Dodaj do ulubionych

Nasilone bóle stawów herxem?

17.10.11, 17:23
Od dwóch miesięcy jestem na ziołach (wcześniej przerwana krótka antybiotykoterpia) a ostatnio stawy coraz bardziej mnie bolą. Lewe kolano, które do tej pory było w miarę bezobjawowe, teraz boli niemiłosiernie. Zaczęło się strzelanie w stawach i wrażenie niestabilności kolana. W ciągu dnia pojawia się również ból barku. Obecnie jest gorzej niż przed rozpoczęciem leczenia.

Przy włączaniu kolejnych ziół miałem bóle głowy, zawroty głowy czy uczucie przeziębienia (wszystko ustąpiło) więc to odczytywałem jako swoistego herxa.

Pytanie brzmi czy nasilone bóle stawów mogą być herxem i czy ktoś miał podobnie?]

Pozdrawiam,
Y.
Obserwuj wątek
      • yollum Re: Nasilone bóle stawów herxem? 18.10.11, 09:59
        Łykam kwas hialuronowy, kolagen typ II, wit. C, cynk miedź itp.
        Największy ból mam pod kolanami, pieką mnie ścięgna. Jeśli przykucnę mam problem z rozprostowaniem nóg. Bolą mnie też mięśnie ale tylko w okolicach kolan. Strzelanie pojawiło się dopiero niedawno.
        • yollum Re: Nasilone bóle stawów herxem? 28.10.11, 08:21
          Nie jest dobrze uncertain
          Kolana bolą niemiłosiernie, środki przeciwbólowe i przeciwzapalne działają tylko na chwilę.
          Do tego doszło wczoraj strzelanie w karku, bóle pleców (jak przy grypie) i dreszcze. Wcześniej nie miałem takich dolegliwości.
          • pies_z_laki_2 Re: Nasilone bóle stawów herxem? 29.10.11, 10:30
            Bo środki p.bólowe i p.zapalne nie leczą boreliozy czy co tam innego masz.
            Idź do lekarza. Zioła to za mało...

Co dokładnie brałeś, piszesz o przerwanej antybiotykoterapii, opisz w szczegółach. Dlaczego łykałeś abx, ile czasu, jakie, kto przepisał, na jakiej podstawie, dlaczego przerwałeś itd.
            Czy badałeś cokolwiek w jakimkolwiek labie? Jakieś wyniki?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka