Dodaj do ulubionych

a zauwazcie osmede

05.03.05, 17:11
osmeda probuje robic kampanie nawet na tle tego forum, panie osmeda czytam
pana wypowiedzi i wybaczy pana ale cos mi nie pasuje w pana wizerunku i nigdy
nie bede pana zwolenniczka. Jakos tak ma pan cos takiego ze mnie na wymioty
bierze, moze dlatego ze ma pan czerwona przeszlosc. jest pan juz czlowiekiem
w takim wieku ze moze bardziej poswieci sie pan wnukom i da sobie spokoj w
walce o bycie radnym bo naprawde malo ludzi pana chce. nic pan nie zrobil
dobrego bedac radnym jezeli sie myle prosze mnie wyprowadzic z bledu.
Obserwuj wątek
    • jozefosmenda Re: a zauwazcie osmede 05.03.05, 21:51
      Piszesz z błędami kwiatuszku!
      Czyli jesteś niedouczona a to już jest niepokojące.
      Jeżeli masz konkrety co do mojej czerwonej przeszłości to wal śmiało bo ja sam
      na jej temat nie wiem nic.Poczytam sobie z przyjemnością.Zawsze lubiłem
      niespodzianki.Natomiast co do mojego wieku to nie jestem najstarszym radnym w
      tej Radzie Miejskiej a do wnuków mi się nie spieszy.(nota bene prezydent
      Dąbrowy Górniczej jak wygrał wybory to był po 70-ce!)
      Natomiast jak cię bierze na wymioty to niedobrze bo musisz uważać by nie
      zapaskudzić klawiatury!
      • kwiatek39 Re: a zauwazcie osmede 12.03.05, 15:04
        gratuluje panie osmeda
        pan popelnia bledy piszac nazwe wlasna z malej litery czyli moj nick poprawnie
        pisze sie "Kwiatek" a nie "kwiatek", to dygresja, (jezeli oczywiscie pan wie co
        to slowo oznacza - dla przypomnienia dygresja to wtracenie w tekst tresci ktora
        nie ma bezposredniego wplywu na temat) pewnie pan o tym nie wie ze tresc listow
        mailowych ma swoja mowe potoczna tak jak slangi mowione, latwiej i szybciej
        jest pisac list mailowy bez polskich znakow diakretycznych i jest to regula
        obowiazujaca od dawna, w listach mailowych nie zwraca sie uwagi na to czy np.
        litera "a" jest litera "ą" odnosnie mojego wyksztalcenia jestem absolwentka
        akademii ekonomicznej moje wyksztalcenie jest "z naszych czasow" nie uczyli
        mnie zasad tzw. gospodarki planowanej w KC czego na pewno pana uczyli jezeli w
        ogole ukonczyl pan studia. coz to tyle. aha ja reprezentuje pokolenie ludzi
        mlodych ktorzy bardzo by chcieli zeby w strukturach wladzy byli rowniez ludzie
        mlodzi, pan wybaczy ale mam do tego prawo. bardzo bym chciala uslyszec dlaczego
        pan tak bardzo chce byc u wladzy.
        • robot001 Re: a zauwazcie osmede 12.03.05, 19:36
          Kwiotek z czego ty bydziesz startowoł w wyborach, powiedz jakie to ugrupowanie
          ciebie sie podobo.Nagle wyskakujesz jak Filip i pouczosz wszystkich a na
          dodatek wypowiadosz sie za innych młodych tego miasta. Ilu ich znosz i ilu cie
          upoważnioło?
    • uska19 Re: a zauwazcie osmede 12.03.05, 19:56
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=261&w=21264142
      Już wiem, co z Ciebie za Kwiatuszek. Jak Ty uważasz, że Stania to fajny gość a
      Pietraszewska to dobry wice to masz takie pojęcie o Rudzie Śląskiej i polityce
      jak o fizyce cząsteczek.
      Jesteś Kwiatuszku podstawiona, i ja ci to mówię uśka19.
      Nie obrażaj innych, przyjrzyj się twoim wybrańcom, niech oni -starzy wyjadacze
      którzy okradają te miasto – znikną, będziemy szczęśliwi.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka