test alisa clia Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy słyszeliście o tym teście? To nie chodzi o zwykłą, często błędną elisę. Lekarz, który podejrzewa u mnie powrót boreliozy polecił mi ten test jako najnowszy, ale w żadnym okolicznym laboratorium nie ma go w ofercie. W necie tylko angielskie strony.
    Może ktoś z Was zna ten test?
    Serdecznie pozdrawiam po długiej nieobecności.
    • Może chodzi o to, ktoś w innym wątku wspominał?

forum.gazeta.pl/forum/w,26140,140902469,140902469,Czy_to_pewne_zakazenie_Gdzie_sie_leczyc_we_Wroc_.html
      > Metoda: CHLIA, Analizator: LIAISON

Tu też
      kleszcze.edu.pl/prosz-o-pomoc-w-interpretacji-wynikow-t494.html
      Posty raptem sprzed roku, może uda ci się dowiedzieć coś od autorów.

Google znajduje mi takie coś jeszcze:
      www.luxmedlublin.pl/dla_pacjenta/2,18,244,253,strona,badania-i-zabiegi,laboratorium,pracownie,pracownia-naukowa
      > Całkowitą nowością pracowni naukowej jest analizator, który przyspiesza
      > i automatyzuje część badań, a także daje możliwość rozszerzenia ofert o szereg
      > nowych oznaczeń.

> Aparat LIAISON jest w pełni zautomatyzowanym wieloparametrowym analizatorem
      > do badań immunologicznych pracujący metodą chemiluminescencyjno- immunologiczn.
      > Na aparacie wykonywane są badania z zakresu diagnostyki zaburzeń gospodarki kostnej:
      > oznaczenie aktywnej postaci witaminy D3; zakażeń Borrelia; zakażeń wirusologicznych:
      > Toxopllazma, CMV, HBsAg, Rubbella oraz najnowsze wprowadzone badanie w kierunku
      > wykrywania przeciwciał przeciwko antygenom kapsydowym wirusa EBV.

--
      5$ zniżki na iherb.com - LIH071
    • dziękuję, Marglcia robiła ten test w Bielsku, akurat niedaleko mnie, więc pewnie tam się dopytam. Dzięki.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.