Dodaj do ulubionych

FITOTERAPIA BORELIOZY

04.09.13, 12:40
Ponieważ opracowanie jest szerokie umieściłem go w moim chomiku. To efekt doszkalania się u dr. Różańskiego oraz spostrzeżeń własnych oraz lektury szczególnie książki Tokina z 1953 roku która cudem udało mi się kupić. Umieszczam to na chomiku i można pobrać bez transferu. Ponadto są tam opracowania o octach w boreliozie /zaczynam testy/ octach przy kandydozie oraz fellandrenie który jest chyba najsilniejszym fitoncydem /działa p. grzybicznie, silnie p. bakteryjnie i antynowotworowo/ Ponieważ rzadko bywam na tym forum prosiłbym by ew. pytania kierować na mail gummpek@op.pl. A i nie będę się wdawał w żadne utarczki słowne. Pokazuje tylko mój stan wiedzy na temat fitoterapii tej choroby /zioła Buhnera które nie rosną w Polsce pominąłem/.
chomikuj.pl/chomik.gumppka/ZIELARSTWO/FITOTERAPIA
Edytor zaawansowany
  • zielarz22 07.09.13, 10:34
    Porównałem na paru płaszczyznach ofertę gumppka z ofertą dr Nemo.
    Co mi wyszło:
    1. Strona internetowa
    Dr Nemo drnemooils.com/
    gumppek – brak
    2. Zawartość linków
    dr Nemo – setki prac różnych autorów potwierdzających bakteriobójcze właściwości olejków
    Gumppek – tylko prace dr.Różańskiego
    3. Wartość merytoryczna
    Dr Nemo – konkretne wyniki, konkretnych prac i badań naukowych, sprawdzalne i weryfikowalne
    Gumppek – przemyślenia jednego autora
    4.Ceny
    dr Nemo – 90% olejków kosztuje 7 zł
    gumppek – nie podaje cen za swoje specyfiki, być może według uważania
    5. Rachunek
    Dr Nemo – można otrzymać
    Gumppek – nic na ten temat nie pisze
    6. Skuteczność, szybkość działania
    Dr Nemo pisze, że max do miesiąca a najczęściej do paru dni czy godzin czujesz i wiesz czy olejki działają, pisze o 80% skuteczności
    7. Darmowe wypróbowanie
    Dr Nemo - tak, wysyła darmowe próbki, łącznie z darmową przesyłką
    8. Bezpieczeństwo i skutki uboczne
    Dr Nemo zaleca stosowanie jego specyfików tylko zewnętrznie, nie narażasz organów wew.
    Gumppek – stosowanie wewnętrzne, trzeba łykać nie wiadomo co
    9. Opinie chorych
    Dr Nemo – na temat olejków było parę pozytywnych informacji na tym forum (gdyby nie nagonka przypuszczam, że byłoby więcej) poza tym wpisy na forum Candida czy Olejki
    Gumppek – na razie brak, poprzednio promował zakup innych odzwierzęcych preparatów dr. Różańskiego jak Adicox czy Salmosol, widocznie sprzedaż słabo idzie, brak informacji o wyleczeniach.

Zgadzam się z gumppkiem , że fellandren jest bardzo skuteczny, najwięcej go jest właśnie w olejkach eterycznych. Nalewki z udziałem szczeci to mocna rzecz a już prawdziwa potęga jeśli je stosować razem z olejkami dr Nemo.
    To tyle, wnioski każdy sam wyciąga.
  • dx771 07.09.13, 11:11
    Jest jeszcze jedna różnica:

