Dodaj do ulubionych

Forumowe pierniczki 2011- inspiracje, wykonania...

18.11.11, 07:37
Juz czas chyba najwyzszy przejrzec zapasy miodu, imbiru i innych przypraw, skompletowac pomysly i foremki i do dziela- PIERNICZENIE 2011 czas zaczac.
Wstawiajcie tu inspiracje, pomysly, swoje wypieki.

Na poczatek - nie moje- pierniki bez pieczenia wink
namiotle.pl/3585/piernikowa-druzyna/#comments
Jak dla mnie rewelacja!!!!
Edytor zaawansowany
  • 18.11.11, 15:40
    pierniki na patyku

zimowe muffinki z polewa lukrowa
  • 19.11.11, 22:40
    Moje muffinki (tym razem z jagodami) niestety nadal "górzyste" i jakieś takie niekształtne chociaż smaczne. Mąż twierdzi że przepis przybył z gór greckich wink wysoko położonego Metsova więc nie ma się co im dziwić smile Do świąt się wprawię
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2949175,3,2,644,Muffinki-jagodowe.html
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2949172,3,3,644,Muffinki-jagodowe.html
    --
    Wszelkie niezadowolenie z tego, czego nam brak płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy. D.Defoe
  • 20.11.11, 10:17
    > Mąż twierdzi że przepis przybył z gór greckich wink wysoko położonego Metsova więc nie ma się co im dziwić smile

Niech sie maz jednak zdziwi, bo przepis wydrukowany wprawdzie z kompuetra w Metsovie ale znaleziony na polskiej stronie z...grami komputerowymi dla dziewczynek wink))

Moze za duzo pakujesz do papilotek, sprobuj mniej ciasta.
  • 18.11.11, 18:46
    proszę, proszę poszerzamy repertuar o muffinki ??? wink I bardzo dobrze trzeba się rozwijać wink
    --
    Wszelkie niezadowolenie z tego, czego nam brak płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy. D.Defoe
  • 19.11.11, 22:46
    te są urocze
    www.tortownia.pl/galeria.php?id=57272&nr=1&str=1&gszukaj=1&kat=16#gal
    --
  • 20.11.11, 12:04
    Już ogłosiłam na Fb ale może i tu powinnam?
    "Chodził" rok temu taki przepis na ciasteczka korzenne pierniczkowe, które nawet mi wychodziły - posiałam..., no posiałam gdzieś i tylesad
    Ma któraś z Was - to z pewnością było w tego gronasmile
    Bardzo ładnie proszę!
    Takie kule się z tego czyniło i trzymało w lodówce - pamiętacie, prawda?
    Dziękować!
  • 20.11.11, 14:35
    to był/jest przepis Basi popularyzatorki pierniczków w każdej porze roku
    forum.gazeta.pl/forum/w,26121,40242575,54129991,pierniczki_choinkowe_z_dziurka_.html
    królowały one w różnych kształtach wink

--
  • 20.11.11, 14:55
    kalanitka napisała:
    > królowały one w różnych kształtach wink

i pod roznymi nazwami wink ale sa jedyne sluszne w odroznieniu od tych staropolskich na smalcu, chlodzonych na balkonach w PRL przez kilka/nascie tygodni.

• 20.11.11, 21:28
    kalanitka napisała:

