• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czystek - jak stosować? Dodaj do ulubionych

• 14.06.13, 12:08
    Witam, od wczoraj zaczęłam pić herbatkę z czystka, jednak różne info znajduję odnośnie parzenia go , jedni radzą parzyć przez 15 min inni , że gotować . Mam boreliozę, byłam leczona abxami, nie pomogło nic, więc zostały mi tylko ziółka pic i czekać na poprawę.

Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 16.06.13, 10:38
      zaparz normalnie 15 minut i pij 3 razy dziennie ja piję dwa razy dziennie ponoć zlepia krętki i pomaga je usunąć hm dołączyłem go to szczeci rdestowca i paru andyjskich ziół ...aha i jeszcze piołun pity w ciągu dnia małymi łykami zobaczymy jak teraz to będzie przebiegać ale sam czystek to raczej rewelacja nie jest
      • 16.06.13, 17:13
        Mnie niestety stać tylko na kupienie czystka. Borelioza doprowadziła mnie do takiego stanu wyczerpania fizycznego, że nie jestem w stanie pracować, a bez dochodu finansowego nie kupię innych drogich ziół i klapa.. heh. w katowicach u P dr P. leczyłam się na grzybicę i chyba też nic nie pomogło bo obiawy nadal mam takie jak z przed leczenia Mycosystem.
        Oglądałam film o pewnym Niemcu chorym na bb i po dwóch latach picia owej herbatki z czystka wrócił do funkcjonowania... a więc daje mi te zielsko pewną nadzieję , ze też wrócę do żywych.

Chętnie przyjmę pomoc , jeśli ktoś ma nie potrzebne zioła z protokołu buchnera, chciałby mi podarować, będę wdzięczna za każdy dar .Nie stać mnie nawet wykonać badań na koinfekcje, jedynie to do tej pory wykonałam kilka razy western blot i za każdym razem wychodzi dodatni.

pozdrawiam wszystkich chorych.
        • 17.06.13, 22:58
          a ile sie leczyłas abxami? pewnie króciutko ,ja czytałam o kobiecie co sie olejkami leczyła bo zoładek nie tolerował abx i tez sie wyleczyła.. no to spróbowałam az pół roku lyme esensse oil tak sie nazywa ta mieszanka..ani to, ani abxy przez 12 mies, ani zioła na których jestem od 5 miesiecy..to walka na kilka lat,samym czystkiem ciezko bedzie..ja lecze sie teraz nie drogo, bo naszymi polskimi wg Rózanskiego..jak jestes zainteresowana napisze cos wiecej..pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.