1. Nemo - ma naganiaczy na różnych forach (szemrany marketing)
    Gumpek - brak

Nie ma zadnego Nemo - to twór wirtualny, Gumpek istnieje smile

(szczególnie warto zajrzeć na forum Candida - aż szkoda mi tych naiwnych biednych chorych na grzyba napędzanych przez Jana440, na forum Borelioza - Zielarz22, + cała masa "jednorazowych" nicków których teksty przypominają mi czasy propagandy Biruta i Gomułki))
    --
    Pozdrawiam.DX

www.borelioza.org/
  • aqarel 07.09.13, 13:12
    Zielarzu22,porównania jakiego się dopuściłeś nie powinno mieć miejsca(a dlaczego to sam powinieneś wiedzieć).
    --
    "Niechaj słońce smaga moją twarz,
    gwiazdy tkają moje sny.
    Poprzez przestrzeń czasu podróżuję,
    do mych przeszłych dni..."
  • zielarz22 08.09.13, 09:16
    DX
    Czy dr Nemo jest wirtualny czy realny nie wiem, wiem, że potrafi pisać bo ze mną tak się kontaktuje. Jeśli próbowałeś telepatycznie i nie wyszło to naprawdę współczuję, to wszystko wina dr Nemo.
    Wiem też, że olejki mają wymiar, wygląd i działanie konkretne, materialne. Dla Ciebie wirtualne -jak nie próbowałeś to przecież oczywiste. Nie próbowałeś to nie zawracaj głowy.

Czy tobie nienawiść całkowicie rozum odebrała?
    Czy te tysiące osób na całym świecie kupujących i stosujących z pozytywnym efektem olejki (np. oregano czy herbaciany na grzybicę) i piszących o tym, to wszystko jednorazowi naganiacze dr Nemo?
    Ty myślisz, że forum gazeta.pl to cały świat, przeczytaj inne polskie fora poświęcone grzybicy, poczytaj fora po czesku, rosyjsku, niemiecku czy angielsku. Wszyscy, wszędzie i we wszystkich językach piszą jak pomagają olejki w zwalczaniu grzybic. Ta mafia olejkowa strasznie się rozrosła. Olejkowe macki Nemo sięgają wszędzie, na cały świat. W związku z tym to chyba musi być Żyd a na dodatek mason bo tylko oni potrafią zmobilizować tysiące naganiaczy na całym świecie. Omijaj go z daleka.

Napisz tym wszystkim chorym ,że są biedni i naiwni i, że olejki działają tylko na ich wyobraźnię bo grzybicę mają na pewno urojoną. Zobaczysz co Ci odpiszą i czy są naganiaczami.
    Czyli ci wszyscy profesorowie i doktorzy różnych nauk którzy piszą o tym, że olejki zabijają bakterie to jedna wielka ściema i oszustwo dr Nemo.
    Ci biedni idioci z forum Borelioza którym olejki pomagają czy to na grzyba czy na boreliozę to pewnie też jacyś naiwni biedacy. Naprawdę Ci współczuję.
    Ja jeśli piszę o olejkach to zawsze będę to robił w samych superlatywach bo wiem gdzie byłem 3 lata temu po rocznej terapii ILADS, wiem jak się teraz czuję a boje się myśleć gdzie bym był gdybym nie spróbował terapii dr Nemo. Poza tym skorzystałem z rady najlepszej w Polsce specjalistki od ILADS która sama mi zaleciła abym spróbował ziół.

Dlatego zawsze każdemu będę polecał olejki i potwierdzam to co piszą naukowcy w mądrych książkach czy artykułach których DX nie potrafi przeczytać– olejki faktycznie działają i zabijają bakterie boreliozy czy koinfekcji.
    Ty DX to chyba myślisz(wiem co potrafi zrobić borelioza z mózgiem więc Ci współczuję) że jak będziesz pisać negatywnie o olejkach to one przestaną działać na bakterie czy grzyby. Jeśli Ci nikt tego nie powiedział, to ja Ci mówię – niezależnie od tego co piszesz to olejki zawsze będą zabijać bakterie czy grzyby.
    DX proszę Cię nie rób z siebie idioty i nie ośmieszaj się – to, że olejki działają zostało już tysiące razy udowodnione teoretycznie a przed wszystkim praktycznie.
    Jak Ci tak przeszkadzają olejki dr Nemo to zacznij sam je robić, publicznie deklaruję – zakupię u Ciebie aby porównać co jest lepsze. Od razu piszę, że LEO próbowałem i nie umywa się do olejków dr Nemo.

