Dodaj do ulubionych

Postępowanie w czasie remisji

21.01.18, 10:38
Mam pytanie, głównie do chemdoga, ale też ogólnie.
Leczę się od 3,5 roku, miewam kilkumiesięczne remisje w zasadzie bez objawów - głównie w okresie późna wiosna-lato, a jesienią, niestety, od nowa polska ludowa. Jakie są Wasze doświadczenia, jak wtedy postępować? Dieta, wiadomo, cały czas (myślę,że na nawroty częściowo zapracowałam poluźnianiem diety, ale cóż, mam nauczkę)
Bierzecie zioła, suple tak samo jak w czasie objawowym, zmniejszacie, robicie przerwy?
Edytor zaawansowany
  • chemdog 21.01.18, 21:29
    No to ja coż zioła lecimy.dieta bardziej rygorystyczna pod kątem leczenia....zależy jakie też masz objawy nie jest wesoło i cięzko to wwzystko jak wraca na nowo układać ....problem dla wielu to że już nie mogą jeść antybiotyków.Bierz androgaphis+kurkumina+witamina c liposomalna+czystek.....taki standardowy zestaw

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.