Dodaj do ulubionych

Specjalny wątek dla fifika.

31.07.13, 20:27
Czytałem już w życiu różne brednie. Ty fifik krytykowałeś tu Prawdę w różnych watkach nawet za takie bzdety jak zdanie na temat konkurencyjności parków wodnych.
Powiedz mi co myślisz o artykule „kolegi” Mateusza Cieslak. Muszę przyznać, ze chłopak otworzył mi oczy na pewne towarzystwo, ale po kolei.
Facet z NIE pisze kilkanaście zdań na temat OTI i żadne nie jest prawdziwe. „Miasto poręczyło kwotę na 230 mln” a Dziedzic „ograniczyła ją do 119 mln”. Geniusz NIE nawet nie wie o czym pisze. Proponuję wszystkim aby tą NIE kupili. Poważnie. Takich jaj dawno nie wdziałem. Według Cieslaka(Mariusz!!!!!) w tamtym roku referendum zrobiło PiS i PO. Na temat śmierci męża nawet nie piszę.
Ty fifik jako specjalista od prasy brukowej , mam nadzieję, że zmiażdżysz tu Mateusza za totalne brednie, za brak całkowitego rozeznania i za głupotę polityczną.
A tak nawiasem koledzy z euro plus gdzie w mieście jest ta nadwyżka budżetowa. Mając takich geniuszy jak Mateusz, czarno widzę przyszłość nowej formacji.
Edytor zaawansowany
 • pipi43 31.07.13, 20:40
  Po co te nerwy?
  Wg wapla na przykład w tym roku w Rudzie ODBYŁO SIĘ referendum...
 • skalar2011 31.07.13, 21:12
  pipi jak zwykle fandzolisz bez sensu
  a tak po naszymu ile tyn artykuł w NIE NOS kosztowoł?
  bo wiadomo jak się pisze na zlecenie bez oczywistych faktów?
 • pipi43 31.07.13, 21:40
  skalar2011 napisał:

  > pipi jak zwykle fandzolisz bez sensu

  Jakże merytoryczna uwaga.
  Jakże typowa dla skalara, taka sensowna...
  Bosz...
 • fkae 01.08.13, 22:25
  pipi43 napisała:

  > Po co te nerwy?
  > Wg wapla na przykład w tym roku w Rudzie ODBYŁO SIĘ referendum...

  A wg ankiety UM to RŚl podbno jest miastem, w którym jest całkiem dobrze. To ja już wolę wapla - przynajmniej można pomarzyć, co nie jest możliwe, mimo szczerych chęci, jeśli chodzi o ankietę UM.
 • pipi43 01.08.13, 22:41
  fkae napisał(a):

  To ja już wolę wapla - przynajmniej można pomarzyć, co nie jest możliwe, mimo szczerych chęci, jeśli chodzi o ankietę UM.

  To wól i marz;)
  Ja tam mam inne marzenia...
 • fkae 01.08.13, 22:47
  pipi43 napisała:

  > fkae napisał(a):
  >
  > To ja już wolę wapla - przynajmniej można pomarzyć, co nie jest możliwe, mimo s
  > zczerych chęci, jeśli chodzi o ankietę UM.
  >
  > To wól i marz;)
  > Ja tam mam inne marzenia...

  Ja też mam różne marzenia, ale w tym przypadku te jest pierwsze i warunkuje następne (nie, nie broń Boże nigdzie nie chcę kandydować...) i być może wtedy takie wyniki ankety będą mogły się ziścić...
 • mietlorz707 31.07.13, 21:25
  > chłopak otworzył mi oczy na pewne towarzystwo

  Za to Cię lubię Marianie. Jesteś tak uroczo naiwny...
 • skalar2011 31.07.13, 21:33
  wiesz mietlorz lepiej być uroczo naiwnym niż zajeb...ie zakłamanym.
  pewnie nie możesz w to uwierzyć ale niektórzy normalni ludzie wierzą w swoje ideały, mają swoje cele i chcą spełniać swoje misje
  widać nie znasz tych pojęć, szkoda-oczywiście dla ciebie
 • fifik_rsl 01.08.13, 00:19
  Przeczytałem ten artykuł i to jest typowa pisanina taka jak w prawdzie, tylko w odwrotną stronę. Gość wyciągnął kilka faktów, połączył tak by pasowało mu do wstępnie przygotowanej tezy i dał się ponieść fantazji. Część faktów jest prawdziwa, część stanowią domysły i spekulacje mające nakreślać całość plus kilka faktów przekręconych i przekłamanych by dały się dopasować.
  Typowa jednostronna pisanina, pod wcześniej założoną tezę. Oczywiście kilka fragmentów mocno niesmacznych mn ten z wmieszaniem w całą sprawę śmierci Męża Pani Prezydent.

