Dodaj do ulubionych

Co za dziwny objaw?

05.11.17, 20:51
miesiąc temu: najpierw bólgłowy, potem ból nóg jak przy grypie, uczcue rozbicia, dołka psychicznego. Po dobie przeszło w ból typu korzonkowego.
Ten weekend, niemal dokładnie po miesiącu: kurcze, to samo. Właśnie w głowie poczułam się jaśniej, energii przybyło po dobie totalnej rozbitki, za to dół pleców i nogi bolą.

Dr Z podejrzewa wirus Epstein Barr (poszłam na badanie, czekam na wynik).
Jakies inne pomysły?
Edytor zaawansowany
  • rzene 10.11.17, 12:52
    jak masz Boreliozę z koinfekcjami (nic nie piszesz o wynikach) to po co szukać jeszcze jakiś innych paskudztw.
    W toku leczenia, albo hamowania rozwoju choroby, bo jak wiadomo leczenie antybiotykami lub/i ziołami nie zawsze jest skuteczne nawet przez bardzo długi okres, mogą pojawiać się przeróżne dolegliwości dla których nie ma schematów.
    Jeśli dr ma jakieś podejrzenia to dobrze niech szuka może trafi tylko co to do tematu wnosi to za bardzo nie wiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.