Piszesz tyle o naganiaczach, dlaczego nie zostaniesz pierwszym naganiaczem gumppka? Jeśli nie chcesz to dlaczego nie zostaniesz jakimś lepszym piewcą abx i nie napiszesz jak to zostałeś cudownie uzdrowiony, możesz sobie też wybrać jakiś zapper czy fale, albo chociaż napisz poemat na cześć realnego gumppka i opisz jak działa czystek zbierany nocą, krótko przed północą.
  • zielarz22 08.09.13, 09:27
    Aqarel
    Nie wiem kim jesteś i dotychczas szanowałem Twoją osobę ze względu na obiektywne czy wyważone wypowiedzi. Ja jestem już pełnoletni i podobnie jak większość ludzi nie lubię jak inni mi dyktują co powinienem robić a co nie. Ja niezależnie od tego ile masz lat nie będę dawał Ci rad co masz robić, czy co masz pisać.
    Jeśli uważasz , że np. skłamałem w p.5, a w punkcie 4 nie napisałem całej prawdy to napisz – zielarz kłamie dlatego, że . . . . .
    Inni będą oceniać kto z nas ma rację i to jest uczciwy układ.

Gumppek
    Cieszę się , że czytasz forum i podpowiadasz innym. Nie podzielam sporej części Twoich poglądów ale najważniejsze, że próbujesz pomagać innym. Dróg jest wiele.
  • aqarel 08.09.13, 14:08
    Zielarzu22, a kim ja miałbym być by oceniać czyjeś intencje lub postępowanie.
    Jak dla mnie to zestawienie, które zrobiłeś jest "niehalo".
    Razi mnie Twe ciągłe nagabywanie o Nemo....nie o olejkach bo o stosowaniu olejków
    wspominałem na tym forum w 2010 roku --->
    forum.gazeta.pl/forum/w,26140,82274998,119503554,_Zmagajac_sie_ze_swiatem_.html
    --
    "Niechaj słońce smaga moją twarz,
    gwiazdy tkają moje sny.
    Poprzez przestrzeń czasu podróżuję,
    do mych przeszłych dni.
    Ze starszyzną zacnej rasy, zasiąść na granicy świata
    I rozprawiać o dniach, które..."
  • dx771 08.09.13, 14:01

Chyba najlepiej będzie się zapytać w urzędzie skarbowym w Jastrzębiu Zdrój jak to jest z tymi rachunkami Nemo.
    --
    Pozdrawiam.DX

www.borelioza.org/
  • dx771 08.09.13, 20:42
    Uprócz US nemo zainteresują się też służby sanitarne - odnośnie warunków produkcji? (dzięki Zielarzowismile)
    --
    Pozdrawiam.DX

www.borelioza.org/
  • bapona 09.09.13, 14:29
    Wielkie dzięki gumppek smile
    Doceniam Twoją pracę smile
    Pozdrawiam.
    --
    bpn
  • zielarz22 09.09.13, 16:46
    Aqarel
    Rozumiem, że moje zestawienie może razić dowolną osobę, to normalne, ja sam nie jestem idealny.
    Napisz swoje zestawienie czy porównanie. Będziemy dyskutować.
    O olejkach dr Nemo pisze dlatego, że innych nie ma. Można np.pić sam olejek cynamonowy i wyleczyć się z boreliozy jak opisuje jakiś amerykanin na forum olejki - forum.gazeta.pl/forum/w,165523,146627410,146627410,olejek_cynamonowy_i_czestotliwosci.html Ja uważam, że metoda dr Nemo użycia tylko zewnętrznego olejków jest dużo bezpieczniejsza. Poza tym mieszane różne olejki faktycznie wykazują efekt synergii. Napisałem wyraźnie jak DX zrobi swoje olejki to też kupię aby porównać.

O olejkach piszę dlatego, że są kompletnie lekceważone zarówno przez lekarzy jak i pacjentów. Co do lekarzy to rozumiem – nie mają wiedzy, olejki nie są i nie będą lekami. Ale pacjenci to chyba chcą się wyleczyć .
    Jeśli metody proponowane przez lekarzy nie przynoszą efektu (chyba tylko dlatego forum istnieje)to forum powinno robić wszystko aby pomóc chorym. Ubolewam nad tym, że na forum promuje się tylko metodę ILADS. Ja piszę o olejkach które jak żadne inne poważne metody typu zioła, ozon mają najbardziej naukowo udokumentowane działanie przeciw bakteriom. Na forum przychodzą ciągle nowi ludzie którzy są wkręcani tylko w ILADS, ja uważam , że powinni wiedzieć, że są też inne skuteczne metody.