> to był/jest przepis Basi popularyzatorki pierniczków w każdej porze roku

Dzięki Kalanitko!
    Generalnie chyba podziękowałam chyba Basi i to wcale nie w tym wątku - wątki mi się poplątały kompletniewink
  • 20.11.11, 22:12
    Nie ma za co, po prostu byłam akurat przy komputerze wink i wiedziałam o jaki przepis chodzi. A Basi dziękować "się należy" bo motywowała do działania w "pierniczkowaniu" wink i zimą i wiosną. Efekty były i wiele radości z tego smile
    --
  • 20.11.11, 16:07
    Bachula a Ty raz wrzucałaś linka do sklepu z artykułami kuchennymi i tam był duży wybór foremek. Mam ochote na jakieś nowe wzory. Możesz wrzucić jeszcze raz ??
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/84gxvr80ozlmkb4k.png
  • 20.11.11, 19:15
    tortownia.pl ?
  • 20.11.11, 19:46
    tak tak to ta strona, dzieki bardzo, ale tak patrze ze koszt przesyłki zrównał mi sie z sumą za produkty ;/ a takie fajne wzory są sad
    --
  • 20.11.11, 20:34
    A ja tak siedzę i myślę i podziwiam piernikowe cudeńka i dumam sobie czy w tym roku pomiędzy
    pieluchą a cycuchą będę miała czas i natchnienie na coroczne wypiekowe piękności !
    Może podeślecie jakieś gotowce hehehehehe
  • 20.11.11, 20:41
    Ja chetnie podesle- mam foremke pt duza tlusta stopka niemowlaka- tylko prosze o sensowny patent na pakunek.

Ale...ale....nie poddawaj sie bez walki, wszak w pierwszych miesiacach dziecie glownie spi wiec nudzic Ci sie bedzie wink
  • 21.11.11, 11:09
    czyli moje dzisiejsze wprawki lukrowe przed piernikowym szalenstwem....MINI MUFFINKI ZIMOWE:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/OCbOVFXMNK9YeuDpfX.jpg

PS- kalanitka: poznajesz sniezynki? wink
  • 21.11.11, 12:44
    piękne i jakie płaskie wink nie to co moje "góry"
    a śnieżynki super sie komponują smile w tym roku jeszcze ich nie mam w marketach (u nas), może jak spadnie pierwszy śnieg ??????? wink
    --
  • 23.11.11, 21:34
    niebieski lukier czym barwisz ? i lukier z białkiem jak pamiętam ? czy źle pamiętam wink
    --
  • 24.11.11, 08:33
    lukier robie dokladnie tak jak tutaj tylko na koniec ucierania dodaje kilka kropel soku z limonki

a barwie na kolorowo (rozowo, niebiesko a nawet czasami czarno) oczywiscie barwnikami w pascie z naszego sklepu
  • 24.11.11, 11:37
    Dzięki.
    Czyli zakup barwników trzeba poczynić bo mam tylko świąteczny...... żółty wink
    --
  • 24.11.11, 12:00
    kalanitka napisała:
    > Czyli zakup barwników trzeba poczynić bo mam tylko świąteczny...... żółty wink

Na Wielkanoc bedzie jak znalazl wink)
  • 04.12.11, 11:31
    wczoraj szalałam z "nowo poznanym" lukrem, muszę jeszcze potrenować bo wzorki jakoś tak koślawo mi wychodzą. Niestety papierowych rożków (aby wzorek był cieniutki) nie potrafię zwijać
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2966060,2,4,Choinka.html
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2966059,2,3,Choinka.html
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2966058,2,3,Ida-swieta.html
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2966057,2,2,Ida-swieta.html
    --
  • 22.11.11, 09:34
    Mnie daleko do robienia takich slicznosci jak bachula robi, ale podziwiam. A juz totalny zachwyt wzbudzaja we mnie te dziela: ciasteczka z dusza
    Dziewczyna na codzien robi ciasteczkowe cudenka, a teraz przedwiatecznie, pierniczkowe pieknosci. Normalnie szkoda jesc, tylko siasc i napawac oczy smile
    --
    Franciszka 30.12.2008
    Michal 30.07.2010
    Πολύ ξύλο
  • 30.11.11, 21:27
    Nasza Marta (Martha S.) to ma fantazje
  • 30.11.11, 21:30
    Wiadomosc dla Mikolaja wink)))----Dont cheat: Solve the puzzle before you eat
  • 01.12.11, 21:13
    fajne puzzelki smile
    u mnie sezon pierniczkowy rozpoczęty - ciasto chłodzi się właśnie w lodówce - pierwsza partia idzie na kiermasz przedszkolny, druga na kiermasz licealisty, a (uf........) następna już na świąteczne małe co nie co wink

