Dodaj do ulubionych

Niskie dawki naltrexonem !!!!! na boreliozę

26.01.18, 12:03
U mojego narzeczonego stwierdzono boreliozę w czerwcu 2017 roku. Silne objawy mięśniowo-stawowe miał już od kilku lat i tak jeździliśmy od lekarza do lekarza od kilku lat nie będąc świadomi, że to borelioza powodowała ten okropny ból.
Na szczęście w czerwcu 2017 borelioza została zdiagnozowana i trafiliśmy do centrum chorób tropikalnych. Dwa miesiące antybiotyku nie przyniosły żadnej poprawy, jedynie w trakcie antybiotykoterapii można powiedzieć, że była lekka poprawa ale wszystkie objawy wróciły po 2 tygodniach. Dlatego dostaliśmy jeszcze jeden antybiotyk (na 30 dni), który musieliśmy zakupić w Niemczech. I tak jak przy przednim wszystkie objawy wróciły po 2 tygodniach. W związku z tym zdecydowaliśmy udać się do lekarza od metody ILADS. Pani doktor przepisała na początek 3 różne antybiotyki i zaleciła aby stosować je jednoczenie (byliśmy świadomi, ze na tym polega ta metoda) jednak to nas przeraziło !!. Jednocześnie została przepisana nam recepta na NISKIE DAWKI NALTREXONU i w związku z tym, że właśnie mój narzeczony dopiero co zakończył 90 dniową antybiotykoterapię zadecydowała, że spróbuje ten naltrexon. Przez 10 dni brał 1 mg, następne 10 dni -2 mg , potem 10 dni - 3 - mg a teraz jest na dawce 4,5 mg. tabletki tez bierze od 3 miesięcy i CZUJE SIĘ BARDZO DOBRZE !!!!!. Zero bóli mięśniowo-stawowych od jakiegoś czasu co jest dla nas niewiarygodne. Podeszliśmy do tego naltrexonu bardzo sceptycznie, dużo czytaliśmy na ten temat i jest to dla nas taki zaskoczeniem... Zapytajcie swoich lekarzy o ten temat !!!!!! Mojemu narzeczonemu to pomaga mam nadzieję, że ta informacja pomoże również komuś innemu zmagającemu się z objawami boreliozy !!!!!!
Edytor zaawansowany
  • uzdrowiciel-opole 26.01.18, 16:19
    Tak polecam przeczytać informację o skutkach ubocznych.
    Czy to jest prawda ... czy reklama?

A to kilka skutków ubocznych
    Do najczęstszych działań niepożądanych należą: łagodne zaburzenia snu, lęk, wysypka skórna, nudności, utrata apetytu, brak energii, ból głowy. Większość z tych objawów występuje zazwyczaj w pierwszym tygodniu leczenia.
  • dgosia-64 05.02.18, 08:42
    Tak się składa, ze bardzo dokładnie czytaliśmy o skutkach ubocznych ... a czy zmagałes się kiedyś przez kilka lat z bólami związanymi z borelioza ???? Zgadza się przez pierwszy tydzień był problem ze snem ale teraz już nie ma tematu , żadnych innych skutków uboczynych do tej pory nie zauważyliśmy .... Wiecej skutków ubocznych jest po długiej antybiotykoterapii .... a tak jak wspominałam antybiotyk był brany przez 90 dni .....
  • bzyka.bzyklewska 26.01.18, 22:05
    Biorę od 2 lat. Czy pomaga, to nie wiem ale przy takich badaniach i mianach bb jak mam to czuję się i wyglądam śpiewająco wink

--
    Bzyka mail: bzyka.bzyklewska@wp.pl
    Moje tematy: Leczenie wg Buhnera odnosi skutek
    Jeśli chcesz mi o coś zapytać - pytaj - ale po przeczytaniu tego tematu! Niestety nie mam możliwości czasowych na opisywanie swojej historii od nowa i pisanie kilku maili dziennie o tym jak było, co biorę czy jak dawkowałam. Temat powstał po to, by informacje te były ogólnie dostępne! wszytskie odpowiedzi na swoje pytania zajdziesz w moim temacie.
  • emli7 27.01.18, 08:28
    A jak to wygląda organizacyjnie? Czy to sie kupuje w Polsce? Czy poza Polską można zrealizować polską receptę na ten lek? Czy koszty są wysokie?
  • dgosia-64 05.02.18, 08:51
    Pierwsze recepty do dawki 4,5 (ze tylko na 10 dni) udało nam się dostać od lekarza leczącego metoda ILADS. Lek był specjalnie dla nas przygotowany dlatego, ze w Polsce naltrexon jest dostępny w dawce 50 mg zupełnie do innych celów ... ale o tym to już pewnie czytaliście .... (koszt około 100 zł za wszystkie recepty ). Teraz natomiast mieliśmy receptę na 50 mg x 28 tabletek (koszt 100 zł ) i znajomy farmaceuta nam to rozdrobnił na dawki po 4,5 w takie specjalne płatki.
  • fionka21 06.02.18, 15:46
    Można rozpuszczać w wodzie i przyjmować roztwór w kroplach smile
  • olineq22 06.02.18, 18:59
    U jakiego lekarza się leczycie? Gdzie można zdobyć recepty? Bardzo bym chciała spróbować

--
    www.youtube.com/watch?v=k3MvN1xnTOQ
  • dgosia-64 07.02.18, 12:19
    Nie chce tu nikomu robić reklamy, spróbuj u najbliższego lekarza leczącego metoda ILADS. Myśle , ze nie powinien to być problem jak się go o to zapytasz ...
  • olineq22 09.02.18, 17:06
    Dziękuję już mam recepte. A powiedz mi jeszcze po jakim czasie od rozpoczęcia zauważyliście poprawę ? Dziękuję za Twoją odpowiedz i za pomoc

--
  • dgosia-64 13.02.18, 09:02
    Podobno to bardzo indywidualna sprawy , my mieliśmy szczęście i po paru miesiącach była duża różnica. Trzymam kciuki !! My jesteśmy zszokowani, ze to naprawdę pomaga a tak mało ludzi o tym mówi .....
  • dgosia-64 13.02.18, 09:11
    Napisz proszę za jakiś czas czy zauważysz jakaś różnice u siebie
  • olineq22 13.02.18, 16:08
    OK dam znać. Odebrałam już leki przygotowane recepturowo w bardzo wygodnej formie przygotowali mi w aptece kapsułki do łykania w małych dawkach. Dzisiaj zaczynam smile

--
  • dgosia-64 13.02.18, 20:51
    Powodzenia trzymam kciuki
  • rx55 16.02.18, 23:39
    Witam, o jakich dawkach wspomina Pani? 1x na dobę po 1mg itd.?

--
    Pozdrawiam
    rx55

"Sumą całej wiedzy jest to, że nic nie wiemy"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.