Ty Aqarel jesteś na forum wiele lat więc wiesz, że pisano o wielu różnych metodach. Wielokrotnie pisano o LEO, metodzie Buhnera, był wątek Bzyki, jest Basia, Gumppek, Chemdog, Leszek pisze o ozonie. O wielu na pewno zapomniałem, sam wiesz dlaczego. Tymczasem są atakowane tylko i wyłącznie olejki i moja osoba. Dlaczego atakuje się mnie a nie naukowców którzy napisali te tysiące stron o tym , że olejki zabijają bakterie. Ja nie napisałem żadnej pracy naukowej. Czyżby atak był dlatego, że olejki są skuteczne? Być może firmy farmaceutyczne czy lekarze czują się zagrożeni. Ja nie przeczytałem jeszcze wpisu o tym aby olejki komuś zaszkodziły czy spowodowały jakieś dolegliwości. Tymczasem od abx wszyscy mieliśmy większe lub mniejsze dolegliwości i niestety problemy ze zdrowiem na skutek ich nadużycia. Tysiące ludzi cierpiało i wszyscy jakoś spokojnie to znosili bo przecież mieli obiecany cel – wyleczenie. Czy Ciebie, DX czy psa abx wyleczyły? Traciłeś zdrowie i kupę pieniędzy i co?
    Ja nie jestem ajkimś akwizytorem, tylko chorym. Próbowałem ILADS, Buhnera i jeszcze 2 innych metod o których wolę nie pisać. Nic nie działa tak dobrze jak olejki. Takie są fakty i ja je będę przedstawiał. Ludzi z takim doświadczeniem (próbowania różnych terapii) jest niewielu i ja zamierzam pisać o swoich odczuciach czy o wiedzy którą zdobyłem podczas czytania tysięcy stron. Robię dokładnie to samo co Ty, tylko na innym, ale bardzo podobnym polu.

Ja w swoich postach nikomu nie piszę, że olejki wyleczą go z boreliozy, być może tak się stanie. Ja piszę o swoich doświadczeniach, mnie cały czas pomagają. Piszę, że to co proponuje dr Nemo to uczciwy układ – próbujesz parę olejków przez 2 czy 3 tygodnie i sprawdzasz czy działają na Ciebie. Ja wiem, że wielu być może uważa, że olejki są za tanie aby mogły dobrze działać ale póki co tyle kosztują. Warto poświęcić te parę dych aby wypróbować ich działanie. Jeśli nie działają to dajesz sobie spokój z dr Nemo i jego olejkami.

Na mnie próbowano przez 60 tygodni działanie Tinidazolu za cenę wielokrotnie wyższą od paru olejków. I co? Oczywiście nic, pocieszam się, że takich królików są tysiące i jakoś nikt nie protestuje.
  • zielarz22 09.09.13, 17:07
    DX
    Faktycznie jesteś z czasów Bieruta. Zaatakować, donieść, opluć, zastraszyć - to twoje metody. Tylko dlatego, że inni myślą inaczej jak ja. Już mi szkoda gumppka, basi czy innych zielarzy. Będą wiedzieli komu podziękować. Zapomniałeś jeszcze o donosach na Policję, CBA, MSZ, PIP,NIK czy ZUS.

A może w końcu zajmiesz się jakąś pozytywną działalnością a nie tylko atakowaniem innych.
    Jeśli Stowarzyszenie które promujesz jest takie jak ty, to kiepski jest los nas chorych. Atakujesz jan440 a przecież to on a nie ty czy ktoś inny napisał najlepszy na forum poradnik o antybiotykach – poradnik o biotraksonie. U nowych na forum budzi to zdziwienie – jan440 i abx. Przecież ten wartościowy poradnik powinien napisać jakiś lekarz czy Stowarzyszenie którym się podpisujesz, a tak się jakoś nie stało napisał go zwykły chory który wierzył w jego moc(biotraksonu). Ten zwykły chory gdy zaczął pisać o skuteczniejszym środku czyli o olejkach to został wyrzucony z forum. Na pewno w imię demokracji i z korzyścią dla innych.

