Dodaj do ulubionych

W kwestii ziół p. Małgosi i nie tylko

09.10.16, 22:52
Słuchajcie, jakiś czas temu napisałam do p. Małgosi na maila podanego w wątku zib i nigdy nie dostałam odpowiedzi. Czy ktoś wie, co się dzieje, koresponduje z tą Panią?
Może po prostu miałam pecha?
A może ktoś ma namiar na dobrego zielarza (Polska centralna lub kontakt mailowy)?
Boję się, że być może bb powraca tylko w zupełnie innej postaci - a bardzo bym nie chciała wracac do abx, naprawdę bardzo.
PK, czytam o polskich ziołach, ale jest ich tyle różnych, chciałabym na początku skonsultować się z kimś, kto się na tym zna i pomógłby mi wybrać odpowiedni zestaw.
Edytor zaawansowany
  • fela125 10.10.16, 10:52
    Podaj adres meilowy, to dam Ci namiary na kilku sprawdzonych fitoterapetów.
  • fela125 10.10.16, 11:37
    Niedawno na forum pojawił się wątek zielarza-fitoterapeuty, który oferował swoją pomoc. Wątek chyba został wykasowany, bo nie mogłam go odnaleźć. Szkoda, bo wydaje się, że to dobry zielarz. Gdyby lekarz zaoferował pomoc, nikt by go nie wykasował. Część chorych chce się leczyć alternatywnie i należy to uszanować, są różne drogi do wyzdrowienia. Najważniejsze jest dobro chorego. Buhner napisał, że leczenie boreliozy zawsze jest eksperymentalne, zarówno antybiotykami jak i ziołami. Nie wiemy jak leczyć, więc pozwólmy chorym decydować o sobie. Zielarz jest zawodem uznawanym przez nasze prawo. W Polsce zaczynamy mieć ludzi, którzy są świetnie przygotowani do wykonywana tego trudnego zawodu. Nie zapominajmy, że z pomocy zielarzy zazwyczaj korzystają Ci, którym nie powiodło się leczenie standardowe lub ILADS.
    Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania.
    Zielarz-fitoterapeuta
    Kod zawodu: 323012
  • miroslaw111 08.12.16, 23:54
    fela125 czy możesz podać mi namiary na takich zielarzy,generalnie najlepszych,l którzy są warci uwagi i potrafię leczyć koifekcje conajmniej tak skutecznie jak buhner ?( czyli mało skutecznie )
  • miroslaw111 09.12.16, 00:01
    tylko nie wiem gdzie wyślesz bo @ gazetowy chyba już nie działa
  • emli7 10.10.16, 14:54
    Dzięki, chętnie, mbartoszew@wp.pl
  • emli7 10.10.16, 16:38
    A jak działają? Umawiają się na wizyty, czy przez internet też?
  • jan440 12.10.16, 18:38
    Emli próbuj jeszcze raz czy inaczej.
    Dla mnie p.Małgosia jest najlepszą zielarką w Polsce.
  • emli7 08.12.16, 22:31
    No dobra, próbuję. Wierzę Wam na słowo, Janie i reszto.
    Udało mi sie zlapać p.Małgosię i mam już od niej paczkę z ziołami. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Brzmi fajnie.
  • emli7 15.12.16, 22:08
    Czy ktoś miał herksa po ziołach p. Malgosi? Ja się dziś dziwnie czułam, nieźle obolała, jakaś taka roztrzęsiona, aż mi było trudno w pracy i nie wiem, czy borel powraca w pełnej krasie, czy to herks...
  • slonisko1976 16.12.16, 10:22
    mi też tak jest, po innych ziołach, ale natychmiastowy zjazd w dół
  • jan440 21.12.16, 19:01
    Jasne, że herxy mogą być po ziołach.
    P.Małgosia i tak umie dobierać tak, że są niewielkie.
  • miroslaw111 21.12.16, 21:16
    czy warto zacząć od ziół P małgosi ?nie potrzebuję nalewek na początek tylko coś niedrogiego ..

• bartik78 29.01.18, 02:24
    Moge o namiar na Pania Małgosie?
  • emli7 29.01.18, 11:17
    gosia_dobron@wp.pl
    Warto spróbować. Na mnie nie zadziałały, ale na wielu innych działają. Próbuj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.