  Jak już kiedyś wspominałem mam alergię na tego typu nieobiektywne teksty. Typowy Filarowy styl pisania (po określoną tezę) został tutaj powielony w prasie ogólnopolskiej.

  ps. Może mi Pan wytłumaczyć co miał na mysli nazywając autora tekstu "kolegą". Kierując temat do mnie sugeruje Pan iż to mój kolega? Jesli tak, to informuje że tego jegomościa nie znam, pierwszy raz o nim słyszę. Nie zamierzam też poznawać bo to poziom redaktorski Filara Ostoja itd, więc na tyle żenujący, by poza politowaniem wzbudzić we mnie jakiekolwiek inne odczucia.
 • czerwcowyreferendysta 01.08.13, 10:13
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • w36 01.08.13, 04:17
  amarian2 napisał:

  > Geniusz NIE nawet nie wie o czym pisze. Proponuję wszystkim a
  > by tą NIE kupili. Poważnie. Takich jaj dawno nie wdziałem.

  Wprost brak słów. Nawet jak na poziom NIE rzecz kuriozalna. Ale może poziom tych wypocin jest taki denny, bo sam autor doświadczył takiego obrzydzenia do tego co spłodził, że olał wysilanie się na jakiekolwiek pozory rzetelności. Było zlecenie, to zrobił. W końcu z czegoś żyć trzeba.

  Większego zaskoczenia dostarczyła Dziedzicowa. Już myślałem że niżej nie może upaść, a tu proszę ;) .
 • amarian2 01.08.13, 09:27

  „Problem w tym, że polityczno-finansowe perypetie tej inwestycji nie są atrakcyjną informacją dla mieszkańców innych miast. Do nich można dotrzeć tylko dzięki ciekawej reklamie i taniej ofercie. A pod tym względem rudzki park wodny ustępuje konkurentom z Tarnowskich Gór i Dąbrowy Górniczej”.
  Te zdanie fifik ty uznałeś za nierzetelne i z tego powodu powstał watek. Akurat trudno nawet po twoich wyliczeniach stwierdzić w tym zdaniu nierzetelności.
  A teraz osławiony ogólnopolski tygodnik:
  „Grażyna Dziedzic miała do wyboru- przerwać budowę lub ją dokończyć> Postanowiła nie realizować całości inwestycji i ograniczyć ją do 119 mln ( choć poręczenie wynosiło 230 mln). W stosunku do pierwotnych planów powstał karzełek”
  „Bezpartyjną kandydatkę poparli m.in. górnicy sierpnia 80 roznosili ulotki, rozwieszali plakaty itd.”
  A ,mnie się wydawało, ze poparcia udzielił jej PiS, RAŚ, SLD i oczywiście Porozumienie a Maurycy to nawet sobie nie potrafił zrobić kampanii.
  A co do „kolegi”. Nie jeżeli jeszcze go pan nie poznał to szybko to zostanie naprawione przez pana kolegów. Jeden nawet na facebooku umawiał się z panem na piwo i myślę, że przyjdzie akurat z Cieślakiem. O tym potem. Acha. Pan porównuje nierzetelność jednego zdania Prawdy do tego tekstu???
  Faktem jest, że materiał przygotował UM, pytanie czy tam nie wiedzą jakie było poręczenie i nawet nie wysłuchali tej ubogiej historii Aquaparku w wykonaniu Morka?
  Zgadzam się, ze z tekstem o zawałach ekipa prezydent się skompromitowała dokładnie i kilkoma innymi hasłami też. Szantażowanie strażnika ( jaja sobie robią )
  No cóż dzięki kasie miasta (naszej kasie) i kupowaniu podrzędnych dziennikarzy oraz poparciu Dziedzic prze pewne środowiska po Rzeczpospolitej i NIE jesteśmy sławnym Miastem gdzie gdyby nie Maurycy z swoimi bojówkami ochronnymi to biliby prezydenta.
 • czerwcowyreferendysta 01.08.13, 10:25
  amarian2 napisał:

  >
  > No cóż dzięki kasie miasta (naszej kasie) i kupowaniu podrzędnych dziennikarzy
  > oraz poparciu Dziedzic prze pewne środowiska po Rzeczpospolitej i NIE jesteśmy
  > sławnym Miastem gdzie gdyby nie Maurycy z swoimi bojówkami ochronnymi to biliby
  > prezydenta.  Zgadzam się z Panem całkowicie, że pieniążki publiczne w Rudzie Śląskiej wydaje się na czerwoną propagandę grażynki i jej oszołomów.
 • fifik_rsl 01.08.13, 23:02
  amarian2 napisał:
  "A co do „kolegi”. Nie jeżeli jeszcze go pan nie poznał to szybko to zostanie naprawione przez pana kolegów. Jeden nawet na facebooku umawiał się z panem na piwo i myślę, że przyjdzie akurat z Cieślakiem"

  Nie mam zielonego pojęcia o czym Panie Marianie Pan pisze.Z nikim się na piwo nie umawiałem ani przez fb, ani przez cokolwiek innego. Nie mam żadnych znajomych ani kolegów w "Nie", nigdy też tej gazety nie czytałem, bo tego typu publikacje zupełnie nie są w moim guście.
  Nie wiem skąd te wnioski i insytnuacje z Pana strony. W każdym razie są zupełnie nietrafione.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.