DX
    Atakujesz mnie i olejki, ale w ani jednym miejscu merytorycznie czy z pozycji własnych doświadczeń a chyba tak powinno być na forum. Przeczytaj uważnie ten wątek jeszcze raz i odpowiedz sobie:
    - czy ja go założyłem
    - czy każdy może ustosunkować się do dowolnej wypowiedzi?
    -czy ja tobie odpowiadałem, czy ja ciebie atakowałem?
    -czy ja napisałem, że gumppek i jego metody są nic nie warte?
    -czy ja gdzieś w tym wątku zachwalałem olejki?
    - czy pisałem, że olejki są skuteczniejsze od abx?
    - czy pisałem, że olejki nie trzeba łykać i mają mniejsze skutki uboczne?
    - czy ja kogoś namawiałem do ich brania?
    Nic takiego nie miało miejcsa tymczasem atakujesz mnie jak wściekły pies.

Bapona
    Brawo, to jest uczciwość – pomaga, więc o tym piszę. Gratuluję odwagi.

• ewika12 09.09.13, 22:53
    zielarz napisz mi o tych olejkach cos więcej na meila - ewika12@gazeta.pl-
    --
    ewika12
  • 79miki 20.10.17, 11:38
    tu na stronce znalazłam takie podstawowe protokoły na borelioze, ale pewnie tak bajbardziej skuteczny dr Rożańskiego mojazielarnia.pl/content/7-kleszcze
  • aleksandra1124 29.10.17, 13:42
    Moim zdaniem olejki dr Nemo i zioła pana gumppka to czysty biznes. A ja z własnego doświadczenia powiem, że obaj panowie widzą tylko swój " towar" zapominając o jednym, by bezustannie przypominać o tym, że żadna kuracja nie zadziała jeśli nie oczyscimy swoich organizmów z zalegających od lat toksyn. Mój mózg był tak zasmiecony toksynami, że nie reagował na żadne zioło. Od czterech miesięcy piję czystka, dużo, codziennie, do tego własnoręcznie przygotowane nalewki że szczeci, rdedtowca japońskiego, traganka, zarzaparilli. Mogę powiedzieć, że zaczynają działać, jakie to miłe uczucie,kiedy w głowie się przejasnia. I nie wierzcie w zapewnienia, że tylko nasze zioła nam pomogą. Ja kupuję zioła niepolskie, szczeç chińską, bo jest tania. Wszystkie zioła jakie piję są niepolskie ale uważam, że znaczącą rolę aby zadziałały odegrał czystek, duże ilości herbaty z czystka.

--
    nora
  • jan440 07.11.17, 19:45
    Pani Aleksandro najpierw pisze Pani o biznesie a potem o tym jak sama kupuje zioła.
    Uważa Pani, że gumppek czy dowolnie inny fitoterapeuta ma rozdawać zioła za darmo?
    Ja np. dzielę zioła m.in. na takie które działają w danej chorobie lub nie działają.
    Oczywistym jest, że miejsce pochodzenia ziół raczej nie ma większego znaczenia.
  • aleksandra1124 08.11.17, 17:29
    Panie Janie 440, zdziwiło mnie pojawienie się gumppka na tym forum, bo raczej był aktywny na forum," do leczących się ziołami", ale tam straszna posucha. Ostatni wpis w marcu. A zioła owszem kupuję lecz nie za taką cenę jaką proponują zielarze. Ja rozumiem za trud związany ze zbieraniem ziół i za wiedzę trzeba zapłacić ale jeśli ktoś zada sobie trud można samemu zdobyć wiedzę a zioła kupić conajmniej o połowę tańsze. Jesteśmy za to zgodni, że pochodzenie ziół nie ma znaczenia, zaś zielarze np pan gumppek twierdzą, że tylko polskie zioła zadziałają na nas, tak jak chińskie na Chińczyków.

--
    nora

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.