--
  • 03.12.11, 06:57
    Lidlowski sposob na renifery- calkiem sprytnie zdobione
  • 03.12.11, 17:11
    Te reniferki urocze i fajny pomysł - właśnie niedługo będę ozdabiać.
    U mnie już pachnie przyprawą korzenną imbirem, zaczęłam maraton wink najpierw od większych form, jakoś tak drobnica mnie nie ciągnie bo coś mi ciasto jakieś za miękkie, jakieś takie tłuste wyszło i zaraz po wyjęciu z lodówki ocieplało się jak nigdy ( szefowa od pierniczków Basia podpowiedz co to może być???? )
    a i dobra wiadomość u nas w markecie "śnieżynkami" posypało wink więc jest nadzieja że i do Metsova dotrze smile
    fotoforum.gazeta.pl/a/63001.html
    --
  • 03.12.11, 17:44
    Ja na razie tylko pierniczki alpejskie zrobilam.
    --
    PansionMarmaras-MYKONOS

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/g040.gif
  • 03.12.11, 21:10
    A jaki to supermarket ,jesli mozna wiedziec,moze beda i w moich rejonach gdzies....te sniezynki sa cudnesmile)))
  • 03.12.11, 21:50
    Kalanitka, naprawde? Pamietalas? Rewelacja.

Ps- choinka swietna. Stoi sama czy z tym drewiwenkiem w srodku?
    Tez mam zestaw ale jeszcze nie ruszany, od kilku dni macham pedzelkiem, maluje i susze o np tak:
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/Ph0M7cY8LaLPrkbRtB.jpg
    i tak:
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/buBRs9vd2qFbQ2pa4B.jpg
  • 03.12.11, 23:51
    Ps- choinka swietna. Stoi sama czy z tym drewiwenkiem w srodku?

choinka stoi bez drewienka, gwiazdy piekłam bez dziurki w środku, klejona jest lukrem ( ta akurat samym z odrobiną wody bo ja "oślica" upierałam się że będę robić taki smile jednak spróbowałam z białkiem i jest suuuuuper)
    fotki potem wink

od kilku dni macham pedzelkiem, maluje
    > i susze

jak to mówią "szacun" ale naprodukowałaś gwiazdek smile
    --
  • 03.12.11, 23:44
    smile Kaufland Debica wink nigdzie więcej nie mogłam upolować. Te śnieżynki to wersja limitowana więc trzeba pilnować dostaw wink
    --
  • 04.12.11, 11:17
    Margarita jeśli chcesz mogę podesłać ci śnieżynkowy słoiczek wink
    --
  • 04.12.11, 13:38
    Jezeli nie bylby to problem......o takim markecie to pierwszy raz slysze...Kaufland to w Niemczech kojarzewink
  • 04.12.11, 16:17
    hahaha bo ja Polka z Polski jestem a tylko wakacyjnie w Grecji wink
    napisz adres na pocztę gazetową to podeślę smile
    --
  • 06.12.11, 19:34
    ja cos monotematycznie, gwiazdki, blekity, cos mnie odrzuca od czerwono-zilonych deseni wink

