pilna prośba o poradę zioła a antydepresanty

Borelioza

założyciel: borelioza1

pilna prośba o poradę zioła a antydepresanty

Wczytuje się w książkę ale nie znajduję odpowiedzi. Czy można łączyć seronil (fluoxetinum) i cloranxen (Dikalii clorazepas) z podstawowym protokołem?
Pani psychiatra zapytała mnie tylko czy nie przyjmuję dziurawca. O ile się orientuję dziurawca w składzie ziół nie ma. Mówiłam że przyjmuję nalewkę z żeń-szenia, pani dr nie widziała przeciwwskazań. Ale w moim wątku maleoobeauty napisał że:
>Nie wiem ale chyba nie można
> łączyć fluoksetyny, paroksetyny z żeń szeniem ponieważ
> żeń szeń jest naturalnym lekiem o cechach Inhibitora MAO (starszej generacji lek >antydepresyjny). Inhibitory MAO nie można łączyć z lekami SSRI.
No i teraz mam zagwózdkę. Czy mogę nadal zażywać żeń-szeń (naprawdę mi ta nalewka pomaga i chciałabym mieć pewność że nie należy jej łączyć w/w lekami)
Póki co nie wezmę dzisiaj dawki żeń-szenia ale proszę - jeśli ktoś jeszcze się na tym zna to poradźcie bo lekarka chyba ziołowo nie bardzo ma doświadczenie (ciężko się dziwić że psychiatra nie zna się na ziołach) więc jej się nie poradzę

Założyłam osobny wątek żeby był zauważony, tak czy inaczej będę szukać info w necie, pewnie napiszę też do buhnera ale na jego odpowiedź się dłuuugo czeka

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.