Dodaj do ulubionych

Terapia hipertermią ewentualnie czystym tlenem

27.07.17, 20:05
Dzień dobry.
Czy ktoś przeszedł którąś z tych terapii.Jeżeli tak to jak były skuteczne i w ogóle coś więcej informacji bym poprosił.
Edytor zaawansowany
  • kasia284 01.08.17, 21:28
    Hey,
    właśnie dzisiaj miałam pierwszą hipertermię. Zabieg do przeżycia, troszkę gorącosmile, o skuteczności wypowiem się za jakiś czas. Podczas zabiegu miałam podlączoną kroplówkę z antybiotykiem, wg najnowszych badań temp 39 powoduje dużo większą wchłanialność antybiotyku. Zaczęłam leczenie wczoraj w Gdańsku. Po hipertermii czułam się rozluźniona i bardzo spokojna, nawet moje serce skłonne do galopu zwolniło. Wiązę z tym leczeniem wszelkie nadzieje, proszę o trzymanie kciuków. Doktor wyleczył moje jelita, dlatego mam też ogromną nadzieję, że będę choć bezobjawowa. Na youtube jest filmik o hipertermii.

--
    Mój Rycerzyk Kubuś (30tc, 1490g)
  • pawelllbor1222232 29.10.17, 20:34
    Dzień dobry Kasiu 284.
    Przepraszam że odpisuję po trzech miesiącach,przypuszczam że zabiegi miałaś na Narwickiego w Gdańsku.
    Mogłabyś napisać czy jest jakaś poprawa po tych zabiegach ile ich było i jakie są koszty hipertermii ,pewnie nie małe.
    Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.