalistów z Koziej Wólki. Jest wszakże teraz naszym towarzyszem oDNOwionym, haruje na twoją cześć i chwałę, czasami robi za trit, jest na skinienie wskazującego palca, wykonuje wszystkie życzenia, to mu sie ten zaszczyt należał jak psu buda. Ale żeby pozyskać więcej takich Podludków, Śmieszkowiczów i Gruszczyńskich to oprócz lauru rudzkiego kamrata będziemy nadawać również tytuły, funkcje i stopnie przichlastów, pupilków, lizusów, kolegów, przyjaciół, i towarzyszy gwintowanej na okrągło, a takoż fifroków, brynoli i brzidoków. W następnym odcinku przedstawię nominowanych do tych zaszczytów i godności powiatowych.
  • 22burza 03.02.12, 20:29
    hmmm,chyba mosz recht, bo łona jest ostatnio bardzo pofyrtano; łobiecuje, nie dotrzymuje, potem jedzie rzykać do Częstochowy, żeby i te grzychy były łodpuszczone. Po siyni loto jak postrzelono. No jo się zastanowiom jak tyj kobiecie pomóc, każdy rządzący jej nie docynio, a łona tak sie staro, że aż jej sie skóra pofaltowała.Nic ino nad nią zapłakać.
  • rudzian2 03.02.12, 21:33
    mają coś wspólnego , jakoś wielu tych oDNOwionych fachowców miota się w tym swoim szaleństwie , ciągle coś doskonalą czego już nie można zmienić , jedynie wyniosła słomiana utrzymuje ich w przekonaniu jakie to mają wielkie osiągnięcia ........
  • volwer 04.02.12, 08:04
    Cóż teraz w ODnowie nawet wzroku nie będzie można sobie poprawić .wiec wszystko bedą widzieć niewyraznie- oczywiście oprócz mamony. Kolejna gwiazd ODnowy Slawoj Zupka Smieszkowicz znowu coś nabroilw NFZ iniema kontraktu na okulistyke.wiewiórki przebakuja ze to specjalnie- po to aby kontakt z okuliyki dostała ortopedia- przciez laureat kamrata Sliwa Gruszczynski jest teraz najlepszy- musi dostać większy kontrakt.
    Cóż ODnowieni teraz wodziec bedą gorzej..ale laryngologia działa - wiec uszka mogą mieć ok.donosiecielstwo szeptane ma przyszłość .tylko Smieszkowicz zaczął w dżinsach chodzić zebytych kaloryferow od kleczenia na spodniach garniturowych widać nie było.
  • zajec_pagadi 04.02.12, 21:14
    Pełna animuszu ze zgorzkniałych! Do dziś nie mogę wyjść z osłupienia na to co zrobili deputowani z tej komisji od szkół. Ośmielili się dyskutować, mieć własne zdanie i głosować przeciw, kiedy wiedzieli dokładnie, że ty dawno podjęłaś zgoła odmienną decyzję. Oni cię po prostu zdradzili i sprzedali jak byle zużyty przedmiot. Zrobił to nawet ten w tej długiej, białej sukni z czarnym krzyżem na piersiach, któremu zawsze dawałaś dużo moniaków na ten dom, który prowadzi. Ty im dajesz swoją przyjaźń, serce, dużo kasy na wszystko i stanowiska dla pociotków, a oni pokazali ci gest "Kozakiewicza". Wszyscy, co do jednego muszą zostać przykładnie ukarani, aby na każdym kroku towarzyszył im strach. Zbyniek Konowalski jeszcze się odgrażał, że na posiedzenie Rady Mędrców ściągnie ci na grzbiet wrzeszczących sierpuchów. Powiada też, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Wrazidlok jeden!!!
  • volwer 04.02.12, 22:17
    Zbynio zaczął znowu się spotykacz dziewczynami ze związku..on taki chodzieniaszek.. Ale zupki szpitalnej odmówił , za to do pedalowania i nie tylko .. Namawia i kombinuje.bafrdzo go wkurzylo jak mu dziewczyny powiedziały ze Smieszkowicz fundusz socjalny nam zabrał .. Oj Zbynio nie powiedział jeszcze ostatniego słowa ..Zbynio się zbroi..
  • 22burza 04.02.12, 22:36
    czy ten wasz Śmieszkowicz już się kiedyś tak uśmiał, że mu zwieracze puściły ? jak nie to sprowadźcie mu PIP na kark, to mu wytłumaczą, że prezesem nie starczy, być i pensję brać, jeszcze trzeba siąść nad miską szpitalnej zupki i przeczytać prawo pracy i tam wyraźnie jest napisane, że fundusz socjalny jest wartością stałą i obowiązkową na każdym zakładzie i jest %
    obliczany od funduszu płac, a więc łaski wam nie robi, a w chwili gdy go zlikwidował to popełnił przestępstwo. Czy wszystkowiedząca p.M.C go nie uświadomiła.