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/ZaMgWqUbDdpe4G84HX.jpg
  • 06.12.11, 22:17
    piękne te błękity (ja właśnie czekam na dostawę: niebieskiego i zieleni - czerwieni zabrakło) Lecz nie próżnuję wykorzystuję co mam smile
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2970425,2,1,swiateczne-ciasteczka.html
    --
  • 06.12.11, 22:38
    Kalanitka, jestem dumna z Ciebie kobieto. I tortownia chyba tez wink
    Brawo.
  • 06.12.11, 22:44
    śmiej się śmiej wink ale jak nabiorę wprawy przez kilka piernikowych sezonów to................ jeszcze nie wiem co smile
    --
  • 08.12.11, 19:43
    w błękitach dziś i u mnie - to tak na szybko roboczo nowy wzór - świeczniksmile
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2972880,2,1,swiatecznie--piernikowe-swieczniki.html
    --
  • 08.12.11, 20:01
    Kalanitka, rewelacja!!!!!
    Sniezynki sa poza konkurencja.
  • 08.12.11, 20:05
    A ja popelnilam wianek na sciane do jadalni...ale w jakims spokojnym domu gdzie nie trzaska sie drzwiami mozna tez na drzwi wink

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/GxRya4x4ccnfhVsGAX.jpg
  • 08.12.11, 20:52
    śliczny ten wianek ( w tym roku już chyba nie jednak będzie w przyszłym pomysł jak znalazł smile
    --
  • 09.12.11, 12:13
    ten wianek nie może mi wyjść z głowy (też bym popełniła wink tylko skąd tych badylków wziąć wink
    --
  • 09.12.11, 14:02
    Ze sklepu, kochaniutka. Badylki sie kupuje jako goly wianek i sie dostraja wink
  • 09.12.11, 18:37
    bachula_gr
    napisała: ...ale w jakims spokojnym domu gdzie
    > nie trzaska sie drzwiami mozna tez na drzwi wink

U MNIE U MNIE!!!...od jakiegoś tygodnia nie trzaska się drzwiami !
    Prześliczny ten wieniec niby prosty a jaki urokliwy !
    A ja nie mam czasu na pierniczki buuuuuuuu....może jakoś na raty mi się uda coś polepić hmmmm
  • 07.12.11, 07:45
    Ja wczoraj dla odmiany zrobilam KOURABIEDES,a na dzisiaj czeka ciasto na pierniki...moze zaszaleje z lukrem,ale nie wychodzi mi tak ladnie jak Wamsad
  • 07.12.11, 10:23
    margarita6 napisał:

> Ja wczoraj dla odmiany zrobilam KOURABIEDES,.....

Nie szkoda Ci cukru pudru? Wiesz, ile lukru bys miala? wink)))
  • 07.12.11, 17:12
    No popatrzcie same, a przepisy sa na www.marthastewart.com

piernikowy sernik:
    http://www.marthastewart.com/sites/files/marthastewart.com/images/content/pub/ms_living/2007Q4/la102960_1207_cheesecake_xl.jpg

tarta piernikowa:
    http://www.marthastewart.com/sites/files/marthastewart.com/images/content/pub/ms_living/2007Q1/living_chocolatepepp_p148_xl.jpg

piernikowa choinka z kremem:
    http://www.marthastewart.com/sites/files/marthastewart.com/images/content/pub/ms_living/2006Q4/la102245_1206_gngrbrdtree_xl.jpg

ciasto "piernikowe miasto":
    http://www.marthastewart.com/sites/files/marthastewart.com/images/content/pub/ms_living/2007Q4/la102960_1207_gbreadcake_xl.jpg

• 07.12.11, 18:19
    Z małym poślizgiem ale pierniczki upieczone. Oto Patrycji dzieła
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pe/ig/bweu/VRiuGFYGDOmBQPSdlB.jpg
    --
  • 08.12.11, 11:04
    Popełniłam swoje pierwsze w życiu pierniczki smile

Hurrraaaaa big_grin
    --
    Polki w Grecji
  • 08.12.11, 11:34
    sylwialew napisała:

> Popełniłam swoje pierwsze w życiu pierniczki smile
    >
    >
    > Hurrraaaaa big_grin

Aaaaa z wrazenia zapomnialas sfotografowaac? wink to wazny moment w zyciu przeciez. Dawaj te swoje pierniki.
  • 09.12.11, 20:55
    sylwialew napisała:

