09.04.05, 12:29
Obserwuj wątek
    • jusiagra Re: Co u nas- Jola 09.04.05, 12:35
      My odebraliśmy właśnie wyniki moczu Fila- wszystko ładnie tylko bardzo wysokie
      Ph 8,5 a to dlatego ze zlekcewazyłam podawanie cebionu, po przeczytaniu na jej
      temat róznych info na ten temat, moj lekarz powiedział ze absolutnie mam nie
      zaprzestawać jej podawania czyli codzien 10 kropelek. Cięzar moczu coraz lepszy
      teraz jest 1,01 a deo tej pory 1,005. Byliśmy na ostatnim szczepieniu Fil nawet
      nie chciał sie dac zbadać lekarzowi płakał niesamowicie chociaz przygotowywałam
      go na te wyjscie pokazywał jak doktor bedzie go badał a na pytanie czy bedziesz
      płakał odpowidał stanowczo Ne, ne, ne:))) kiciarz mały
      • agace1 Re: Co u nas- Jola 09.04.05, 16:11
        o to fajnie ze u was ok. dobrze ze ciezar moczu sie podwyzszyl. z\naczy nerka
        praccuje prawidlowo i zageszcza mocz. super. Pozdrawiamy was serdecznie razem z
        igorkiem.
    • mamaifilip Re: Co u nas 10.04.05, 07:23
      U nas też na razie o.k. Mocz ogólny badzo ładny (nawet ciężar 1020), czekamy
      jeszcze wyniki posiewu. No i na wizytę u dra Gastoła (15 kwietnia). Filip
      rozrabia w parku, biega za rowerkami i poszukuje towarzystwa wśród dzieci
      jakieś 10 lat starszych od niego. Ja cieszę się, że wreszcie wiosna i ciepło,
      ale chcę już lata i wolnego.
      Pozdrawiam.
      • berem Re: Do mamaifilip 17.04.05, 00:04
        Cześć
        Ja również tęsknię za latem ,ale już tuż ,tuż :)))
        Pisałaś,że mieliście iść 15.04 na konsultacje do doktor Gastoła, jeżeli możesz
        napisz, jakie macie wieści,bo myślimy o Was.
        Gorąco pozdrawiam Ciebie oraz synka
        • mamaifilip Re: Do mamaifilip 17.04.05, 12:52
          No i po wizycie. Dr powiedział, że jest dobrze z punktu widzenia urologicznego.
          Pochwalił robotę dra Samolewicza. Zasugerował badanie urodynamiczne (a może
          odstawić ditropan?). Ponieważ robią je w CZDz tylko dla pacjentów oddzialu,
          dostalismy nr telefonu, aby się umówić, jeśli dr Samolewicz potwierdzi jego
          sugestie.
          No i zalecił stałą kontrolę u nefrologa, jako że nerki zostały uszkodzone w
          życiu płodowym i trzeba o nie dbać. Jesteśmy już po wizycie w poradni
          nefrologicznej w CZMP (na razie raczej wywiad). Teraz jedziemy 2 czerwca.
          Berem, napomknęłam drowi Gastołowi o forum. Był zaskoczony, że coś takiego
          istnieje, ale chyba ciekawy. Może pociagniesz wątek przy kolejnej wizycie u
          niego.
          Pozdrawiam.
          • berem Re: Do mamaifilip 17.04.05, 19:25
            Bardzo się cieszę,że idziecie z leczeniem do przodu.
            My leczymy się w Krakowie, ale spróbuję złapać kontakt z doktorem, a może
            jeszcze któraś z naszych forumowych mam szepnie doktorowi o nas słówko.
            Pozdrowienia
            Beata

• mamamilki1 Re: Co u nas-mamamilki 16.04.05, 23:32
      Witam po długiej przerwie, u nas wszystko ok, Milka ma się świetnie wcale nam
      nie choruje i coraz lepiej śpi, byliśmy na wizycie w CZDZ i wróciliśmy
      optymistycznie nastawieni do sprawy lekarze każa narazie cierpliwie czekać a za
      4 miesiące mamy przyjechać na kontrolę, pozdrawiam was wszystkie i wasze
      pociechy wiem ze to wstrętne z mojej strony ale czytuje was ciągle a sama
      rzadko piszę ale niestety nie mam zbytnio dostępu znowu do internetu i nie mam
      czasu na rozpisywanie jak bede u brata na dłużej u brata to napewno się odezwę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka