• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Polskie zioła na borelioze Dodaj do ulubionych

• 24.02.14, 20:34
    Szukałam troche w internecie informacji na ten temat. Protokol Buhnera juz ogarnalam, jest o tyle latwo ze zamawia sie kapsulki i lyka.
    Ale znalazlam tez strone dr Rozanskiego. I tu juz sie robi klopot bo tam sa jakies nalewki odwar itp. Nie mam zielonego o tym pojecia. Jakie Polskie ziola Wy stosujecie ktore sa latwo dostepne w sklepach zielarskich? Nie bede przeciez latac i zbierac bo sie na tym nie znam.
    I jak sie je przygotowuje. Tzn czy mozna je zaparzyc jak np czystka i pic czy konieczne jest robienie nalewek? Ktore ziola mozna laczyc i nie bedzie jakis interakcji.
    Prosze pomozcie mi to troche wyjasnic.
    Zaawansowany formularz
    • 24.02.14, 22:24
      Wrotycz.Piołun,Czeremcha,Szczeć,Skrzyp,Krwiściąg,Przetacznik np.Wszystko można parzyć i zalewać wódką jak każde ziołasmileZależy co się chce uzyskać
      • 24.02.14, 22:48
        zabic kretki oczywisciesmile
        liczylam ze mi odp bo widze ze jestes w temacie. myslalam na poczatek o szczeci. jak zrobic nalewke? skad mam wziac szczec? czytalam ze to ma być swiezy korzen tak? skad ja mam wziac swiezy korzen? czy mozesz polecic jakies zrodlo gdzie moge to kupic?
        a co robi piolun?
        czy mozna rozne ziola mieszac do jednej naleqki czy robic z każdego oddzielnie?
        • 25.02.14, 00:05
          Coś wiem coś mogę ci doradzić napisz kiedy na maila zielonomim@wp.pl. Coś się ogarnie sam biorę teraz nalewkę z piołunu i paru innych razem zmieszanych bardzo gorzka na pasożyty i takie tam.Szczeć też biorę teraz od 3 tygodni wróciłem do kuracji bo mi pomagała razem z innymi specyfikami.Równocześnie biorę też doxy rif i tinidazol od miesiąca.Oraz Vermox i zentel takie combo niebawem kończę znowu z chemią i tylko same zioła.Czasem ta chemia pomoże jak jest gorzej i podleczy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.