> Popełniłam swoje pierwsze w życiu pierniczki smile
    > Hurrraaaaa big_grin

Hurrrraaaa!
    A gdzie jakieś fotki czy cuś?
    Nic nie dostałam, nic a nic sad <beczy>
  • 09.12.11, 20:54
    No to i na mnie nadszedł czas: idę nabałaganić w kuchnismile
    bez szaleństw: to co przetestowałam w ubiegłym roku - będzie ćwiczone i teraz (nadal bez lukru bo to dla mnie zbyt dużo).
    Wszystko kupione..., chyba wszystko - zaraz się przekonam he hesmile
    Idę robić kule na ciasteczka korzenne bożonarodzeniowesmile
    Trzymajcie kciuki!
    Wiecie co to oznacza: Bebiak w kuchni?
    Wiecie: toż nie raz już o tym byłowink
  • 09.12.11, 21:08
    o foteczkach nie zapomnij wink
    "piernikowych doznań" zapachowo-wzrokowych życzę smile
    a jak już zakończysz pieczenie głośno lub w myśli wypowiedz: "ale dumna z siebie jestem" wink ja to stworzyłam hihihi
    --
  • 10.12.11, 17:23
    próbowałam nabyte barwniki smile na choinkach wink
    i niestety musiałam wrócić przy tym lukrowaniu do lukru tylko z cukru ( żałuję bo nie jest taki ładny - cóż siła wyższa )
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2974676,4,1,253,kalanitka,Piernikowe-choinki.html
    --
  • 10.12.11, 19:56
    kalanitka napisała:

> próbowałam nabyte barwniki smile na choinkach wink
    > i niestety musiałam wrócić przy tym lukrowaniu do lukru tylko z cukru

a dlaczego?????

A choinki rewelacyjne- najfajniejsze oczywiscie z tymi sniezynkami (obiektywizm moj siega zenitu wink
  • 11.12.11, 08:46
    Sliczne te Twoje choinki...a to jakies specjalne foremki sa czy jak sie je robi???
  • 11.12.11, 09:25
    Margarita6, wypozyczyc Ci choinkowe foremki? Mam ale jeszcze sie nie podjelam a kalanitka zawyzyla poprzeczke i sie boje, wiec wykorzystuje pojedynczo gwiazdki w roznych rozmiarach wink ale moze sie przelamie?

wykrawaczki do choinki 3D
  • 12.12.11, 18:08
    >kalanitka zawyzyla poprzeczke i sie boje
    nie przejmuj się - jako przedszkolanka powinnam tworzyć artystycznie wink
    muzycznie raczej fałszuję (wg mnie) więc plastycznie muszę się wykazywać hihihihi

--
  • 12.12.11, 18:03
    Właśnie tak jak pisała Basia są do nich foremki.
    A tak technicznie na każdą przygotowywałam po 2 tego samego rozmiaru i potem naprzemiennie łączyłam lukrem w środku (łasuchy mi trochę gwiazd podjadły więc czasem są nieprzepisowe wink z tych co mi zostało. Zabawa świetna lecz ja na masową produkcję (kiermasz przedszkolny) nie nadaję się "wymiękłam" - za dużo zamówień wink
    do tego wczoraj miałam problem z lukrem (wróciłam do białkowego hahahaha wybito mi z głowy salmonelle- proszę się nie śmiać ) po prostu robiła mi się piana z białek a nie lukier ( co jest???) za trzecim razem ucierania wyszedł prawie dobry jednak tak nie do końca.

--
  • 12.12.11, 19:31
    kalanitka napisała:
    > ..... po prostu robiła mi się piana z białek a nie lukier ( co jest???)

Zapomnialas (sie) i najpier zaczelas ubijac bialko a potem dosypalas cukier? Absolutnie trzeba rownoczesnie miec w misce bialko i przesiany przez najmniejsze sitko cukier a dopiero potem mikser na minimalnych obrotach...bo zakladam, ze nie wyzywasz sie recznie ucierajac?!

Nastepnym razem jak Ci wyjdzie piana to ja do rozka lub tytki z papieru i na blache i do piekarnika- za kilka minut piana zmieni sie w bezy wink

• 12.12.11, 20:02
    > Nastepnym razem jak Ci wyjdzie piana to ja do rozka lub tytki z papieru i na bl
    > ache i do piekarnika- za kilka minut piana zmieni sie w bezy wink
    wymagania wink przecież ja niepiekąca jestem na ile stopni te bezy ???????

> bo zakladam, ze n ie wyzywasz sie recznie ucierajac?!
    ten ostatni raz faktycznie ręcznie ucierałam lecz fakt chyba za mało cukru wsypałam smile

--
  • 12.12.11, 20:11
    Ja robilam raz - wstawilam na 140C na jakies pol godziny, one maja sie wysuszyc a nie upiec. Zjadlam pol porcji, na druga nie bylo chetnych wiec jednak staram sie ubiajajac rownoczesnie cukier z bialkiem i dolewac soku z limonek wink
  • 10.12.11, 18:18
    I nawet mi wyszły, hurrrraaaa!!!!!
    Narazie mam tyle (tj miałam bo już z Młodym wciągnęłam he he), ale właśnie mi się piekarnik po kolacji zwolnił i do dzieła: w lodówce sporo ciasta na ciasteczkasmile

http://img818.imageshack.us/img818/9636/christmascookies.jpg

• 10.12.11, 19:57
    To sa pierniczki a nie ciasteczka - tak bylo w oryginalnym przepisie, ktory tu tak gremialnie wykorzystujemy wiec prosze sie trzymac terinologii kolezanko bebiak i.....prosze piec dalej- rewelacyjnie sie prezentuja!!!!
  • 11.12.11, 10:34
    Obiecuję że zdjęcia opublikuje jak tylko moja siostra mi je prześle smile A pierniczki???? no cóż już prawie nie ma bo taka byłam dumna z siebie że wszystkim rozdawałam big_grin Robiłyśmy z siostrą z 3 porcji ciasta cała góra pierników wyszła.Dzieci ozdabiały cały wieczór ale była zabawa
    --
    Polki w Grecji
  • 12.12.11, 20:18
    zeby nie bylo, ze wszystko takie bialo-niebieskie...zestaw na mala choinke (tylko gdzie ja ja zachomikowalam???)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/3OyN9Mm62YqfNsboFB.jpg
  • 12.12.11, 20:53
    super smile a tzn że te niebieskie to greckie ????
    ja na czerwony barwnik się nie doczekałam, może by tak sokiem z buraka lukier potraktować wink
    --
  • 12.12.11, 21:00
    No bialo-niebieskie to uklon w strone mateczki Ellady i...zimy wink
    A czerwonego barwnika tradycyjnie o tej porze roku nie ma.
    Z sokow wolalabym osobiscie malinowym potraktowac, nawet jesli tylko dekoracyjnie, jakos te buraki......bleee
  • 14.12.11, 11:35
    No i mamy na przeciwleglym koncu chalupy (w stosunku do sciany z wiankiem) nasza pachnaca imbirem, skorka cytrynowa i innymi korzennymi przyprawami mini POLSKE choinkowa:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/ziWbRSWowawbBM4xVB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/Ec4HDuBBNaFPoIvbbB.jpg

Ps- dziewczyny sie rozwydrzyly i chca Lajkonika z piernika.
  • 14.12.11, 21:45
    Ps- dziewczyny sie rozwydrzyly i chca Lajkonika z piernika.

jak tort.... nie posiada to może samemu z blaszki wygiąć kształt, chyba że od formy papierowej odrysować wink
    a choinka brak słów
    --
  • 13.12.11, 16:33
    znalazłam smile
    fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,131505843,131505843.html
    --
  • 13.12.11, 20:37
    kalanitka napisała:

> znalazłam smile

Fajne, ale nie wpadlabym na to, ze to Rudolfy

W podobnym stylu tutaj:
    mojewypieki.blox.pl/2011/12/Waniliowe-kruche-ciasteczka-z-Rudolfem.html
  • 17.12.11, 23:33
    Te upieczone tydzień temu w ilości takiej samej jak niżej - zjedliśmy przez dwa dni.
    To są dzisiejsze.

http://img97.imageshack.us/img97/7916/17grumalutkie.jpg

• 18.12.11, 11:06
    To chyba czeka cię jeszcze jedno pieczenie przed świętami wink
    --
  • 19.12.11, 19:40
    Od wczoraj za sprawa cioci anitki/kalanitki moje dziewczyny maja nowe hobby- konstruowanie choinek wink oto pierwsze sztuki:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/uxr2k5IPo7IdCfQ8DB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/StBbgoIM3zlLNYP2jB.jpg
  • 19.12.11, 22:01
    brawo smile tak trzymać, dziewuszki niedługo zamówienia z cukierni będą miały wink
    to jak w przyszłym roku wchodzimy na wyższy poziom??? hahaha - piernikowe chatki ???
    --
  • 19.12.11, 22:29
    eeee...chatki to nic, lepsze sa bombki choinkowe 3D wink
  • 20.12.11, 16:40
    masz wzór dawaj wink
    --
  • 20.12.11, 17:37
    Mowisz i masz- wyzwanie bombkowe 3D
  • 29.12.11, 21:22
    Tym razem udalo sie osadzic gwiazdy na czubkach

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/Fbx4qYUpDHcJO3wgEB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/BBugy6QPeiBVvNagZB.jpg
  • 30.12.11, 15:08
    super 2 podejście smile
    a teraz "na tapecie" jakie będą u was wzory ????
    na t....... drobne przeceny, dziewczyny w pracy napaliły się na kilka kształtów więc i ja też chyba coś do kolekcji wykrawaczek wybiorę bożonarodzeniowego a i o Wielkanocy czas pomyśleć, chociaż pasuje jeszcze jakieś śnieżynki wykroić wink
    --
  • 30.12.11, 22:22
    kalanitka napisała:
    > a teraz "na tapecie" jakie będą u was wzory ????

po choinkach byly balwanki a teraz jest szcyt sezonu na turystow wiec przerwa

Natomiast w ramach postanowien noworocznych nie wchodze na to............ nawet w dobie drobnych przecen.

Przed Wielkanoca jest jeszcze sezon na kwiatki no i karnawal (masz juz wykrawaczke nietoperza?)
  • 31.12.11, 12:30
    po szaleństwie przed świętami teraz odpoczywam chociaż nie mówię "Nie" pierniczkom - zimowe ciasteczka może jeszcze upiekę, karnawał odpuszczam, chyba że mnie coś natchnie (nietoperka nie mam smile , najprędzej wrócę do eksperymentów z muffinkami
    Z nowych kształtów (a raczej wcześniej niedostępnych) nabyłam owieczkę i aniołka. I pewnie też dłuuuuuugo nie zakupię nowych smile
    --
  • 21.12.11, 18:50
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ac/ag/druh/HbsvNU5iov2V1PiMlX.jpg
  • 22.12.11, 12:52
    szalejecie kobietki, która to już partia pierniczków wink
    --
  • 22.12.11, 13:09
    kalanitka napisała:
    > szalejecie kobietki, która to już partia pierniczków wink

z pewnoscia ie ostatnia wink starsznie duzo mamy do wydania ludziom niepiernikowym wink
  • 22.12.11, 20:55
    ja dziś wykonałam ostatnią partię pierniczków, zostało mi ostatnie lukrowanie, a jutro kierunek północ smile
    w tym roku wymieniłam wielgachną choinkę na małą ubraną tylko w pierniczki, a jakże mogło być inaczej wink
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2983769,2,1,piernikowa-choinka.html
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.