Dodaj do ulubionych

Czy to bolerioza ????

23.01.18, 22:08
Witam wszystkich.
Mój pierwszy post.
Mógł ktoś rzucić okiem na te wyniki.
Dopadło mnie coś na wakacje bardzo dziwne rzeczy się ze mną dzieją od tamtego czasu.
Bóle mięśni i stawów,
osłabienia mięśni,
dziwne bóle głowy - szyii
stany lękowe
osłabienia
wiecznie zmęczony
trudności z oddychaniem
uderzenia gorąca,
skoki ciśnień,
drgawki rąk i wiele innych dziwnych rzeczy.
Wszystko jest napadowe co jakiś czas i od nowa.
Kiedyś miałem kleszcza wyciągali mi w szpitalu ale to było dawno.
Uprawiam MTB dużo jeżdżę po lasach łąkach górach.
Zrobiłem test na Borelioze o to wyniki:
Igm
zapodaj.net/022978ceddbd1.png.htmlIgg
zapodaj.net/85fd8826f9078.png.html
zapodaj.net/a2fbc503d243f.png.html
Teoretycznie wynik negatywny. I wmawiają mi nerwice.
Nie wiem czy dalej ma drążyć ten temat.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • driszti 24.01.18, 12:04
    Badanie Western Blott robi się po prowkacji, wtedy jest większa szansa, że coś "się złapie" w wynikach. Jeśli chcesz mieć pewność zrób lepsze badania Elispot lub Lymespot w kierunku boreliozy.
  • emli7 24.01.18, 16:08
    Albo LTT albo cD57.
    Temat drąż. Czy jest tu ktoś, komu nie wmawiano nerwicy? Chyba nie ma.
  • jancza1 26.01.18, 12:54
    Ja polecam ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % .. Olej konopny CBD stosuje się w przypadku:
    1. Padaczki.
    Wg. wyników badania w Filadelfii, które obejmowało dzieci z epilepsją z całych Stanów Zjednoczonych, średni spadek napadów padaczki wyniósł 45,1%.
    2. Stwardnienia rozsianego.
    Kannabinoidy z konopi "uspokajają" system immunologiczny, który nie atakuje ponownie centralnego układu nerwowego.
    3. Depresji, stanów lękowych i zaburzeń nastroju.
    W przeciwieństwie do leków antydepresyjnych, nie wywołuje skutków ubocznych dla zdrowia.
    4. Może zmniejszać ból (migrenowy, menstruacyjny).
    Kannabinoidy mogą zmniejszać ból, poprzez selektywne blokowanie sygnałów, które są odpowiedzialne za jego odczuwanie, w mózgu i rdzeniu kręgowym. Poza tym działają rozkurczowo.
    5. Nudności i wymiotów.
    Kannabinoidy konopi wchodząc w interakcję z kluczowymi receptorami w mózgu, pomagają kontrolować nudności i wymioty.
    6. W celu pobudzenia apetytu.
    CBD podobnie jak THC zwiększa zdolność odczuwania zapachu i smaku, przy spożywaniu jedzenia. Dlatego może być stosowany przy anoreksji, nowotworach i chorobach paliatywnych.
    7. Udaru mózgu.
    Wg. badań naukowców z Uniwersytetu Fudan w Chinach, kannabidiol zapobiega wtórnym uszkodzeniom mózgu, jak i leczy istniejące już szkody.
    8. Nowotworów.
    CBD można stosować wspomagająco np. przy raku skóry, szyjki macicy, piersi, okrężnicy, pęcherza, płuc czy glejaku.
    9. W przypadku pozostałych dolegliwości.
    M.in. przy napięciu mięśniowym, problemach skórnych, cukrzycy, miażdżycy, astmie, reumatyzmie czy boreliozie.
    Więcej informacji na www.konopiafarmacja.pl
  • batalhador 01.02.18, 11:28
    Też kiedyś dostałem tabletki na uspokojenie, kiedy byłem spokojny tylko mówiłem, że coś się ze mną dzieje nie tak. Nie było tego widać. Dopiero kiedy padłem, poleżałem w szpitalu to skończyły się rozmowy na temat hipochondrii, czy też nerwicy i przemęczenia, a zaczęły się rozmowy na temat stwardnienia rozsianego a później boreliozy. Badania na borelioze ogarnąłem sam (na początku LTT w Synevo po prowokacji citrogreptem, później Wielkoszyński, Elispot).

--
    Moja strona o diagnozie sm i boreliozy, leczeniu ILADS, protokole Buhnera i walce ze zmartwieniami! smile
    www.samimocni.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.