  • skalar2011 04.02.12, 22:59
    przecież oDNOwieni fachowcy myślą że prawo ich nie obowiązuje, a sama naczelna oDNOwiona co chwila wszystkim grozi PIPem
  • zajec_pagadi 05.02.12, 19:25
    Pozwijana na rolmopsa! Muszę ci zameldować, że ten numer z Hyniem jest przedniej marki. Ty to jednak masz łeb nie od parady. Wielki szacun!!! Wszyscy się teraz zastanawiają jakiego nowego "pomysła" ma Hynio, albo czemu jajo jest jajowate. Stracili tym samym zainteresowanie synem zatrunionym w MOPS-ie, masową likwidacją szkół, przyszłymi zwolnieniami nauczycieli, wolnymi wtorkami Kena Zarysa, zdradą deputowanych, ściąganiem sierpuchów na Radę Mędrców przez Zbyńka Konowalskiego czy też wybudowaniem domku za 80 patyków przez Asię Zjawę. Na przyszłość podrzucimy internautom sporo nowego "pomysła" typu: dlaczego woda płynie z górki?, słońce nie kręci się wokół ziemi?, Sudan nie gra w mistrzostwach Europy?, a mighty_wings tyra na byle pacanów. Gorzej jak za te usługi będziemy musieli Hynia awansować na jakiegoś dyrechtora albo innego prezesa. Pozdro1
  • skalar2011 05.02.12, 21:47
    już tam mu jakoś fucha znojdzie zawsze w mopsie można jeszcze powołać jednego zastępcę Kena od przybytku głowa nie boli,bydom mogli pograć w jokra abo w chlusta we czworo.
    Kasa sie zdobydzie przez aporty ,raporty i inne prezenty.
  • zajec_pagadi 22.04.12, 12:42
    Wysznupana z ludu! Z wielkim niepokojem, olbrzymim lękiem, ogromnymi obawami, a też do cna przesiąknięty troską o dokończenie naszej wspólnej - tak przecież doniosłej, przełomowej dla prostego ludu i naznaczonej sukcesami - kadencji samorządowej, uprzejmie informuję, że niektóre przichlasty zaczynają przekazywać cenne informacje członkom - za przeproszeniem - komitetu referendalnego. Wśród tych uprzejmych są też i niektóre posłuszne zady ze Zgromadzenia Mędrców. Mówię ci poważnie. Żadnego honoru, godności, szacunku, takoż przywiązania do jej grzmotliwości i twoich srebrników. Twoi informatorzy donoszą o tym kto się spotkał z kim w haźlu, ile minut i co z tego wynikło, a nie potrafią zlokalizować kto nas zdradza o świcie, a kto późnym wieczorem. Weźmy się do odpowiedzialnej roboty wywiadowczej bo za chwilę zostaniemy sami jak te dwa kołowate.
  • skalar2011 22.04.12, 23:52
    bydzie musiał grażka nakopać Skopowi że nie pilnuje
  • amarian2 29.04.12, 12:07
    Nie wiem czy nie zdradzasz sekretów, czy zdajesz sobie sprawę jak blisko jesteś prawdy?
    Pęka blok a materiały zaczynają spływać tak, że ciężko je „przerobić”.
  • rudzian2 23.04.12, 21:25
    Pofyrtana miłościwa ........... spełniając obywatelski obowiązek melduje że po dłuższym i cichym pobycie w haźlu , wyszli na plac miss plastic fantasic Andzia Pazur i rex Kokotek , przez długi czas ściskali swoje graby planując kolejne posunięcia , trzeba dać im podsłuch i przepisać ich za długie rozmowy , one mi coś podpadają ..............
  • zajec_pagadi 12.05.12, 13:18
    Poskromiona z topornych! Koniecznie musimy się przyjrzeć niektórym lizusom, pupilkom, przichlybkom, przepadzitkom, przichlastom i różnej maści hampelmanom. Nie płacimy im przecież nagród, nagród specjalnych, dodatków, dodatków specjalnych, dodatków funkcyjnych, 50% premii, nie dajemy dodatkowych etatów w naszych zasobach tylko dla ozdoby, szpanu i kaprysu. Za tę kasę winni tyrać na cześć i chwałę jej grzmotliwości. A tu kurna popatrz! Siostra Kena Zarysa nie kiwnęła nawet palcem w bucie, żeby nam pomóc nie przywracać do roboty tego całego pełnomocnika Pyjtra Smutnawego. A jeszcze dwa miesiące temu Ken solennie przyrzekał i zapewniał: siostra czuwa, ma wszystko pod kontrolą, może załatwić wszystko ( a przy okazji pozdrawia cię i całuje droga Marynko), wystarczy jedno słowo, możesz być spokojna i tym podobne dyrdymały. A ile było zachwytów i przypisywania sobie zasług w tym słynnym procesie, w którym sama ze sobą wygrałaś i przywróciłaś się do pracy. I pomyśleć, że zrobiłaś to wszystko tylko dla dobra naszego pięknego powiatu.
  • skalar2011 12.05.12, 19:46
    Marynko wielka a czemu tak malutkiego odszkodowanka zażądała, mogłaś za swe zasługi w rozwoju technik mobbingu zażądać 10 razy tyle, a teraz co? referendum tuż,tuż i marynko zostaniesz na lodzie,bliscy już odpływają ,krecią robotę ci robią, boroczko i co ty teraz poczniesz.No chyba że cie twój kumpel rex kokotek zatrudni za ekspedientka o ile znosz się na kasie fiskalnej, ale musisz sie też na rowerach znać albo na lodówkach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka